90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudica
16. nov 2010

@kubkovka ďakujem... 😉 Aj tebe sa krásne darí, veď to tu čítam, si plná elánu, čo je super... neváž sa často, stačí raz za týždeň, ja som sa tiež niekedy priebežne postavila na váhu a ono to kolíše a môže to znechutiť... Ja si nosím jedlo do práce v jednej dózičke a už včera som nedojedla z nej ryžu /ale tak tú moc nemusím/ a dnes cestoviny, pritom mi chutilo, oči by jedli, ale nevládala som. Dobré, nie ?
@magimary - to čo si písala o mamine, dám prečítať tej mojej... chcem ju trošku motivovať, hlavne kvôli zdraviu, má podobné problémy ako mala tvoja mamka a má 62 rokov. Ale rozhodnúť sa musí ona, môžem to len skúsiť... 😉
Ona je dosť skeptická, čo sa diét týka, aj zo mňa si niekedy robí srandičky.... 😠

kubkovka
16. nov 2010

@claudica no veru, ponuknut mozes a uvidis.....no ja sa veru teraz nebudem vazit, kedze som nejaka taka nafuknuta asi z toho menzesu, co ja aj nie je 😀 odvazim sa niekedy okolo vikendu a bude

kubkovka
16. nov 2010

tak prave veceriam, zemiakova kasa a zelenina.....mnami

adamko05
16. nov 2010

mne sa ešte len večera robi.. take zemiaky ako na obed.. aj som vam odfotila.... pridam zajtra
sme mali navštevu, tak nestíham,a le aj drobne prehrešky, očko, mala rolada... ale nevad.. ideme daaal.. 😵

mexx
16. nov 2010

Tak som vyskusala na obed placky, sice trosku cviku to este bude chciet, lebo sa mi najprv prilis lepili, potom zas boli prilis mastne, ale chutovo fajnove. 🙂 Na veceru som si supla zemiaky uparene s grilovacim korenim, tiez mnamka, co mozem hocikedy. Na zajtrajsie UHD mi chlapi doniesli z obchodu parene buchty, a na veceru uvidim, bud vyhrabem doma nejaku sladkost alebo vyslem chlapa pre zakusok. 😅
A pak zas vitaminy... 😝

adamko05
16. nov 2010

ja zajtra neviem, ideme na doobedie svokre,vidím to na cestoviny s orechami iba a piekla som kysnuty zavin kakakovy, to bude večera (ak mi chlapi nechaju 😀 )

kubkovka
16. nov 2010

no ja dnes uplne zle, to vidiet, ze tie hormony este nie su tak ako maju byt.....neovladam sa vzdy pred mentruaciou, ale potom mi zas nechuti....tak to by nebolo zle, keby take dni pridu 😀

kubkovka
16. nov 2010

@adamko05
@mexx no ja zajtra vobec neviem co.......rozmyslam nad cestovinami s olivami a cesnakom, uvidim

zibi
16. nov 2010

@kubkovka joj to hej hned ma neboli chrbat
dnes som si dala este aj mrkvovu polievku s porom taka bez vsetkeho z nasturhanej mrkvy mnam:D
a vy co zajtra varite?

kubkovka
17. nov 2010

No dobré ránko, mna pazravost stale neopustila a to mam za sebou rusnu noc, maly casto plakal.....tak neviem, co dobre si dnes navarit, aby som sa na to tesila a nenahltala sa hned rano niecoho nepovoleneho, poradte

zibi
17. nov 2010

@kubkovka aky mas den dnes?
ja cestoviny
tak asi rezanky s makom :D
inak stojim na vahe...70,5 alebo 71 ..tak nic moc muism byt doslednejsia 😉

zibi
17. nov 2010

@kubkovka aha mas cestoviny ako ja uhlohydraty. ja robm asi tie rezanky
a cestoviny ako robis nakrajas olivy, hodis na olivovy olej, bylinky, a pretlaceny cesnak alebo co tam este davas?

