90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacena24
15. aug 2012

bré ránko kočeny....tak som sa dnes ráno znovu odvážila....na 17ty deň diétky ráno presne mínus 5 kilov 😉 dnes bielkoviny,nič moc,ale lepšie ako včerajšie ovocie 😀

lucky14
15. aug 2012

@kacena24 Uzasne....len tak dalej moja krasne Ti to ide dolu !!! 😀

lucky14
15. aug 2012

@kattulienka Ahoj. No tak ten kuskus je isto na UH je to vraj celozrnna cestovina. Ja mam tiez rada kuskus....ale je to take jedlo ze ho mozem jest a jest a moc ma nezasyti vzdy ho roibm so zeleninou ako keby rizoto. Pekny den. Ja mam dnes bielkoviny a tento den je moj najmenej oblubeny. 😉

kacena24
15. aug 2012

@lucky14 dakujem moja 🙂

mijadave
15. aug 2012

ahojte kocky, ja sa uz nevazim, dietku dost porusujem... 😒 je mi hrozne... zo samej seba, no od bolesti si pomaham kadecim, snazim sa dat si aspon nieco fajne, ked mi je tak hrozne.... mm sa sice umudril, no zlata zila sa mi vratila ☹ strasne som sa bala, ze zas budem musiet pod noz, tak som sa tyzden snazila brat na to lieky, masti a cipky… no vcera som uz od bolesti nevedela co so sebou… tak som sa rozhodla, ze to skusim nie klasickou operaciou, lebo to bol des, ale laserom, hoci sa za to plati, lebo to nepreplaca poistovna, no mm suhlasil, ze radsej nepojdeme na dovcu, ale nech uz mam s tym pokoj, ved sa takto neda zit, stale v bolestiach… tak som bola hned vcera v Kosiciach v zeleznicnej nemocnici a tam mi povedali, ze je to v zlom stave, momentalne ale neoperovatelne kvoli velkemu opuchu a vraj mi vyslo von aj kusok sliznice konecnika, takze najprv to musi odpuchnut… az potom to mozu riesit… takze musim vela lezat s nohami vyssie podlozenymi a dali mi lieky a mast, mam sa sprchovat aj 10× denne vo vlaznej vode a robit si sedave kupele… dovolenka teda padla, nikam sa nejde, hrozne ma to mrzi kvoli detom, ale co narobim, aj tak by som to asi v tomto stave nezvladla… takze tak so mnou… bez tabletiek od bolesti ani na krok… ale aspon trosku sa snazim dodrziavat... nech si aspon udrzim vahu, ked uz nejde dole... ale s operaciou je spojena dieta, takze budem na jogurtoch a kasickach... takze to bude radost... 😒 ale Vam drzim pasticky, nech Vam idu kilecka pekne dole... 😉

zibi
15. aug 2012

@mijadave och moja tak to ma mrzi ze mas take problemy..ale radsej si to daj doporiadku ..take veci nie su sranda...a ked budes mat dietku o jogurtikoch a kasickach tak schudnes teiz neboj ...zdravie je prvorade...hlavne teraz nejedz nic korenene a stiplave ...radsej lahke jedla a nemysli na dietku teraz mas taketo problemy..drz sa 🙂

zibi
15. aug 2012

baby mne bolo v noci tiez nejako zle..a aj ma boli zaludok trochu tak som si dala len ciste pecene zemiacky s kecupom...a feniklovy cajik .. mozno je dajaky virus vonku dufam ze mi bude lepsie 😖

mijadave
15. aug 2012

@zibi dakujem, si zlata... len ma stve, ze to iste som mala aj ked som drzala dietu prvy raz, no nastastie az 2 tyzdne pred koncom... 😒 ja nikdy nejem stiplave jedla a co sa tyka korenenych, teraz sa im vyhybam.. viem, ze to nie je sranda, hlavne to doooooost boli... uz chcem mat po tej operacii, nech som uz konecne ok...

poki10
15. aug 2012

@mijadave chuda oje,coskoro sa teda uzdrav. najskor sa daj do poriadku a potombudes dietovat 😉
ja mam teraz nejaky divny zaludok. prave som prvy raz dnes jedla aj toledva ledva jablko - dnes mam vitaminy. snad tu 60tku dosiahnem cim skor a budem mat pokoj 😠

mijadave
15. aug 2012

@poki10 dakujem, viem, ze dietku teraz netreba riesit... ale ma to stve... co uz so mnou, aj ked moj otec, ked ma vcera videl povedal, ze vyzeram zas super, ze uz nemusim dietkovat, ze som tak akurat... no ja by som este chcela aspon 2-3kg este dole... ked nepojde nevadi, kvoli operacii bude dietka, lenze po operacii budem lezat dost dlho doma, ziaden pohyb, to bude tazke... 😒 moja a nemas nejaku virozu? teraz je toho dost vela, vela ludi v okoli ma nejaky zaludocny problem... prajem skore uzdravenie 😉

zibi
15. aug 2012

mozno je nieco vo vdzuchu ked ma kazdy problemy so zaludkom..kamoska hovorila ze nejaky druh crevnej chripky koluje tak dufam ze sa nam vyhne 😝

zibi
15. aug 2012

@mijadave neboj moja dopadne to dobre..hlavne nech uz nemas bolesti 🙂

mijadave
15. aug 2012

@zibi dufam, ze sa vyhne, je to hrozne, kamoska to mala... a u mna, dufam, ze to dobre dopadne a hlavne nech sa to uz nevrati... ved mi to robili v marci a je august a mam to zas a kedze viem, co je to za bolest, fakt sa bojim... uz nech je to za mnou a aj po bolesti...

