90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
6. jan 2009

aj ja si myslím,že môžeš.

ja som mala na raňajky jabĺčka,obed som nestihla,tak teraz keď somprišla domov zo sánkovačky dala som si polievočku a mäsko s cukynovým šalátikom.

gucz-nakoniec tie placky nechal na zajtra,dnes si osmaží pyrohy,čo zostali,ale tiež ťažké odolať.dúfam,že som spálila aspoň nejaké kalórie 😉

gucz
6. jan 2009

aniel samozrejme že si dačo spálila 🙂 , taká sánkovačka nieje len tak. Kde ste sa boli sánkovať? Či len u Vás?

miresta
6. jan 2009

ahojte babenky,

aniel - áno pridala som sa, dnes zvládam v pohode, mňa dieta akosi nazaťažuje, že som hladná, len odolať veciam ktoré v ten deň nemôžeš, presne ako ty, napr: zemiakové placky (čo ja teda vôbec nemusím)

schonika - tak čudujem sa že si po prvom dni taká hladná, pretože v prvý sa asi najviac je, aspoň podľa mňa, ale to si musíš len zvyknúť. Keď vydržíš ovocný deň, tak si super a môžeš pokračovať v realizovaní svojho sna - zhodiť. Ja som prvykrát, keď som držala dietu vydržala 60 dní bez prehrešku, poviem ti dá sa to, len sa stále niečim zamestnávaj a nemysli na jedlo.

Neviem kto sa pýtal, že či sa môže medzi obedom a večerou ovocie, tak môže sa jablko, alebo iné ovocie, ale nie banán ak si veľmi hladná. Základ je piť veľmi veľa tekutín.

aniel
6. jan 2009

na Zochovej chate pri Modre 🙂

ja5ka
6. jan 2009

ahojte ! no zatial prvy den v pohode znasam , az na to ze na obed bola kuracina smazena ☹ a idem sa zacat teraz tak ucit na skusku ze ani nezbadam ze som hladna som sa rozhodla 🙂

zuza80
6. jan 2009

prvý den zatial v pohode, ale ešte nie je u konca, ale vydržím.na zajtra mám pripravené kyslú kapustu,dám si ju zapiect aj so zemiakmi a drahému prihodím ešte masko.

zuza80
6. jan 2009

ale vy tu robíte také chute na zemiakové placky a sviečkovú. mnam mnam

jesika26
6. jan 2009

ahoj kočandy,takako vám to ide???

ja5ka
6. jan 2009

Dobre ....by som si dala daco fajne 🙂 ..drzte ma ! 🤐

jesika26
6. jan 2009

ja5ka-ja to poznám, už som ju držala, ale to je stav prvých pár dní,potom to už pojde dobre

ja5ka
6. jan 2009

ok , v to dufam 🙂 ..a aky bol vysledok ? vydrzala si dokonca ?

aniel
6. jan 2009

jesika26-no konečne si hodila foto,ktorá si na ľavo či na pravo?

ja5ka-na foto vyzeráš,že nepotrebuješ chudnúť 😉

ja5ka
6. jan 2009

dnes mas zazracne fotaky, fotkam never , zrkadlo to vidi inak 🙂

lucxy
6. jan 2009

ahojte,,,90dnovky,,,jesika tak ako vidim ze uz mas konecne fotku v pase 🙂

gucz
6. jan 2009

ale sa to tu zbieha čo? 🙂

aniel
7. jan 2009

tak dnes asi zemiačky alebo pyré,mám v chladničke a k tomu zeleninka.Inak dobré ránko dnes som tu prvá 😀

gucz
7. jan 2009

dobré ránko, tak ja som sa zobudlila hladná ako vlk 🙂 , káva to zachraňuje. Ja Tiež asi zemiaky so zbytkom kapusty z toho kuraťa zo včera.

aniel
7. jan 2009

ja som ani neni hladná.Za chvíľu si dám asi jablko a potom pôjdeme tomu lekárovi,tak sa mi zdá,že bude mať angínu ☹

zuza80
7. jan 2009

dobré ránko, tak ja som ani hladná nebola, o siedmej som si dala banán a teraz kivi. je to ta ako ste už spomínali. do obeda v pohode a večer to príde, ten hlad, ale včera som sa ovládla. pozriem sa do zrkadla a mám po chuti. 🙂
aniel aj ja som chorá. včera teplota 37,6 , bolí ma hrdlo a hlava. skrátka nanič. tak skoré vyzdravenie. 😉

jesika26
7. jan 2009

ja5ka-ale áno schudla som 13 kíl
aniel-ja som tá vlavo
ja som už hladna ako vlk(prvý den), len ja nedržím 90 dnovku,zatial,možno na nu prejdem
zuzka80-večer je riadny ten hlad, čo?????na ktorom si dni???

