90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
24. apr 2012

@miskakyska s jednym sa ani neoplati piplat 😀 😀

zoya1
24. apr 2012

Tak ja som to teda dnes s vajciami prehnala 😀 Na obed 4 a na večeru 2. Šak som nejaký dinosaurus - 1 vajce by som si v hrnci ani nevšimla 😀 😀 😀

zoya1
25. apr 2012

Dobré ránko, tak kde ste všetky???? 😉 Chcem sa spýtať dievčatá, je to veľmi zlé keď vynechávam raňaky, rep. jem ich až po tom ako vypijem kávu???? Neviem to ovocie do seba dostať. Napríklad aj počas vitamínového dňa som zjedla na obed 4 ks jahôd a na večeru 1 banán. Nič viac - bola som hladná, ale keď som si predstavila, že má zase jesť ovocie tak mi z toho bolo zle. Po tejto diete už asi aj v Kauflande budem bočiť od oddelenia ovocia a zeleniny 😀 😀 😀

sajmonkaf
25. apr 2012

@zoya1 ahoj,ak nemožes ovocie,tak skus len zeleninku,myslim že sa tu aj niekde pisalo,že sa da.možno ešte "skusenejšie" baby ti napisu.A kávu nepi nalačno,nerobí to dobre ☹

sajmonkaf
25. apr 2012

@zoya1 robis prazenicku?či volske oka?neviem si na večeru predstavit vajce bez chleba.ale zajtra mam bielkovinovy,tak si zajtra dam.

miskakyska
25. apr 2012

@zoya1 nápodobne..moja reč..káva a potom ovocie napchám úplne nasilu do seba ..ja som ovocie nikdy nemusela...kávu pijem odjakživa nalačno,ale už sa pomaly,ale isto začína čosi ozývať..strašia ma,že vredy.. :o)) dva dni dozadu som mala prehánky,bolesti brucha a 39teplotu,neviem či som si aj so šampiónmi nepodraždela niečo,tie som prvej vobec nejedávala,akosi mi zachutili teraz...neviem mám pocit,že po tejto diéte bude zo mňa invalid :o)) no čaká kávička na mňa,len akosi nemám odvahu na ňu..

sajmonkaf
25. apr 2012

@miskakyska ja som tiež kavickarka,a boli aj časy,ked som ju pila na lačno,ale už roky si na to davam pozor.pred dietou to bolo hned po ranajkach,teraz ju obmedzujem,niekedy uplne vynecham.Asi sa budes musiet niečoho zrieknut 😉 ozaj,kolko syra sa može zjest v bielkovinove dni?

miskakyska
25. apr 2012

@sajmonkaf kúštik celozrnneho chleba,rožka alebo nejakej žemle Ti neublíži...

kacenka1983007
25. apr 2012

@sajmonkaf dakujem za inšpiráciu určite vyskúšam,som počula že tie pupavové listy su dobre na pečeň.a tie pupavové listy či listy pupavy 🙂 sa možu zbierat hocikedy?kym rastu alebo ako?

sajmonkaf
25. apr 2012

@kacenka1983007 najlepšie listy su kym su "mladé",teraz na jar,ale podla mna aj potom kym rastu.len teraz na jar su dobre aj na detox,maju vela vitaminov.
@miskakyska a toho syra kolko možem?

miskakyska
25. apr 2012

@sajmonkaf ..pri jedení nie je dôležité,aké množstvo zjete(môžete zjesť koľko chcete),dôležité je,aby ste dodržiavali správne kombinovanie potravín a predpísaný čas medzi jedlami...tak stojí v našej múdrej knižke..

sajmonkaf
25. apr 2012

@miskakyska čiže možem jest kym vladzem?ja sa snažim to dodržiavat,to kombinovanie a takisto čas jedenia,snažim sa stale v rovnakom čase.

miskakyska
25. apr 2012

@kacenka1983007 ahooojkaj!!

