90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

anaret
30. sep 2008

zdravím...

lucia - dobré foto...

miresta - ste tam zlaté - Vy dve herečky!!! a to si stále taká upravená - namaľovaná?! ako to stíhaš? ja na materskej som nestíhala ani dýchať, nie že sa o seba starať...

aniel aj Ty ideš s twins na svadbu???

zatiaľ pááá...idem na tanečnú...

luciap
30. sep 2008

Aniel - tak tuto taktiku som aj ja raz zvolila a ked som mala ovocko, urobila som ostatnym zemlovku (tu ja nemusim), ale vtedy by som ju bola s chutou zbastila 😀 . Odkedy som na diete, tak aj to malo, co nemusim, by som kludne jedla. Ten hlivovy gulas by som si aj ja dala.

Anaret - dakujem 🙂 . Chodis na spolocenske tance?

Miresta - pozerala som album, ste zlate 😉 . Mala je fakt na tatina.

aniel
30. sep 2008

anaret-nie to je svatba zo strany muža -twins

luciap-a predsa som ochutnala. 🙂

luciap
30. sep 2008

Aniel - ved to nevadi 🙂 , ani sa ti necudujem.

gucz
30. sep 2008

kde ste všetky, pozeráte ordináciu?

lucxy
30. sep 2008

cau gucz 🙂

gucz
30. sep 2008

čavko, tak zasa sme tu len my 😉 , pôjdem popratať, o chvíľu nakúknem

anaret
30. sep 2008

luci, ja chodím na orientálne tance, vlani som začala, mali sme aj zo 5 vystúpení, tento rok pokračujem a pohrávam sa s myšlienkou, že sa dám aj na latino...ale ešte neviem..

luciap
30. sep 2008

Anaret - tak to moze byt tiez zaujimave. My sme sa dali na spolocenske, ale to skor tak pre zabavu, aby hlavne moj drahy chytil nejake zaklady. Chodime len raz do tyzdna, v piatky, pretoze v utorky nebude kvoli tomu priatel dochadzat z PO. Takze vzdy potom dohaname, co sme zameskali a teraz v piatok sme nakoniec ani nesli, lebo prisiel taky unaveny zo sluzobky, ze by to bolo byvalo zbytocne.

twins
1. okt 2008

ahojte kde ste vsetky?

miresta ako dopadli vysledky?

aniel spis alebo cvicis?

veronkaj
1. okt 2008

ahojte chudulky,

ja k vám chodím tuším čoraz menej, akosi ma čas nepustí ale snažím sa dietu dodržiavať,
teda okrem posledných víkendov, raz bola oslava, teraz vinobranie ale mám predsavzatie, že už nechcem ísť hore s váhou a tak vždy potom pekne držím dietku.

tento týždeň som si triedila šatník a pekne na kôpku dávala veci čo bude treba pozužovať tak počas dlhých zimných večerov sa môžem realizovať.

dúfam, že všetkým vám idú kilečká dole- čo držím palce a že deťúrence sú zdravučké a aj vy.

zatial sa majte pa

aniel
1. okt 2008

tu som

aniel
1. okt 2008

tak ja som si dala na raňajky grapefruit a kúsok banánu zaliala to pol litrom vody a ledva fučím

veronkaj a nejde to dolu.Ja obola tiež na vynobraní a tam som si dala aj cigánsku aj nejaké sladkosti ,tak to akosi dole nejde.

aniel
1. okt 2008

polarka -ani ty si sa tu dlho neukázala

tinaa aty ako?

lucxy
1. okt 2008

ahoj aniel a ty ako?

aniel
1. okt 2008

nejde to dolu a nemám teraz čas ani cvičiť.Som v jednom kole,teraz som dorobila anklbens a ešte neviem ,čo variť.Tento týždeň sú u nás hody,tak aj piecť ,upratovať,učiť s deťmi atď... 😒 😵

zaklinka
1. okt 2008

čauko kočky nájde sa tu niekto kto od zajtra začína?Chcela by som to skusiť aj s podporou a radami vas skusenejších s touto dietou.Môžem sa k Vám pridať aj ked ste o veľa popredu.
Ráno - začať s ovocím ak si chcem dať ananas tak asi kolko s celého(čerstvý)

janetka
1. okt 2008

ahojte, tak aj ja sa po dlhej dobe hlasim...s dietou som potom nejak skoncila, aj ked sa snazim dodrziavat tie delene jedla, ale ranajky obcas porusim a aj sladkosti si dam.. vahu si drzim, - 4 kg, ale pokial to nedodrziavam fakt poriadne, tak mi nejde dole nic...
zaklinka, takze ak by si chcela, mozem zajtra s tebou zacat dosledne odznova

anaret
1. okt 2008

ahojky, ja som dnes doma - nevyspatá - malý mal v noci teploty, teraz nemá, no uvidíme ako večer...

