90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
30. nov 2010

ahojte chudulky 😉 ja som tento tyzden u nasich, takze moc nedietujem a ani nemam cas chodit sem, lebo sa musim ucit a vzdy, ked si sem na chvilu sadnem, tak mi nasi nadavaju, ze co sa neucim 😝 takze tak. no nist, prisla som vlastne len pozdravit a dufam, ze sa vam dari 😉

eyya
30. nov 2010

ok takze dnes cestovinka 😉

kubkovka
30. nov 2010

@lubikaf no tak drzim palce pri uceni......

claudica
30. nov 2010

@lubikaf Ahojko, tak ty dnes nemáš so mnou vodu.... ☹ Ja mám v sebe už dobré dva litre od rána, iné nerobím, len behám na vecko 😀 No je pravda, že takto by som sa učiť nedokázala.... pri fľaši s vodou... Tak ti prajem plodné učenie a potom sa pripoj 😵

kubkovka
30. nov 2010

@claudica no krasne, vydrzis.......a aj si hladna?

claudica
30. nov 2010

@kubkovka Díky za podporu... 😉 Nie som hladná, pri tých včerajších vitamínoch sa mi asi trošku napravil žalúdok po tom víkendovom besnení a teraz je super, iba ma trošku pobolieva hlava, ale to môže byť aj od počasia, raz slnko, raz mraky...čo ja viem... 😝 Inak sa dá, len sa bojím od poobedia a večera, lebo dnes ešte musím doma navariť, ale musím sa zatnúť a piť a piť a piť a vodu a vodu a vodu 😀 😨
A u teba ako? Darí sa?

kubkovka
30. nov 2010

@claudica no ja zatial dobre, dnes UH, tak sa da.........ale strasne ma boli hlava, uz som si dala tabletku, ale nepomohlo, neviem, cim to je.......a kolko chces este schudnut do konca?

claudica
30. nov 2010

@kubkovka Ja by som chcela tak štyri - päť kilečiek... Na začiatku som mala 70, teraz mám o tých 6,5 menej... Ja viem, na prvý pohľad to neznie hrozne, ale to sme tu už rozoberali... Ty si raz písala, že pri 70 budeš kočka a ja pri 70 som hora tuku, to sú len čísla... Každá má inú stavbu tela, kostí atď. Keď som sa vydávala /hrozne dávno 😀 /, mala som 49 kíl a keď som išla rodiť, som mala 59. A vyzerala som normálne, nebola som extrémne chudá... Výšku mám cca. 168 cm... Tak také sú moje ciele, dúfam, že sa naplnia, ešte mám zhruba mesiac. A ak nie, tak zas vyskúšam na jar, nevzdám to. Do leta by som chcela byť súca do bikín 😀

kubkovka
30. nov 2010

@claudica no ja dam na jar urcite este jedno kolo, a medzitym budem podla tej knihy 90 dni potom

claudica
30. nov 2010

@kubkovka no ja tú knihu nemám, budem ju musieť dovtedy niekde splašiť... bola by som zvedavá, čo v nej píšu 🙂
No a niekedy po Veľkej noci som plánovala to druhé kolo aj ja, uvidí sa 😉

kubkovka
30. nov 2010

no v tej druhej knihe pisu: možno ste ešte nedosiahli svoju ideálnu váhu. Možno ste to práve vy, ktorí sa nás pýtali, či môžete pokračovať v 90-dňovej rozlišovacej diéte. Opakovanie diéty je možné až po 90-tich dňoch. Aj keď ste sa pri diéte cítili dobre, rozkladanie tukov je pre telo veľkou záťažou. Potrebujete oddych, aby sa nová rovnováha v organizme ustálila. Medzitým si môžete pomáhať receptami z tejto knihy, ktorá nie je určená na odtučňovanie, ale je vypracovaná ako udržiavací program, podľa ktorého si dosiahnuté kilogramy a aj svoj úspech udržíte. Keď budete znovu potrebovať prvú knižku 90-dňová rozlišovacia diéta, už nebudete netrpezliví, ak sa vaše kilogramy budú strácať pomalšie. Ak v nasledujúcich 90-tich dňoch stratíte ešte najmenej 3 kilogramy, nastala u vás zmena metabolizmu.

