90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jaja0110
17. feb 2009

Babenky super receptiky ste hodili, tak hned si aj dneska ku rybke robim kyslu kapustu dusenu na cibulke a cesnaku s olivami a kukuricou, sa tesiiim 🙂

Ja v bielkovinovy tiez nejem ovocie-ved to je cela pointa toho, nekombinovat co nejde do kopy... 😉 ani na pizzu si nedavam ovocie, len paradajkovy pretlak a zeleninu (olivy, kukuricu a papriku)

aniel
17. feb 2009

baby pridala som foto torty,tak dúfam,že odolám.Oblizla som si z ruky pár krát krém a poviem vám ,že ma riadne prehnalo 😉

miresta
17. feb 2009

gucz - čo ti mám prepáčiť? Vieš čo neviem ani, ale ak môžme na raňajky ovocie a na obed mäsko, tak to miyslím až tak neublíži a prinajhoršom, ten ananás vynecháme. 😀

aniel - nakuknem, som teda zvedavá.

jaja - no ja na pizzu tiež nedávam ovocie, ale len zeleninku.

Viete čo kočky, ja neviem, musím nakuknúť do knihy. Alebo ste už niektorá pozerala?

tinaa
17. feb 2009

ahojte kocky, ja som si dnes urobila segedinsku polievku, podla knihy. Mnam je vyborna.

aniel do slaka to aku paradnu tortu mas v albume? Velmi ti drzim palce, aby ta nepokusala, lebo vyzera fakt na zjedenie 🙂 mnam

miresta dik za receptik, skusim

zuza80
17. feb 2009

ahojte chudulky
jaja- gratulujem,k úbytku. vodičku si zmákla,si super.
aniel-nerob chute s tak krásnymi tortami. to si ty taká šikulka na tortičky?
ja som si urobila na obedík konečne tie brokolicovo-zemiakové placky.bolo to super,len škoda, že sa k tomu nemože mlieko.

miresta
17. feb 2009

aniel - perfektná, nádherná, krásna. A tak si sa bále, si hrozne šikovná. 🙂 😉

aniel
17. feb 2009

baby-len či bude aj dobrá?Ružičky sú kúpené 😉 DúFAM,žE ODOLáM

miresta
17. feb 2009

aniel - ja keď upečiem skôr, tak si stále jeden kúsok dám do mrazáku a potom si ho zjem a všetci závidia. 😀 A určite bude dobrá. Aj ružičky budú dobré, aspoň myslím, ešte nikdy som nekupovala, ja si vždy robím sama, ale čo vraveli, tak vraj sú fajn.

no ja som dnes po obede ešte stále plná, takže na večeru si dám asi pri správach, len mrkvičku. Pozriem ešte neskor ako sa máte.

jostica
17. feb 2009

Ahojte baby nemôžete mi poradiť ja som už 6 mesiacov po pôrode a neak neviem dať nadbytočné kilá dole. Fakt tá dieta funguje?

tinaa
17. feb 2009

jostica skus a sama uvidis. Precitaj si starsie prispevky, niektore z nas drzia dietu uz po 2. niektore po 3. krat. Prijemne citanie, a daj vediet, ci sa pridas 😉

rejocka
17. feb 2009

🙂 Ahojte,tak už chrumkám v dnešný deň horkú čokoládku,a to po 20,00 nejesť sa týka aj čaju?nesladeného ovocného? 😕,lebo tak ľahko spať nepojdem a bude ma určite lákať niečo aspoň piť 😅

gucz
17. feb 2009

rejocka čaj môžeš nesladený

rejocka
17. feb 2009

vďaka Gucz 😉

gucz
17. feb 2009

baby mne strašne škvŕŕŕka v bruchu 😖 , idem sa naliať čajom 🙂 , dobrú nocku

twins
17. feb 2009

ahojte vsetky aniel ta torta je fakt pekna dufam ze bude aj tak chutit uz sa tesim 😝

aniel
17. feb 2009

twins už dnes si pochutnáš ,počítaj hodiny a nie že budeš mať do rána mokrý záhlavok,keď ti slinky tečú 😀 😀 😀

gucz-aj mne škvŕka,idem radšej spať 😔

jojstica-poď na to oplatí sa

tinaa-ako to ide?

bystričanka,zuza,ja5ka,jaja,-vy sa určite držíte bez prehreškou 🙂

aniel
17. feb 2009

morenka-ty to zvládneš aj ďalej jeden prehrešok je pre teba nič 😉

jesika-čítaš knihu?Ja som dnes dočítala posledný diel je to špica.Zajtra máme zemiačky alebo ryžu ne viem či si nedám len ovocie lebo tá torta ma bude dráždiť a ovocie je aspoň sladké 😵

jesika26
18. feb 2009

ahoj aniel - musím ovocné dni vynechat,lebo ako beriem tie tabletky tak som hrozne schudla, čo nie je zdravé.Čítam prvý diel,len som včera nemala doma PC-mám ho v oprave, ináč je to super 😉.

