90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

soska
28. máj 2009

ahojte!
je tu niekto kto kojite a ste na tejto diete? odrazilo sa to nejako na mliecku?
ja potrebujem len zopar kil schudnut a tato dieta mi pride ako celkom rozumna 😨

zajo79
28. máj 2009

ja kojim, matko ma 5 mesiacikov za par dni,drzim tuto dietu vyse mesiaca, priznam sa ze s prehreskami, asi tak polovicka z casu co ju drzim, som si dala aj to co som nemala, a mam takmer 4 kg dole...nieje to take strasne,pretoze v skoro stale sa je a tolko ovocia a zeleniny a zdravych veci co som zjedla za posledny mesiac moje telo asi ani nepamata.

matko pribral za posledny mesiac ukazkovo,takze este schudnut 2-3kg a koncim,uz budem len udrziavat.

soska
28. máj 2009

zajo, diki 😉 ...presne, tiez si myslim, ze sa v nej dobre a zdravo papa, tak preto sa mi lubila 😵 ...aj ked sme s manzelom na tretom dni a prve dva sa nam teda nezdali lahke 😝 , ale asi len treba zvysit mnozstvo tej zeleninky, kym si telo trochu zvykne 😔 ...no vecer sa uz tesm strasne na zmrzku 😀

zajo79
28. máj 2009

pokial nepotrebujes schudnut 20 kg..tak sa to da aj z prehreskami tych par kg dole.

kolko chces schudnut?

soska
28. máj 2009

asi podobne ako ty...6 by bolo na povodnu vahu, ked sa mi podari 4 za mesiac, tak to bude super a potom sme po dovolenkach a rodinach, takze to uz asi necham, mozno sa k nej vratim neskor, ak bude treba 🙂 ...problem si udrzat svoju vahu nejako nemam, len teraz po porode sa k nej znovu co najrychlejsie dostat, ze ano 😉
som celkom motivacne a optimistiky naladena, po tom, co som citala, aj sa zatial dobre citim, tak snad to pojde 😵

soska
28. máj 2009

ozaj, neposlete mi niekto, prosim stranku, kde najst celu knihu, uz som to raz mala, ale v inom pocitaci a teraz to zase ja truba neviem najst... 😒

zuza80
28. máj 2009

soska aj ja kojím. držím ju druhý krát,ale už nie tak poctivo. napíš mail, ja ti to pošlem

majacska
28. máj 2009

zuza ahoj, mozes aj mne to poslat?

duja
28. máj 2009

Ahojkyy, ja som dnes uspesne prekonala dalsi skrobovy den a zajtra uhlohydraty..Uz varim cestovinku so zeleninkou, hehe.Do toho som si bola zawalkovat este hodku a padlo mi to super 🙂..Dufam, ze sa i o hodku do postele dostanem a nezhresim 🙂
Baby drzte sa..

majacska
28. máj 2009

duja a kolko sa ti podarilo schudnut?

duja
28. máj 2009

majacska, dnes som na 10 dni.Vcera som sa vazila a mam-2,8 kg..Ale to som nevydrzala a odvazila sa..Musim pockat este 19 dni a po vodovom dni by som sa mala zvazit...

claudee
28. máj 2009

duja, tak to je pekné 🙂 a okrem prechádzok cvičíš aj niečo iné?
ja mám za sebou taký celkom v pohode deň, čo sa týka diéty..dala som si aj sladké trošku, ale nevadí, lebo som cvičila hodinu na stacionári, a potom som ešte behala do schodov. tak hádam sa to stratilo..inak som mala škroby 🙂
zajtra si dám konečne cestoviny, som nemala už dááávno 😉

zuzanat
28. máj 2009

ahojte, ja tiez dnes konecne v pohode, akurat, ze som prestala kojit, tak tolko nepijem, co mi velmi chyba. Ale tak dufam, ze tento stav nebude trvat dlho. Zajtra mam skroby, netusim co budem jest, asi sosovicovu polievku 😝

duja
28. máj 2009

Ja robim Nordic walking..Vraj je ucinny Claude..Okrem toho si dam kazdy vecer klasicky brusaky ..Viac nic..Nejaka som pohodlna 🙂
Co sa tyka tvojich prehreskov..stava sa i mne..Ale vybeham, ci vywalkujem 🙂.
tak to len vydrzme baby..Leto sa blizi..

soska
28. máj 2009

no baby, ste podarene, dobre sa to cita, hlavne, ked kazdy robi pokroky 🙂
aj ja dufam, ze to pojde ok, celkom sa tesim 😉 ...len teda to nejdem s hladovanim nejako prehanat kvoli tomu kojeniu, takze zelenina a ovocie musia byt stale k dispozicii 😅

a tiez absolvujem prechadzky s kocikom a mojimi 2 ratolestami v tomto nasom veeelmi kopcovitom mestecku, takze si dam skoro kazdy den dobre do tela 🙂 , plus ak ma napadne, ked chalani spia, cvicim aj doma

claudee
29. máj 2009

ahoj 🙂
ja mám dnes po dlhooom čase konecne UHL den 🙂 dam si makove cestoviny, ktore zboznujem a aj s cukrom 😉 vsak ja to potom poobede sportom vypotim stokrát 😀 a vecer idem aj na disco, takze este pridam aj cca 3hodinove tancovanie 😀
inak super den, vydareny pre mna 🙂 ale zima je obrovska, aj ked pre mna je to osviezenie..teploty okolo 30 ja nemusim 😖