adamko05
17. nov 2010

ahojte
ja som práve dojedla pene s orechami... nič ine som nestihla... ale buduce UHL isto pizza s cesnakom.. mnááám
dnes idem v pohode, včera par tych prehreškov, ked tu bola navšteva, ale tak 90% to bolo v poho, dnes snad zasa 100% bude... 😉

mexx
17. nov 2010

Ja som dala tie parene buchty, no ale klasicky problem - po sladkom sa mi strasne nieco slane ziada. 😅 Takze vobec neviem, co s vecerou, bo ked si teraz predstavim nejaku sladkost, tak bleeee... 😝 😀

sonya16
17. nov 2010

no, navarila som si na zajtra polievku, ale keďže knihu s receptami som niekde zapotrošila, vyzerá to desne a chutí tiež nič moc 😝 , tak neviem či ju budem aj jesť...Ozaj nikto nemá tie recepty, aby mi ich zaslal do pošty? 😅

adamko05
17. nov 2010

@mexx pizza na večeru?? alebo pagačik oškvarkovy?? (dobre typy, že... ani piect netreba??? 😀 )... ... alebo tarhona a urob si stavu, mrkvu nastruhaj, supni cesnak, podus a polej tarhonu... to ked mam na slane chut, si robím iba taketo dačo.. rychle a mnam 😉
@sonya16 pošli mail, tuším mam niekde knihu uloženu, prepošlem 😉

kubkovka
17. nov 2010

@adamko05 no si dobra, ja mam stale take zrave chute, ale zatial sa drzim......ale neviem dokedy to vydrzim, strasne mam chut na klobasu, slaninu, parky, rezen, len nie na cestoviny alebo podobne, ale tak zjedla som cestoviny, neviem si predstavit zajtrajsie vitaminy, no fakt neviem..........
@mexx to iste mavam aj ja, aj ked musim si povedat, ze bez svojich dni mi chudnutie slo omnoho lepsie, teraz fakt len ujst na opusteny ostrov, samozrejme bez hmyzu

marianca
17. nov 2010

Avojte, no tak jak devy, ide to???
Ja momentálne priebežne na striedačku žeriem a potom sa umravním a tak dokola, ale váha stojí, nepriberám tak v pohode...
@kubkovka dobré, že bez hmyzu 😀 😀 😀 😀
@mexx no mne sa žiada po sladkom slané, po slanom sladké, po mastnom kyslé a proste po všetkom ešte niečo navyše, takže tak 😀 😀 😀
A kukám,že dosť báb sa tu nehlási, ani magimary, ani yanni, bea........no de stéééé???

magimary
17. nov 2010

dnes: STREDA 52-hý deň- 17.11.2010 UHD
---------------------

@marianca jako, jako?!? 😨 😅 že nehlásim sa!!!
poslušne hlásim, že ja sa (takmer) každý deň "poslušne hlásim" s hornými oznamovacími informáciami 😅 😝 😀
a aj pomimo píšem 😅 ...

takže tu smééééééééééééééééé!!!

inak, ja som si dnes na obed aj na večeru dala langoše s džemom ( 😅 ),
čiže v rámci dňa OK, ale mohla som sa viac krotiť, čo do množstva 😝 😠 😅
ale treba nejaké zásoby ( 😠 😝 ) na zajtra...
fakt, už netuším, čo si vymyslím...
maximálne mi došla fantázia a chuť na vitamínové dni... 😝 😝 😝
viem, že na obed si dám vyvarenú zeleninu aj s tým vývarom "okolo"...
ale, čo okrem toho?!? 😨 😝 🙄

už ma tieto vitamiňaky fakt nebavia, ale že fakt! 🙄
a potom aj tak dopadnú 😝 😖
už neviem, ako sa na ne nachystať, aby som vydržala až do večera... 😝
do štvrtej, do piatej nie je problém, ale to, čo príde potom?!? 🙄 😠 😖 🤐

