90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea78
29. sep 2010

dnes - raňajky jedna nektarinka a veľká káva (normálne s cukrom a mliekom, to som porušovala vždy, ja ju mať jednoducho musím), na obed si vezmem (do práce, o chvíľku odchádzam) asi tvaroh (mám tam taký ochutený vanilkový z kaufl.), potom večeru budem riešiť po návrate, ale bude asi zeleninový šalát a dám si do neho natvrdo uvarené vajíčko. viem, že obed a večera majú byť zhodné, no nie vždy som to dodržovala, idem podľa toho, čo mám doma a keďže som dnes nabehla na dietu bez predošlej úvahy, tak to riešim takto.
a veľa piť, to je asi najdôležitejšie, kilá vtedy idú dolu, to mám overené

zuziq
29. sep 2010

@ingridka22 nechcem sa ti do toho pliest, ale nevynechavaj ranajky... ovocie hned na rano nastartuje organizmus a ked si das len caj, spomalis si metabolizmus 😉 naozaj je dobre rano sa napapat. A podstatny je aj psychologicky efekt, to co si odopries rano, doprajes si vecer, lebo sak ranajky som nemala ( a zaroven to jedno jedlo bude tvojmu telu chybat a vecer si ho bude pytat...) 😀

monkula
29. sep 2010

ja mám dnes na obed pizzu 😀 urobím si ju len s olivovým olejom s cesnakom a korením, mňam...
na raňajky som mala strapec hrozna a kávu s mliekom, to mlieko, ja viem, čiernu síce vypijem, ale potom ma bolí žalúdok..Idem si uvariť pu-erh čaj, inak fakt skvele potláča hlad 😉 😉 😉 a idem navariť rodinke obed - guláš a včera som odolala palacinkám 😉 😉 😉

zuziq
29. sep 2010

aj ja pijem kavu s mliekom... po nej by sa nemalo 3 hodiny nic jest ( je to podstata delenej stravy a aj tato dieta je na nej vlastne zalozena) takze ak si potom 3 hodiny nic nedate, podla mna to urcite nebude vadit 😉

juli71
29. sep 2010

@zuziq no ja vecsinou jem 3 x denne , nepocitujem hlad vcera som mala hrozny den ak si vysie precitas / neskutocne ti to ubuda tie killa som zvedava kolko ja pojdem dole

zuziq
29. sep 2010

@juli71 ak nie si hladna, tak je to potom OK, len proste clovek nesmie hladovat, lebo to potom skor ci neskor nevydrzi... a s tymi kilami. potrebujem este 3x tolko dat dole, takze sa to zda, ze ako super, ale celkovo je to este nic 😒

juli71
29. sep 2010

@zuziq a ty ozaj vypijes denne az 2 l tekutin/vody ako sa udava ja nie

monkula
29. sep 2010

ani ja nejako nepociťujem hlad, maximálne medzi raňajkami a obedom, ale nie som zvyknutá na takéto raňajky... väčšinou raňajkujem volské oká, alebo musli s ovocím, ale samotné ovocie určite nie... 😝

zuziq
29. sep 2010

@juli71 ano vypijem, vzdy si urobim caj do litrovej kanvice a jednu doobedu, druhu poobede, niekedy aj viac vypijem... nalievam si do pollitroveho pohara ktory mam vzdy po ruke a pijem vzdy ked ma napadne a snazim sa na jeden krat co najviac... je to o zvyku, mne to chyba, ked pijem menej. teraz ked je chladnejsie mi viac chutia caje, pijem Hanasaki caj, ktory vraj spaluje tuky 😀 Pochybujem sice o tom ale chutovo mi sedi, takze pijem ten 🙂

zuziq
29. sep 2010

@juli71 a mam to odskusane aj na sebe, ked som malo pila, kila nejak nesli dole a ked som zacala pit 2-3 litre tekutin denne zrazu sa to paradne rozbehlo... ide o to ze to co "chudnes" musi ist z tela von v podstate... a tymi tekutinami to podporujes 😉 nehovoriac o tom ze mam furt plny zaludok z vody 😀