dnes som dala ten vitamínový deň - na obed zeleninový vývar a varený karfiol s rajčinovo-cibuľkovým šalátom... uvidím, či to vydržím až do večera len takto...

zaklinka
1. okt 2008

janetka- bola by som rada ak by sme spolu zajtra išli do toho.ja mám 160/75,2 chcela by som dať dole aspon 15 g ja viem chcela .Janetka a ty si ju už držala a prerušila?

janetka
1. okt 2008

zaklinka: hej,drzala asi pred mesiacov, a vydrzala mesiac necely...potom som zacala porusovat 😝

anaret
1. okt 2008

hlásim osobné zlyhanie: dala som si 1/2 krajca chleba...

twins
1. okt 2008

ahojte tak citam ze zas mame novu faninku vitaj zaklinka

anaret aky si mala dnes den ja mam masko rano skor uz na obed som mala dva banany a potom som mala pecene kuriatko a uz asi nebudem nic ak si mala ten isty den tak ten chlebik do obeda nevadi alebo ano?

janetka tak od znova?ja sa teraz docela drzim

aniel ty ako? kolace napecene?

gucz a ty si kde tiez sem chodis nejak pomenej

miresta dufam ze ti je uz lepsie

anret to mi je luto ze je mali chory aj anielove deti su kazdu chvilku chore ja mam to stastie ze moje deti su skor taky zaludkari ked bol syn mali tiez kazdu chvilku vracal a mala tiez je cela po nom ale teraz je klud moji su na stastie zdravi

luxi a ty ako pokracujes s tou dvojkou idu kila aj tu dole alebo je to len taka udrziavacka? mozno ked skoncim tuto cast tak vyskusam tu dvojku

luciap
1. okt 2008

Ahojte,
anaret - to nepovazuj za zlyhanie, pretoze ja aspon 2 dni zo 4 jem chlieb alebo rohliky (tmave) a aj dnes som mala nielen na obed, ale aj na veceru ku sosovici. Ani nepisem, ze som si ho natrela syrom (mam skrobovy den)
😒 .

Janetka - vitaj opat medzi nami, aj zaklinka.

Ja som si prave upiekla strudlu na zajtrajsiu veceru. Aj ked myslim, ze neodolam a pojdem ju ochutnat uz teraz.

Twins - ako sa dari?

gucz
1. okt 2008

čaute babulky ja sem chodím rada, ale nejak nemám kedy, malá ma zamestnáva a ak si sadnem k počítaču keď nespí, tak mi ho vypne. O chvíľu zasa príde MM z poobednej, tak sem pôjde on...

simka9122008
1. okt 2008

Ahojte ja som teraz dožehlila, na večeru o 17.00 som zjedla párky no nechcite vedieť jak my bolo normálne som zdochýňala tak my bolo zle 😝 fúj také kŕče som mala že som sa nevedela narovnať, no už je to trochu lepšie zjedla som jablko to my pomáha pri takých ťažkostiach.
Váha pekne ide dole už mám 66kg, niekedy ráno 65.5.

anaret
1. okt 2008

twins- ja som nemala nijaký deň, lebo už nejdem presne podľa dní tú diétu, len som si chcela spraviť taký odľahčujúci deň a tak som sa rozhodla pre ovocný- no a nevyšlo to na 100%...

luci- tá štrúdľa znie lákavo...len sa obávam, že keby som ju spravila, nezjem 3 ks, ale rovno pol plechu, lebo ju zbožňujem...

zlatusik2
1. okt 2008

caute baby!ja mam dnes treti den diety,zacala som v pondelok.Chcem sa vas skusenejsich opytat,ak mam veceru okolo 17-18,mozem si dat este vecer do osmej nejake to jablcko,mandarinku atd...proste nejake ovocie.
Inac to zvladam celkom dobre,sama sa cudujem,lebo inac som velka pazroska a nikdy nicomu neodolam.
No ale inak aj vam vsetkym este nadalej drzim palce a hlavne tym zacinajucim(zaklinka,janetka?)

aniel
2. okt 2008

zlatusik-daj si radšej pred ômou

twins-dnes ich musm ešte pokrájať a niektoré aj obliať s polevou

gucz -moja robí to isté

simka-,tak to je super,ja som sa konečne dopracovala k 68,to je toľko ako ,keď som prvú 90dňovku končila

zaklinka,janetka-držím palce

aniel
2. okt 2008

no babenky vidím ,že tu nie je nik ,iba Pepek námorník,tak idem makať pa pa 😎