90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
6. mar 2011

@kubkovka no, veď vieš - my máme doma stále zákusky - svokra, aj sladkosti a tak - jednoducho som sa dokázala ovládať doteraz a v poslednom čase mi to nejde... ale nemám už nič - všetko som zjedla... síce v mrazáku áno...dúfam, že až tak ďaleko nezájdem 😝

suezana
6. mar 2011

http://www.planetafood.sk/product/sk/Ako-vyuzit...

10gramov slivky dokáže zneutralizovať 100g skonzumovaného cukru 😕 wau

perla200
7. mar 2011

@kubkovka a kde mas malú? či malého? ja som nečítala dozadu lebo som nestíhala včera.....

kubkovka
7. mar 2011

@perla200 ahoj, maly je v nemocnici, akurat dnes po vizite sa ideme popytat, dokedy tam bude a ak si ho tam este nechaju, tak tam chcem ostat

zuzkakach
7. mar 2011

@kubkovka to s malym mi je strasne luto a drzim vam palceky..... nestiham vas ani citat tolko toho mam, teraz idem s malym plavat potom ku kamoska a potom sa uvidi, dnes vitaminy a zajra si zase poplaveme caka ma druha voda. 🙂

kubkovka
7. mar 2011

@zuzkakach dakujem, no ty toho mas, ale to je dobre.....ja s dvomi detmi nikam ani nechodim.......

zuzana1710
7. mar 2011

@kubkovka prajeme ryychle uzdravenie drobcekovi 😲

dnes bielkoviny...neviem sa rozhodnut ci leco s vajickom,alebo nejake maso..nemam na nic chut.. 🙄

perla200
7. mar 2011

@kubkovka tak to mi je strasne lúto, viem si predstavit ako ti je....chuda malé.....myslíme na teba drž sa

kubkovka
7. mar 2011

@zuzana1710
@perla200 dakujem baby, najradsej by som bola, keby nam ho daju dnes domov 🙂

dajna11
7. mar 2011

ahojte,cchela by som aj ja skúsiť túto dietku,aspon 10kilečkov dolu čom mi ostali po porode a a i a b....ich dať dolu ☹

mimika4408
7. mar 2011

caute dievcata, vitam vsetky nove 😉 nech sa im dari ako nam ostatnym 🙂 ....ja mam dnes skroby a uz si varim zemiakovy paprikas a urobim si k tomu paradajkovo-cibulovy salat. u nas dnes krasne svieti slniecko, pozitivna energia 😉

zuzana1710
7. mar 2011

@mimika4408 tie zemiaky s cibulkou a paprikou lubim aj ja..a sa na ne zajtra tesim..ja si ich svacnem s cviklou..len dnes mam velky problem,ze co navarit tak aby to aj mala mohla jest...uz je pomaly obed a ja som nic vhodne nenasla na nete.. 🙄 😖 😖 😖

mimika4408
7. mar 2011

@zuzana1710 a co mas dnes za den?

mimika4408
7. mar 2011

@zuzana1710 uz som sa docitala-bielkoviny 😉 ...ale ved to je dobreeee tam je vela moznosti

zuzana1710
7. mar 2011

@mimika4408 ano bielkoviny..len ja nemam na nic chut ☹

mimika4408
7. mar 2011

@zuzana1710 JEEEJ DO TOHO STADIA BY SOM UZ AJ JA CHCELA DOSPIET 😉

zuzana1710
7. mar 2011

@mimika4408 to je stadium zufalstva 😀 😀 😀 😀 hladna som,len neviem co by som si dala..nakoniec to vyhral rajcinovo paprikovo cibulovy salat s nastruhanym syom... 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😕

zuzana1710
7. mar 2011

a pre dieta robim kuracie kridla na smotane s vrtulkami

mimika4408
7. mar 2011

@zuzana1710 hlavne, ze si si napokon vybrala 😉 , u nas to tiez kura na smotane isti 🙂

