90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
5. nov 2010

@lubikaf
@claudica držte sa dievčatá, vydržíte.......mňa to čaká zajtra, ale spravím si kyslú kapustu, len tak podusím alebo kelovú polievku, no niečo vymyslím, a tiež si dám výživu, to ma lubikaf už dávnejšie inšpirovala, mňa by to ani nenapadlo

a už sa mi varia špagety s brokolicou, sa teším.....inak ja cestoviny skoro vôbec nejem, ale teraz mi nejako prišli na chuť, ktovie, možno mi aj hríby začnú chutiť 😀 😀

marianca
5. nov 2010

avojte žienky 😉
no, tak ja som prestala papať podľa tohoto a zas som začala....váha síce v pohode, nepribrala som ani gram aj keď som žerkala všetko, ale hnusne som sa cítila, nafúknutá, stále ustatá, nervózna a to podobné aj môj mužík, my sme to totiž držali spolu, tak sme nastúpili zas už je to 4 dni a pohodka, už zas mi je dobre....aj žalúdok ma začal nejak pobolievať, asi som si odvykla od tých ťažkých jedál a tých kombináciíí miešacích.
takže dnes som spravila polievočku zeleninovú, že karfiol, kareláb, ružičkový kel, pór, mrkva, brokolica, zeleninový bujón a je to mňamnka v rámci uhlohydrátov si do toho uvarím cestovinku a v rámci škrobov zemiačky. A ešte máme dnes kapustné fľaky 😀
takže tak ....držte sa babulky, mne sa budí malý šarkan tak letím a asipôjdeme von....
Dnes je vonku krááááááááááááááááááásne ako na jar, úplne teplúčko tak to využijeme pá 😉

kubkovka
5. nov 2010

dievčatá, tak doobedované, bolo to super, ale nejako som sa prežrala

zibi
5. nov 2010

@kubkovka jemine no dobry napad fakt 😉 a ako si spravis tu mrkvu ako masko?ako myslis na stave a tak?ja som dnes zasa buchty n apare ..ale buduci cyklus si dam asi tu tarhonku
kocky inak ja sa vopcham uz do 29 rifli :D normalne som taka stastna.. 😉 a to som nosila 31 velkost parada :D

ingridka22
5. nov 2010

ahojte dietárky 🙂 aj ja som už po, boli špagety s paradajkovou omáčkou - klasika, ale mne chutia stále 😎 a čo budem večerať ešte netuším, ale má prísť kamoška na návštevu, čiže niečo budeme chrúmať určite 😀 včera večer som bola na aerobiku, super pocit, akurát, že nemám žiadnu kondičku ani výdrž, lebo som sa 5 rokov nehýbala 😝 a zo zajtrajška mám normálne strach, ten nemožný vitamínový deň neviem zvládnuť 😝 😝 fuj 😝 ovocie mi pomaly prestáva chutiť, zelenina tiež, no hotová pohroma 😠 😢 😝 babulky, držte sa, prajem pekný víkend

zibi
5. nov 2010

@marianca no len to neprehanaj s tou polievkou radsej si sprav normalne jedla ..lebo dost stereotyp jest tri dni polievku aj ked v kombinacii ..skor ako predjedlo..trochu zjest a potom daco normalne ze k tomu .. 🙂

kubkovka
5. nov 2010

@zibi POTREBNÉ PRÍSADY
400g mrkvy
1velka cibula
2lyzice Flory
sol
ml.cervena paprika,ml.c.korenie
1lyzicka maizeny
POSTUP PRÍPRAVY
Mrkvu ocistime,umyjeme a pokrajame na hrubsie kolieska.Cibulu pokrajame nadrobno.
V hrnci rozohrejeme Floru,oprazime na nej cibulu,pridame mrkvu a kratko ju poprazime.Osolime,okorenime,podlejeme a udusime do makka.pridame papriku a maizenu rozmiesanu vo vode.Dobre premiesame a nechame povriet,aby stava zhustla.Podavame so zemiakovou kasou alebo ryzou.Mnam,mnam.

