90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
29. jan 2009

bystricanka pozerala som tvoj album máš krásneho synčeka, taký smejko 🙂

bystricanka
29. jan 2009

gucz...dakujem. Je smejko ale len doma.Všade inde sa hanbí a je nacapený na mne. Môj brat ho volá "samolepka" 😀

aniel
29. jan 2009

tak ja som po obede tiež som to asi prepískla,ani pohnúť sa nemôžem asi sa mi tie špagety namotali na črevá.
Fuj ,ale tobolo dobré ,na vešeru si dám len ovocie 😉

ja5ka
29. jan 2009

petrark uz som poslala, mozes studovat 🙂
..inak bystricanka mas pravdu ze snaha sa ceni ale ja som to dost pokazila tak som sa rozodla ze si zajtra dam s tebou vodu aby Ti nebolo smutno a potom zacnem poctivo a hlavne rozumne jest 🙄

ja5ka
29. jan 2009

petrark, sa mi to vratilo, vraj mas preplnenu mailovu schranku ? 🙂 tak skus nieco vymazat a daj mi vediet ze Ti poslem znovu

miresta
29. jan 2009

ahoj kočky , tak ja som dnes mala návštevu, takže som sa nemohla dostať k pc, ale už sú preč, tak som si vás prečítala a som rada, že nás je stále viac.

zuza80 - ako dnes zvládaš ovocie, ja celkom fajn a pijem veľa čaju, je hrozná zima

aniel - tak si sa fajne napapala , aj ja mám najradšej špagety.

maminkatn
29. jan 2009

hojky,,miresta,,,anjel,,,lucxy... 🙂
uzivam,,,,si prazky,,tyzdnove dnes som si poxutila,,na plackax,,zenmiakovyx,,,xi xi ale uz aj menej zjem,,,,,dufam ze moc,,nepriberiem,,za tento tyzden,,,este xcem dat dolu,,,,5 kilov,,,,a drzat,,,sa,,,,,a 4 marca idem na tu operajsn,,,,tak,,,,,ak aj potom budem pokracovat v xudnuti,,,ak to pojde,,,,, 🙂 🙂

petka2
29. jan 2009

Lucxy ďakujem za privítanie.Dúfam,že sa mi podarí dačo zhodiť....a ďakujem ešte raz ja5ka,už mi to došlo!

petrark
29. jan 2009

ja5ka, sorry, že ťa otravujem, skús ešte raz, mám tam 12MB voľných,či to je ešte väčší súbor?ak, nie tak si vytvorím novú schránku.díky moc

zuza80
29. jan 2009

bystricanka-som zvedavá ako zmákneš tú vodu.držím palce
miresta-tie ovocné dni zdolávam lepšie a lepšie.dúfam, že sa to nepokazí. na zajtra mám nachystanú brokolicu so syrovou omáčkou.už nech je obed
petka2-určite zhodíš, nemaj obavy,a pod do toho s nami.

bystricanka
29. jan 2009

zuzi...díky. Už teraz sa bojím , či to vydržím. Zajtra varím francuzske zemiaky, tak hádam nezožeriem pekáč 😀

miresta
29. jan 2009

zuza80 - tak to si super, ja som si dnes dala aj oriešky a hrozienka sušené, čo nezvyknem, lebo keď si dám oriešky mám hneď chuť na zajnotky, ale dostala som dnes kramy, tak som si dopriala.
Ja zajtra neviem, asi bude mäsko s kelom a mrkvou, na vlastnej šťave......mňam už sa teším

maminkant - tak ty si kočka. A nevadí ti že ješ stále to isté dookola. Veď na tej kávovej diete je len 14 dní rozpis, a jedlo sa stále opakuje, nie? Ja by som asi nevydržala. 😕

marika009
29. jan 2009

maminkant-- a ako ti ide ta kavova dieta?nie si hladna a kila idu dolu?pocula som ze to ide celkom super kila dole 🙂

tak vas zdravim babenky dlho som tu nebola ja mam asi v stredu tak to vyzera vodny den tak som velmi zvedava ako to pojde . ci sa da vydrzat cely den na vode?

marika009
29. jan 2009

asi je velmi neskoro myslim ze tu uz nik nie je

miresta -aj ty si uz isla spat?aj ja som dostala kramy a je mi skor blbo ako dobre.nemam na nic chut ☹
no a zajtra mam ovocie taj celkom som si uz zvykla da sa....... 😉

tak asi rano sa ozvem ked uz vsetky buvate papapa

zoya1
29. jan 2009

Ahojte!
Tak aj ja som sa rozhodla, že vyskúšam tú 90-dňovú diétu. Dúfam, že to zaberie. Po pôrode som z antikoncepcie neskutočne pribrala a nejak sa mi nedarí zhodiť to. Dúfam, že táto diéta zaberie, lebo sama sa už neskutočne zle cítim a dokonca som došla do štádia, že sa už na seba nemôžem pozerať ani v zrkadle. 😝 Takže držte palce, dúfam že nezhreším. A to by som ešte chcela aspoň trošku cvičiť (ale to už nevidím tak ružovo 😀 ).