zuza80
7. jan 2009

jesika ja len na druhom. ty si vydržala do konca? ja by som potrebovala aj viac ako 13kg.

morenka
7. jan 2009

Ahojte kocky....tak ja som vcera uspesne zvladla svoj prvy vitaminovy den bez prehresku...som na seba neskutocne hrda....a ktomu som sa aj prinutila na bicykel!!!!co som uz lezala zababusena v deke...ale svedomie mi nedovolilo....isla som na ten bicykel...citim sa uzastne aj ked rano sa mi od hladu tocila hlava ale dneska som sa najedla ...rybicku som si dala bol uzastna a teraz si chlipkam vyvar... 🙂

zvladneme to kocky a budeme kocky....uvidite....papíííííík 😀 😀 😀 😀

gerdusha
7. jan 2009

ahojte baby, tak som sa rozhodla, ze sem obcas nieco hodim aj ja, kedze je tu uz tolko novacikov, tak sa pridam, coze ja som od macochy? ved aj ja patrim do 90dnovej familie 🙂... dietu som drzala uz na jar, vydrzala som nieco cez 100 dni a dala som dole 27 kg, bolo vsak z coho...v septembri som ju skoncila a bohuzial sa mi vratilo cca 13 kg naspat, co je asi sposobene aj tym, ze sa ku mne nastahoval moj frajer a to viete, chcem sa vytiahnut, aka som kucharka...no a uz to islo. Ale hned po polnoci na silvestra som zacala znova s dietkou a zatial poriadne poctivo. no...na uvod hadam zatial staci...🙂

morenka
7. jan 2009

gerdusha - to vazne 27kg????? ty kokso tak to ti gratulujem to by som chcela aj ja raz tolko schudnut...a tiez mam z coho cize dalo by sa....ja tize od noveho roku drzim ale od druheho....tiez sa drzim....zatial nepodlieham pokuseniam....musim poklopat a neviem s kadial beriem tolku silu no dufam ze mi vydrzi.....🙂))samozrejme drzim ti palce tiez...ved sme silne zeny vsetky co sme tu a co sme sa odhodlali na to...nie? 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

zuza80
7. jan 2009

morenka gratulujem k úspechu bez prehrešku 😉
gerdusha, to si krásne zhodila. už si sa vážila, zhodila si už niečo od nového roka?

morenka
7. jan 2009

zuza80 - dakujem pekne....dufam ze mi to nadsenie vydrzi co najdlhsie.... 🙂 🙂 🙂

zuza80
7. jan 2009

no musí nám to vydržat všetkým.
ale 27kg, to mi nedá spávat, to keby som zhodila, tak mám 56. to musím dokázat aj ja.

morenka
7. jan 2009

zuza80 - tak to fakt...paaanecku ja keby som tolko schudla tak tiez mam nejak takto....tak to by bol moj sen....
ale budeme robit vsetko preto aby sa to uskutocnilo....fakt....tak toto ma normalne nakoplo.... 🙂 🙂 🙂

jesika26
7. jan 2009

zuzka80-ja som vydržala niečo cez 80 dní,lebo potom som išla na dovolenku.Ale ak správne dodržuješ dietku, tak už po týždni budeš mat dáke kilečká dole, potom sa to samozrejme zastaví a to treba vydržat.a pri mneštruácii sa radšej neváž, váha mi stúpla aj o 2 kilá a to bolo o nervy,potom tu kleslo 😉
morenka-musíme sa takto podporovat, pojde to lahšie.

morenka
7. jan 2009

jesika26 - aj ja si myslim...odkedy drzim dietu kazdy den sem chodim naberiem silu a fungujem dalej....fakt to pomaha...lebo som jedina v rodine co drzi tu dietu mamka nechcela somnou zacat tak aspon tu mam spriaznene duse a vieme sa pochopit.... 🙂 🙂 🙂