suezana
7. mar 2011

Ahojte 😎
ja som práve zjedla špagety 😝 mohli by dať aj nejakého smajla, čo sa zalizuje 😀 😀 😀 mňňam. Robila som takú zmes na cibulke - cesnak, pretlak, šampiňóny, olivy, piza korenie a voňalo to ako v pizérke 😵 a tej zmesy mi dosť ostalo, tak rozmýšľam, že na večeru kúpim lístkové cesto a urobím piza kolieska a la
@kubkovka 😉 a aj orechové 😵 a budem mať aj aj....len neviem či po včerajšku by som nemala dať večer bez sladkosti 🤐 🤐 🤐 veru 😲

suezana
7. mar 2011

@dajna11 vitaj - 10 kíl to je v pohode, keď sa posnažíš 😉 nie ako ja 🤐

dajna11
7. mar 2011

@suezana a ako je to u teba?ja páve neviem či sa viem snažiť 😠

mimika4408
7. mar 2011

@suezana to mas ale krasne premyslene na vecer 😉

suezana
7. mar 2011

@dajna11 prvý mesiac to bolo super - ľahko - úžasná motivácia - kilá sa roztápali.....žiaľ už mi ten úspech stúpol do hlavy a myslím si, že môžem jesť všetko a nič sa mi nemôže stať 😝 😀

adamko05
7. mar 2011

ahojte
ja sa k vam, zasa pridavam.(niektoré tu poznam, niektoré nie).. tento rok je to hadam už aj 8my začiatok 😀 😀 (začínala som každy pondelok a vždy utorok aj skončila 😀 😀 )... ale teraz už "fičím" od min. pondelka.. takže tyžden za mnou (aj dake prehrešky, jakož inak, ale dnes som si povedala, že dost prehreškom)
tak dnes mam vitamíny.. zatiaľ v sebe banan, jednu presnidávku, par orieškov a teraz sa mi chladí jablkové piré s kokosom 😝 😝 a vypila som veeeeľa čaju, vody, čaju a vod 😉
tak mi držte palce... vychodzia vaha bola takmer 67 😝 😝 😝 😝 bleee... ideál by bol dostat sa na 60 kg, ale do Veľkej noci si dávam zavazok aspon na 62, no som zvedava sa ma na seba 😀 😀

suezana
7. mar 2011

Bola som si kúpiť v lidli višne na zajtrajšie ovocko - mali byť za 1euro - zavárané- a predstavte si - celá paleta prázdna 😕 😕 😕 😔

suezana
7. mar 2011

@adamko05 teda, milá moja, tu pri číslo 67 toto 😝 nedávaj, lebo 🤐 😅 😠 😀 😀 😀 😀 😀 vieš čo by iné za to dali? 😕

suezana
7. mar 2011

Poznáte niekto mrvenicovú polievku ?(také haluštičky sa robia do zeleninovej polievky nakoniec) - tak ja som ju dnes varila na želanie pre mm a teraz ma napadlo, veď to je dobré na UHT - ak by mal niekto chuť na niečo iné 😉

ingridka22
7. mar 2011

ahojte 🙂 @adamko05, vitaj späť 😵 ja sa tu tiež ponevieram 🙂 a ide mi to biedne 😢 😔 včera oslava, pokazila som... obed ukážkový, mäso a zeleninový šalát, ale potom to vypuklo... aj koláčik, aj chlebík obložený... a dnešok som "pototo" tiež, svokra nám nabalila kadejaké dobroty, tak si viete predstaviť, ako som dopadla 🙄 večer pôjdem cvičiť a od zajtra sa chcem polepšiť 😉 v stredu mám vitamíny, budem len piť ovocné a zeleninové šťavy, keďže je pôst - popolcová streda... chcela by som do veľkej noci nejesť mäso, mám kamošku, ktorá to opakuje každý rok, aj schudne, aj si očistí telo aj dušu 😉 😵 mm povedal, že to skúsime spolu, dúfam, že to vydržím, veď bielkoviny máme aj tak raz za 4 dni, tak budem jesť vajíčka, syry, jogurty... snáď nezostane len pri predsavzatiach 😖 😨 @kubkovka, malý je doma lebo si s ním zostala v nemocke? @suezana, na tie višne som si robila zálusk aj ja, skúsim pozrieť u nás, či ich majú... ale to, čo je v akcii, je väčšinou u nás dostať len skoro ráno a aj to len v prvý deň akcie😖 😠