90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

walen
23. aug 2013

@gabika11 aj ja som čítala že vo vitamínový deň sa môže aj zelenina ak vám ovocie tak nechutí

lydka84
23. aug 2013

@gabika11 moze sa dobre si citala , nemas rada ovocie alebo preco nechces mat ovocne dni??

lydka84
23. aug 2013

kočky, ktráo da nejaky dobry napad na zajtra na sacharidy ??? 😝

angell2611
24. aug 2013

@lydka84 ja som si urobila karfiolovo cuketovu kremovu polievku.na to si oprazim trochu cesnaku s rozmarinom.

lydka84
24. aug 2013

@angell2611 mne je poliavk amalo, osm po nej strasne hladnaaaaa :(

angell2611
24. aug 2013

@lydka84 no aj mne bola tak som si este dala zapeceny kerfiol so zelerovimi hranolkami.

gabika11
24. aug 2013

@lydka84 rano som si uz zvykla na ovocie, momentalne vyhrava na plnej ciare cerveny melon, pokial je sezona, k tomu slivky, alebo hrozno zo zahrady. Na obed by to uz pre mna bolo vela ovocia. Radsej si udusim nejaku zeleninku, alebo si spravim zeleninovy salat.

lydka84
24. aug 2013

@gabika11 skus to ovocie zapiect s pomarancovou stavou ako pisu v knihe a upecene ho posyp skoricou a ked si ho zamilujes ako ja, tak na zeleninu ani nepomyslis 🙂

lydka84
24. aug 2013

@angell2611 ja mama opekane zemiaky s kecupom 🙂

cessy
25. aug 2013

Ahojte,dnes som mala kalerabove fliacky k obedu 😉

kattulienka
25. aug 2013

Baby od dnes sa aj ja pridávať k Vám.moj prvý deň 90DD.dufam,že vsetko pekne dodrzim,nebudem pirusovat,aby som docielila svoj cieľ.tak držte palce

lydka84
25. aug 2013

@kattulienka jeej tesime sa ze sa k nam pridavas 🙂

lydka84
25. aug 2013

@cessy ja som dnes mala cestoviny s paradajkovou omackou zajtra ovocie a v utorok voda ...ani neviem ako to zbehlo a som na prvej vode .....

kattulienka
25. aug 2013

@lydka84 dakujem dufam, ze tu dlho vydrzim 😉

lydka84
25. aug 2013

@kattulienka urcite ano ja ani neviem ako a mam prvy mesiac za sebou 🙂

kattulienka
25. aug 2013

@lydka84 aj ja.potrebujem aspon citat ako su natom dalsie baby a aby som to vydrzala.pred dvoma rokmi som vydrala mesiac a schudla som 8kg, ale to som dodrziavala podctivo vsetko.kilecka su naspat a nemohla som sa nato nejako znova odhodlat.ale uz som nastartovana lebo moj pohlad do zrkadla je strasny a idem nato.

lydka84
25. aug 2013

@kattulienka to forum je super, ja som sa len kvoli 90-tke registrovala...psychycka podpora robi vela a aj napady na varenie su tu super ked uz clovek nevie kudy kam ... podla mna toto tu nam pomoze vsetkym aby sme vydrzali a dosiahli svoje ciele 🙂

kajkastrelka81
25. aug 2013

ahoj baby ja som včera mala UH ale som to trošku prehnala ale mala som aj pohyb no dnes poctivo vitamíny zajtra bielkoviny, uvarím si kalerábik s mrkvičkou a zarajbem syrom a dám zapiecť, minule mi to fakt chutilo dám si aj teraz, lydka84 super ten vodný den držím palce,

lulupopo
26. aug 2013

Ahojte chcem sa Vas opytat baby- tie co ste kojili pocas diety, ako znasali tuto dietu Vase deticky? Je to myslite vhodne? Alebo ste si tu dietu troku prisposobili? Ja mam 2, 5 mesacneho chlapceka a rada by som ju drzala, u mna to vsak uz nie je nejak z estetickych dovodov, ale hlavne zdravotnych mam 112 kg a 164 cm... takze dalej asi nemusim rozpisovat... ja som rozmyslala uz nad tym, ze by som mozno jedla viac ako je v tej diete rozpisane, len by som dodrziavala tie dni, zeby som delila jednoducho potraviny.... prosim budem strasne vdacna za Vase skusenosti a hlavne ako to znasali dojcene babenka

angell2611
26. aug 2013

@kattulienka ahojky vitaj medzi nam
😀 😀 😀

angell2611
26. aug 2013

@lulupopo ahoj. Ja osobne si mysli ,ze je tato dieta dost pestra.takze by to nemalo drobcekovi ublizit .len sa vyhni potravinam ,ktore by sa pri kojeni nemali. a taktiez sleduj maleho ako po ktorej potravine reaguje.
Aj ja mam doma 3 mesacne mimco.ale nekojim.To mas asi aj vyhodu ,ze kojis.väčšinou tie kila idu rychlejsie dolu.U niekoho zase nie.je to individualne. drzim ti palceky. 😀 😀

angell2611
26. aug 2013

Babulky tak dnes ovocičko.mnamky. V sobotu som to dost prehnala .Porusila som co sa dalo hned bolo kilecko
naspäť ☹ ,ale vcera som sa poctivo drzala urobila som si pizzu a uz je to kilo aj dolu.sa mi ulavilo 😉 🙂 a po dnesnom ovoci to bude urcite zase lepsie.prajem pekny den 😀 😀

cessy
26. aug 2013

Ahojte, tiez man dnes ovocie. Kupila som si melon, do vecera mam Co jest 🙂

zujka2
26. aug 2013

ahojte dievčatá. tak ja dnes len ovocie a zajtra bielkoviny. idem skúsiť zase držať 90 dňovku. minulý rok som schudla 18 kg a 2,5 kg som pribrala, inak si držím. ale chcem to dotiahnuť ešte aspoň o 7 kg dole. 🙂

lydka84
26. aug 2013

@zujka2 vitaj medzi nami ... dalsia co je rovnako ako my, zajtra sme na bielkovinach uz 8 alebo 9 🙂

lydka84
26. aug 2013

@walen idem vyskusat ten perkel so sosovice som zvedava 😝

zujka2
26. aug 2013

@lydka84 super a čo máš zajtra dobré? Ja čínu so zeleninou. už sa teším 🙂

cessy
26. aug 2013

@lydka84 to som este ani nepocula ,idem to hnedpozriet
Ja neviem co zajtra,ideme sa kupat,tak sa budem stravovat mimo.
Inak budem mat bielkoviny 😉

lydka84
27. aug 2013

@zujka2 dusene kuracie stehna a zeleninovy salat

lydka84
27. aug 2013

@cessy dnes mam bieloviny aj ja, nakolko som sa rozhodla ze vodovy den nebude .... takze uspesne s malymi prehreskami mam za sebou mesiac - 28 dni ..... a som velmi spokojna s vysledkami .....v piatok dchadzam na dovolenku takze dva tyzdne to bude u man take strapate....asi vseliake len nie v principe 90-dnovky ....ale tie minusove cm v plavkach potesia 🙂