90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivka2903
25. feb 2013

@lucky14 Ahojky moja 🙂 to si pis ze bolo u nas veselo 😉 dlho som sa tak dobre nezabavila.. no dnes som sa uz snazila..dala som si rano jeden banan,na obed tarhonu s paradajkovou omackou a sampionmi..bolo to vyborne 🙂 akurat vecer som to zase trosku presvihla,lebo som zjedla o jeden kolac viac ako som mala..ale nic hrozne 😉 jedine,co si ale vytknem,je voda.. mam ms a som uplne nafuknuta cela,sakris..vobec mi nejde dole krkom.. a tebe moja ako sa dnes darilo?

dzantica
25. feb 2013

@adamko05 ďakujem 🙂
ja mám zajtra bielkoviny.. spravím si gulášovú polievku (bez zemiakov).. a budúce bielkoviny v sobotu varené vajíčka so zeleninou..

zuzanat
25. feb 2013

@dzantica vyzeras vyborne! niet divu, ze sa lepsie citis 😉
@lucky14 dakujem za povzbudenie 🙂 Presne ako pisala @dzantica, ja kazdy den si dam lyzicky niecoho ineho co nemozem, ako napr. dnes som synom ohrievala ryzu s kuratom a samozrejme som si dala trosku kurata, potom som ochutnala lyzicku noveho jogurtu a pod. 🤐 takze fakt sa musim nad sebou zamysliet 😢 idem este teraz vecer cvicit, sice sa mi nechce, ale cvicenie ma isto preberie 🙂

lucky14
25. feb 2013

@ivka2903 ja dnes vitaminky zatial na 100% dodrzane avsak pred chvilkou som dostala ms a s nou aj migrenu tak som si supla tabletky od bolesti. Myslim ze mi uticha .... dufam ze ma nic dobre co mam doma nezlomi porusit. Zajtra bielkoviny a asi si urobim na obed chlieb so syrom k tomu salat a vyvar a na veceru jogurt a mozno aj dva. 😉 Avsak sa nejako nemozem dokopat k cviceniu. A tak som bola rozbehnuta. 😒

zujka2
25. feb 2013

@zuzu1104 aj som chcela, ale som veľmi unavená. mám pocit, že mi odpadnú nohy. dala som si žuvačku. hádam to pomôže. najhoršie, je že manžel v práci a vtedy je mi smutno a som hladná 😠

lucky14
25. feb 2013

@zuzanat ale ved Ty cvicis ako diva takze tie lyzicky isto rychlo vyskaces. 😀 A po vode vaha klesne ved to poznas. 🙂

zujka2
25. feb 2013

@lucky14 jej tak sme rovnako. ako sa máš?

lucky14
25. feb 2013

@zujka2 no vidis aj mm je v praci. Ale co sa tyka diety vtedy sa mi lahsie dodrziava ked nie je doma. Lebo on je taky moj pokusitel. 😉

zujka2
25. feb 2013

@lucky14 vidíš, môj ma kontroluje 🙂 a už sa celkom naučil byť neoblomný keď niečo pýtam dobré mňam. je to môj kondičný tréner 😀

dzantica
25. feb 2013

@zuzanat jeeeej, ďakujem... a čo sa tých lyžičiek týka - nerob to, lebo zachvíľku začneš poľavovať viac a viac... viem z vlastnej skúsenosti 😀 ale našťastie som si to uvedomila a idem do toho minimálne tak tvrdo ako moje prvé dva mesiace diéty.. bez prehreškov.. aj keď viem, že bude ťažké odolávať... ☹

lucky14
25. feb 2013

@zujka2 mam sa super. Tak vo vnutri sa citim uzasne plna energie a elanu. Co sa tyka diety to je ina pesnicka. Radsej sa ani nevazim lebo stale porusujem aby som neodpadla z vysledku. Kazdy den zacnem s velikanskym odhodlanim ze idem na 100% a potom sa mi akosi podari porusit. Viem ze musim ist na 100% lebo mam pred sebou este dlhu cestu len sa mi nejako nedari. 😒

ivka2903
25. feb 2013

@lucky14 ja tiez necvicim..nechapem to..predtym som stihla doobeda zumbu a vecer jilian.. a teraz nic..musim sa dokopa t,lebo som nejako zlenivela.. dnes ti to ide vyborne,zasluzis si obrovsku pochvalu😉 som na teba pysna ako si to zvladla 🙂

dzantica
25. feb 2013

baby čo je to tá jilian??? ja som o tom ešte ani nepočula... aké sú to cviky???

