90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
22. jan 2009

krííííza.....zase pecu kysnute buchty u nas doma....je toto mozne????je toto normalne..???? a ja sa mozem aj pokakat a nemozem....normalne ma chyta depresia s toho....som hladna mozno preto...by som zozrala hocico....ale nepoddám sa.....ani do kuchyne nepojdem dneska....radsej pojdem spat....

Preco musime pre krásu tak trpiet????????☹(((

bystricanka
22. jan 2009

čaute baby

tak som to prežila. Zajtra máme mäsko...teším sa 😵 Idem asi upiecť kapustu s mäskom. Som zvedavá aké to bude. Také som ešte nerobila.

morenka...no ty si zlatá. Tebe tam vypekajú buchty a ty nám to ešte aj zvestovať prídeš. Aj ja by som si dala 😝 Chod aspon nosom zavetriť tú vônu 😀

miresta
23. jan 2009

ahojte žienky,

tak ako sa vám darí? Mňa od včera hrozne bolí brucho, mám hrozné krče, tak neviem od čoho.

zuza80 - čo si dnes fajné varíš na obed?

miresta
23. jan 2009

tak ako žienky, kde ste všetky?

zuza80
23. jan 2009

ahojte
miresta vobec neviem čo robit.ty budeš mat čo?ja rozmýšlam nad rizotom alebo zemiačky v šupke a kapustička. fakt neviem, idem pozriet nejaký receptík

zuza80
23. jan 2009

už viem, bude to šošovica so zemiakmi.

morenka
23. jan 2009

ahote kočky.....tak mna prave vytocila matka do nepricetnosti....zevraj len sedim v izbe...no nesedela by som keby oni nevypekali stale nieco a nevyvarali vonave gulase....a on sa mi cuduje???ty kokso som nasrata jak das....

bude to velky preslap ked si dneska dam bravcove mesko???lebo kuracie nemame....

inak dobra sprava zienky vazila som sa mam za tri týzdne o 5kg menej!!!!!! jupiiii.....

pekny den prajem...

zuza80
23. jan 2009

morenka klídek 😉 daj si kludne masko. aj ja také papám občas. ono sa može všetko maso, akurát, že toto je viac tučné. a gratulujem k úbytku. 🙂

morenka
23. jan 2009

zuza80 - dakujem...uz som sa traska ukludnila....vytocilo ma to....dobre dam si take mesko ale musim ist do obchodu po zeleninku... dakujem zuzu a ty kolko si schudla?

zuza80
23. jan 2009

ja sa budem vážit až vo štvrtok.už som zvedavá.povedz mame, že potrebuješ podporu a nie aby ti nadávala. 😉

morenka
23. jan 2009

hej uz som jej napisala sms ...lebo je v praci....zatial neodpisala...asi pochopila🙂)))
drzim palce vo stvrtok....🙂)))))

marika009
23. jan 2009

ahojte kocky tak ako vam to ide?moja vaha je stale na jednej rovine tak ma to pekne stve ☹ dodrziavam vsetko tak neviem ci sa to potom spusti rychlejsie alebo co no som na to velmi zvedava 🙄

morenka -gratulujem velmi to je uzasne ze 5kil tak to je super.meso mozes vsetko ale iba chude a nie pecene 🙂

zuza80-aj ja som si robila zemiaky so sosovicou je to fakt dobre chutilo mi to zemiakovo sosovicovu musaku isla tam aj mrkva nastruhana a to som ukladala po vrstviach a dala zapiect zemiaky boli varene v supke no tak ako skladane dobru chut ti prajem.

miresta- no asi crevna chripka nie?mozno ti pojde vaha aspon dole rychlejsie . ved vies ze vsetko zle je na nieco dobre 🙂
ja mam dnes mesko a salat zeleninovy tak uvidim ale trapi ma to s tou vahouale gate su volnejsie a brucho prec. 🙂 tak asi sa nieco deje ale velmi pomaly ☹

morenka
23. jan 2009

ahoj marika009 - moze byt ze vaha sa nehybe ale cm idu dole...to tu uz niekto pisal...meraj sa...
dakujem za gratulaciu...vies lebo mam s coho shadzovat....a uz to vydim tiez na sebe...brucho zmensene a stehna tiez citim ze su mi volnejsie nohavice....
hej je troska masnejsie to mesko ale orezem vsetko mastne a spravim si ho na prirodno...len aby nebolo take kaloricke🙂))))tiez zeleninku....uz sa tesim lebo som hladna ako vlk....
neboj pojde to dole....verim tomu🙂)))drzim palce...🙂)))

bystricanka
23. jan 2009

ahojte

morenka...ty si dobrá. Len tak ďalej... 😉 A kludne si daj aj bravčové mäsko. Len aby nebolo obalené mastnotou 😀

marika...no a podobne s tou váhou. Na cm-troch mi ubúda, ale váha stojí ☹

miresta...možno si hladná. Daj si kúsok celozrnného chlebíka a zapi čajíkom. Bude dobre, uvidíš. 😉

zuzi...už máš uvarené? Ja šošovicu veľmi nemusím 🙄

miresta
23. jan 2009

zuza - tak ja si dnes urobím zeleninové rizoto, lebo včera som robila mäsko a pre manžela aj ryu, a zvyšilo sa dosť ryže, takže si k tomu spravím len zeleninku.