Ináč pokračujem bez prehrešku, v pohode, večer je to síce o nervy, ale idem popred zrkadlo a je po hlade.
😀

miresta
18. feb 2009

ahoj babenky,

aniel - tak máme dnes škroby, ja budem mať varené zemiačiky, lebo včera som robila manželovi a ten prišiel až neskoro a už nejedol, takže ostali. A k tomu si dám šalátik.

jesika- ako hrozne si schudla, koľko to je a za akú dobu, koľko berieš tie tabletkya ktoré?

jesika26
18. feb 2009

miresta - za týžden -5,5 kg, a čo som prekvapená, tak aj z objemu-beriem reductil, 9 dní a držím 90 dnovku

zlaticanina
18. feb 2009

Ahoj Jesika26,
ako sa cítiš pri tom reductile? 10 mg berieš? Koľko stáli?
Ja som začala 90-dňovú od pondelka a mám objednané tiež tieto tablety.

jesika26
18. feb 2009

zlaticanina-beriem 15 mg reductil a nemám nežiadúce účinky,len sucho v puse a stáli okolo 33 eur na mesiac.Ked, budeš odpisovat tak napís do témy Lindaxa, tam ti odpoviem ak sa budeš niečo pýtat.

twins
18. feb 2009

jesika zlaticanina ahojte aj ja som tieto tabletky brala su super aj ja som po nich schudla a vtedy som dietku ani oc nedrzala su dvoje ja som mala silnejsie tak vam drzim palce

ahoj miresta aniel gucz tina a ostatne ja sa k tej dietke nejak neviem dostat ale sem tam si vas precitam a drzim vam palce

inak uz sa tesim na tortu od aniela potom vam mozno napisem aka bola

papa musim z malou k lekarovi uz tyzden ma 38 horucky dva dni sme mali pauzu uz som si myslela ze je vsetko ok a vcera vecer nanovo tak sa drzte ahojte

jaja0110
18. feb 2009

Ahojte babenky 🙂

zuzka- dakujem, aj -4 kilecka potesia 😉

aniel- nooooo boli aj prehresky 😉 ale vcera neboli, odolavala som pokuseniu hlavne vecer ked si manzel zacal hranolky vyprazat 😠

jesika- fiiiha, 5.5 za tyzden tak to si zobrala z hurta 😉

Ja mam dneska skroby, dam si ryzu s tou dusenou kapustou ako vcera 😅 ja by som kludne prezila na kapuste a olivach keby bola taka dietka 🙂 😉

ikatarina
18. feb 2009

Ahojte kočky 🙂

ste úžasné, ako vám to ide. Ja sa síce snažím, ale skoro každý deň mám prehrešky. Hrôza. Najťažšie je to, keď sú všetci doma. Dnes mám ovocko a zajtra bysom mala mať vodičku. Ale mám nočnú, tak si netrúfam nejesť. Dá sa voda presunúť aj niekde inde, alebo to musí byť presne vtedy?

zuza80
18. feb 2009

ahojte.no ja som dnes úplne mimo.dala som si dva párky a už aj niečo z čokolády na varenie. vobec neviem, čo ma to chytilo.som na seba strašne nahnevaná.večer mal byt koláčik, ale za tres už nič nebude,ked tak len zelenina. na obed tiež neviem, ked som tak strašne začala ten den. tie, čo už dietkujete druhý krát,ako ste riešili tie neodalatelné chute. doteraz to bolo o.k.,ale čo sa so mnou deje dnes,dúfam len, že to nebude horšie a horšie. pomoooooc ☹

tinaa
18. feb 2009

ahojte kocky, kto mate dnes uh?
gucz ako to ide? Ja zatial ok, vcera som si sice dala vecer o 22:00 jablko, lebo mi bolo zle od hladu, ale z toho hadam nepriberiem 😉

pekny den vsetkym

jesika26
18. feb 2009

zuza80 - kludne pokračuj tak ako máš, doležité je, že budeš pokračovat tam kde si prestala, ved to je normálne, že si si dala to, čo sa nesmie, to každá z nás. Daj si večer aj sladké, lebo tvoj organizmus to potrebuje.Ja som vydržala mesiac bez prehreškov a potom som si sem tam dala. 😀

ikatarina - vodu si daj po dalšom ovocnom dni, ja tiež ked som šla na nočnu a vtedy mi vyšla voda, tak som si to tak prehodila

ikatarina
18. feb 2009

Ahojte. Keď mám vitamíny, môžem si dať do zeleninového šalátiku aj surovú brokolicu? A neviete mi poradiť: idú mi dole len kg a nie obvody. Ja by som to chcela presne naopak. Dík

aniel
18. feb 2009

no mne nejde dolu tuším nič a tabletkami si pomôcť nemôžem keď kojím 😒