90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
7. aug 2012

@kacena24 vy ste zlaté, ja som na vás myslela či to zvládate, ale bol tam zlý signál na net tak som nechodila..... ja mám nervy, že som zas pribrala 😠 neviem koľko, ale viem, že dosť ☹ a tebe sa ko darí v chudnutí? 😉

kacena24
7. aug 2012

@domyyy ale nie neboj,len mas plne creva,sa dobre vyprazdnis za par dni a mas vahu totoznu s tou predtym 😉 to nie je tuk,to je len strava v crevach 😉 ja za 5 dni 2,7 kg dolu....no vcera som porusila,maly mi ochorel,tak som na to nejak nehladela,mala som stresy,ale dnes uz znovu pokracujem 🙂

domyyy
7. aug 2012

@kacena24 gratulujem, to je super 🙂 ja dúfam, že sa dá tá váha dokopy inak ma trafí 😅 nejedla som veľa, ale jedla som hlúposti 😝

kacena24
7. aug 2012

@domyyy hlúposti sú najlepšie 😉 neboj dá sa dokopy určite

lucky14
8. aug 2012

@poki10 Jej to je super ze uz Ta nebolela hlava. Myslim ze to si telo musi zvyknut na iny sposob stravovania. Aj mna minuly tyzden bolela hlava skoro kazdy den. Ale uz je to fajn. Dietovaniu ZDAR!!! 😉

domyyy
8. aug 2012

babulky chcela som vás dočítať no to sa nedá!!!! 😀 a večer som sa dozvedela, že idem pracovne na východ od štvrtka do soboty takže moje plány sa menia....to by som vodu nevydržala.... človek je 12 hodín na nohách na slnku v strašnom teple.... však by som odpadla 😀 takže voda v nedelu... pondelok bielkoviny..... dnes som sa chcela odvážiť koľko vážim a nejde váha 😀 😀 to určite naschvál 😅

zibi
8. aug 2012

no baby ja som sa tiez dnes vazila a mala som do 83 kg a dnes rano sa mi zda ze 81 az 81,5 kg tak konecne sa to niekde pohlo.. dufam ze za prvy mesiac dam dole aspon na tych 78 kg ale mohlo by byt aj viac 🙂

zuzkakach
8. aug 2012

caute baby, tak ja som tuto dietu drzala pred rokom a pol a schudla som 15 kg bez cvicenia. Potom som znova otehotnela a teraz potrebujem zase zhodit min. 15 kg. Poznate niekoho, alebo ju tu niekto kto schudol z tejto diety aj druhykrat 🙂 vraj druhykrat to uz vobec nejde 🙂

domyyy
8. aug 2012

@zuzkakach ja som s ňou chudla už trikrát a vždy úspešne 🙂

zuzkakach
8. aug 2012

@domyyy to vazne 🙂 super velmi si ma potesila, si fakt prva o ktorej teraz viem 🙂 a vies mi aj prezradit o kolko kg islo ak to nieje tajomstvo 🙂 islo to aj druhykrat tak lahko ako prvykrat 🙂? juuj fakt sa tesim, lebo ta dieta je super, vobec som pri nej nehladovala a nestratila som ani mlieko takze sa mozem pustit do nej hned 🙂

domyyy
8. aug 2012

@zuzkakach zakaždým za mesiac 10kg s porušovaním a bez ovocných dní 😀 pridaj sa 🙂

zuzkakach
8. aug 2012

@domyyy to vazne? no dufam, ze aj u mna to bude takto fungovat 🙂 20.8 sa pripajam, teraz som na dovolenke u nasich a tu drzat dietu je nemozne 🙂

kacena24
8. aug 2012

@domyyy ty si obdivuhodná 🙂 aj ja chcem 10 kílllll 😀

baby124
8. aug 2012

baby ja mam 20 kil nadvahy po porode a rada by som sa k vam pridala v com je princim??

suezana
8. aug 2012

@baby124 naťukaj si do googla 90dňová diéta - máš tam presný rozpis - uvidíš, či ti bude tento spôsob vyhovovať - ja radím vyskúšať, nezľakni sa - všetko je v hlave a to, že v tom nie si sama je veľké + 😉 a kilá idú rýchlo dole, čo je tiež dobrá motivácia 😉 😉

suezana
8. aug 2012

@zuzkakach ahoj kamoška, aj ja som tu zas 😀 😀 😀 😀

baby124
8. aug 2012

@suezana ani sportovat nemusim?

lucky14
8. aug 2012

@baby124 Ahoj. Aj ja som na ceste dat dolu 20kil takze vitaj v klube.... 🙂

baby124
8. aug 2012

@lucky14 len dufam ze to pojde tak lahko

suezana
8. aug 2012

@baby124 nemusíš, keď nechceš - moja známa dala dole 20 kíl a nešportovala, lebo má problémy s kolenami - je len na tebe, či chceš ísť dole rýchlejšie, či ti nevadí ovisnutá koža a tak - ale kilá dole pôjdu aj bez cvičenia. Mňa zas práve, keď držím diétu láka/ťahá ísť na korčule, ísť pešo po schodoch..... cítim sa taká ľahká, plná života a naopak, keď sa prežieram, tak mám chuť len zaľahnúť a čítať, nič sa mi nechce..... povedala by som, že táto diéta dáva energiu, krídla 🙂 🙂

lucky14
8. aug 2012

@baby124 No musim sa priznat pre mna to nie je lahke ale preto ze ja nejem maso ani ryby ani vajcia tak bielkovinove dni my robia problemy a tiez bolo tazsie si zvyknut mat malu veceru pre mna bola vecera vzdy najvacsie jedlo no ale snazim sa ako viem 😉

baby124
8. aug 2012

ja jem kazdu chvilu snazim sa jest 5x denne v mensich porciach

suezana
8. aug 2012

@lucky14 tak to ti verím, že je to pre teba ťažšie, lebo pre mňa práve bielkoviny - mäsko chrumkavé slané 😅 😅 😅 bola odmena, že konečneeeee normálne jedlo po troch dňoch 😅 😅 😅

baby124
8. aug 2012

@lucky14 a jem kazdu chvilu snazim sa jest 5x denne v mensich porciach

suezana
8. aug 2012

@baby124 aj tu môžeš jesť 5x denne, len raňajky sú ovocie 😉

baby124
8. aug 2012

@suezana noo nevem ci to vydrzim

lucky14
8. aug 2012

@baby124 Vraj jest 5x je najlepsie aby sa nespomalil metabolizmus.....tak to si na tom super....u mna to bolo ze ranajky malicko tiez obed medzi tym nejaka napolitanka byvala a vecera statocna lebo som bola vyhladovana...ale uz je to lepsie hlavne milujem ovocie do 12 a ovocne dni. 😉

baby124
8. aug 2012

@lucky14 aj ja milujem ovocie hlavne banany 😅

lucky14
8. aug 2012

@baby124 Ovocie je povolene akekolvek...ja milujem cerveny melon aj ked som sa pred nedavnom dozvedela ze to je zelenina...na nom ficim ked mam ovocny den a vsetko ostatne ovocie okrem ananasu....z neho ma stipe jazyk 😉

baby124
8. aug 2012

@lucky14 ja zas nemusim pomarance nieze nemusim ale nechce sa mi to uspat 🙂