zuzu1104
25. feb 2013

@zujka2 och žuvačka je horšia, keď je budeš žuvať, tak ti vytrávi ešte viac. Teda aspoň ja mám z toho takéto pocity. Skús si pozrieť nejaký zaujímavý film 🙂

lucky14
25. feb 2013

@ivka2903 jej dakujem moja. Si zlata. 😀 Cenim si to. 😀
@dzantica Jillian Michaels je trenerka a na you tube ma kopec cviceni. My tu cvicime od nej 30 Day Shred a myslim ze jedna Zuzka cvici kardio kickbox. Skus hodit do googlu. 😉

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 moja a nejaky ide???? Lebo u mna to vzdy isti Panelak a posedavanie na nete. 😉

adamko05
25. feb 2013

@zuzanat a to kilo by som nebrala tragicky.. aj ked viem, jak to nasere 😠 😠 .... ked si iní všimli, že si schudla, to je fajn.. a ty? citiš?? lebo mna tešilo, ked ma gate netlačili napr. 😉 a ja iba pol kila od vody, žiadna sláva..
booože, tie placky ako vonajúúú 😝

zuzu1104
25. feb 2013

@dzantica toto je jillian

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

toto je len prvý level a sú až tri. Každý sa cvičí 10 dní

adamko05
25. feb 2013

s MM sme sa dali na vymalovanie kuchyne (hanba, bola už otrasná)... využívame, že nie su deti doma.. tak mám v kuchyni bojové podmienky na prípravu chutných maškrt 😀 , ale aspon sa tam teraz dva dni budem zdržiavať iba v nevyhnutný čas a potom, keď budem upratovať 😀

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 :( neviem vôbec, tiež by som si niečo dobré pozrela, sme si s mm stiahli na nete CSI Las Vegas, to fakt môžem, tak asi toto budeme pozerať a tuším, že na JOJ Plus ide CSI dnes večer

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 moja ja som CSI uz asi videla vsetky a nie je to ono v dabingu. Najradsej pozeram filmy na Markize ked si mozem prepnut na original hlasy hercov. Odkial si stahujes filmy? 😉 Ak sa smiem spytat? 😀

zujka2
25. feb 2013

@lucky14 no hej. nie vždy sme silné ako sa má. ale robíme niečo pre seba. ja som kukala the biggest loser ( či ako sa to volá) s Jillian a to už je iné kafé

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 moja a chcela som sa opýtať, som si dnes stiahla od Stephenie Mayer román Hostiteľ, nečítala si náhodou? Chcem vedieť či sa mi to vôbec oplatí prečítať.

zujka2
25. feb 2013

@zuzu1104 juj, telka nie je moje.. neviem či mám vytiahnuť ďalšiu knihu. ale to mu už príde, že som závislá za týždeň štyri knihy 😀

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 necitala zial neporadim Ti. Inak ja by som velmi chcela precitat od Anthony de Mello - Bdelost ale u nas ju nemaju v knihkupectve asi musim objednat cez net alebo stiahnut ako to Ty robis moja?

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 na ulozto.sk, tam je toho kopa alebo aj hellshare.sk a ešte warXtreme.com(ale tam potrebuješ, aby ťa niekto pozval až tak sa dá prihlásiť)

zuzu1104
25. feb 2013

@zujka2 ale čo by, kniha je super🙂 len čítaj 🙂

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 pozri na ulozto, možno tam to bude, ale ak chcem môžem popozerať aj ja

zujka2
25. feb 2013

@zuzu1104 ja som prečítala. mne sa to páčilo. som to zhltla

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 moja, je tam len cesta k láske od nej