90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
23. nov 2010

@adamko05 no ved to, teraz by som veru nebola taka vyhladovana 😉 tak to asi posuniem na neskor teda, nech to ma lepsi ucinok 😉

ingridka22
23. nov 2010

ahojte 🙂 dievčatá, ja by som tak niečo zjedla 😢 hocičo... dnešný vodový deň je úplne hrozný 😝 zatiaľ som síce nejedla, ale dobrovoľne nasilu priznávam 😀, že pijem kávu, aj čaj a aj pohár džúsu som si dala 😔 ja by som asi zomrela, keby som mala byť len o holej vode 😢 u mňa bude úspech, keď dnes nič nezjem 😉 ale do večera je ešte ďaleko ☹ poznáte tú básničku "ide to, nejde to, necháme to na leto" 😀 😀 😀 tak sa držte vodnárky a pite, pite, pite 😉

marianca
23. nov 2010

Avojte modelky 😉
tak jak to ide, vidím, že sa držkáte, supiš 😉
Ja papám úplne normálne a niekedy aj nenormálne, to znamená prežrať sa jak sviňa a váha je furt chvala bohu rovnaká, +-0,5 kg. Takže s více méne držím 54 kg. Teší ma to, že aj keď sa prežerkám nepriberám, klop klop klop, tak snáď tá diéta má niečo do seba....
No a ja sa na to dám asi až niekedy na jar, keď bude aj nejaká zeleninka a ovocko...teraz je to na prd..Celé dni je človek doma, nedá sa ísť von a potom len žerkáme, v lete vypadnem z domu a nemyslím na žrádlo a aj sa lepšie pije. ja sa musím nútiť, aby som pila....
Tak držím palčáky 😉

adamko05
23. nov 2010

akooooooooo..... vodníčky...??
ja zatiaľ OK... doobeda jablka, kapusta na obed a teraz som zlupla arašidy, jasne, že som mala aj príživníkov.... 🙂
a neviem čo ešte do večera, isto ešte niečo, voda, čaj a možno detska vyživa.... alebo mandarinka... uvidim 😉

adamko05
23. nov 2010

@marianca ty sa jak dobre držiš.. super
ty ale nedietuješ už, však....?? koľko si schudla s 9Odnovkou??? 😕

marianca
23. nov 2010

@adamko05 no ja som neschudla žiadne horibilné čísla, ale to som ani nechcela schudla som nejakých 6 kg a teraz mi je to tak akurát a aj som začala s vami toto druhé kolo, ale nejak mi to už išlo hore krkom a ani som už nechudla a tak som sa na to vyprdla, takže tak...

adamko05
23. nov 2010

@marianca šak 6 kg trvalo dolu, je supeeeer..... ja som sa pridala neskôr k tymto chudulkam.... ja až od 18.10. tušim

kubkovka
23. nov 2010

ahojte dievcata, my sme boli v meste, dala som si obed, porcia tak pre moju dceru, ale doteraz som nebola hladna......ja to radsej neriskujem, ked som videla to mlieko, budem teda bez vodoveho dna......ale inak drzim palce a snad ste vydrzali

magimary
23. nov 2010

@adamko05 hlási sa jedna z "utopených"! vodárok 😅 😝 😀
zatiaľ voda na 100% (aj keď mohlo by byť aj 110%, keby som viacej pila 😖 ale bola som dlho preč a nemohla som sa nalievať, lebo by som si nemala kde "odbiehať"),
takže moja dnešná štatistika je zatiaľ len niečo cez dva litre (malo byť aj dvakrát viac 😝 🙄 )...
ale, nekričme HOP, kým nepreskočíme!!!
pretože som hladná ako vlk a je mi na "zdochnutie" 😝 🙄 😝 😅

takže, vidím to ešte do noci (kým pôjdem spať) dosť oslabene 😅
a najmä, keď sa tu zase mužík začne rozkladať s niečim (nech by to bol aj suchý chleba 😅 😝 😀 ), keď príde z práce 😝
dúfam, že to nejako ustojím, aspoň s nejakým džúsom, najradšej by som úplne bez (keď som vydržala doteraz),a le keď budem zamdlievať, zíde sa aj niečo iné, ako len priesvitná tekutina 😝 😅

a ostatné babuľky, ako??? 😕

adamko05
23. nov 2010

@magimary supeeeer... už vydrrržžž!!! 😵

ja už mam plan,č o na zajtra... špenat a volske oko... a robím teraz vajíčkovu polievku.. doobeda ideme s krpatym do mesta, tak aby mal, ked prídeme... a tu môžem vlastne aj ja.... ale som si zliala vyvar.. odložím, prevarím, ak bude dobry, tak budem mat komplet obed... a vajičkovu polievku si nedam... juuuj, už sa teším... dnes je to dake ťažke .... 😝