miskakyska
25. apr 2012

@sajmonkaf podľa toho hej..ale hádam všetko z mierou,si myslím..ináč,čo sa týka syra ja nemám nikdy mieru... som jak monty džek z tej rozprávky :o))

kacenka1983007
25. apr 2012

@miskakyska ahoj moja,no 1 deň sa neukážem a nevladzem po vas prečítat... 🙂

kacenka1983007
25. apr 2012

tak ja mám dnes ovocie,včera som mala chlieb na obed so zeleninkou,som mala naň obrovsku chut,a na večeru som zamiesila na pizzové slimáky...su fajné no a dnes som zjedla 2 banany zajtra si dám asi vodu lebo som mala mat 17 ého ale som to odložila.

miskakyska
25. apr 2012

@kacenka1983007 nooo,to Jakubčeková je taká ukecaná,to pretooo..ale nič som nepovedala,nie,že jej to požalujete :o)

kacenka1983007
25. apr 2012

ale dobre že ju máme 😉 😀
@miskakyska by sme sa tu nudili bez nej 🙂 a dáva nam dobre receptíky..

sajmonkaf
25. apr 2012

@kacenka1983007 ja som tiež dnes na ovocí.rano som zjedla jahody,asi dam nejake jablka a pomaranče.

kacenka1983007
25. apr 2012

http://www.grillmax.sk/hydina/grilovany-fitness... toto ste videli,mňamky...jaj to ovocie ☹ 😠 🤐

kacenka1983007
25. apr 2012

ja by som si spravila ovocny šalatik ale nemám doma medík ☹ musíme zohnat od tety...

sajmonkaf
25. apr 2012

@kacenka1983007 skus javorovy sirup,ak mas.

sajmonkaf
25. apr 2012

@kacenka1983007 super to vyzera,ja som si teraz kupila grilovaciu panvicu,tak na nej si teraz masko pripravujem.

kacenka1983007
25. apr 2012

@sajmonkaf u nas sa nedá kupit,aspoň som tu nevidela nikde ☹ ale medík zoženiem skor 🙂

miskakyska
25. apr 2012

@kacenka1983007 veď jasnačka,ja sa smejem..ja ju rada čítam a hlavne vždy poradí...dúfam,že to nezoberie nejako zle ak si to prečíta,to by ma mrzelo!!

kacenka1983007
25. apr 2012

@miskakyska ale nie,ona nie je taky typ človeka 😉 neboj,ona robí zo všetkého srandu aj ked je vovnutri zle aspoň som si tak všimla...riadne ju vyrozsprávame čo? 🙂 ja som fakt rada že som ju spoznala,ozaj vie človeka podržat aj cez ten net 😀 😉 🙂

miskakyska
25. apr 2012

..dneska mala na pláne niekde ísť,keď tu ešte nenakukla??

kacenka1983007
25. apr 2012

@miskakyska neviem mne včera písala že sa ráno ozve asi niekam šla lebo neni ani na skype ☹ 😵

zoya1
25. apr 2012

Ja som nikdy nepila kávu na lačno ale odkedy držím túto diétu tak mi to nejak chutí. Ovocie vynechávam na raňajky úplne je to problém???? No nechutí mi - zabijem sa ????

1lubika
25. apr 2012

ahojte. Naozaj, človek ked tu dlhšie nie je, tak má čo robiť, aby to dočítal. 😉
@zoya1 ja som už po 90 dňovke. Niekde som čítala, že práve ovocie doobeda ti dodá energiu a taktiež pomáha najviac pri chudnutí, do tej 12,00 hod. A potom by mal nasledovať obed. A tiež neodporúčam piť ráno nalačno kávu. 😠 Môj manžel píjaval roky a roky ráno - riadnu zrnkovú - až ... Jedného krásneho rána mu prišlo zle a mal problém. Musel podstúpiť všetky možné vyšetrenia. Nechcem ťa strašiť, ale aspoň kúsok niečoho. Lekárka tvrdila, že aj pol rožka - a už máš niečo v žalúdku. Ale zas na dietu rožok ráno nie. Tak si má potom človek vybrať !!???. 😖
Kočky ako vidím, ide vám to dobre - tie kilečká. A jar nám je tu - pôjde to určite ešte rýchlejšie - viac pohybu, a slniečka a človek netrčí doma tak dlho ako cez zimu a nečumí vždy do chladničky a komory. 😀 😀
Tak držím palce a chudnite s radosťou a rýchlo.