90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoya1
17. apr 2012

Tak dobre ránko. Ja som už po raňajkách - 1 banánik 🙂 . Aj u mňa je problém s tým pitím - nie som schopná vypiť ani 1,5 l vody denne a to podľa vašich prepočtov by som mala vypiť 4 litre 😲 . Na obedík dnes ryža s hráškom a kapustový šalátik. Mňam už sa teším. Zatiaľ nejaký veľký hlad nepociťujem - ale manželík to znáša dosť ťažko. On každý večer pri telke zbaštil čokoládku, sladné alebo aspoň oriešky. A teraz nič - chudáčik môj maličký. Ale bojuje 😉

lubinka26
17. apr 2012

dobre ranko kocky.
@zoya1 dakujem krasne za knizku 🙂

no dnes sme boli zobudene o 8mej, takze o chvilku idem ranajkovat. musim ist na postu, ale moc sa mi do takeho pocasia nechce aj s malou 😒 ale potrebujem skocit aj do potravin, kedze mam dnes skroby, chcela by som si urobit tu fazulu v rajcinovej omacke s varenymi zemiakmi. citala som ze to tu zozalo velky uspech, ale s ryzou. tu ja nemusim. kolko toho mozem zjest? alebo si to mam rozdelit na obed vacsiu cast a mensiu na veceru + zelenina? dik

denisa87
17. apr 2012

Ahojte,aj ja som ju zacala,vlani som ju drzala asi mesiac vtedy sa mi podarilo dat dole 5 kg ale teraz je zas vsetko spet :( pridal sa ku mne aj manzel tak uvidime ako nam to pojde 🙂

denisa87
17. apr 2012

@adikad ahojky,to skoro ako ja,pred tehu som mala 55 kg pri vyske 158 a pred porodom 74,potom som to pekne zhodila na 58 no teraz mam 69 :(( a o tych obleceniach ani nehovor detto :((

lubinka26
17. apr 2012

ja som sa zas vzdy pohybovala v rozmedzi 55 - 65 kg, v lete 55 a v zime 65 😀 😀
rodit som isla ako 99 kg, vaha sa mi zastavila na 82 a nie a nie ju opustit. ale ja ju zdolam a o par mesiacov uvidim na vahe cislo zacinajuce 6 🙂
vsetky to zvladneme, s touto podporou co je tu, by to aj bola hanba, kebyze nie. 😝

ketrinn
17. apr 2012

@mijadave ved hej najhorsie je zo zaciatku kym sa clovek akumujuje aj v praci aj v kolektivu ,ale myslim ze to u teba nebude problem tu sme si hned tiez sadli 🙂 😉

ketrinn
17. apr 2012

dobre rako kočandy no dufam ze uspech za vami ,je nas tu coraz viac 🙂 vitajte nove !
@zoya1 moja citala som kdesi ze na ranajky by nemal byt banan vsetky ovocie okrem bananu ,banan mozes len v vitaminovy den ale tiez nie na ranajky ale v priebehu dna .milacikovy nakrajaj cely tanier zeleninky na kolieska k telke🙂 alebo susene ovocie? ak nemoze byt bez sladkeho a nauc sa kupovat arasidy nesolene ,nepecene klasika
@lubinka26 radsej si to rozdel 😀 😀 ,s tej konzervi aj tak budes mat problem rozdelit to je toho malo xixi
jedine zemiackou dat viac 🙂 ktorasi kocka mi hovorila ze v ten den ktory mas mozes zjest toho kolko ti telo znesie ale nerob to potrebujes vsak aby sa ti aj trosicka scvrkol zaludok a necitila si hlad a nie ho este viac roztiahla tak sa neprezieraj 🙂 😵 radsej obed viac vecera pol davky z obeda

ketrinn
17. apr 2012

zenicky ktore ste nove a mate malinke babetko,nieze by som vas chcela odradzat ale ak vase babo nepapa pestru stravu a len kojite ,radsej pockajte z tym chudnutim ☹ babetko potrebuje kvalitne mliecko a pri chudnuti sa z tela vyplavuju toxiny a idu aj do mliecka a to dufam nechcete aby vase babetko pilo iba taketo mliecko ak nepapa 😝estru stravu ovsem. ak ste tu niektora zamyslite sa viem ze su tu mamicky co koja ale maju sdeticky vetsie a papaju vsetky ,ja len ak nahodou neaka tu taka pride nech radsej 2 krat porozmysla ci babo alebo schudnut za kazdu cenu,mi sme tu stale xixi aj budeme este sme neskoncili a ked aj skoncime budeme pokracovat v 2 faze takze nas sa nezbavite xiix a hlavne mna 😀 😀

