90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
16. nov 2012

@matchgame no ved aj ja som bola na dukanovi...teda vydrzala som 5dni utocnej faze kde som iba pila acidko biele a jedla tvaroh a potom som stroskotala na dalsom dni ked som si chcela upiect tu cuketovo otrubovu akoze harulu a naplo ma ked som to dla do ust...a tym moj dukan skoncil...sice som za tyzden schudla 3,5kila ale bolo to utrpenie...a to bolo este v juni....odvtedy som uz skusila aj kapustovu polievku na 5dni a 90dnovku asi 3x som zacala a skoncila ale uz som rozhodnuta vydrzat aspon do Vianoc tak poctivo ako sa da na 90DD a potom od Noveho roku zacnem odznovu...ale stale cvicim odkedy sme si pisali naposledy...a vlastne ked som v juni zacala mala som o 10,5kila viac ako teraz takze pomalicky sa prepracovavam k cielu len treba vydrzat.....drzim palceky aj Tebe nech Ti to ide pekne dolu. 😀 😀 😀

zuzu1104
16. nov 2012

@lucky14 Moja, ale to je úžasné, blahoželám, som na Teba hrdá 🙂

zujka2
16. nov 2012

@lucky14 jej, super moja. ide ti to pekne. som zvedavá ako dopadnem po vodnom dni. ale som na nás hrdá. len som zase ochorela. to cvičenie mi nie je asi súdené 😀

lucky14
16. nov 2012

@zuzu1104 ahoj. jej aj ja sa vytesujem. cely den usmev na tvari od ucha k uchu. zajtra mam svoj najoblubenejsi den SKROBY tak sa tesim velmi prevelmi...asi si urobim pecene zemiacky v rure s rascou a k tomu grilovana zeleninka....a dnes na veceru budem robit tie mrkvove hranolky....bude to mnamka. ako sa dari Tebe??? teda viem ze ides na 100% to som si ista ale ako sa citis? a ako je to s cvicenim? kondicka sa rychlo zlepsuje pravda? a aky bol twillight? ja tu sagu milujem....pri prvej som skoro prestala dychat ked vtedy lezali na posteli vedla seba...to sexualne napatie medzi nimi...ach jaj...az som to ja citila. 😀

lucky14
16. nov 2012

@zujka2 no ked pride choroba treba sa liecit...ja som sa pokusala cvicit a este som si pohorsila...vtedy som si povedala ze radsej si dat par dni pauzu a oddychnut a znovu ist na to ked budem fit....inak to asi ani nema vyznam....ale som aj ja rada ako sa drzim...musim sa priznat..nech mi to len vydrzi co najdlhsie. no ta Tvoja voda sa nezadrzatelne blizi...si sikula ako krasne a dlho uz sa drzis... 😀 😀 😀

zuzu1104
16. nov 2012

@lucky14 joj moja fakt sa strašne teším, že si konečne namotivovaná, ako má byť :D Zajtra budeš mať super deň 🙂 Ja mám dnes ovocie, je to hrúza a des, už som zjedla Samkovi 3 tyčinky, neodolala som, ale myslím, že z nich ani 200 g nepriberiem :D Už je skoro večer, takže to už vydržím.
Cvičenie mi ide super, predvčerom som už precvičila celý prvý level 🙂)), včera som necvičila, lebo som šla do toho kina.
Ja tu ságu milujem tak isto, som čítala aj všetky knihy(tie sú fakt úžasné a mienim ich ešte raz prečítať 🙂 A to finále, no čo Ti budem hovoriť, proste nesmrteľné, fenomenálne. Bili sa vo mne všetky emócie, strach, hnev, šťastie aj smútok, proste všetko. Tánička, fakt odporúčam ísť na to do kina, bola tak neskuročná atmoška, ja by som na to išla ešte raz normálne :D A presne to sexuálne napätie medzi nimi, a keby si videla to iskrenie v tej poslednej časti, normálne by som sa s ňou tam vymenila v tej chvíli😀 Úplne super to urobili a ten záver bol šokujúci. By som o tom dokázala písať aj na 20 strán :D

zujka2
16. nov 2012

@lucky14 asi si dám dnes len takú jogu 15 min, jednoduchú. lebo som zistila, že ma bolí chrbtica ak necvičím. áno, som s nami spokojná. ty poctivo cvičíš a ja poctivo jem 😀 aký ideál. malý cvičí s tebou?