claudee
30. máj 2009

nikto nič? 😖

zuzanat
30. máj 2009

ahojte, ja zase nic moc, aj ked dokopy nic teda nezjem. Odstavila som maleho a akosi divno mi z toho je, tak si dam aj koliecko salamy ked to na mna pride. Vcera som za cely den zjedla 2parky vysm., zemiaky a tatarku, nic viac 😅 😔

zuza20
31. máj 2009

mozete aj mne poslat 1 aj druhu cast ccela by som to skusit ked budu pozitivne vysledky hned ich tu hodim piste na mail zuza20@centrum.sk kujeeeeeeeeeeeeeem

zuza20
1. jún 2009

poprosila by som erikus alebo inu babulu ktora ma tie 2 knizky nech mi ich posle budem velmi rrada nakolko zacinam dnes a po prvom dni neviem co jest ked bude pozitivno napisem pa 😎 😀

monca4ever
1. jún 2009

Ahojte kočky kolko sa Vámpodarilo schudnúť?
Oplatí sa mi táto 90 dnovka? Je tam aj niečo také
že jedno jedlo za čas lubovolné?
Lebo 3 mesiace bez jediného prehrešku je
nemyslitelné 🙂

zuza20
1. jún 2009

monca4ever da sa to podla nmna lebo tam nemas presne casy jes kedy stihnes 😀 😀 😀 😵

tara2
1. jún 2009

caute
tak som vas po dlhsej dobe prisla kuknut, nejako nemam cas na net. Veci spred tehu uz obleciem ale este to chce dat dole tak 2 kila a hlavne to velke brucho tak som zacala poctivo cvicit pol hodky denne ale s dietou je to horsie 😅 . Snazim sa dodrziavat aspon tekutiny, doobeda len ovocie (alebo nic) a na obed ked si stihnem uvarit tak jem podla diety no a ked nie, tak jem co je prave navarene 😅 . Ale vaha nestupa a pomalicky ide dole tak to neriesim. Keby sa mi podarilo vytrenovat si brucho, stehna a zadok tak by to bolo o.k...tak snad tym cvicenim to pojde pomaly dole 🙂

vsetkym zelam prijemne chudnutie 🙂

keti
1. jún 2009

ahojte

ja mám tiež dobré správy 😀 😀 .Dnes bola u nás kamarátka, a pýtala sa ma či som náhodou neschudla.Tak som mala 100 chutí ju vystískať 😀 😀 😀 . No a potom zase svokra sa ma pýtala, že koľko som už zhodila, lebo že to už je na mne vidieť.
len nech sa takto darí ďalej 😀 😀 . A už som konečne v nedelu obliekla aj nohavice čo som nosila pred tehu. Tak som nadšená. 😀 😀 😀 A to som začala dnes 4 kolo.

Tak som veľmi rada, že táto diétka funguje, len dúfam, že ma to nezastaví, keď už som dala niečo dole. 😒

No a tá voda sa akosi prestala dariť. Som na vode ako pred časom. Možno tak pól litra za deň 😠 😠

claudee
1. jún 2009

ahojky, ja mám konečne jeden poriadny deň za sebou 🙂 cez vikend som jedla hlava-nehlava..ale ved poznáte to, ked mamičky vypekajú..fuu, ani nebudem dalej rozoberať 😅
ale hádam to teraz doženiem..aj tým športom sa posnažím, aj ked tento týždeň bude pre mňa veľmi ťažký v práci 🙄 tak možno budem mať aj menej chuti do jedla..aspoň niečo pozitívne 😒

zuza80
2. jún 2009

ahojte-aj ja viac nedržím ako držím. tiež som cez víkend jedla jedno cez druhé.včera som sa už trocha ukludnila. zatial som si dala melón a idem si uvarit kávičku a čajík.
keti-len tak dalej 😉

janka_pn
2. jún 2009

ahojte babulky. je tu aj dajaky ten prehlad, ze kolko a za kolko ste tu pochudli???? este kojim, ale rozhodla som sa, ze zacnem! mozte mi niektora ozrejmit pravidla? moooc prosiiiiim 😔 a este keby ste ma vedeli tak riadne nakopnut a inspirovat, tak to by uz bola uplna paradicka 😀 . potrebujem dat dolu cca 7 kg. je to realne?? mam momentalne 173/69, takze do plaviek.... ch jooo 😝

delta35
2. jún 2009

tak ja sa priznám, že cez víkend som priam žrala, boli sme na oslave a musela som ochutnať každučký zákusok 😖 ale včera som už zasa nabehla. dnes budem mať ryžu. ešte neviem s čím, ale pohoda, to ma vždy zasýti 😎

zuza80
2. jún 2009

janka-ja ked som držala prvý krát, tak som dala za mesiac dole 8-9kg, už neviem presne,ale je pravda, že mne malo íst z čoho.tebe asi nebude mat z čoho tak rýchlo ubudnút. ak chceš poslat knihu, napíš meil a ja ti pošlem. máš tam pravidlá aj recepty.

claudee
2. jún 2009

ahojky 🙂
ja sa tiež držím zatiaľ tento týždeň pekne..ale aj to je pravda, že iba začíname 🙂 mala som ryžu s kopou čerstvej zeleniny, ouu to ja môžem 🙂 moje obľúbené 🙂
mám o motiváciu postarané, pretože cez víkend sa chcem vážiť 😅 tak musím pekne zabrať..inak akurát som zliezla z bicykla 🙂 a som pri tom pozerala tenis, tej našej Domče Cibulkovej to ide squelle 😵 strašne ju mám rada 🙂 tak som bola nabudená tou jej výhrou, že som si ani nevšimla, že krútim už takmer hodinu v kuse 😀 a to ja zvyknem naraz cca 30 minút 😀
no čo, nesťažujem sa 🙂 tak sa držte, aj ja sa budem 😉 pá