ketrinn
17. apr 2012

zenicky dietujem s vami ale uz tyzden ma drzi pankrac takze mam dietu inu ako vy ale ja sa vratim k nasej hned ako mi skoncia tazkosti mala som mat 2 vodovy ale odlozila som ho ked sa zas dostanem do kolaji 🙂 ovocie nemozem prehana ma z neho ,len kase a vlocky prsia idem podla dni ale opakujem len 3 dnia vitaminovy nemam
dnes som uz skusila vizivu na rano a zatial ok len doktorka mi hovorila ze aspon 3 tyzdne prisna dieta aby som sa nedostala do nemocnice 🙂 takze tak .nebojte sa nestalo sa mi to z tejto diety mala som to uz aj predtym nez som zacala 🙂 a cez sviatky som sa dorazila xixii

sajmonkaf
17. apr 2012

@adikad tak držim palce,ja som mala doma orbitrack,cvičila som na nom 1 týžden a potom mi 3 roky stal v pivnici.Nevedela som sa donutiť,preto všetky take,ktore cvičia doma velmi obdivujem.

sajmonkaf
17. apr 2012

@ketrinn veru,zdravie na prvom mieste,pomaly dalej zájdeš 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
17. apr 2012

@ketrinn aj ja som počula,že banan sa nema,takže je to pravda.škoda,lebo banany lubim.dnes mam vitamimy,rano som nalačno vypila štavu zo sušených sliviek,čo som namočila včera.dala som si jedno jabko na desiatu na obed mam ananas z konzervy bez štavy,snad možem a potom asi oriešky pozobkam.Je to normalne ze nie som vobec hladna?

ketrinn
17. apr 2012

@sajmonkaf ok mozes aj kompot ale bez stavy ok, stavu aj tie slivky si mohla spapat ! ale banan mozes cez den napr na oded alebo veceru ,jedna pani v telke rozpryvala ze banan je najlepsi na vcer 🙂 papat, je to ok ak pijes vela nebudes hladna 🙂 mozes dnes kazde 2 hodinky dat ovocie alebo tu zeleninku alebo 100% stavu ale pozor ked das stavu rata sa to za jedlo🙂 takze najblizsie zas za 2 hodky.

adikad
17. apr 2012

@ketrinn Ja uz bohuzial maleho nekojim ☹ , tak preto som zacala s dietou, keby papal moje mliecko,tak by som urcite nedietovala,lebo babano potrebuje pestru stravu. Drzim ti palceky, aby ten pankreas presiel.

@sajmonkaf No aj ja som zvedava, ze ako dlho ma to bde drzat, ale musiiiiiiiim 😠

ketrinn
17. apr 2012

@adikad tak to je ok ,dufam ze sa vam podari schudnut ako mne 🙂

adikad
17. apr 2012

@ketrinn Prosim ta, zajtra ma caka UH den, na obed budem mat asi toto http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=33&t=2459, tak potom na veceru si mam dat co, ked sa ma jest nieco sladke? Ci to iste co na obed + sladkost? 😀

denisa87
17. apr 2012

Baby pytam sa v mene manžela 🙂 ma rad velmi chipsy ale tak nemozu sa a co tak popcorn?ani to?a ak ano tak ktory den?

viera22
17. apr 2012

ahojte babulky tak konečne mám na vás trochu čas.....dnes mám vitaminový deň raňajky banán mandarinka teraz na obed hruška banána a normalne som plná ty kokso ale len nech mi aspoň pol kila dolu ukáže váha lebo ma rafne asik nič sa zatiaľ od soboty nepohlo čo sa pohlo dolu to aj vyšlo hore ...... dnes má čaká zumba tak som zvedavá ako to pôjde dnes druhýkrát tak uvidíme.....manžel robí nočné tak ma nemá kto nútiť doma cvičiť čo je škoda lebo mi to chýba a sama od seba sa neviem donútiť

zoya1
17. apr 2012

@ketrinn No Ketrin ja idem presne podľa receptov z knihy, a na dnes mám napísané Raňajky: 1 banán alebo 2 hurmi kaki. 😀 Kedže hurmi kaki ani iné kaki ja veľmi nemusím tak som zbaštila ten banánik 😲 A ešte sa chcem spýtať, v deň škrobov by sme mohli zjesť napríklad aj šošovicový alebo hrachový prívarok - ale čím ho zahustiť????? Múka asi neprichádza do úvahy nie????

