90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marika009
19. jan 2009

bystricanka aj ja ta vitam medzi nami ja drzim 13den dnes mam bielkoviny ale citim sa fajn a citim ze gate zostavaju volnejsie 😅

zoescott
19. jan 2009

kocky kupte aj malym taky mali pocitac a mozu tukat aj ony :D :D :D :D :D hihi

miresta
19. jan 2009

zoescott - no to máš pravdu, už sme nad tým uvažovali. Sestra má a je super, takže asi bude. Aj keď neviem či potom ešte skor nebude siahať po normálnom.

zuza80 - tak to je super že sa tešíš na obed. Ja som to pociťovala keď som prvykrát držala dietu. Vždy som sa tešila čo vymyslím. A my sme si aj viac menili receptíky. Ja neviem, tiež som presne dnes uažovala nad hráškom, lebo aj manžel to miluje. Tak asi bude to.

marika 009 - tak to je super, neboj zvykneš si. Niekto nemá rád až tak ovocie,ja som zasa ten prípad, že ho môžem jesť do bludu. Aj keď som sa normálne stravovala, ja som nešla spať kým som si pri telke nedala pomaranč alebo jabko. 🙂

zuza80
19. jan 2009

no ja budem len rada ak sem hodíte nejaký receptík.miresta tak dnes máme rovnaké menu. grep a hrach. a čo zajtra?

morenka
19. jan 2009

ahojte kočky....konecne za sebou ovocko...juuuj som taka rada ze dnes normalny obed....ja dnes kuracie mesko so zeleninkou a buchtickou....juuuj slinky sa mi zbiehaju....

marika009 - tak ty si odolala????som velmi rada...len tak dalej...som na teba hrda🙂))

zoescott - statnice???a aku skolu studujes???ja tiez studujem este druhy rocnik🙂))takze viem o com rozpravas🙂))

bystricanka
19. jan 2009

ahojte..
tak dnes mäsko...juchú...teším sa na obedík.Dám si to, čo mali včera chlapi a k tomu šalátik 😝

morenka....no, ty máš buchtičku? Aj ja by som si dala celý hrniec takých šišiek, ale nemôžem 😅

marika...no super, že pagáčik si nechala pekne na mieste. Ale dnes si daj mäsko, bude ti chutiť 😉 Ale bez pagáča, dobre? 😀

zoescott
19. jan 2009

miresta 😀 ja som si robila len srandu, takym malym detom este nie je dobre davat pocitac, ani psychologovia to neodporucaju 😀 hihi ale ako chcete :D

morenka studujem v Nitre pedagogicku, som v piatom rocniku a 2.2. mam prve statnice (kedze studujem dva odbory tak mam statnice dvoje) ach jaj :(

ja mam dnes ovocny den, obedujem mandarinky z konzervy 😀 mnam 🙂

bystricanka
19. jan 2009

zoe...tak ty sa dnes trápiš vitamínikmi? No mne stačilo včera 😝
a odkiaľ pochádzaš?Si z Nitry?

zoescott
19. jan 2009

Bystricanka nie som priamo z Nitry, ale odkedy tu studujem a mam tu priatela tak som viac tu ako doma (v Seredi). Ja som spoluziacka Maryinky, ty sa s nou poznas vsak?

No snad ten ovocny den dnes zvladnem, mimuly tyzden som podlahla, lebo mama mojho draheho prisla a uvarila segedinsky, a tolko dobiedzala aby som si dala, ze som podlahla, ale dnes som tu sama takze vydrzim :D kupila som si aj cely ananas, tak ked pride moj drahy tak spravim taky salatik z ananasu, kiwi a bananu 🙂 to lubime obaja ... tak snad to zvladnem ... a zajtra si dam tresku 😝 a tesim sa aj na spenatik na stredu :D hihi

mirasierra
19. jan 2009

ahojte baby, nemate niekto link, alebo nemozete mi nekto poslat mailom 90- dnovu dietu. uz som odhodlana sa do toho pustit, nemozem sa na seba pozerat. dakujem moc moc. demkova@hotmail.com

morenka
19. jan 2009

bystricanka...ja som myslel buchticku celozrnu nemam chlebik tak taku buchticku s kaufiku....

zoescott - dva odbory???tak ty si dobra...váááv...tak to ti drzim palce...a vela zdaru s ovocickom...

ja dneska som si dala kuracie prsia a k tomu som mala zeleninku taku mrazenu ze cinska zmes...celkom dobra a poprazila som si do toho tofu syr s grilovacim korenim...k tomu uhorkovy salat ....vyborneee...dobre som sa napapkala...teraz mam pauzu a potom si dam vyvar...dnes som spokojna🙂)))))) nadmieru...
uz som si kupila aj tu muku celozrnnu...tak som zvedava aka bude ked budem varit...lebo do teraz som ju namala...

ja5ka - uz som si kupila aj to korenie na americke zemiaky tak zajtra si ich urobim🙂

bystricanka
19. jan 2009

zoe...hej s mari sa poznám.Je to fajn baba 🙂

morenka...jááj tak celozrnnú? A ja že takú fajnovú kysnutu a ešte s cukrom posypanú 😝 😀 Mnnnááámmm

morenka
19. jan 2009

bystricanka - juuuuj tak taku by som si dala aj ja...tomu ver...