borabora666
1. dec 2010

tak babulky....první den uspěšně zvládnutý....a hned 0,5 kila dole..... 😀 no jen tak dál...dneska si udelám na obídek a večeři dušenou zeleninku s rýží.... 😉 celé jsem to tu nepročítala,ale tak snad určitě se tu našli i také,které měli dost velké úspěchy,že????SPÍŠ SE BOJÍM TOHO VITAMÍNOVÉHO DNU...ten mě čřeká v pátek....

kubkovka
1. dec 2010

@borabora666 no tak ten vitamínový deň tu nie je veľmi obľúbený a u mňa teda vôbec, pretože sladké veľmi nemusím, takže si dávam zeleninu, ale ani tá mi už nechutí........ale tak zvládnuť sa to dá
no dnes máme mať vitamíny dievčence, ale tak nejako nemám na ne chuť.........uvidíme, ale ak ma zas začne bolieť hlava ako celý týždeň, nebudem sa trápiť ešte aj nejakou zeleninou a normálne sa najem........

borabora666
1. dec 2010

@kubkovka někdy právě bolí hlava z hladu.....já jdu dneska nakoupit,protoze mi doma dochazi zeleninka i ovoce....tak si nakoupím ať mužu kombinovat......

kubkovka
1. dec 2010

@borabora666 no to aj mna napadlo, ale praveze som hladna nebola, bolela ma hned ako som rano otvorila oci....dnes je to zatial fajn, uvidime.......ja este kojim, tak mozno aj to vela robi

sisa2
1. dec 2010

ahojte babule, ja som bola dost brutal chora, uplne ma to odrovnalo, ani obraz, ani zvuk, tak som ani nebola na nete. vobec nie som v obraze, co tu mate noveho, snad sa mi podari trochu docitat.

vidim tabulku, tak aspon to pridam. no jo, pri mojej vahe to mohlo ist aj lepsie, ale tak, to by som sa musela hlavne ja riadne snazit 😀
@eyya
zaciatok 27.9.2010
agika1982
eyya
ingritka22
lulupopo
magimary
majca424
marianca
mexx
monkula
ninka123
sisa2 -9 kg
st2
yanni
zibi zaciatok 16.9. 2010 - 6kg
zuzula25
zaciatok 4.10.2010
claudica -6,5 kg
zaciatok 20.9.2010
kubkovka -6,5 kg

@borabora666 taktiez ta vitam a nech idu kila pekne dole! 🙂

eyya
1. dec 2010

@sisa2 no krasne 🙂 gratulujem

takze dnes vitaminy?

magimary
1. dec 2010

dnes: STREDA 66-ty deň- 1.12.2010 VIT
---------------------
ahojte 😅 ,
nejako tiež nestíham, ani písať, ani čítať (a ani veľmi dietovať 😠 😝 😅 ),
takže nejako ani s úbytkami nerátam, ale mala by som sa konečne odvážiť, nech som trochu v obraze, ako to som mnou je...
nejako sa mi prestáva dariť... 😒 😝 (pomaly ale isto sa uisťujem v tom, že diéta na zimu fakt nie je žiadna výhra a ani veľká pomoc 🙄 😖 ), jednak mávam často nejaký významný a častý hlad (čo som na jar vôbec nemávala), jednak sa menej pohybujem, nemám akoby na nič chuť (robiť niečo 😝 ) a akoby ma telo stále nútilo a pýtalo si "oblečenie" (v podobe stravy a tuku 😝 😅 ) na zimu...
skrátka, bývam neodolateľne hladná... 🙄
aj teraz-mám vitamíny a mne neustále behá po rozume (o škvŕkaní v bruchu ani nehovoriac 😝 ) chlieb s maslom 🙄 😒
nič viac, nič menej, ale nemôžem si pomôcť a netrúfam si tvrdiť, že tomuto náastojčivému volaniu odolám 😒 , skôr naopak... 😖
hrozné so mnou 😝
idem od vás, aby som vás tu nedemotivovala 😝 😅
a vy sa pekne držkajte! 🙂

a ešte idem mrk na váhu... 😉 , len neviem, či pritom radšej nezavriem obe oči! 😅 😝 😀

kubkovka
1. dec 2010

@magimary presne si ma vystihla, ale tak budem sa snazit vahu si udrzat......

mexx
1. dec 2010

Chce tu niekto pocut nejake demotivacne zalezitosti? 😅 Ze dnes vitaminovy den. Ze ranajky - zakusky. 😀 No a co, nech to para tlaci. 😀