poki10
15. aug 2012

@mijadave viroza nie, lebo nehnackujem, ani nevraciam, skor som zacpata. minuly ovocny den som si dala dva banany a odvtedy nemozem riadne na zachod. asi to bude chciet kapustovu stavu 😀 prave som sa s takymi plnymi crevami bola odvazit, od zacitaku diety, dnes mam 16. den - ovocny som zhodila 3,5 kg. takze uz len cca 5 a budem spokojna 🙂 dufam,ze po vodovom budem mat aspon dalsie 1,5 kg dole. no voda ma caka az za dalsie dva tyzdne.

zibi
15. aug 2012

@poki10 skus si uvarit slivky alebo slivkovy kompot..ten vacsinou pomoze s kakanim.. 🙂 a nie je to take tazke na zaludok ako kapustova stava

mijadave
15. aug 2012

@poki10 moja, co sa tyka bananov, mam odskusane, ze mne zapchu sposobia zlte, ale ked si dam este take tvrde, trosku zelenkave, tak tie nerobia ziadny problem.... 😉 ver mi, ja pri mojich problemoch mam odsledovane, co mi vadi a co nie... a teraz dvakrat tak... uplne v pohode si mozem na ranajky davat banan, nerobi problem, no ako som pisala, nesmie byt uplne zlty, dozrety... 😉

poki10
15. aug 2012

@mijadave takze odteraz ziadne zlte banany 😀

@zibi slivky nelubim ☹ no nejako ich skusim do seba nasukat 😅

mijadave
15. aug 2012

@poki10 😉 pomahaju slivky alebo susene ovocie... 😉 alebo vlaknina z lekarne 😉

zibi
15. aug 2012

@poki10 ono ked zjes kompotove slivky alebo len tu stavu vypijes a trochu sliviek tak by si mala ist na wecko ...ale skus TEPLE(ohriate) to by malo zarucene pomoct

kacena24
15. aug 2012

@mijadave držkaj sa,nech si čím skor zdravá

mijadave
15. aug 2012

@kacena24 dakujem 😉 lezim a strasne sa mi chce spat, lenze mala je vonku kazdu chvilu zvoni a nieco chce... 😒 a kluce jej este nedam, lebo si nevie otvorit, vchodove dvere sa tazko otvaraju 😉

kacena24
15. aug 2012

@mijadave joj to máš ako ja,keď malý spinká a ja ho uložím tak,že sa už k nemu nedá ľahnúť a pak sa len premáham,aby som na gauči neodkvicla

mijadave
15. aug 2012

@kacena24 ved to... lenze ked lezim, tak ma berie na spanie... ale moj mm bol zlaty, volal mi, ze ako mi je a ja ze lezim a ze co mu spravit na veceru... tak mi skoro vynadal, ze co chcem robit v mojom stave 😀 pani, to je zmena, este pred par dnami som mu za nic nebola a ani mi na meno nevedel prist a chcel to skoncit, no list, kde som mu vyliala srdiecko teda riadne zabral... zas je to milujuci a starostlivy manzel a otec... hned sa ta bolest lepsie nesie, ked uz nie som nestastna.... 😉

kacena24
15. aug 2012

@mijadave joj to som veľmi rada moja,pohoda a láska doma robí veľa 🙂 ani mne sa nič nechce,keď sme pohádaní....ale moja čo by on bez teba robil,veď tí muži nás potrebujú ako vodu k životu 😉

mijadave
15. aug 2012

@kacena24 to ano, robi to vela... len dufam, ze mu to dlho vydrzi... 😉 ved mas pravdu, potrebuju nas... 😀 no aj my ich 😉

kacena24
15. aug 2012

@mijadave určite vydrží,ani jemu sa isto nechce stále doťahovať.... 😉 no hej aj my ich,ale žiaľ oni nás viac 😀 😀 😀

mijadave
15. aug 2012

@kacena24 to si vystihla 😀

kattulienka
15. aug 2012

@lucky14 dakujem. aj ja si to robievam ako ryzoto.

zujka2
15. aug 2012

@mijadave ahoj, rada čítam, že manžel ok. to je základ všetkého. mať doma pohodičku. držím palce aj v ostatnom

zujka2
15. aug 2012

takže dnešná večera zmrzlina ma celkom potešila 😀