90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
25. máj 2012

Čaute kuriatenkaaa....prajem Vám pekný slniečkovýý piatok! :o)))

sajmonkaf
25. máj 2012

@miskakyska aj tebe,u nás hrozne fúka taky studeny vietor,že bŕŕ.Napraskala som sa kuracinou a šalatom,zalejem kavou,a bežim po deti,ideme na "detsku" oslavu,tak som zvedava,ako odolam.

sajmonkaf
25. máj 2012

Ahojte,dneska nikto nediétkuje??????

sotia
25. máj 2012

@sajmonkaf ahoj, ja diéétkujem a som hladnáááááá

sajmonkaf
25. máj 2012

@sotia tak do seba šupni pohar vody 😀 😀 😀 😀

zoya1
25. máj 2012

Ahojte kočenyyyyy!!!!!!!!!
@sajmonkaf Diétkujeme, diétkujeme - aj keď sem tam s prehreškami 🤐 Ani u mňa sa váha od prvej vody nepohla - našťastie však ani hore 😀 😀
Nejak málo nás tu teraz chodí. U nás doma nič nového - dietkujeme naďalej. Zajtra - teda dnes nás čaká vitamínový deň a v nedeľu by sme chceli pogrilovať tak dúfam, že nám vyjde počasie, keď nám konečne vyšli bieloviny na nedeľu 😀 😀 😀

sotia
26. máj 2012

@zoya1 ja neviem, čo je to, od tej prvej vody mám aj dole iba kilo a nič viac, ale cm sa pohli, tak asi to má tak byť....

miskakyska
26. máj 2012

@zoya1 my tu chodíme až-až,ale ty by si mohla častejšie :o)
a@sotia sa to týka tiež :o)) babky nemajte boja 2hy mesiac nás váha skúša,ale tretí mesiac budete nad mieru spokojné!!..ja mám pomaly tretiu vodu,to ani pravda nieje ako to ušlo.. Ja to stále hovorím,že netreba sa znervozňovať neubudajúcimi kilami,ale kukať na ubudajúce centimetre!!
@sajmonkaf u nás duje aj dneska..akoby sa niekto obesil :o) včera ako na oslave??

sajmonkaf
26. máj 2012

@miskakyska no tak včera na oslave som to ešte ustála,ale dnes sme boli na den detí z mm roboty,a tam som porušila čo sa dalo.dnes som mala mat skroby,tak tam boli hranolky tak som si dala,a potom ešte grilovanu kuracinku so šalátom.jedla tam bolo strašne vela,same nezdrave veci. a nič sa tam nedalo kupit a z domu som si nic nedoniesla.snad sa mi to neukaze na vahe,vela toho nebolo,lebo som už hladna,tak zajtra pekne podla planu,pizza a bananovy kolacik.a zas tu nikto neni,len ja tu oxidujem,tak asi spat pojdem radšej,lebo hlad a výčitky ma mučia 😝 😝 😝

miskakyska
26. máj 2012

@sajmonkaf :o)) baby na nás kašľú...asi sa všetky venujú svojím polovičkám ..ja mam zajtra tiež UH.. urobím si asi tie palacinky plnene šampionmi,.na začiatku som ich raz robila a dalo sa to zjesť

sajmonkaf
26. máj 2012

@miskakyska asi asi,u nas doma už všetko spi.dala som na FB fotky,tak som tam aj ja,tak kukni 🙂 ako robiš tie palacinky?

sotia
26. máj 2012

@miskakyska presne, ja som sa chcela tiež spýtať ako robíš tie palacinky?

miskakyska
27. máj 2012

@sajmonkaf
@sotia recept na tie palacinky babky..1 jogurtový pohár hladkej múky,1 jog.pohár celozrnnej múky,2 jogur.poháre sýtenej minerálky,štipka pr.do pečiva.Vymiešame a necháme 1h stáť...PLNKA : Na kvapke oleja opražíme cibuľu so šampiónmyi,zalejeme bujónom napr.hubovým a dusíme..na koniec si dochutíte podľa chuti.. :o)) ozaj,stačí aj polovičná dávka,keď na večeru máme maškrtu

sotia
27. máj 2012

@miskakyska dakujem, vyskúšame, musím však s nejakou inou plnkou, nemám rada hríby

miskakyska
27. máj 2012

@sotia ja som šampiony tiež nemusela..a ako som začala s 90dňovkou som im akosi na chuť prišla..do všetkého ich trepem..ale čerstvé,lebo v konzerve nemajú žiadnej chuti...ale plnku Ti miesto tej hubovej neporadím,toto mam recept z tej našej knihy :o)

sajmonkaf
27. máj 2012

Ahojte,ako ste víkendovali?

sajmonkaf
27. máj 2012

Zajtra mam ovocie,zvyknete namiesto ovocia zeleninu?mam doma vela paradajok,tak trochu by som zmenila.Alebo miešate ovocie+zelenina??

sotia
27. máj 2012

@sajmonkaf ahoj moja, mne tu už niekto radil, že sa to môže...väčšinou jem doobeda a naobed ovocie a večer si dám zeleninu....dúfam, že som to teda nepokašlala....

sajmonkaf
27. máj 2012

@sotia a len jeden druh papš potom,či si možem nejaky salatik urobit s troškou oliv. oleja??

sotia
27. máj 2012

@sajmonkaf aj viac druhov, čo nájdem doma

sajmonkaf
27. máj 2012

@sotia a ten olej možem?či?

sotia
27. máj 2012

pokvapkať ano, každá zelenina by sa mala jesť pokvapkaná olejom, aby sa mohli z nej vstrebať vitamíny rozpustné v tukoch

sajmonkaf
28. máj 2012

@sotia ani som to nevedela.ale dobre,tak mi bude viac chutit 😉

sotia
28. máj 2012

Baby moje, už dva týždne po vodovom dni a dole iba 0,5 kg...to čo?Veď nič neporušujem....

sajmonkaf
28. máj 2012

@sotia inak aj ja dost biedne,vodu som mala tiež tak pred dvomi týždnami,a dole len kilečko.....

sajmonkaf
28. máj 2012

Babulky,dnes som v polovici dietky,to ale ubieha....snad sa to ubudanie kil za chvilku zlepši,lebo teraz nič moc ☹

sotia
28. máj 2012

@sajmonkaf uteká to rýchlo, inak takéto stravovanie mi v pohode vyhovuje, cítim sa oveľa lepšie...ono je fakt pravda, že váha nejako stojí, ale po 1 cm dole aj s pásu aj s bokov po poslednom meraní vo vodový deň.

sajmonkaf
28. máj 2012

@sotia aj ja sa citim fajn,predtým som bola stále unavená,hlava ma bolela,a teraz aj lepšie spim.a ani pritom nehladujem.

miskakyska
28. máj 2012

5.júna máme štvrté výročie založenia pokračovacej 90dňovky :o) BABY,ŽE VÁS TO NESERE,KDE STE VŠETKY FURT POZALIEZANÉ!! FURT TU SVIETIM LEN JA..UŽ MI TO JE TRAPNE..SI POVIETE HENTA TU FURT OXIDUJE,ČO NEMÁ nič NA ROBOTE?

miskakyska
28. máj 2012

5.júna máme štvrté výročie založenia pokračovacej 90dňovky :o) BABY,ŽE VÁS TO NESERE,KDE STE VŠETKY FURT POZALIEZANÉ!! FURT TU SVIETIM LEN JA..UŽ MI TO JE TRAPNE..SI POVIETE HENTA TU FURT OXIDUJE,ČO NEMÁ nič NA ROBOTE?