Dnes vaha ukazala zas nejake kilo menej, coz sa tesim, a si stale vravim, ze dobre, odzajtra uz zas ficim normalne, nech to dotiahnem do konca. Ale som rozhodnuta potom na jar drzat zas, nech sa tie kila odliepaju dalej. Snad to pojde... 😅
Hovorim si, ze keby som schudla do konca diety este aspon styri kila, tak super, dohromady by to bolo 20. Ale ked pozeram do zrkadla, mam pocit, ze tych 20 nejak nevidno, resp. stale tam strasne vela ostalo. A ja som chamtiva, chcem vela vela vela... 😅 (Nenarocna, vyse 20 rokov som si to systematicky priberala, a teraz by som to nedbala naraz zhodit.) 😀 😝

kubkovka
1. dec 2010

@mexx no ja na ranajky tresku, mne teda postaci uz si len vahu udrzat a na jar zas do dalsieho kola, ved som schudla od porodu 10 kilov, co je vcelku slusne, takze len to udrzat.....zima je na chudnutie fakt naprd, ako napisala magimary

mexx
1. dec 2010

No ono to mozno nebude take lahke ani v lete alebo na jar, jak ja od toho ocakavam. 😅 Ale napriklad v teple sa mi dari viac pit, nie sice tolko, kolko by som mala, ale vzdy lepsie ako teraz, teraz sa neviem nijako donutit, ja za den lupnem tak dva-tri pohare vody, a nijak mi to nechyba. 🙄 Ani s cajmi to neprehanam, takze pitny rezim ubohy. A na druhej strane, bude viac druhov ovocia dostupneho, tak si myslim, ze to bude lahsie, ale zas si myslim, ze obzeriem sa tak ci tak, a po mesiaci ho uz nebudem moct ani citit... 😝

kubkovka
1. dec 2010

@mexx no ja pitny rezim dodrziavam aj teraz, ale nie je nejako pohyb, skoro je vonku tma, ziadne slnko, cize ani energia....to vsetko vplyva, takze som rada, ze mam dole aspon tych 10 kilov, a delit stravu budem asi uz cely zivot, lebo mi to tak viac vyhovuje, no a na jar zas na dietu, ale tak teraz to nejako snad dorazim

magimary
1. dec 2010

@kubkovka súhlasím, v zime nie je ani slnko, ani energia z neho 😖 a
ešte pokročím s mojimi demotivátorskými predošlými rečami 😝
doteraz som si síce stále nič nedala a povedala som si že vydržím, nech ma od haldu aj roztrhne a na obed si dám hrachovú polievku (kašu), ale potom už za seba ozaj neručím... 😝 🙄 a
teraz k tej megademotivácii (mojej vlastnej!!!), tak sojm sa teda postavila na váhu (a to som maximálne vyhladovaná už odvčera!!!) a váha o kilo plus!!! 😨 🤐 😝 😢 😔 ☹
no, neporazí vás!!!
tak ja sa 66 dní mordujem a mám pomaly toľko ako keď som začínala?!?
6kilový úbytok ani nie je úbytok (u mňa!!!) 😠 😖 ☹
takže demotka totálna...
ani toto sa mi v minulej dietke nestávala, že by som mala o kilo viac...
jasne, že teraz viac hreším, ale AŽ toľkoto?!???? 😨

no, mám dosť a už sa budem musieť uspokojiť aspoň s tým, že do Vianoc nepriberiem a na jar idem opäť na to (ozaj? 🙄 , po dnešku nemám chuť už na žiadne chudnutie... 😖 ale to prejde a ja sa do thoo zasa pustím...dúfam...)...
ale, som sklamaná...

no, napriek tomu všetkému vyššie napísanému, mám stále zo seba pocit (aj na veciach), že sa akosi zmenšujem...
ale to je asi len klam, keďže váha to nijako nepotrvdzuje, práve naopak... 😔 😝
dokonca sa mi (snáď 1x v živote zmenšili prsia na toľko, že som si to všimla aj ja!!!!! 😨 😲 😲 🤐 , mám tu len také visiace "kože"... čo teda nechápem, lebo s touto partiou som nikdy nemala problém, ani v zmysle plus, ani v zmysle mínus, teda najmä ten mínus...)
ale blíži sa dvanásta, malí sú napapkaní a mňa čaká tá hrachovka 😉
ani neviem, či mi bude od celkovej nechuti chutiť 😝 😅

