90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
14. jan 2009

Ahojte kocky vidim ze som prva....este bubate????ja dneska ovocko...drzte palce...

hedunecka
14. jan 2009

som ta predbehlaaaa 😀 😀

morenka
14. jan 2009

hedunecka - 🙂)))) hej predbehla...ccccc.....ja dneska som si dala este len pohar dzusu...nemam nejaku chut...aj vcera som si tu pizzu spravila bola vyborna ale na veceru som ju uz ani citit nemohla...tak som si dala dzus....a pohoda ani hladna som nebola...

uvidime co dneska si dam mozno si len banan opeciem a hotovo...

mozno s antikoncepsie...myslim si ze s tejto stravy asi nie....aku uzivas?

hedunecka
14. jan 2009

no tak to ja by som nevydrzala 😀 😀

triqilar tu som uzivala aj pred malu a bola jedina co mi sadla tak neviem co sa stalo 😕

morenka
14. jan 2009

aha...tak ale moze sa stat ze ti nesadne...lebo po pôrode sa moze tvoj organizmus zmenit a to co ti bolo predtym dobre teraz ti nemusi sadnut....

hedunecka
14. jan 2009

no ale k dr.sa mi nechce ist zase zacat kolko dlho, krv, vysledky, ludia, mala...no uvidim ako to bude pokracovat

morenka
14. jan 2009

mozno po case to prejde....ved uvidis...no ak nie budes musiet asi zmenit....☹

marika009
14. jan 2009

citam vas a chcela by som sa k vam pridat ak ma zoberiete medzi seba. aj ja drzim dietu uz 8-den tiez 90dnovu ale zatial som nezaznamenala ziaden vysledok no mozno ze sa citim troska lepsie mozno 1 kg ale to nic nie je .ked som citala kolko ste schudli tak som bola nadsena .dnes mam ovocny den

marika009
14. jan 2009

chcela by som schudnut aspon 10kg ale po sviatkoch som prve 3dni porusila no ved -vianocne kolaciky bolo treba dojest 🙂

marika80
14. jan 2009

ahoj marika, ja som videla len meno a uz som sa zlakla, ze som napisala do zlej temy 😉 🙂

marika009
14. jan 2009

tak sa tesim ze sme tu dve mariky ale ja som zaciatocnicka 🙂 tak ako to ide tebe?s kilami

marika80
14. jan 2009

ach ja by som potrebovala nabrat, preto som bola prekvapena, ze kde som to prispela. Tak Ti drzim palce, a pevnu volu 😉

marika009
14. jan 2009

tak to ti zavidim ,ja mam ine problemyu mna nabrat nerobi problem same sa to lepi na mna ☹

zuza80
14. jan 2009

marika009. len smelo do toho. neboj lilečká pojdu dole. 😉
ja som mala včera ovocný a večer som myslela, že umriem od hladu.už teraz sa bojím, ako po ovocnom zvládnem len vodu.je to tuším po ovocku, že?ale teraz som už napapaná a je mi dobre. 🙂 váhu som musela íst zamknút do pivnice, pretože sa stále vážim a teraz už to asi nepojde tak rýchlo, ako ten prvý týžden, tak nech ma to nestresuje. ráno som mala o 4kg menej. je to super. 🙂 🙂 🙂

miresta
14. jan 2009

ahojte kočky,

ja mám dnes hroznú migrénu tak vám len na rýchlo napíšem, že včerajšok som zvládla super a dnes som si zatiaľ dala len jabko a teraz mrkvu s jablkom a citrónom, lebo nemám na nič chuť. 😒

Potom si vás prečítam, a dojdem večer keď bude manžel doma, možno dovtedy prejde aj bolesť hlavy.

zuza80
14. jan 2009

miresta, tak rýchle vyliečenie prajem

morenka
14. jan 2009

ahojte kocky...marika009 vitaj medzi nami...ja dnes mam tiez ovocko a pohoda....zvladneme to...neboj kila pojdu dole mne tiez nejde vsetko rychlo ale trpezlivost ruze prinasa🙂)))

miresta dufam ze ti to prejde rychlo....

zuza80 ja som tiez posledne dni bola zavisla na vahe...vazila som sa kazdy den ale uz dost...odvazim sa az v 14DNI...musim vydrzat....

takze pekny dnik prajem

ja5ka
14. jan 2009

ahoj rodina ! 🙂 prepacte mi, ze som Vas tu nechala same tak dlho ale :
včera som bola u sesternice, tam som aj spala, a predstavte si ze som to ovocie zvladla uplne v pohode, najtazsie bolo asi to vysvetlit tej sesternici ze preco nic nechcem jest ked som u nich raz do roka 🙂 a vecer som s nou sla na aerobic, co bolo uplne super, taka unavena som uz bola potom ze som spala ako medved, len dnes si necitim nohy od svalovky 🙂
to boli pozitiva a teraz nieco horsie :
dnes rano ked som vstala tak ma sesternica uz nenechala jest ovocie, nasilu mi dala rano chlieb, ze dietovat mozem doma ne u nich ☹ ..no tak som dufala ze na obed bude nejake maso a ona mi povie ze "ach, stale jeme maso, dnes som konecne zrobila cestoviny so syrom " a ja uz 🤐 🤐 🤐 ..tak . co som mala robit 🙂 ..ale v takej rozumnej miere ..je mi to luto ..ale zajtra sa polepsim slubujem

schonika- kde sa da stiahnut ten aerobic..chcela by som to cvicit, vcera sa mi to velmi pacilo
marika009- vitaj v nasej stale vahustracajucej rodine 🙂
morenka - slavnostne Ti udelujem nobelovu cenu za sebaobranu pred zakernymi pagacmi ! 🙂 a sebe pokarhanie ☹ ..nic to zajtra budem o suchych zemiakoch..

