90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

slavka86
1. máj 2014

@lydka84 jaaaj zabudla som. Boli sme s detmi na jednej akcii, teraz deti spia a muz.je na pifku. Snad budu mat aj zajtra

lydka84
1. máj 2014

@slavka86 skus u nas ich mali dost 😉

slavka86
1. máj 2014

@lydka84 a velmi pekne dakujem za pripomienku 😉

lydka84
1. máj 2014

@slavka86 pozeram ze si z jazera ,,,, u nas na furci ich mali v lidli dost 😉

lydka84
1. máj 2014

@matamisi ahoj bola som v knihkupectve a pozerala som tu knihu http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/167/l16764... a je to to iste ako tato http://www.martinus.sk/?uItem=100617 zmenili obal a predavaju ju ako novinku .... preletela som to sice narychlo ale nic extra som tam nenasla, mozno je tam viac fotiek ....rozpisane co jes a preco detoxikovat potom 28-dnovka potom semafor nic viac nic menej 😉

zebatox
1. máj 2014

Ahojte ja som si dnes robila zemiaky s karfiolom pecene v rure a k tomu reďkovky mnam fajne bolo a vaha ma rano potesila pohlo sa to dole 😀

zebatox
1. máj 2014

@lydka84 aj ja si davam sojove mlieko a viac mi chuti s nin kava ako s obycajnym

lydka84
1. máj 2014

@zebatox ja tak isto asi uz 3-4 roky....pouzivas sojove mlieko ci sojovy nappoj v prasku ????

lovacka
1. máj 2014

@lydka84 ale sojove mlieko nie je bielkovina?

lydka84
1. máj 2014

@lovacka mlieko ano preto som sa pytala, ja pouzivam sojovy napoj .... o nom som nasla v knihe ze ak niekto nedokaze vypit kavu bez mlieka nech ju pije so sojovym napojom ....len stranu z hlavy teraz neviem .....

matamisi
2. máj 2014

@lydka84 dakujem... takze dobra finta,zmenia obal a predavaju ju ako novinku 😀 😀

jeinabe
2. máj 2014

@lydka84 ahoj..no včera som si urobila ten karfiol s tvojou syrovou omáčkou, omáčka bola fantastická, ale karfiol bol horký, ledva som to zjedla, tak ma to nahnevalo, lebo som mala na to chuť.....a večer ten jahodový cottage, myslím že zostanem pri cottage s pažítkou 😉 ...takže včera nič moc......... ☹

lydka84
2. máj 2014

@matamisi myslela som si podla popisu ze to tak bude.....

lydka84
2. máj 2014

@jeinabe no som rada ze aspon moja omacka nesklamala 🙂

lydka84
2. máj 2014

ahojte
ja dnes skroby a dobre drzim sa dokonca po vcerajsom vsehojedeni ziadne chute dnes nemam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a vam sa ako dari?????

jeinabe
2. máj 2014

@lydka84 ja dnes tiez skroby,ale obrovsku chut mam na nieco sladke... 😅 ...a ty ako si sa nakoniec rozhodla 4 ci 6 dnovy cyklus?

lydka84
2. máj 2014

@jeinabe idem na 6 takze som na udrziavacke ale nemiesam ako sa moze idem presne delenie podla 90-dnovky ..... takze mam B Š Š B UH V + chcem zacat cvicit

majkushka
2. máj 2014

@lydka84 tak ja sa hlasim dnes druhy den za mnou

lydka84
2. máj 2014

@majkushka supeeeer a ako ti to ide ?? ty si mala tiez skroby ze ?? co fajne si mala ?????

majkushka
2. máj 2014

@lydka84 zemiaky varene a zeleninovy šalat nedalo sa maly mi zaspal o desiatej dnes neviem čudny den pršalo a to ja potom nechcem buchat tak som len zemiaky uvarila a zeleninku čerstvu nakrajala 🙂

lydka84
2. máj 2014

@majkushka no sak zemiaky su fajn a syte 😝

lydka84
2. máj 2014

kupila som dnes steviove sladidlo, kto s tym ma skusenosti ???? kam ho pouzivate ????????

lovacka
2. máj 2014

@lydka84 steviu mozes do vsetkeho,mymame uz aj cerstvu steviu len je este malicka.mame aj steviove sladidlo,mozes naozaj do vsetkeho caj,mlieko,kolace,vsade ako cukor

zebatox
2. máj 2014

@lydka84 sojovy napoj v prasku a velmi mi chuti taka kava 🙂 aj kamosku som s tym nakazila

lydka84
2. máj 2014

@lovacka v nedelu chcem robit jablkove lievance mozem aj tam miesto cukru ???
rastlinku som mala aj ja ale neprezila to 😒

lydka84
2. máj 2014

@zebatox ja to iste uz par rokov..... pd kedy som zacala s macingovou xixi

zebatox
2. máj 2014

@lydka84 a ti trebalo do tych lievancov cukor? Ja som to uz robilaaj tak ako ty len som dalaaj ovs vločky a ked das banan mas to sladke 😀

lydka84
2. máj 2014

@zebatox nepamatam ci som davala ale asi trosku ano kvoli tomu aby mi vykyslo drozdie......

lydka84
2. máj 2014

@misena741 ahoj ako sa mas a ako sa ti dari? 🙂

zebatox
2. máj 2014

@lydka84 no mozno kvôli tomu... ale mne chutia mnam 🙂 dnes som si robila s makom cestoviny zajtra ovocie mam kupene hrozno tesiiim 🙂