monkula
29. sep 2010

@zuziq a potom toľko nežerieš, však? 😀 😀

zuziq
29. sep 2010

@monkula jj tak nejako 😀

anka72
29. sep 2010

@gabika11 Ahoj Gabika, ja som sa zaregistrovala iba pred chvíľkou, pretože ti chcem napísať asi toto: s tými prehreškami opatrne, občas samozrejme neodoláme, ale treba ich voliť tak, aby čo najmenej narúšali ten-ktorý deň. T.j. kaiserka so syrom vo vitamínový deň-NIE - ak, tak iba samotná, ak si veľmi hladná (doporučujem balíček sušeného ovocia). A POKRAČUJ BEZ PREHREŠKOV! Pretože sa dostaneš do bludného kruhu typu-včera som si dala toto a nič sa nestalo...tak dnes džobnem niečo iné...A z tej neklesajúcej váhy si nič nerob. Ono to znovu pôjde dole. Ja už mám za sebou 90-dňovku a odskúšala som sa vážiť každý týždeň, aby som mala prehľad. A niekedy to dokonca išlo hore, hoci som nemala žiadne prehrešky. Dôležitý je celkový efekt (super) a nie, koľko ktorý deň zhodíš. Želám tebe aj ostatným vytrvalým žienkam veľa zhodených kíl a úprimne-ten pocit, keď sa zmestíte do dávno nenosených vecí je super! A bude to aj skvelý darček k Vianociam... 😀

lisetta
29. sep 2010

ahojze kocky mozte mi poradit kde by som nasla tu dietu co sa ma jest kazdy den a ako to cele funguje a kolko ste pri tej diete zhodili,dakujem a drzim vam moc palce 🙂 🙂

juli71
29. sep 2010

@zuziq dik za odpoved si zlata, inak mas zlateho drobceka

juli71
29. sep 2010

@lisetta skus na mimibazar v dietach ja ma knihu

zuzula25
29. sep 2010

ahojte

babulky drzime sa a ziadne prehresky..ked sme sa uz na to dali..bojujemeeeeee

ja akurat papam pizzu..este som ju vcera vecer robila..ale teda riadne mi tiekli sliny pri nej a hlavne ked som tam MM davala sunku,salamu,klobasku,vajko a najviac ma lakal ten syr..takze teraz papam len pizzu so sampionmi a hraskom..ale da sa..taka vegetarianska 😀

monikka22
29. sep 2010

Ahojte ako to mate s polievkami v knizke je skoro kazdy den vyvar jedavate polievky kazdy den????

ingridka22
29. sep 2010

@zuziq, tvoje rady sú super, dík 🙂 ja viem, že sú tie raňajky dôležité, ale keď mne ráno fakt nechutí jesť 😝 😝 . banán som zjedla, ale až okolo 11.30h, skôr som naňho nemala chuť 🙂 . obedovať budem asi až okolo druhej a na sladkú večeru nemám chuť... teda zatiaľ nemám, možno sa to do večera zmení 😉
tak sa držme 😀

yanni
29. sep 2010

Ahojte anorekticky 😀 ,

juuuuuuuuj ja nestiham. Cisla poslem, len ich tu v kancli nemam a mame tu aj zablokovany FB. na kona mi este nastastie neprisli 😀

Mne sa tio teraz v druhom kole zda nejake lahsie. Vzdala som sa bez probloemov kapucina, pijem rano caj a tiez nejak ani envymyslam ze na co mam chut a tak. Jednoducho to beriem tak ako to je. Inak som som zase v starych prvokolackych kolajoch, t.j. sport a detska vyziva 😀 Vcera som mala rano o 5 bylinkovy caj a potom v kancli ovocny a ovocie a na obed a veceru pecene zemiaky a zelenina. Dnes detto len na obed cestoviny so zeleninovo-paradajkovou omackou a na veceru bude zeleninova polievka s rezancami. Ja sladkosti vewlmi nemusim, nejedla som ich cez UH ani v prvom kole a tiez tak ako v prvom kole som uplne vylucila chlieb a pecivo. Ale zase ja jem aj medzi jedlami, bud ovocko alebo susene ovocko alebo oriesky. Samo ze nie vzdy, len ked mi pride na chut. Pijem len vodu a caje, velmi ale velmi zriedka zriedenu stavu. V prvom kole som za 90 dni stavu male len 2 krat.

Inak u mna musi byt sport, ked nemam tak sa necitim dobre a mam aj zle svedomie. Vcera som bola na plavarni a dnes je pilates. a v piatok poobede a v sobotu sa aj tak nabeham na brigade, tak to je tiez ako sport.