dobre ..zatial koncim..ved kto to ma po mne citat, vsak ? 🙂

ja5ka
14. jan 2009

..mam take zmiesane pocity..lebo pred 2 tyzdnami som si kupila 2 rifle, ktore mi super sedeli a mala som z nich strasnu radost a teraz mi uz kusok padaju tak sa citim takto asi : 😎 ☹ ... 😀 inak dnes som pocula vtip : viete co su to vlastne tie zmiesane pocity ? to je taky pocit napriklad ako ked sa vam zabije svokra na vasom novom aute 😀

zuza80
14. jan 2009

😀 😀 😀
ja5ka, kúpiš si nové a ešte krajšie 😉

schonika
14. jan 2009

ja5ka no je to na jednom foru konkretne warforum.cz ale pokial si tam neni zaregistrovana tak ta to nepusti ale az chces tie linky na stiahnutie ti poslem do SS alebo na mail

aniel
14. jan 2009

ja5ka-tak to je super s tými riflami a aj vtip.Ja mám však dobrú svokru,tak na ňu sa to nevzťahuje 😀 😀
aj mňa by zaujímal ten aerobic,ja som pred tým cvičila Šípkovú 🙂 inak dobré stránky na cvičenie nájdeš aj v téme.KTO sa kuý mne pridá,chcem sa opäť zmeniť.Dve alebo tri strany dozadu

morenka-aj ja musím zamknúť váhu

zuza80-tak tebe to ide super dolu

miresta-hlava ešte bolí?

gucz-malá je ešte chorá,ako zvládaš pri strese dietku?

lucxy-a tebe sa ako darí?Dietkuješ alebo ti je ešte zle?

jesika-ako?

marika009-vitaj,mne tiež je ľahko nabrať ,ale ťažšie dať dole
🙂

morenka
14. jan 2009

ahojte kocky...joooj ten ovocny den to je hroza...ako tak ho zvladam ale mam dostat tak mam take chute ze koniec...

ja5ka - ako dopadli skusky???? a dakujem za nobelovu cenu....fakt...to bol brutal...
tie rifle nech ta netrapia ale tesia....fakt!!!!!
ja napriklad mam vzdy problem kupit na seba nohavice..velmi ma to deprimuje...ale tak frajer povedal ze ked do marca schudnem 15kg tak mi kupi nove....tak som zvedava...🙂))))

miresta - dufam ze hlava uz neboli a ze je vsetko ok🙂

zuza80
14. jan 2009

aniel, to len zo začiatku a má z čoho, asi tu mám najviac kg a k tomu ešte kojím.
morenka to ovocie dáva, ja som si večer už dala uhorku

gucz
14. jan 2009

anielik ja posledné dni vôbec nedietkujem, ja keď mám stresy, tak sa neviem ovládať. Ale keď jej to prejde, tak začnem odznova. pijem len ten čaj hannasaky, ale že by mi nejak pomáhal sa nedá povedať. Ale chutí mi, tak ho budem piť ďalej. Na akom si teraz dni???

ja5ka
14. jan 2009

schonika, tak ak budes taka dobra, daj mi to na internu postu ..diik 🙂
morenka, ..skusky ani nehovor,jednu som nestihla, lebo pani docentka prisla hodinu neskor a potom som uz mala matiku no a to bol asi najhorsi test aky som pisala..komplet vsetci sme uz zapisani na opravak 😖 ..pocuvaj az 15kg chces dat dole? a za to 1 rifle ? co ja viem.. 🙂 povedz frajerovi ze chces aspon za kazdych 5 jedny 😀

morenka
14. jan 2009

zuza80 - ja som dneska chcela ze z bielej kapusty salat ale taky sprosty zly nalev som spravila ze mi nechutilo tak som odsklbla 2listy kapustne a jak zajac som ich chrumala ale nezabralo tak som si oprazila 2 banany....no po hodine ma prepadla chut znova tak som si otvorila kysle uhorky a papala som....
Dakujem Bohu ze je uz vecer ze pojdem spat a zajtra mesko...

ja5ka - oooj to mi je luto ale neboj zvladnes to ja som s pondelkovej skusky dostala B....tak mi odlahlo ale za chvilu ma caka dalsia a nechce sa mi ucit....oj...

hej aj mne sa zacina zdat malo jedny rifle no uvidme mozno nieco si este vymyslim...hej 15kg...to by ma potesilo velmi....no uvidime na kolko som schopna vydrzat a kolko mi organizmus dovoli dat dole🙂))))

morenka
14. jan 2009

no co dievcata uz bubate???tak pekne sny asi aj ja pojdem aby som si ten ovocny den nepredlzovala...fakt...🙂))prajem dobru noc

elise
14. jan 2009

dnes mi na večeru dobre padla tá zmrzlinka zajtra zapekané ovocie na obed, začína ma to baviť a dokonca su gate trošku lepšie na mne 😉

aniel
15. jan 2009

no vidím,ževšetky pekne chudnete,tak som asi jediná ,čo si myslím,že nič nešlo dolu.

gucz-dnes 🙂 mám ovocný 😵 😵