magimary
23. nov 2010

@adamko05 ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😅 😵 😵 😵
ale práve dorazil tatik... 😅
to nem dopadne dobre...teraz, keď so si prečítal čo varíš (hoci to inak teda vôôôôbec nemusím 😝 😅 ), skoro mi sliny vytiekli na klávesnicu 😅 😝 😀 😀 😀
som strašne hladná!!!
a spať pôjdem tak za 5 hodín!!! 😲 😨 🙄 😅
zbláznim sa od hladu!!! 😀 😅 😀

adamko05
23. nov 2010

@magimary čo nemaš rada???
inak, mna napadlo tiež, ked som ju varila, (polievku), že aj by som si dala.. ale inak by ma to večer ani nenapadlo, že polievku 😅
a špenat milujeme... všetci 😉

adamko05
23. nov 2010

jablkova kaša hotova, vychladne a pustim sa do nej 😝

magimary
23. nov 2010

@adamko05 aj polievku, aj špenát 😅 😨 🤐
dnes si manželík doprial chutný šopský (grécky) šalát, tak zas mi tu rozvoniava čerstvou nakrájanou uhorkou, rajčinami a feta syrom 😝 😅
zajtra bude pre mňa 😅

a ja som ešte doplnila liter tekutín, takže som na seba celkom hrdá 😅 😀
a dobrú chuť ku kašičke 🙂

adamko05
23. nov 2010

@magimary a mne niekto bude hovoriť, že som fajnova, ked nemam napr. rada horčicku 😀 😀 (srandujem 🙂)... mam ju rada vo vare, ale nie ako "pochotinu" ku klobase, či parke.. to eeee

idem na bicykel troška, včera som nebola...

papa zajtra, teším sa na obed... juuj, ako je daleko 😒 😀

ingridka22
23. nov 2010

ahojte 🙂 @magimary, klobúk dolu 😉 gratulujem k zvládnutej vode, si fakt dobrá 😉 fakt 😵 to ja som ani dnešok nezvládla, musela som sa najesť, odpadávala som od hladu a hlad nado mnou vyhral 😢 ja naozaj teraz na jeseň nemám energiu a súhlasím s tým, čo tu napísala @marianca... takže začiatok leta to istí 😉 len dovtedy nepribrať a prežiť vianočné sviatky bez prírastku na váhe 😉 no, ale kde sú ostatné vodnárky? rozpustili sa vo vode? 😀

ivana82
24. nov 2010

Ahojte, dlhsie som tu nebola, chcem sa opytat, je tu niektora z vas,ze po dvoch tyzdnoch dokonca pribrala to co schudla, aj ked drzala dietu? Lebo mne sa to stalo, zatial som pribrala necele kilo naspat a to som sa vazila pred rannym ovocim. Neviem, no zacinam uvazovat, ci ma zmysel drzat dietu, ked uz po dvoch tyzdnoch priberam a nie chudnem ☹ 😠

juli71
24. nov 2010

@ivana82 ja som sa vazila po 3 tyzdnoch a kila boli hore tak som sa na.....a na druhy den som zjedla vsetko, co mi prislo pod ruku a skoncila som , a to ti poviem , ze som drzala poctivo, mozno ale malicko nejake prehresky 😵 😠

kubkovka
24. nov 2010

Ahojte dievcata, tak dnes som sa odvážila odvážiť a už len 84,2 kg.....a to ešte pred tromi dňami bolo 85,3 kg, som vedela, že to boli akože krámové kilá......a to som včera jedla, keďže sa mi nepáči mlieko, čo som odsala.....takže do vianoc asi neschudnem na 80 kg a budem bez televizora v kuchyni.........chcem to dalej držať, akurát teda ten vodový deň som vynechala..........
ale @magimary super, krásne, vydržala si..........
@ingridka22 aj ja to tak beriem, že nie je slnko, žiadna radosť, energia, keď som chudla v lete, šlo to same dolu, ale tak pre mňa bude víťazstvo nepribrať......

lubikaf
24. nov 2010

ahojte, ja sa prave napchavam posuchom a kavou, to je teda obed 😀 😀

@kubkovka super, len tak dalej, a ved mas do Vianoc este stale mesiac, takze este nic nie je stratene 😉 mozno si najdes pod stromcekom pekny darcek - 80kg na vahe 😉

kubkovka
24. nov 2010

@lubikaf no snad ano a ked nie, tak moj svet sa nezruti, beriem to sportovo, dietujem, ale ked mam na nieco strasnu chut, tak si to dam.......a ako sa dari tebe? dnes mas UH?