adamko05
5. nov 2010

zajtra neviem čo budem... dake ovocie mam - jalbka, kiwi, v mrazaku je brokolica, tak asi uvarím a potom ešte podusim na panvici a pre istotu zajtra kupim aj kyslu kapustu, keby bola kríza
len čo to moje pečenie... škoda, že UHL mam dnes. 😒

zibi
5. nov 2010

@kubkovka dakujem moja 😉

kubkovka
5. nov 2010

@adamko05 no zajtra budes piect? tak to fakt skoda, ze to nevyslo na dnes.....ja mam stastie, ze mna sladke vobec nelaka, skor take nezdrave ako klobasa, slanina a pod.....
@zibi nie je zaco

dnes zatial stale na 100%, sa teda divim sama sebe

adamko05
5. nov 2010

@kubkovka ano, zajtra.... ja sladke milujem a marlenku idem robit prvykrát, bude ma lakat ochutnat....ale nebudem robit tragediu z jedneho kuska.... a možno odolam.... a vydržím do utorka.... len aby marlenka dovtedy a kremeš vydržali 😅

mna čaka ešte čokoláádaaaa

idem piect slane, už mam nakysnute, tak idem makat

pa zajtra.... dam info, ako mi idu vitamíny pri pečeni 😉

kubkovka
5. nov 2010

@adamko05 no ja chcem zajtra varit španielske vtacky, takze to bude pre mna pokusenie velmi velkeeeeeee, ale ja odolam.....ved v nedelu si to vynahradim.....

kubkovka
6. nov 2010

dievčatá, tak ako vitamínujete? ja vcelku dobre, zatial na 99%, pretože som ochutnavala, ked som varila

claudica
6. nov 2010

Ahojte, včera vitamíny v pohode, dnes som mala mäsko - kuracie prsíčka a zeleninu a zajtra mám škroby, tak si spravím šošovicovú polievku takú hustejšiu, dám tam aj zemiačiky...
A akurát som dopiekla koláče, také záviny z kysnutého cesta pre rodinku - orechové, makové a kakaové.... No dúfam, že odolám a kúsok si ukradnem a schovám na pondelok, na UH - deň.
Prajem vám všetkým krásny víkend....

magimary
6. nov 2010

dnes: SOBOTA 41-vý deň- 6.11.2010 VIT
---------------------

ahojte 🙂 !
ja dnes vitamínky 🙄 a myslím, že na 100% 😨 😵
ani som sama neverila a už vopred som si myslela, že určite nevydržím
a toťho 😅 😉 🙂
podarilo sa! som rada...
vydržala som od obeda na mandarinkách a kyslej kapuste (doobeda som nemala nič) a normálne teda nechápem, že ako som to zmákla 😅 !
zajtra to už bude lahodka, mňamka-bielkoviny 😵 ...
verím, že aj vám sa darilo 🙂

ingridka22
6. nov 2010

ahojte žienky 🙂
@magimary, super, tie percentá ti závidím 😉 ja som vitamíny zvládla tiež... ale len do večera - dala som si chipsy 😢 o pár dní sme už v polovici diéty a nebyť tvojho každodenného "sumáru" ani neviem, koľký deň v poradí sme 😉 dni utekajú rýchlo, kilá pomaly - teda aspoň u mňa je to tak 😒 ale inak pohoda... @adamko05, ako dopadlo pečenie? marlenku som ešte nerobila, podarila sa ti a chutila? 😅 a krémeš? ja ho zbožňujem, robila si medový alebo klasika z lístkového cesta? baby, vy tu len vypekáte 😀 @claudica, záviny aj u nás frčia, mňam, hneď by som si dala z každého druhu 😵 mne najviac chutí makovo-čerešňový 😵 aaach, až mi tečú slinky 😀 teším sa na bielkoviny, budem mať mäso, zase sa napchám 😀 😅 majte peknú nedeľu, ahojte

kubkovka
7. nov 2010

@magimary super, gratulujem........aj ja som vydrzala, aj ked som teda pri vareni musela ochutnat, ci nedosolit a tak, ale nenabrala som si, co je vynikajúce.....

dnes si to vynahradim, mnamky

adamko05
7. nov 2010

ahojte
@ingridka22 .. jasne vydarilo sa všetko a všetko som ochutnala 😀 😠 , ale beriem to v pohode, no včera nebol dietny den, tak dnes snad...
ešte aj syrovu roladu som robila, ale tu si dam na večeru dnes... na obed masko...