ja5ka
29. jan 2009

petrark tak som poslala, dufam ze uz sa to nevrati 🙂
inak tolko tu hovorite o tej kavovej, ako vyzera ? neposle mi ju niekto zlaty ? 🙂

lucxy
30. jan 2009

dobre ranko ,,,tak dneska bielkoviny,,,jujjj,,,,
zoya vitaj ,,tak daj babam mail a oni ti ju poslu,,,,, 🙂

zuza80
30. jan 2009

dobré ránko, aj ja dnes bielkoviny
zoya ahojky, neboj, pokial to nevzdáš a vydržíš, určite schudneš 😉

lucxy
30. jan 2009

zuzka maly ma riadne vlasky,,,, 🙂 moja sa snazi byciklovat,,,, 🙂

lucxy
30. jan 2009

dopijem kavu a dam piect kuracie stehna,,,,a este polievku idem dat varit 🙂
mam zapnute telerano v ba je inak snehu 🙂

zuza80
30. jan 2009

lucxy ty máš energie po ránu.ja by som ešte spala ale tomu drobcovi sa nechce.vláskov sme mali viac,trošku sme vyplešateli 🙂 ty už máš velkú slečnu,a tiež si už udržuje líniu, ako cvičí, zlatá
ja musím íst pre váhu, som zvedavá aké mi to ukáže číslo 😕

aniel
30. jan 2009

miresta-cestoviny múžem v akejkoľvek forme,ja mám ovocko dnes.včera twins robila od anaret tie pizzove taštičky a poslala nám boli fantastické 😝

všetky čo máte vodu držím palce,držte sa a vela,vela pite a pri tom sa neutopte 😀 😀

maminkatn-ja keď som ju držala a mala som týžden pauzu a jedla som hocičo nepribrala som,ale ani som už toľko nevládala jesť.Aj moja švagriná z nej riadne zhodila

gucz
30. jan 2009

ahoj aniel aj Ty máš dnes ovocko, že? čo budeš dobrého papať? Ja mám za sebou jabĺčko, bolo výborné, tak ak sa dnes dostanem do obchodu tak si také nakúpim ak ešte budú mať. A cestoviny aj ja môžem, ale mne sa zdá že som po nich o chvíľu hladná, z pizze som dlhšie najedená

aniel
30. jan 2009

ja mám jabĺčka ,pomaranče ,ananás a istia to tekvicové jadierka 😉

zuza80
30. jan 2009

bystričanka ako to ide?
ja5ka aj ty si sa dala dnes na vodu, že?tak sa chválte ako to zvládate
ja už som pomeraná a povážená a som velmi spokojená.takže za 24 dní je dole 7,5kg.je to aj vdaka vám,keby vás tu nebolo a bola som na to sama, už by som to vzdala. takže díky 😉

bystricanka
30. jan 2009

čaute baby...

ešte žijééém 😀 Ale dá sa to zatial zvládnuť v pohodke. Však ja som bola zvyknutá doobeda len piť, tak uvidím aká príde namna kríza poobede a večer. 😒 Kúpila som si 2 fľaše minerálky, tak ju už cedím 😝

ja5ka...no čo? Ako?

zuzi...supeeer....7,5kg...no som na teba véééľmi hrdá ako ti to pekne zliezlo dole. Len tak dalej 😉

aniel...no ja sa isto vo vode utopím, ked neviem plávať 😀 . A ty s ovockom dnes vydrž....tiež to nie je med lízať 😝

miresta
30. jan 2009

ahojky baby

zuza80 - tak to ti blahoželám bomba. Mne to pri prvej išlo presne tak rýchlo dolu. Ja sa teraz nevážim lebo som včera dostala kramy a to je vždy váha hore takže až o týždeň.

aniel - tak držím palce dnes s ovockom, ja som ho včera super zvládla. Dnes mám biel, tak sa už teším na obedík, lebo mám kramy a to som pažravá.

gucz - máš novú fotečku, ste zlaté. A maličká ešte nemá vlásky?

morenka
30. jan 2009

Ahojte chudulky....

ako sa vam dari...tak ja dneska posledna skuska takze si mozem vydychnut aspon na chvilku...
dnes mam ovocie je to hroza...no ovela lepsie ako zajtrajsok lebo zajtra vodicka...ale musim sa odhodlata a zvladnem to...vsetky to zvladneme a v nedelu vazenie tak som strasne zvedava...uz aj v skole si vsimli ze som schudla tak som rada...fakt..nohavice su mi volne tak sa citim uzastne...

spoluziacka tiez drzi ale vazi sa kazdy den a vravi ze sa nehybe vaha ze len 3kg a ze ju boli zaludok a zlcnik....stale sa stazuje tak som je povedala ze nech ju nedrzi...ktovie ci sa spravne stravuje kedze nema knihu....

zuza80 - som na teba pysna....ty kokso 7,5kg!!!!! to je uzastne...aj ja chceeeeem....som zvedava kolko ja....a to som polavila v cviceniu ale asi od pondelka zacnem na tvrdo cvicit🙂

prejem vam krasny a uspesny dnik🙂

miresta
30. jan 2009

morenka - tak ku skúške balhoželám a ku chudnutiu držím zajtra palce k tej vode, ja som vydržala len prvú, pri druhej som už zjedla melón, nevydržala som . Inač a tá spolužiačka, tak ja som po prvej mala strašne problémy zo žalúdkom, bola som dokonca na gastre, a mám dodnes veľmi podráždenú sliznicu žalúdka a beriem lieky. Aj teraz to nie je bez bolesti ale snažím sa jesť ovocie ktoré až tak neprodukuje kyselinu žaludočnú, lebo tej sa mi veľa vytvára. Alebo namiesto ovocia jem zeleninu - najčastejšie mrkvu a paradajky.

pekný dník aj tebe. 🙂

gucz
30. jan 2009

čaute babule tak ja som dnes tiež na ovocku ako aniel, jedla som už banán, jabĺčko a pred chvíľkou dusenú zeleninu. Mňamky. miresta ahoj, malá má vlásky, ale mala len také páperká, tak sme ju ostrihali strojčekom a teraz jej začali rásť pevnejšie, má ich asi tak 1 - 2cm dlhé a úplne bledé, taká biela blondýnečka 😉 to je