ketrinn
17. apr 2012

@adikad na vecer vzdyv uhlohydr ide bud 3zakusky,alebo 3 kopceky zmrzky + varova coko pasik.alebo si daj keksiky ,milu ,horalku kavicku🙂pernik,neake sladke pecivo ,vtedy myslim ze mozes kavu ocukrit ,lebo v zakuskoch je tiez aj mlieko,aj vajcia ,aj muka tak si myslim ze to vadit nebude 😉
@denisa87 tak to ani netusim ,ci to moze neviem asi nie 😖 ze oriesky ,jadierka moze vo vitamin ,zeleninku nakrajanu na tanieri vo vsetky dni okrem vodoveho ,a ovocny tanier by mohol aj vo vitam dni,bielkovinovom len zeleninovy tanier,ale mozno niektora ma neaku vychytavku 🙂

denisa87
17. apr 2012

@zoya1 akurat obedujem hrachovy privarok,dala som viac lupaneho hrachu a 1 zemiak aked sa mi to uvarilo tak som to zmixovala ponornym mixerom a bolo,aj malemu chuti,jemu som este uvarila k tomu parky 🙂

ketrinn
17. apr 2012

@zoya1 hej v knizke je ? ale je pisany aj v ine dni?na ranajky? ci len vo vitaminovy ak len vo vitaminovy tak napis do fora pre vsetky aby vedeli ,ja nemam knihu 😒 ale niektora sa o tom zmienila ked som zacinala alebo som citala niekde? uz neviem 🙂 moja ja privarky varim a potom zmixujem na kasu aje stoho kasa husta uz nemusim zahustit ,ale zahustovat mozes zemiakovym skrobom 🙂 alebo zemiakom natretym ako zahustujes napr gulas ak zahustujes 🙂 a co je to zaovocie že hurmi kaki xixixi?

lubinka26
17. apr 2012

tak som nakoniec nikam nesla, mala zaspala. takze na obed budu len zemiaky s hraskom, ine doma nemam a vecer si dam zemiaky s tou fazulou, dufam, ze mi ju priatel kupi. inak velmi ma motivujete, vypila som dnes asi liter vody a caju, co niekedy ani za tyzden nedam. zajtra sa chystam cestoviny s rajcinovym pretlakom a asi si dam na to aj hriby z konzervy. vecer nejaku sladkost.

ja kojim, ale do leta by som chcela prestat. mam pocit, ze telo si vsetko uklada. bianka je uz velka.

ketrinn
17. apr 2012

@lubinka26 nosuper len pi a pi xixi to vela urobi na chudnuti ,ja mam kamosku co vobec nedietuje ale denne vypije cca 3-4 litre vody a je posledny raz o 17.00 a chudne tiez 🙂 neviem cim to ide ale asi tym pitim 😉 nezabudni cestoviny len bezvajecne

lubinka26
17. apr 2012

😀 @ketrinn ano, viem. dakujem za upozornenie.
ked ja som leniva chodit tolko na wcko 😀 😀

uz sa neviem dockat, ked v lete obleciem veci spred tehu 🙂 😎

majakuca
17. apr 2012

@viera22 aj ja mám dnes vitamíny 😵 No zjedla som jeden špenátový tortelín, lebo som varila Riškovi na obed, tak som chutnala, či už je uvarený 😀

zoya1
17. apr 2012

@ketrinn Dnes mám škrobový deň - a na raňajky bol písaný banán. Hurmi kaki je ovocie, ktoré ked ošúpeš tak vyzerá jak očné buľvy - bléééé 😝 Ja aj guláš zahusťujem múkou 😀 No dobre tak to vyskúšam s tým zemiakom - som zvedavá čo z toho vznikne 😉

zoya1
17. apr 2012

Inak dnes chudnem jak o dušu - ešte som nejedla. Moja 5-ročná dcéra išla včera do školy v prírode a dnes mi už volali, že si zlomila palec na nohe a celú nôžku má narazenú - tak nejak mi netreba jesť 😢 Už som bola pripravená ísť pre ňu na Liptov ale ona mi plače do telefonu že domov ísť nechce - že ju to nebolí a chce tam zostať s detičkami. Tak neviem čo robiť.

ketrinn
17. apr 2012

@zoya1 ja kupujem v polsku skrob zemiakovy vola sa grula,a tym zatrepavam ale ked nemam tak zemiakom .,stou malou mi jeto luto ,no chuda chce zostat za kazdu cenu xixi ale treba ist k chirurgovi ☹ pre istotu 🙂 takze predsa sa moze hej, ja som stale bola v tom ze nie xixi ale dobra sprava ja ich tiez lubim a teraz si dam mnam!

ketrinn
17. apr 2012

ženicky akurat som dorobila šuhajdy dam foto ked stvrdnu ,dcerka strasne rada pecie a pre mna je to smrt 😒 asi bude po muzovej matke xixi sedi za netom a kuka ako sa pecu a zdobia torty namiesto rozpravok ,no sok ked mi narukuje mami chcem piect suhajdy ,ty nemusis ja to zvladnem neboj xixi tak som sa dnes zlutovala a zrobila som masu a ona plnila aj zdobila 🙂 su z horkej 52%