miresierra - vitaj medzi nami....rada by som ti poslala ale neviem na nete link..ja mam knihu....ale urcite ti niekto posle...

bystricanka
19. jan 2009

miresiera....aj ja mám tiež len knižku. 😒

morenka...tak to sme dve. Ale ostanme mi radšej pri zdravých jedlách.Ale v mysli môžme mať hriešne chute, no nie? 😀

morenka
19. jan 2009

bystricanka - no no...dufam za sa s hriesnych myslienok nepribera....🙂)) keby hej ta uz mam asi 1000kg🙂)))))))

co si si dneska dala na obedik????

bystricanka
19. jan 2009

no ja ešte nič. Len fit čajíky popíjam. Čakám, kedy vstane dieťa a zjem mu mäso 😀 Ale nie. Naberiem jemu a budem si z jeho obeda trošku dávať.
a zajtra si asi spravím zemiačiky s udusenými šampinonmi. Ale ešte neviem...musím sa švagrinej spýtať či to bude chcieť, lebo aj ona chudne a ja nám vyváram 🙂

miresta
19. jan 2009

zoescot - veď ale detský, taká hračka, ktorá vydáva zvuky a piesne a má to klávesnicu.

zoescott
19. jan 2009

mirassiera poslala som ti 🙂

morenka no ani by som nepovedala ze som dobra :( chcela som studovat anglinu ale nedalo sa to jednoodborovo tak som si k tomu dohodila este pedagogiku a tak mam dvojo statnic, jedny teraz a druhe v maji ... a uz mi z toho sibka :( bleeeee

miresta :D ako taky mobil, ale taky pocitac som este nevidela 😀 teraz je tolko strasne vela hraciek

morenka
19. jan 2009

bystricanka - ja som si tiez v kaufe kupila ze fitness caj na podporu spalovania tukou...tak som zvedava🙂 a este niesi hladna? a dobru chut k obedu....
ja zajtra planujem americke zemiacky asi este uvidm ako sa vyspim🙂)))))
to je super ked mas este niekoho kto drzi s tebou...ja som sama doma ale spoluziacka tiez drzi...jedina podpora je asi tato stranka...tu chodim naberat sili🙂))))minuly rok drzala aj moja mama somnou ale vzdala to po mesiaci a ja som to vzdala tiez lebo ma to uz nebavilo samej...a to bola chyba....teraz som sama a odhodlana🙂))))

bystricanka
19. jan 2009

no už som sa naobedovala. Zjedla som zbytky po Matúškovi 😀

morenka....no je dobré, že je v blízkosti mna švagrinká, ktorá to tiež somnou drží, ale zase ona chudne rýchlejšie než ja a to ma tve. Tak budem radšej sem chodiť a pýtať sa na vaše váhy, lebo moja švagrová je asi divná 😝

morenka
19. jan 2009

bystricanka - tak vies kazdy ma iny metabolizmus a inak spaluje tuky...vies...mne to ide tiez pomaly ale hlavne ze ide....aj keby to slo rychlejsie nebolo by zle...ale zaklad je ze sa to vobec pohyna...fakt.....som rada ze konecne so sebou nieco robim vôbec......

bystricanka
19. jan 2009

morenka...napíš mi do IP koľko vážiš. Zvedavá som 😅 A koľko si už schudla

morenka
19. jan 2009

bystricanka...uz som ti poslala....🙂))))

aniel
19. jan 2009

zoescot-nám to neurologička neodporúčala,vraj už malé deti si vytvárajú závislosť na počítač 😒

ja dnes začínam po tretí krát a dúfam na posledy.Ja som si dnes dala šalátik s kuracím mäskom kapustou,paradajkou,paprikou,a syrom.Najedla som sa do prasknutia na večeru si dám asi len ovocie 😝

pekne sa vám všetkým darí ,tak držím palčeky,aby vám to takto išlo aj ďalej a samozrejme aj mne 😀 😵

morenka
19. jan 2009

aniel - ty to zvladnes neboj.....len treba odhodlanie....drzim ti palce.....

aniel
19. jan 2009

no dúfam,že som sa už naštartovala.O chvíľu pôjdem cvičiť ,dala som si carnitín ,tak čakám kým zaučinkuje a idem makať.DíK za podporu 😵

morenka
19. jan 2009

nedúfaj...musis verit...si silna zena a ty to zvladnes....prijemne cvicenie....🙂

janiqa
19. jan 2009

Haloo babenky, už som sa pridala k vám aj ja. Diétu držím 3. deň a dúfam, že to vydržím... Doteraz som vás len čítala, tak som sa konečne aj ja zviditeľnila... 🙂

zuza80
19. jan 2009

aniel - ty bereš carnitín aj ked kojíš? či už kojíš málo a tolko to už nevadí?

morenka
19. jan 2009

Vitaj janiqa!!!!!!! Nech sa ti dari a ako sa ti zatial zda tato dieta????