90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
15. sep 2012

@zujka2 wow, supeeeeer, gratulujem, to je perfektne 😉

estachova
16. sep 2012

ahojte, som tu nová, chcem sa pridať a začať od zajtra, mám doma z ovocia len banán, tak začínam s ním 😉

aduss
16. sep 2012

ahoj estachova, ja by som zajtra chcela zacat, tak mozeme spolu 🙂

estachova
16. sep 2012

@aduss o.k, akým dňom sa začina?

aduss
16. sep 2012

@estachova zacina sa bielkovinovym dnom..na ranajky budem mat jablko a na obed a veceru zeleninovy salat so struhanym syrom 🙂 vazim cca 83 kil..zajtra poviem rpesne, ekd sa rano odvazim 🙂 ale som vysoka, mam 180 cm..a ty?

estachova
16. sep 2012

@aduss vieš mi poradiť dajaké recepty ? teraz som čítala niekoľko strán späť a vpísala som sa do tabuľky, kde kočky chudnú, tak ja mám cca 75kg a 165cm, stále mi to ide hore, keď mala moja malá 6mesiacov tak som mala 68kg, ako som sa vydala, teraz bolo 4r. som pribrala 10kg 😠

aduss
16. sep 2012

@estachova vies co, nemam konkretne recepty, mala som kedysi doma knihu, ale komusi som ju pozicala a uz neviem ani kde je..ale kdesi na nete by isto mohla byt na stiahnutie..ale teoreticky si mozes varit podla svojej chuti..len aby si spravne potraviny delila 🙂 a do akej tabulky si sa zapisala? 🙂 nechce sa mi to tu prehladavat cele

zuzkakach
16. sep 2012

takze dalsi den bez velkych prehreskov 🙂 no dufam, ze to pojde dole. Zajtra mam uhl. ak mate nejaky dobry napad, co na obed tak sem s nim 🙂 l

estachova
17. sep 2012

@aduss tabulka je na str. 1221

domyyy
17. sep 2012

ahojte kočky tak posledné tri dni sa mi moc ťažko držalo, predavala som na výstave a tam sa špekulovať nedalo, ale aspoň som nepribrala 😵

dnes raňajky džús 😉 na obed a večeru som si kúpila pribináčikov troch 😀 dvoch na obed a na večeru 1 😉

čo dnes papkáte?

estachova
17. sep 2012

mám prvý deň bielkovinový, môžem si dať guláš bez zemiakov?

zuzkakach
17. sep 2012

@estachova jasne mozes 🙂

zuzkakach
17. sep 2012

@domyyy ako casto sa vazis? ked som drzala tuto dietu prvykrat vaha mi isla kazdy den o kusok dole. Teraz mam este len 7 den, prve 4 to islo dole no teraz 3 dni to stale stoji ani o gram menej 🙂 bolo to aj u teba tak? Viem, ze sa nemam vazit kazdy den, no neviem odolat 🙂 a potom som sklamana :(

domyyy
17. sep 2012

@zuzkakach nič si z toho nerob, mne sa niekedy nepohla váha aj 5 dní a potom zrazu kilo dole 🙂 ja sa chcem vážiť raz za týždeň, ale niekedy sa odvážim aj skôr 😀

aduss
17. sep 2012

ahojte baby..tak dneska som zacala, jablko za mnou..robim si akurat ten zelenivoy salat so struhanym syrom, dufam, ze to poje dolu, planujem sa odvazit po dvoch tyzdnoch

zujka2
17. sep 2012

@aduss vitaj a držím palce 🙂

estachova
18. sep 2012

1deň za nami, celkom fajn až na to že mm večer otvoril vínko 😒

zuzkakach
18. sep 2012

dnes vitaminy 🙂 a celkom sa aj tesim na obed som si dala grilovanu cuketu a mm mi priniesol vcera asi 15 kg melooon 🙂 a ten je taky stavnaty, ze polovicu dam na veceru 🙂

estachova
18. sep 2012

ahojte baby, potrebujem dajaké recepty, kde by som si niečo rozumné a chutné našla? zajtra mám škroby, lebo som to trošku poplietla, dnes som mala mať škroby, ale dala som si cestoviny 😖

zuzkakach
18. sep 2012

@estachova ja ked mam skroby, tak si robim: privarky, rizoto,pecene zemiaky, soju, kapustnicu 🙂

estachova
18. sep 2012

@zuzkakach a kde chodíš na recepty?

zuzkakach
18. sep 2012

@estachova nikde 🙂 varim iba to co mi chuti a co mam rada. Mam doma aj tu knizku 90 dnova no podla toho nevarim, tam su same nechutne veci.

estachova
18. sep 2012

tie prívarky ako zahusťuješ?

martinex
18. sep 2012

baby super recepty su tu, len sa treba prihlasit.
http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

petta87
19. sep 2012

ahojte baby tak ja mam dnes bielkovinovy den aaa dala som si kuracie mäsko s paradajkami tak uvidim
mam uz 9 den a zatial len 1kg dole... bojim sa ze to nepôjde viac lebo včera som mala neoodlatelnu chud na sladke tak som si musela dat taku mala cerealnu tyčinku... 😒
zajtra skrobový den karfiolová polievka :D
Chcem sa vas ale opytat ake velke porcie si robite jedla???? napriklad pizzu ked si davate tak ako??? Objednate si alebo urobite si ju? spapkate ju celu alebo len polovičku? Lebo neviem či si robim velke či male porcie :D 😀

santerra
19. sep 2012

čauko babky,
tak od dnes sa začína aj u nas 🙂 Vitaminový 1.deň v plnom prúde (mam doma vela jablk, treba ich spotrebovat). Váha 86,4kg čiže roboty jak na kostole, hadam to pojde dole 😖 Jablkovy kompot sa varí a pohar vody pri mne....už len vydržať 🙂 Prajem pekný den a do skoreho schudnutia 🙂

estachova
19. sep 2012

@ivella ahoj, pridala som sa na dietovanie 17.9.2012, čítam staršie príspevky, páčia sa mi tvoje recepty, chcem ťa poprosiť o dajaké recepty a ak máš aj dajaké info, alebo niečo o diete. Ty si prestala kedy a koľko sa ti podarilo zhodiť?
Ďakujem za info. a prajem všetko dobré. Eva

zujka2
19. sep 2012

@santerra ahooj, aj ja dnes vitamínový deň. manžel mi urobil takú výživu z čerstvého ovocia 🙂

zujka2
19. sep 2012

@petta87 ahoj ja si dávam podľa receptov v knihe a aj to sa mi zdá niekedy veľa. ale pizzu si robím doma a mám také keď to porovnám tri trojuholníky.

petta87
19. sep 2012

a ako urobil tu vyzivu????