90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ebby8
9. aug 2015

Vodný Deň... Toto určite nedám 😱😱😱 je tu niekto, kto je cca pri 29 dni??

lejja
9. aug 2015

Ahojte kočky, od zajtra začínam s 90dd, tak dúfam, že sa mi bude dariť, že to zvládnem. Tak ak možem, rada sa pridám do vašej skupiny 🙂

lubina121
10. aug 2015

@lejja ja som dnes začala, môžeme sa navzajom podporovat

lentilka46
11. aug 2015

Ahojte baby, no čo, ako vám to ide? ja som mala včera prvý vitamínový deň, no bolo to hrozné - po celý čas som bola akási nafúknutá, bolelo ma brucho..dnes začínam piaty deň a už sa teším na obed, ako sa po ovocí konečne najem :D

miki060707
16. aug 2015

Ahojte, tak ja začínam od zajtra...treba mi dať moooc dole, tak skúsim .....

dasa0402
16. aug 2015

Aj ja zacinam od zajtra

zuzanocka23
16. aug 2015

Aj ja sa pridavam....zacinam zajtra

jaruska74
17. aug 2015

Ajvja od dnes zacinam 🙂

lubina121
17. aug 2015

Aj ja

saskia24
19. aug 2015

baby poprosím Vás, máte niektorá knihu o tejto diéte? mohli by ste mi ju poslať? vopred dakujem

lentilka46
19. aug 2015

@saskia24 ahoj, knihu síce nemám, ale tuto je všetko vysvetlené: http://90-dnova-dieta.php5.sk/index.html

saskia24
20. aug 2015

mala by som takú otázku, v rámci bielkovinového dňa, môžem mať na obed rybu a na večeru vajce? Čítala som že sa nesmie kombinovať mäso a mliečne výrobky, ale ak je to s vajcom?

dakota14
20. aug 2015

@saskia24 ja som miešala počas diéty a v pohode ono sa to nemá kvôli tráveniu tých bielkovín každá sa nejak inak trávi tak za to ale ked si dáš niečo iné na večeru ako bolo na obed teda inú bilekovinu myslím že to tým až tak nepokazíš

weronyy
20. aug 2015

Kludne kombinuj, kila idu dole aj tak...ja som to neriesila nikdy...bolo ze som nala za den aj maso aj vajce aj nejaky mliecny vyrobok...

zuzu1104
24. aug 2015

Ahojte kočky, po dva a pol roku by som sa k vám rada opäť pridala. Keď som držala 90DD prvý raz, schudla som dve konfekčné veľkosti a 13 kíl. Bolo to super. Po druhom pôrode šli však opäť kilá do hora, tak treba zhadzovať. Dnes som začala.Na raňajky bola hruška a hrozno + zelený čajík,na obed losos robený vo vlastnej šťave, kopec čerstvej zeleninky a pol celozrnej bagety. no a celý deň koopec vody. večer si zacvičim so Jillian Michaels, už sa na to teším. 🙂 Keďže ešte dojčím, tak vodné dni budem musieť vynechať.
Je tu ešte niekto, kto so mnou dnes začína? Aby sme sa mohli spoločne ťahať.
Tak žienky do chudnutia 🙂

ebby8
24. aug 2015

Ja zacinam dnes odznova 😆😩

zuzu1104
24. aug 2015

@ebby8 môžme ísť na to teda spolu, aký bol deň?

ebby8
24. aug 2015

Ja som mala bielkovinovy. A ty? Celkom som to zvladla.

zuzu1104
25. aug 2015

@ebby8 aj ja som mala bielkoviny, bolo to v pohode, nato kolko som zrala jedla pred tym, tak som prekvapena, ako yo moj zaludok zvladol.
Co dnes varis? Ja zeleninove rizoto, uz sa tesim, mnam 🙂

michaela2012
25. aug 2015

Ahoj , uz ani neviem kolky krat zacinam s dietou ale najviac sa mi pozdavala tato 🙂 dnes som uz vypila pol litra vody a na ranajky som mala jablko. Na obed mam dnes prvy bielkovinovy den takze kuraci rezen a salat s cerstvej zeleninky 🙂 ale bez peciva lebo sa poznam a uz by som neodolala 🙂 chcem sa vas opytat ,mozem mat na obed maso a na veceru vajicko ale to bude musiet byt opat maso ? Dakujem 🙂

zuzu1104
25. aug 2015

@michaela2012 ja ked som drzala prvy raz dietu, tak som prvy mesiac nekombinovala v ten isty den iny druh bielkovin, ale potom uz ano. Chudla som aj tak.
Drzim palce, aby to tento raz vyslo. Treba na to pevnu volu a vycapit aktualnu fotku v plavkach niekam na oci a uvidis tu motivaciu 😀

ebby8
25. aug 2015

Ja som si tiez vcera dala na veceru vajicka pretoze nam uz z obeda neostalo 😆😆😆

zebatox
25. aug 2015

Ahojte ja som dnes robila sosovicovu polievku 🙂 mnam
A susim si jablka aby som mohla aj maskrtit 😀

ebby8
25. aug 2015

Ja som mala zemiaciky a fazulku 🙂

michaela2012
25. aug 2015

@zuzu1104 dakujem 🙂 dufam, fakt ze to uz tento krat vyjde, pretoze potrebujem schudnut a moja vola je na bode priblizujuca sa ladu B-) neviem sa fakt vobec ovladat a to je moj najvacsi problem ☹ ale dnes som mala naobed to masko a odkrojila som si aj na veceru 🙂 dufam,ze s nejakymi vysledkami bude moja vola a odhodlanie stupat a vydrzim a nebudem musiet zacinat opat 😉 tak si drzme prsty :-P

zuzu1104
26. aug 2015

@michaela2012 drzim drzim 🙂, len nech ta vola teda rozmrzne 😀

zuzu1104
26. aug 2015

Zenicky, ako dnes u vas? Ja mam dnes zeleninovu pizzu, uz som hladna ako vlk, ale ta moja mala certica mi nedovoli od nej odbehnut. Tak este pol hodinku pri nej polezim, nech sa vybuva. A potom sa na nu vrhnem 🙂. Na tu pizzu myslim 🙂. A vecer bude nieco sladke 🙂

ebby8
26. aug 2015

Ja som mala dneska na obed boloneske cestoviny s cibulkou. 🙂

ebby8
27. aug 2015

Baby mam vitaminovy den.. Kto ho ma este??? Dame ho??? 😩😩😩😩 Navrhy cim by sme ho prezili???? 😝

michaela2012
27. aug 2015

Ahoj tak ja som si vcera uvarila zemiaciky v supke a potom som ich dala do rury zapiest s kyslou kapustou a trochou cibulky a bolo to vynikajuce 🙂 na veceru som toho vela nemala pretoze to chutilo aj muzovi a skoro vsetko mi zjedol ☹ ale dnes som to dobehla uz dvoma bananmi a na desiatu si dam melon a vobec neviem co na obed ...