a uvidím, možno aj dnes padne kolačik 🤐 , ale od zajtra šlapem na plno
@magimary šikulka 100%

adamko05
7. nov 2010

@ingridka22 medovy kremeš som robila.... mne ten klasika nechuti moc 😉

claudica
7. nov 2010

Ahojte, závinom som odolala 🙂 , som spokojná. Dnes mám škroby, tak mám šošovicovú polievku, možno ešte zemiaky čo varím rodinke na obed... to sa hádam bude dať zvládnuť.
Prajem všetkým pekný zvyšok víkendu... 😉

sonya16
7. nov 2010

baby, to fakt nemá nikto tú 90-dňovku v elektronickej podobe? Myslím knihu a teda aj recepty, stále neviem nájsť tú svoju knihu a sú tam suprové recepty. vďaka 😅

lubikaf
7. nov 2010

ahojte 😉 ja som prave dojedla polievku, taku mrkvovo-zemiakovu, vyborna bola. dala som si ju bez chleba a som aj tak uplne napraskana. uz sa mi asi zmensil zaludok 😉

kubkovka
7. nov 2010

@adamko05 no jasne, tazko je odolat, to poznam.....ja som piekla tiez kolac, ale odolala som, pri sladkom to pre mna nie je problem, u mna je to problem pri bielkovinach vsetkeho druhu
@lubikaf ja sa prave napchavam spanielskym vtackami od vcera, vcera som odolala, tak dnes si to vynahradzam......

magimary
7. nov 2010

dnes: NEDEĽA 42-hý deň- 7.11.2010 BIELK.
---------------------
ahojte, babulky 😉
jó, ja si vôbec nezaslúžim pochvalu za sobotu (hoci tú som zvládla),
lebo to, ako som zmixovala dnešok je až nekomentovateľné... 😝 🙄 😨 🤐
teda, nie že by som nejako plietla piate cez deviate,
v podstate som bola relat. skoro stále v rámci skupiny (bielk.),
ale jedla som skoro každé dve hodky 🤐 , a začalo to už raňajkami 🙄 😝
na raňajky som si v rámci zúfalého hladu a spoločného stolovania šupla párky 😨 🤐 ,
na obed som si potom dala rybu, mäso z polievky, kapustu a chleba
a po obede som si dala na takej slávnosti asi 5 jednohubiek s pomazánkou (!) 🤐
jeden chlebík s tou istou pomazánkou a koláčik 😝 😝 😝 🙄
😅
čo už so mnou?!?
ale bolo to aj takou frustráciou, že po tom úspešnom včerajšku nešlo dnes nič dolu 🙄
resp. skoro som tam mala ešte aj čosi málo navyše 😖 😠 😝
tak ma to skrátka dostalo 😖 ,
že som si hneď vzápätí dala tie párky (samotné 😝 ) ...

klobúk dolu pred všetkými, ktorí sa dnes pekne držali 😉 😅

kubkovka
7. nov 2010

@magimary treba sa odvazit zajtra rano, mozno budes prekvapena.........ja vcelku dobre, 98% by som to zhodnotila, ale tak dnes som mala taku nejaku pochmurnu smutnu naladu, tak mi ani velmi jest nechutilo.....zajtra skroby, tak to snad zvladneme v pohode

magimary
7. nov 2010

@kubkovka júj, kubko, to by som asi radšej neriskla 😕 😝 😅
no, zajtra ma čaká diétna ryža, tak snáď ma aspoň trošku "vytrestá" za ten dnešok 😝 😅
a ty si dobrá! 😉 🙂

zibi
7. nov 2010

baby mne sa vobec nedari....chodim k svokre na obedy teraz ked je moj mm prec tak moja dieta je o nicom..sa cez tyzdnen snazim a cez vikend o nicom sa mi nedari
bo ona s nou tazko ze co dieata naco ti ..ved sa najedz poriadne.. 😝 😝 😀 😀 😀 no nenajedz sa a este tak dobre vari.. 😝 tak dnes ryza a kuracina so sampionmi
ani som neschudla ani nic..stale 71 😝 no sa musim nad sebou zamysliet
pomooooooocccc zienky moje 😝

zibi
7. nov 2010

joj od 16teho pomaly druhy mesaic a schudla som zatial 5kg 😔 joj som hrozna 😠

claudica
8. nov 2010

Dobré ránko, ja mám dnes UH- deň, tak som si do práce doniesla tarhoňu s mrkvovým receptom kubkovky, tá mrkva je bohovská, ja som ju už robila viackrát, aj s ryžou...a ja do nej dávam aj cesnak, to ja mám rada strašne... 😎
No a na večeru som si schovala dva kúsky orechového závinu, hádam ho nikto nenašiel 😀 a pochutím si....
Tak sa držme....... 😉

kubkovka
8. nov 2010

@magimary dakujem, ale vela zalezi od nalady.....ked som v pohode, tak mi chuti jest, ked mam nanic naladu, vtedy sa mi dobre chudne......snazim sa aspon nieco este zhodit.......a co si robila po prvej devedesiatdnovke? oddelena strava alebo podla knihy 90 dni potom?