90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marinka58
2. júl 2014

@misena741 tak asi je to ideálne jesť 5 -6 x denne a malé porcie ale ja to neviem dodržať a potom vždy príde vlčí hlad a zožeriem na jedenkrát toľko čo niekto za celý deň

marinka58
2. júl 2014

@lovacka gutalax zaberá na 100% mám odskúšané ale ako holky písali je to návykové, isto je lepšie nejakú vlákninu pridať

misena741
2. júl 2014

@marinka58 dik, ved na veceru si možes dat halusky 😀

marinka58
2. júl 2014

@misena741 no veď asi aj dám, som sa práve oriadne najedla, robila som slovenskú ryžu so šampiňonmi, normalné to bolo dobré 😀 😀 😀 aj recept som pridala, kto by chcel skúsiť

lydka84
2. júl 2014

@misena741 ahooj no vitaj 😀 😀 😀 😀 ano dnes prvý den a bielkoviny cize sme rovnako ty mas ktory den dietky dnes?

marinka58
2. júl 2014

kočule ja dnes poriadne pocvičila, dala som Jill 1, aj 2, zadok a brucho po 3 serie ufff zajtra sa ani nepohnem 😖
zajtra vitamíny dúfam, že vydržím, dnes som na večeru namiesto koláča dala žemličku takú chuť som na nu mala už od bielkovín 😝

lydka84
2. júl 2014

tak dievcence hlasim , ze ako som slubila, tak som dnesny prvy bielkovinovy den dala na 100% 😉
dnes som mala zapekanu prekladanu tekvicu so syrom a paradajkovo-olivovou omackou a na zajtra mam uvareny sosovicovy perkelt 😝 😝

marinka58
2. júl 2014

@lydka84 šikovnica si ale o tom nikto nepochybuje 😎

lydka84
2. júl 2014

@marinka58 len to chce velke zaprenie sa , dobru motivaciu a podporu a vtedy to ideeeeeeeeeee

misena741
2. júl 2014

@lydka84 zacala som min. tyz. ,ale kludne mozem ist s vami od znova. dnes na obed morske plody a polka celozrneho peciva.zajtra asi fazulovy privarok

lydka84
2. júl 2014

@misena741 no do tabulky by si si mohla urobit dalsi riadok pod ten svoj aby sme videli ako to ideeee ...

lydka84
2. júl 2014

@misena741 ale ak zacnes ratat so mnou a budeme vodovat rovnako budem len rada ...a kde si sa nam tulala ze ta tu nebolo?

lovacka
2. júl 2014

ahojte dievcata,
ja od pondelka nastupujem do posilky 🙂 budem mat trenera urobi mi cvicebny plan....nadalej budem na 90 dnovke len ju budem musiet dodrziavat na 100% teda na milion percent aby som sa nehanbila ked ma bude po tyzdni alebo dvoch vazit a meriat 😅
plus popritom budem doma cvicit nadalej

matamisi
2. júl 2014

Ahojte... ja som dnes na obed mala ovocnu polievku a kuracie stehienko pecene 😵 zajtra bude babka plnenu papriku robit tak teraz neviem co teoreticky ryzu papriku a rajcinovu omacku mozem,ale tam bude aj meso zamiesane 😲 asi aspon trochu zjem nech sa neurazi 😲
A musim sa vam pochvalit,kedze svokra ked prisla z roboty a son jej hovorila ,ze by som rada do outletu na nakup isla a ona nadcena nebola,ze musi ist so mnou tak som si zobrala jej auto a pekne krasne som sama bez navigacie isla a to som tam uz 4roky nebola a pred tym vzdy len z navigaciou a este k tomu je to v budapesti! tak som na seba hrda a aj som si pekne od deciek odychla a krasny overal nohavicovy kupila 😵 a kedze som babam topanky nezohnala a ja chcem este kratke kratasy tak aj zajtra pojdem sama do ineho nakupneho centra 😀
Dnes som na svihadle dala len 1000 🤐

matamisi
2. júl 2014

@lovacka to by som aj ja potrebovala takeho trenera 😀

lovacka
2. júl 2014

@matamisi ja som dnes neskakala vobec som piekla muffinky a balila veci na zajtra kedze doobeda chceme vyrazit 😝
sa tesim na pondelo strasne prestrasne dufam ze posilka so mnou urobi divy

lovacka
2. júl 2014

@matamisi no podla mna to bude znova nieco nove nova motivacia 🙂

matamisi
2. júl 2014

@lovacka urcite bude perfektna motivacia 😵

misena741
3. júl 2014

@lydka84 ano budem na tom ako vy.dam si vodny ked budete mat vy. 🙂

kaciatkom
3. júl 2014

Ahojte dievcata...
Rada by som sa opat pridala ku vam. Nabrala som spat cca 4 kg. Takze chcem zacat opat 90 DD. Sice dnesne ranajky neboli vobec podla 90 DD, ale nechcem to uz odkladat na zajtra.
Tak radsej dnes aj ked uz s prehreskom.

lydka84
3. júl 2014

@misena741 super tesiiim sa 😉

lydka84
3. júl 2014

@kaciatkom vitaj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vidim ze mi januarovky sa pomalinky vraciame opat tu co ma tesiii ze sa zase davame dokopy a ze nam zalezi na tom ako vyzerame a chceme byt krajsie a krajsie 😀 😀 😀 😀 ja som opat zacala vcera , @misena741 sa pridala aj ked ma par dni za sebou cize si 1 dne za nami ale to nevadiiiiii 😉 😉 😉 spolu to opat dame 😝 😝

misena741
3. júl 2014

@lydka84 lydus a ty mas kolko navyse?kolko chces mat? 🙂 ja som nastastie na povodnej vahe, 58 aj nejake drobne, ale chcem dat dolu este 4kg,

lydka84
3. júl 2014

@misena741 tak cez 5 sa mi vratilo a teraz chcem dat dole tak 10-12 ..musim na to postupne

zebatox
4. júl 2014

@lydka84 🙂 momentalne mam zrave obdobie ale po kramoch sa chystam na dalsie kolo 🙂

jeinabe
4. júl 2014

Ahojte baby....takže hlásim prerušenie udržiavačky!.... 😒 ...včera mi bolo strašne zle, bolela ma hlava, ráno som zjedla melón, potom som zvracala, nemohla som do seba nič dať, manžel ma odviezol do nočnej, ledva som žila.....malý má angínu a tiež zvracal, možno som od neho chytila nejaký vírus a možno je to aj z diétky.... ☹ ....musela som do seba dať aj cukor, lebo som myslela, že odpadnem.....v udržiavačke máš sladké každých 6 dní, možno aj preto.....ráno som si dala cereálnu žemľu so šunkou...idem skúsiť normálne jesť ale s mierou...musím sa dať dokopy..... 😖 ......ináč ľudia si už strašne všímajú ako som schudla, že čo robím... 😉 ....

jeinabe
4. júl 2014

Dúfam, že sa budem krotiť a nenaberiem všetko naspäť..... 😕

lydka84
4. júl 2014

@zebatox ja pred kramamy som taka zrava teda minuly tyzden som bola tiez 😀 😀

lydka84
4. júl 2014

@jeinabe snad budes skoro fit 😉

lydka84
4. júl 2014

@jeinabe urcite nie, neboj sa ani ja som nenabrala a to som jedla vsetko hlava nehlava