zujka2
16. nov 2012

@zuzu1104 ahoj zuzu, vieš prečo som odmietla pozerať túto ságu? lebo som to čítala a vytvorila som si svoju predstavu ako kto vyzerá a keď som videla hlavného hrdinu na foto, ani trochu nezodpovedal mojej predstave 😀 😀 😀

lucky14
16. nov 2012

@zujka2 ale kdeze ...on je este malicky..este len 9mesiacov ma ...ale uz sa pustil sam robit prve krocky asi 5alebo 6 ich bolo a stale a stale to skusa krpcek moj...ja cvicim ked on spinka zvacsa..no ale aj ja uz od pondelku som poctivec v strave ...lebo inak mne tie kila dolu nejdu musi to byt stravou...cvicenim sa hlavne tvarujem a precvicujem cele telo....no jogu by si mohla sito zacvicit...to je skvele na bolest chrbta... 😀

zujka2
16. nov 2012

@lucky14 myslela som, že aspoň ti pritom tlieska. juj, prvé krôčky, to je krásne. 🙂 hej strava a cvičenie. ide to ruka v ruke. inak to nejde.

lucky14
16. nov 2012

@zujka2 inak ja Ti musim povedat ze som tiez nebola nadsena ked som videla obsadenie a hlavne Robom ale poviem Ti odkedy som ho videla v Twillight som na neho uplne zmenila nazor...a ani si nikoho ineho neviem predstavit v tej role...a este jeden dobry film som s nim videla...to potom neskor...volalo sa to Remenber Me...no a poviem Ti tiez ma to chytilo za srdce..hlavne ten koniec...slzave udolie v kine. 🙂 🙂 🙂
no on mi sice netlieska ale ked nahodou cvicim a je hore v jeho ohradke tak podskakuje...a smeje s... ..ja mu sem tam dam pusinku a to sa mu rata...ked ja fucim a on sa smeje na mne 😉

lucky14
16. nov 2012

@zuzu1104 Zuzka aj ja som neskutocne rada. Normalne ma to este viac nakoplo v tom aby som vydrzala. Citim sa fantasticky. Cvici sa mi s lahkostou samozrejme si dam do tela a som vzdy spotena ale inak ako na zaciatku a to jedlo tiez mi dava taky pocit uzasny ze to mam ako tak pod kontrolou. No co k tomu dodat ??? Twillight je uzasny .... 😀

zujka2
16. nov 2012

@lucky14 no vidíš, ako ťa zlato podporuje 😀 už teraz vie, ako smiešne vyzeráme keď cvičíme 😀

cutty
16. nov 2012

Ahojte dievcata ja mam dnes UH 😀 Zachvilku bude sladka vecera mnam 😀 Na obed som si urobila lekvarove pirohy, tiez boli suprove. Sme teraz na vikend prec, takze sem nema cas velmi zajst ale zelam vam nech sa dari a nech chudneme 😉 A dnes som necvicila lebo sme prec z domu 😠

cutty
16. nov 2012

@zuzu1104 Zuzka dakujem za receptik urcite vyskusam niekedy. Ja strasne rada peciem a vraj aj dobre 😀 tak potom dam vediet ako to dopadlo. Zajtra ma cakaju vitaminy a vooooooobec sa mi to nepaci, ale o chvilku sladka vecera 😀

michalovicova
16. nov 2012

Ahojte babenky ja som tu nova... 🙂 ...drzim tiez 90 dnove dnes mam 51 den a -10 kg idem si tu precitat vase prispevky.....pekny zvysok dna vam prajem kocky

lucky14
16. nov 2012

@michalovicova Krasny vysledok...vitaj medzi nami. 😀

lucky14
16. nov 2012

@zuzu1104 no moja tak dnes na veceru som si robila tie mrkvove hranolky. veru boli skvele....na buduce bielkoviny si ich urobim a potom nastruham na ne syr....to tiez bude mnamka. Dnes som ich mala s mojim kuriatkom. Aky si mala Ty dnik??? 😀

michalovicova
16. nov 2012

Dakujem lucky14...ty si ako na tom ?kolky den a kolko kg dole?