morenka - blahoželám k úbytku. A s maminy si nič nerob, 😉 mne tá vykrikovala koľko krát ma uvidela, že nech prestanem z dietami, že len si pokazím celý metabolizmus a že mám nízky tlak a krúti sa mi hlava a to k tomu neprospieva..............atď. No ale potom som začala mať poriadne problémy so žalúdkom, tak mala aj trochu pravdy. No už je v poriadku a dúfam, že sa neobjavia.

marika009 - nič si nerob z toho že váha neide dole, hlavna vec že cítiš centimetre, ono sa to potom rozbehne. U mňa to bolo naopak, prv šla váha a až tak centimetre, potomsa to zastavilo a potom zase trochu a tak. Nič neboj, výsledok bude určite. 🙂

morenka
23. jan 2009

bystricanka - dakujem....to maso orezem od vsetkeho mestneho....🙂 pojdem asi za chvilocku varit...cise vstala som len o jedenastej ale aj tak bravcove sa dlho vari tak to bude tak akurat🙂

a ty mas uvarene?

bystricanka
23. jan 2009

ja som uvarila mäsko pre krpca a manžela. Ja budem pre seba a švagrinku variť až o nejakej 14h. A bude zapekana kyslá kapusta s mäskom. Ešte sme to nemali. Dúfam, že sa mi to podarí.
dnes som ešte nič nejedla. Vypila som 1,5 l čaju. 😅

morenka
23. jan 2009

miresta - dakujem....moja mamina je spokojna ze nieco so sebou robim....ale ja nedokazem sediet v kuchini len tak ked v spajzi vysi..obrovsky kus slaniny a plny pekač makovnika a tvarohovnika a dukatove buchty a v chladnicke rybacia pomazanka....vies...chapes co chcem povedat...🙂 tak sedim v izbe a ona je s toho nervozna ze ani nepridem do kuchyne len ked nieco potrebujem....proste ma nechape ale kaslem na to....
mna povzbudilo ranne vázenie takze uz ma nic nerozhadze🙂)))

zuza80
23. jan 2009

ja u6 som napapaná, bola to mnamka. teraz ideme na prechádzku s malým. všetkým vám prajem dobrú chut a spokojné brušká 🙂
bystričanka - zapekaná kyslá kapusta je fantastická, ja ju milujem a k tomu upečené zemiaky.

morenka
23. jan 2009

zuza80 - hej zapekana kysla kapusta je výborna....
ja dnes bielkoviny a uz som aj ja napapkana dala som si to mesko an aprirodno a zeleninka...vyborne....

vsetkym dobru chut prajem🙂

nawal
23. jan 2009

ahojte, tak dnes mam ovocie 😉
pre motivaciu som si dnes kupila obtiahnute rifle a su mi len tak tak. tak chudnutie pokracuje 😵 😉

zuza80
23. jan 2009

nawal- nevzdávaj to. každá by sme si dala to, čo sme jedávali predtým,ale musíme sa zatnút, ved leto sa blíži. tie rifle sú dobrý nápad na podporu.

morenka
23. jan 2009

nawal - suhlasim so zuza80....tiez rifle su ozaj dobry napad....ja zas mam slubene za odmenu ked schudnem 15kg nove rifle tak tiez mam nejaky ciel🙂a mam zopar nohavic do ktorych som sa niekdey vosla a teraz nie tak som tiez zvedava🙂)))

nawal
23. jan 2009

baby ja vas obdivujem, ja potrebujem shudnut asi 4 kg a neviem sa poriadne donutit, a vy ty pisete ze 15kg 😅 no musite mat inu sebadisciplinu 🙂 Moj obdiv 😵

zuza80
23. jan 2009

morenka ja mám plnú skrinu vecí do ktorých som sa pred tehu vošla a teraz ani za svet sa do nich napratat. sa nejako zbehli 😀 ja žijem v ČR a v marci chcem íst na SK, tak chcem príst štíhlejšia ako naposledy.to je zase moj ciel a úspešne ho dokončím. 😉

morenka
23. jan 2009

nawal - len 4???jjuj jak ti zavidim....ja uz mam 5 za sebou uz len 10🙂
treba sa zatnut..ja som sa nikdy nezatla tak ako teraz....a som na seba hrda....🙂 a aj ty to zvladnes neboj....

zuza80
23. jan 2009

nawal to zvládneš lavou zadnou, uvidíš

aniel
23. jan 2009

ahojte -musím vás všetky pochváliť ako vám to pekne ide dolu.
morenka -ja som zvedavá ,keď sa ja postavím na váhu či bude niečo dolu.Odvážim sa v utorok po ovocnom dni.

včera som ovocie zvládla bez problémov,istili to tekvicové jadierka,tie ma zachránili.Večer som si dala ananás,ten ma dosť odvodňoval.Stále som chodila na wc-ko.Dnes som mala mäsko,tak v pohode.Spravila som si opäť šalátik y kuracích prsíčiek ,kapusty,paradajky,papriky-túto konbináciu zbožňujem,ale mám výčitky lebo si myslím ,že som sa moc napratala 😉

aniel
23. jan 2009

no ja som ešte spapala jadierka 😉

zuza80
23. jan 2009

ja som varila na zajtra guláš, príde svokra, a tiež som stále ochutnávala, že čo mu ešte chýba 😀 ,taká výhovorka, aby som mohla 😕