lubikaf
24. nov 2010

@kubkovka no mne sa viac nedari ako dari, ja to vsetko dodrziavam len tak ledabolo, neviem sa nejak nakopnut na to, aby som nejedla veci, co sa v ten ktory den nemaju, no nejak mi to nejde 😒 ale tak vzdy lepsie, ako by som jedla piate cez deviate, takto si davam pozor aspon na to, co mam na obed a na veceru.
a ano, dnes mam uht a zajtra vitaminy 😝 tie by som najradsej z tejto diety vyhodila 😀
a veru, treba to vsetko brat sportovo, hlavne ked este kojis. ja pokial som kojila, tak som sa vobec v jedle neobmedzovala 😉

juli71
24. nov 2010

DIEVCATA poradte mi ak mozte potrebujem objednat dcere tortu kde v BA dobre pecu a maju dobry vyber,Budem vdacna.
Dakujem

adamko05
24. nov 2010

ahojte

práve som doobedovala... špenat a volske oko 😝 , srkam vyvar.... dnes ukážkovy obed.. len čo bude do večera, ked ideme na tie kolky... no uvidím...
včera som to zvladla ako tak... až na to,ž e som si dala dva lyžičky medu večer 😝
a vaha sa ustálila na 64-64,5,takže "stabilne" mam dolu 4, nie 5 kg 😖 , musím ešte zabojovat.. aj ked, dnes som si v CA skušala take káásne upletove šaty.... strááášne sa mi fakt pačili.. a som si vzala veľkost L a že "ako vrece" a S uplne že super mi sadlo (zle číslovanie mali podla mna)... len škoda, že som si ich nemohla kupit, teraz tu o nich "snivam" 😀
@lubikaf podla mna lepšie kontrovat troška, čo človek papa v rámci delenej stravy a občas šlapnut vedľa, ako jest všetko a hocikedy a vo veľkom množstve, maš to pekne pod kontrolou takto
@kubkovka a tebe to krááásne ide... super 😵

zibi
24. nov 2010

@kubkovka joj som rada
neboj to zvaldneme do vianoc
oono clovek stoji a potom to ide lepsie
skusk torchu pocvicit
a ked je s psylium tak skus dva krat do dna..niekedy je zanesene velmi hrube crevo..ze clovek potom nechudne
ja osm si dne spravila rizoto s hubami a zeleninou a so sacu hrachovu polievku..som mala aku chut a normal sa najest. :D chcela som aj zemakky ale nemam musim kupit uz sa tesim na opekane zemiaky s kecupom mnam...a aj cesnak si dam 🙂
kubovka neboj do vianoc to pojde dole..ja muuuuusiiiim 🙂
ked uz budem na 69 ..tak bude dobre 🙂

zibi
24. nov 2010

@adamko05 joj jablkove pyre s kokosom to znie super 🙂 a to jes len kyslu kapustu varenu?hm...s cim?

zibi
24. nov 2010

@sisa2 dakujem..aj za jedno aj za druhe..no este ma caka tato skuska a pootm do vianoc este dve..v decembri.jedna pisomna a druha ustna..hm..tu ustnu to budeme mat aj na statniciach to..takze sa to musm dobre naucit sa mi ale nic nechce uz chcem oddychovat xi
aj ked aj diplomovku treba no hruza :D
no a hej som rada ze 70kg..tak na buduci tyzden by to mohlo byt 69:D a to som ani velmi nedietovala lebo svokrusa uradovala ale pohyb robi vela 🙂 som cvicila v posilke kazdy den hm..teraz som uz dva dni nebola..sa chystam dnes..a ty kolko kg?ako it to ide?

zibi
24. nov 2010

inak ja som pocula ze ked clovek po cviceni vypije 2pohare mlieka takze chudne...asi kvoli obsahu bielkoivn..ono to moze byt pravda ..lebo som chodila k svokre a sme mali na obed same maso..a si myslim ze mozno aj preto vaha isla dole..a dietu som nedrzala velmi minuly tyzden..no boh vie.. 😀

kubkovka
24. nov 2010

@lubikaf no to pri kojeni som na zaciatku, prve dva mesiace aj ja tak brala, a mala som 95 kg......teraz mam uz 84, a som vcelku spokojna, zatial, keby sa podari na tych 80, este lepsie, ale tie vitaminove dni neviem neviem.....uvidim ako to pojde s mliekom, ved odsavam, tak uvidim, ci sa to zlepsilo
@adamko05 no tebe to ide krasne, ja som si zas musela kupit nove pyzamo, lebo vsetky su mi velke, co mam na zimu, a som si kupila L, super, keby obleciem S, tak to uz by som radostou asi lietala 😀

adamko05
24. nov 2010

@zibi dakedy iba varenu.... a dakedy uvarím, vodu zlejem, vypijem a zapečiem... s ničm, len taku... ja mam rada aj surovu, len teraz je moc studena, to na jar je mnamka studena
@kubkovka ale to mali fakt asi zle číslovanie, inak oblečiem M/L, kedy ako....

ideme na kolky, papa

a mala som pasík čokolady po obede... čo už