zibi
1. dec 2010

baby ja uz len dva tyzdne dietka ..a asi tak pol kg islo dole hi :D

zibi
1. dec 2010

no inak ja som to chcela dotiaznut na 67 do konca diety tzn. schudnut tych 9kg no zatial len 6 som schudla. 😒 ale aj tak je to uspech...som rada...
inak ja zacinam od januara nanovo..spolu so segrou lebo to chcme dotiahnut na 63 musim...aby som sa uz NIKDY nevysplhala na 65..jedine povolenie na priberatie je tehotenstvo..no ale je ine ked vazite 63 a pribereite cca 15 kg..ako ked vazite 76 a priberiete 15kg ..to uz je fakt neunosne..hm 😒 aj pri mojjej vyske.. 😠 teda pisem za seba...ze to som ja taka bola boze 76kg..ani enviem kedy a ako som tak pribrala..jemine.. ja len dufam ze v tehotenstve pribereim maximum 15kg tych 12 ze je norma?nie?
no a co sa tyka diety tak je fakt najlepsie podla mna v lete..ked je kopec ovocia..najma ked na rano len ovocie treba dodrhziavat..a vitaminovy den si kupis melon alebo jahody a si za vodou cely den.. 😀 je to uplne ine ako takto...v zime..
inak ked sa vam nebude darit s dietou a prestenete ..tak TO POKRACOVANIE TYCH DALSICH 90DNI by sa malo jest len OVOCIE a ked schudnete dalsie 3kg tak sa zmenil metabolizmus! no tak to stoji za vyskusanie...ved co...hadam tie vyzivy zvladnem jest 😖 😉

zibi
1. dec 2010

inak baby vcera som zozrala milku cokoladu..asi pol ked uz hovorime o tej demotivacii :D len kramy mam tak ma pohcytila nesmierna chut na cokoladu tak som ju dorazila aby som nahodou nedostala chut inokedy..bo ja nejem sladkosti vobec teraz sem tam si dam cukriky..gumene tie milujem.. 😉 ale no taku chut som dostala ze kaslem a zjem nech mam pokoj :D tak tolko moja dieta..vcera 🙂

borabora666
1. dec 2010

tak to je DEMOTIVACE jak hovado 😉 ja jsem vcera jen začala a dnes tu čtu o tom jak je to na zimu na prd....nechte toho,jo? 😀 😀 😀 i když mi ta dieta padne i přes svátky,potřebuju to jak sůl....dneska celý den sněží a já furt ještě nezapnu zimní kabát....takže já chci nechci musím tu energii posbírat.... 😉

kubkovka
1. dec 2010

@borabora666 no to obcas mavame taketo dni, to prejde a jasne, ze vydrzime
@magimary no ja dnes normalne jem, nejako som dnes fakt nemala silu, naladu, chut ani nic mat vitaminy, nejako mi je od rana tak divne, tak som sa radsej najedla, aby som nahodou neodpadla, lebo teda neviem, co by na to moje dietatka, chudatka...
ale tak od zajtra sa to snad zlepsi, fakt neviem, co robit s tou hlavou, stale ma boli, ale tak nejako divne, no neviem z coho to je

ingridka22
1. dec 2010

ahojte 🙂 ako vidím(čítam), tak kríza dorazila už aj sem... síce ja ju mám už dlho, veď som aj najväčšou flákačkou medzi vami, ale je to tak, ako napísala@magimary a aj @mexx, aj @kubkovka... mne tá zima a skorá tma strašne vadia 😠 a vôbec nepijem vodu, nechutí mi teraz v zime, navyše vôbec nie som smädná, pijem len kávičku a občas čaj 😖 ovocie a zelenina mi už nechutia, bleee 😝 a jem presne to, čo nemám... dnes vraj vitamíny, u mňa to bol šošovicový prívarok s údeným mäsom!!! a bez výčitiek svedomia som ho zožrala 😔 proste nejde mi to, nedá sa... tak sa teraz posnažím skôr si váhu udržať ako chudnúť, nepribrať cez zimu a po veľkej noci nabehnúť na ďalšie kolo... teším sa na jar 🙂 @borabora666, neboj, tých tehu-kíl sa určite zbavíš, tie od teba rýchlo utečú 😉 pekne pokračuj ďalej a naše "demotivačné" príspevky čítaj len jedným očkom 😉