90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
3. apr 2014

@matamisi tak ja na fotrenie v plavkach odvahu nemam , ja som za decentne foto ...a vlastne na zaciatku som sa trubka neofotila ...takze porovnavam vianocnu foto aj ked po vianociach a Novom roku som asi bola po tom maskrteni trolilinku gulatejsia ..... ale lepsie taka ako ziadna ...........inak to su tie saty - modre co som mala na venceku ked som mala 15 rokov a koncila zakladnu skolu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
3. apr 2014

@lydka84 za par mesiacov sa budes rada v bikinach pretrcat 😉 a tie saty nemaju chybu velmi pekna si v nich 😉 ja by som sa chcela do krstenia vmestit siat co som mala na zasnubach som zvedava ci to dam alebo nie 🙂 este som si ich neskusala mozno zajtra pozrem kolko mi este chyba 😀

matamisi
3. apr 2014

@lydka84 ale prave som si otvorila cokoladu a uz polka je v brusku takze pochybujem,ze to dam 😝

lovacka
3. apr 2014

ahojte dievcata,
ja mam dnes odcvicene...jill kompletne 10 minut orbitrek a 200 brusakov
rozmyslam ze cez vikend by som vybehla rano si pobehat len neviem ci to dam 😝
na veceru som mala moravske kolaciky dva take male ale zabudla som na horku cokoladu a to uz druhy krat po sebe 😅 ale kolace boli sladke tak nevadi
zajtra vitaminky

lydka84
3. apr 2014

@matamisi ale das len odloz cokoladu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a dakujem.... som z nich nadsenaaaaa

lovacka
3. apr 2014

dievcata mozem zajtra jest surovu mrkvu?asi az poobede ked tak ze?

matamisi
3. apr 2014

@lydka84 neviem,neviem....aaaa cokolada je uz odlozena cela v brusku 🤐 😝

lydka84
3. apr 2014

@lovacka mas vitaminy?

lydka84
3. apr 2014

@matamisi ako sa dostala cela do bruska??? 😲 😲 😲 😲

lovacka
3. apr 2014

@lydka84 veru zase vitaminy 😅

lydka84
3. apr 2014

@lovacka od 12-stej mozes chrumat mrkvu ,,,, ale pozriem ti knihu , ci tam nie je vynimka vo vitaminovy den nahodou len vydrz ,,,

lovacka
3. apr 2014

ok 🙂 dikes

lydka84
3. apr 2014

@lovacka mozno ta potesim, v oboch knihach sa pise pri cykloch travenia ze medzi 4-12 jedze minimalne (hlavne ovocie) ...co sa tyka vitaminovych dni: v mojej knihe sa pise len o ovoci ale v slovenskej sa pise na ranajky o ovoci alebo cerstvej zelenine, takze mozes si pochrumat aj na surovej mrkvicke 😉

catherrine
3. apr 2014

Dobru noc vam prajem zajtraUH moj naj den budu celozrne spagetky s rajcinovou omackou mnamkaa a vecer kolacik od maminky mnamka😉

jeinabe
4. apr 2014

@lydka84 Ako som to myslela tak, ze potom nas budes povzbudzovat dalej, aby sme po 90 dnoch pokracovali....aby sme si brali z teba priklad...... 😀

jeinabe
4. apr 2014

@lydka84 Ešte sa chcem opýtať, že aký je rozdiel medzi rozlišovacou a udržiavacou diétkou? Či sa to troška mení aj v strave?...viem akurát, že ten vitamínový deň je asi už každý 6 deň, ale viac neviem....diiik.... 😕

zebatox
4. apr 2014

Ahojte ja mam dnes uh a som si robila celozrne pirohy joj mnam fajnotka davala som mak a lekvar este som ich nerobila z celozrnnej muky ale su tiež super

lovacka
4. apr 2014

ahojte,
ja mam dnes vitaminy a som taka hladna ale ze taka ze umrem uz nechcem ovocie ani vidiet na veceru netusim co zjem uhorku alebo banan este zvladnem 😅
a caka ma doma pokusenie....cina na zajtra kung pao a ostrokysla polievocka len dufam ze ju nezozeriem este dnes 😀
musim ist hned cvicit ked pridem domov 😕

lovacka
4. apr 2014

@lydka84 tak som jedla mrkvu na obed 😀 4 som schrstala za hodinu 😀
jaj baby ale ta cina v mojej chladnicke no neviem veru neviem ci sa udrzim 😅 az sa hambim ako ma kare ist do tej chladnicky idem het bo ju isto sezerem

lydka84
4. apr 2014

@jeinabe ahoj rozdiel je taky ze vecera uz nie je polka obeda dokonca nemu byt dodrzany ani den, cize na obed si mozes dat kuracie stehno a na veceru cestoviny napr ..... a este taky ze co sa tyka obeda mozes decentne mixovat potraviny, cize si uvariz maso a mozes k tomu jeden zemiak, alebo plnena paprika a nebude cisto ryzova ale moze tak ist aj masko, alebo pizza s mozzarelou 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a trosku inak su podelene skroby a UH ..... a na vecer mozes chlieb .....

lydka84
4. apr 2014

@zebatox mohla by si nam pridat receptik na pirohy do kucharskej knihy, taky tam este nemame 😝 😝 😝 😝

zebatox
4. apr 2014

@lydka84 no len ci nebude problem ze tam som dala aj bielko z vajicka 🙂

lydka84
4. apr 2014

@zebatox daj recept bez bielka podla mna ti to bude aj tak drzat 😉

zebatox
4. apr 2014

@lydka84 no dala som aj to lebo podla mna to az tak nevadí sa mi nechcelo trapit bez toho neznasam robit cesto 🙂 akurat som zbastila tortu joj asi prve sladke odkedy mam dietu tak dobre padla 🙂 asi si nepomahqm s tym ze nejem tu cokoladu... ale snazim sa prestat jest sladke u mna to je ako droga ochutnam a musim jest dookola vkuse :/

lydka84
4. apr 2014

@zebatox hej videla som ze mrizeka a pirohy si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 ale uz si to pekne opravila ako ma byt ...... no sladke si davaj aspon po trosku kazdy 4 den, aby telo nemalo pocit deficitu ...ale popravde cokoladu som ani ja nedavala stale kedze nie som na horku ...a byt zavisla na sladkom to dobre poznam somna tom podobne ale krotim sa

jeinabe
4. apr 2014

@zebatox ja som mala minule tortu,dnes som mala na obed aj na veceru lecky s kapustou,ale vecer som si dalaaj malinku cokoladku...ja som tiez na sladkeee.,zajtra nas cakaju vitaminky 🙄

lovacka
4. apr 2014

jaj dievcata este somdnes necvicila pomoooooooooooooooooooooooooc

lydka84
4. apr 2014

@lovacka ani jaaa a asi ani nebudem natiahla som si asi trosku svaly v ramenach dnes am maser daval dokopy takze dnes pre istotu pauzujem.....

lovacka
4. apr 2014

@lydka84 ja maleho vyzeniem do postele a asi aspon jill odcvicim
som si dala na veceru plnene sampiony 😅 cisto vitaminova vecera 😀 😀

zebatox
4. apr 2014

@jeinabe no zajtra budem aj okna umyvat kosit tak budem snad dost zamestnana aby ma netahalo jest :/