kubkovka
17. nov 2010

@magimary no dnes si dobra, ja dnes ale uplne naprd, ale tak tieto moje hormonalne výkyvy žrania pred menzesom sú uz roky, jednoducho sa neovladnem, snazila som sa do nejakej 16 hod, aj s prehreskami ale nakoniec som sa najedla.....no co, svet sa dalej toci
a zajtra vitaminy, fakt netusim, co bude.......asi len odist z domu niekam do lesa a tam byt az do dalsieho dna len s ovocim a vodou.......ale tak ja sa nastartujem, len nech sa teda vyhormonujem, a chcem uz zajtra, drzim si palce.....uz nemam vela casu na schudnutie aspon 5 kilov.....takze do pozoru sa musim dat

adamko05
17. nov 2010

@sonya16 dietku som poslala

práve som dojedla dnes všetko povolene... čokoladu... u našich so mala dve male kocky kolačika... a veru, dako mi ani nechutil... to čooo? 😕 mne prestava chutiť sladke... no bodaj by 😀

ja zajtra na obed isto zas dam zeleninu, mam doma karfiol, to neodolam... a popritom uvidím... ale cely den na ovoci nevydržím... a večer asi kapustu, nech som "nažrata" pred piatkovou vodouuuuuu 😠

kubkovka
17. nov 2010

@marianca no s mojou arachnofobiou neviem, ci by som aj radsej neodplavala na more a nechala sa zozrat zralokom....brrrr pavuci a hmyz

mexx
17. nov 2010

Hm, ked sa tu spomina vyvar okolo zeleniny...mozem si dat na vitaminy zeleninovy vyvar? Z bujona? 😅 To by ma zaujimalo teda... Inac fakt neviem, co zajtra tlacit... 😝

adamko05
17. nov 2010

@kubkovka to je v poho, jeden den že si sa normálne najedla... ak sa zajtra necitiš na vitamíny, daj bielkoviny, tie možno skôr bez prehrešku zmakneš, niee
mne na 27.11., to maju naši zabijačku... vychadzaju vitamíny... ale to si isto ja dam bielkoviny.. ason varene masko z polievky či pečienku môžem.. no nebudem sa triznit ptredsa... a v škroby hodím normálne že jaternicu... to je dieta, čooo... ale už to mam premyslene aspon 😀

kubkovka
17. nov 2010

@adamko05 no krásne, uz aj ja sa tesim, ked napisem ze na 100%.....hadam coskoro

adamko05
17. nov 2010

@mexx chutil by ti zeleninovy bujon len tak uvareny??? 😕 .. ja neviem... to radšej uvarl mrkvu, karelab, nastruhane, karfiol ... a taku hustu polievku.. nie??

adamko05
17. nov 2010

@kubkovka ale ešte nespim 😀 😀
ale už len voda...
MM mi dnes povedal, že aj on si už všimol, že som schudla... 😵 😵 ... len škoda, že je zatiaľ prvy a aj posledny 😅 , ale snad ešte ked schudnem aspon 5 kg, niekto si všimne.. ale ja sa citim dobre a to je hlavneeeeeee

kubkovka
17. nov 2010

@adamko05 no ved jasne, aj ja to tak urobim, ked pojdeme k svokrovcom alebo na oslavu, mensie zlo.....dobre to mas premyslene, ja na zajtra premyslam, ze ak by sa uz žravé hormony stratili, tak dam len nejaky ovocny kokteil za cely den

magimary
17. nov 2010

@adamko05 počkať, počkať, piatkova voda??? 😕 😨
my už máme zase vodu???
a to pozajtra???
snáď ešte nie, či? 😨 😕 😲

veď by to malo byť až okolo 60-teho dňa, nie 😕 ?
len ma nestrašte, že ešte aj voda 😨 😝
necítim sa na ňu 😝

adamko05
17. nov 2010

ja mam taky už riadne zrely banan... chcela som dnes rano koktail, nestihla som, sme šli svokre, tak zajtra rano snad dam.... 😉