santerra
16. nov 2012

Ahoj babky moje chudnuce 🙂 Dnes 4 den cvička za mnou, a aj svalovica ma konečne opustila 😀 Zajtra idem skusiť tú pizzu už teraz mam na nu chutky. Musim sa vam pochvalit že včera mi mm povedal aky je na mna pyšný že som dokazala schudnuť...jooooj ako ma to zahrialo a povzbudilo makať dalej 🙂
@lucky14 ahojky čitam že mas doma maleho šikovníčka o chvilku budete cvičit spolu 🙂

zuzu1104
16. nov 2012

@lucky14 no tak to je super, si veľmi šikovná 🙂
A som fakt rada, že ti mrkvičkové hranolky chutili, museli byť super, hneď by som si dala. Ja som mala dnes ovocie, a to je pre mňa utrpením, vkuse sa cítim hladná. Už chcem, aby ten deň skončil a nech je už zajtra. Budem si grilovať kuracie prsia a k tomu si spravím zeleninku a ešte si spravím zelerové hranolky a možno aj mrkvové 🙂 Už sa veľmi teším 🙂
Ty máš zajtra Tvoje obľúbené škroby však? Čo budeš variť?
Inak dnes mi aj môj dedko a babka povedali, že som dosť zhodila, takže sa z toho veľmi vytešujem 🙂
V nedeľu ideme na krstiny a budú tam aj svokrovci, tak som zvedavá, že či svokriným jastrabím očiam ujde moje chudnutie alebo nie :D

zuzu1104
16. nov 2012

@zujka2 ja tiež som mala inú predstavu, ale presne ako napísala Tánička, keď som ho videla, ako sa správa vo filme, tak som si ho zamilovala a nedám na neho dopustiť, teraz sa mi zdá veľmi očarujúci 🙂

lucky14
16. nov 2012

@santerra jej skvele ked niekto pochvali a este lepsie ked je to clovek na ktorom Ti zalezi.....ja som sa zial pochvaly zatial nedockala len sa spytal kolko som uz schudla akolko este chcem...inak nic...ale asi preto ze je zvyknuty ze ja stael chudnem. 😒 veru ten moj pokladik je uzasny..... 😀

zuzu1104
16. nov 2012

@cutty za máličko, dúfam, že bude chutiť. AJ ja veľmi rada pečiem a aj varím, ja by som najradšej celý deň stála pri peci a skúšala vždy niečo nové 🙂

zuzu1104
16. nov 2012

@michalovicova Ahojky, vítam Ťa tu 🙂 krásny úbytok na váhe máš, blahoželám, len tak ďalej 🙂

zuzu1104
16. nov 2012

@santerra super si počínaš, si šikulka 🙂 len tak ďalej a precvičíme sa do štíhlosti 😀

lucky14
16. nov 2012

@zuzu1104 moja uz len par hodin a mas ovocnicka za sebou. ja som sa dnes drzala na 100% aj ked si myslim ze na veceru som zjedla viac ako som mala ... ale bolo mi velmi luto to moje vegetarianske kuriatko vychodit ked uz bolo uvarene lebo je to na SVK pre mna vzacnost...tak si ho vazim....zajtra skroby!!!! tak sa tesim...no dnes mam chut na zemiacky pecene s rascou a solou v rure a grilovana zeleninka ale zajtra mozem mat chut na nieco ine tak uvidim....ale rano to isti pomaranc! na ten mam chut uz teraz. 🙂 som zvedava co Ti povie svokra...no poviem Ti ja ze mna zatial moc nechvalia...len moji rodicia su zlati a podporuju ma a mm sa ma opytal kolko som uz schudla a kolko este chcem ale nic viac.....inak okrem toho este par ludi ale nevadi....svokor rychlo komentoval ze som v tehu dost pribrala ale teraz ked som uz schudla 10kil nic...asi to nevidi...je mi to fuk...ja sa citim fantasticky.... 😀 😀 😀

lucky14
16. nov 2012

Inak kocky tesim sa ze nas tu tolko cvici...my sme to zobrali z toho najlepsieho konca..aj dietka aj cvicenie. Proste chceme byt krasne a stihle a ideme si za tym!!! 😀 😀 😀

zuzu1104
16. nov 2012

@lucky14 áno už len pár hodín, teraz som ešte sadla k bakalárke, tak som zvedavá ako to zvládnem, ale som hladná :(
Takže zajtra budú zemiačky, no paráda 🙂 pečené zemiaky sú super, hneď by som si dala 🙂, ale teraz by som si asi dala čokoľvek, ale asi najviac mám chuť na normálnu pizzu z pizzerie, strašne by som si ju dala :(
Ja som mala dnes pomaranč, ale musím Ti povedať, že už mi nechutí ani jeden druh ovocia, už ho mám dosť.
Presne to ľudia hneď vedia povedať, keď človek priberie, ale potom si už chudnutie nevšímajú. Neboj sa aj to príde, že im spadnú sánky z toho, ako krásne zhodíš a aká bude z Teba dračica :D

lucky14
16. nov 2012

@zuzu1104 tak nech sa Ti ta bakalarka pekne a rychlo pise. 🙂