Inak ja som sa este nevazila, ja to robim vzdy v nedelu ale tuto sa asi nebudem, zajtra mam dostat kramy, takze to bude skreslujuce. Takze to nejdem ani pokusat, nie ze ma klepne 😠

Ozaj, zajtra budem mat len salat, ovocko len tak s mierou, lebo uz zase, co teraz trochu viac ovocia zjem, poprdkavam az to pekne nie je. Tak sa zajtra zamieriam skor na zeleninu.

anka72
29. sep 2010

@monikka22 ja som vývar nemala ani raz...a nič sa nestalo, je to podľa mňa iba na zapchatie a zaliatie brucha. 😝

anka72
29. sep 2010

@lisetta ahoj, najlepšie je kúpiť si knihu, sú tam veľmi chutné recepty, aj keď časom si zvykneš variť po svojom. Dá sa aj objednať cez internet v martinus-e a pod.

lisetta
29. sep 2010

@juli71 diki nasla som tam vsetko co potrebujem aj s receptami tak a od pondelka zacinam 🙂

yanni
29. sep 2010

Ani ja som v prvom kole vobec nemala vyvar a ani chleba. Dnes budem mat ale riadne ako rezancovu polievku. A aj to lken preto, ze rezance sa dnes mozu a mam chut na polivocku. A ked je uz uvarena tak preco nie.

@monikka22 ja som sa vobec nedrzala receptov z knihy. A ten vyvar a krajec chleba si myslim ze je zbytocnost. Ved jed sa riadne najem trebars mäsa alebo tak, co budem este chleba do seba pchat. Vyvar sice nie je zly, ale ja si dam radsej caj ci vodu. Kedze vyvar ani do pitneho rezimu nepatri. Celkovo polievky, je jedno ake su tekute. Ozaj a hlavne z chleba a peciva, vlastne z mukovych veci sa velmi pribera. Ja som si aj po diete dala chlieb ci rozok len ked sa inak nedala, trebars na ture, valete a tak. Ale v normalnom kazdodennom stereotype vobec. Kde sa normalka vari, netreba taketo prkotiny. Ja napr. ani gulas nemusim zajedat s chlebom. Takze tak. A tie recepty v knihe sa mi zdaju dost vymyslave. Na to fakt ja nemam cas vyvarat a vypekat, ked som cely den v robote a vecer ked pridem domov o nejakej 7 tak sa mi uz vobec nechce zo 2 hodky vyvarat.

juli71
29. sep 2010

@lisetta ak si zvyknes na tie dni zo zaciatku , tak uz nebudes potrebovat anio knihu recepty ti pridu same v hlave.....drzim palce ja som dnes 6 den mam meensie brucho uvidime kolko dame dole drzim palce 😅

yanni
29. sep 2010

@juli71 ako znasas ovocie a zeleninu?

zibi
29. sep 2010

@eyya ahoj a na mna ste zabudli 😒 😢
ja ju tiez drzim a prispevam ale len teraz som zacala prispeivat..hm

lisetta
29. sep 2010

@juli71 jasne zo zaciatku si musim zvyknut a potom to uz pojde samo,len to ze budem musiet varit osobitne aj pre manzela 😝 a najviac sa obavam len toho vodneho dna to bude tazke 😖 😖 odolavat

yanni
29. sep 2010

@lisetta neboj ked budes mesiac dodrziavat tak ti to pri tej vode ani tak nepride. da sa to zvladnut. len sa treba nalievat aby si nemala hlad a nezacala ta boliet hlava. ja som prvu vodu mala aj s ciernou kavou okolo poobede, bolo strasne teplo a to bol este piatok kedy brigadujem a som na nohach od: a pridem domov a okolo pol vecer takze to´je dost len o vode. druha voda vola na 100 % a na tretiu si uz ani nepamätam. maslim ze to bola nedela alebo nejaky sviatok tak som ju viac menej prespala 😀 😀 😀 😀 ale da sa to zvladnut. Ked uz ja som tu prvu vodu ako tak zvladla, co som mala cely vecer okolo seba v pekarni same dobroty tak to musi zvladnut kazdy 😉

anka72
29. sep 2010

@lisetta snaž sa tie jedlá prispôsobiť tak, aby si iba niečo privarila a budete mať každý svoje. Ale moja skúsenosť je taká, že recepty chutia aj nechudnúcim 🙂 A z vodového dňa nemaj strach-kľudne ho vynechaj 😀 nič hrozné sa nestane 😀 , ja by som nezvládla byť celý deň na vode, tak som ich jednoducho vynechala a záverečný výsledok aj tak stál zato 😉