90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimi1111
7. mar 2011

ahojte som v tejto teme nova takze mi to potrva kym to vsetko precitam chcela by som vas poprosit o radu ako schudnut nieco som citala aj o 90dnovej diete,to je aka??mohly by ste mi prosim poradit ako zhodim tie kila uz konecne zo seba??dakujem

perla200
7. mar 2011

@mimi1111 to je dobrá diéta....daj si do googla - 90 dnová rozlišovacia diéta a prestuduj si to tam...

zuzana1710
7. mar 2011

@perla200 zacala som to drzat od 3.januara a do polovice februara som ako tak z prehreskami vydrzala,ale potom som zase zacala zrat..jedna velka nutela ze dovi a dopo..a za tie 2 tyzdne som pribrala 5kg..az mi je na grc z toho..a tak isto som dopadla aj s prvou dietou minuly rok...schudla som 14 kg a ked som po 2 mesiacoch zlyhala,tak som nabrala raz tolko...toto uz nechcem ani zazit..lebo sa pomaly vysplham na 200kg 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄

zuzana1710
7. mar 2011

idem ja kukat sere z hradu...pa pa 😉

adamko05
7. mar 2011

@mimi1111 ked daš mail, pošlem čosi do mailu, dietu a taku jednu stranu, čo môžeš na chladničku "vycapit", aby si vedela, čo kedy a s čím sa môže
ja idem tiež k Tv ale na bicykel... aspon par km dam, aj ked radšej by som lahla 😝

mimi1111
7. mar 2011

@adamko05 dakujem mail: miriamordogova@gmail.com

mimi1111
7. mar 2011

@perla200 dakujem skusim dufam ze zaberie a kila pojdu dole 😀

cumelila
7. mar 2011

Ahojky baby...tak konečne som sem nakukla a vítam nové tváre... 🙂
@suezana ..aj si mala vodu???? 😕
@zuzana1710 ...dopísala som do tabulky ale neviem,či dobre 😀 nejake to mam iné

perla200
7. mar 2011

@adamko05 môžes aj mne poslat do mailu? poslem ti mail IP

suezana
7. mar 2011

@cumelila ahooooj 😉 vodu máme mať zajtra, nie? ale ja mám posunuté dni, tak mne vychádza na stredu. Neplánovala som vodu, ale tieto 2 týždne mám hrozne veľa prehreškov, tak uvažujem, že ju dám....Navyše je popolcová streda - no uvidím...nebudem to siliť, podľa chuti 😒 a ty ako? držíš sa? idem kuk do tabuľky - kedy píšeš druhú váhu?

zuzkakach
7. mar 2011

baby ahojte aj mna caka zajtra voda.... 😀

adamko05
7. mar 2011

mate dietu, aj ten prehlad v mailoch 😉

cumelila
7. mar 2011

@suezana ..no tak tie prehrešky aj mna nejak zmohli...kilo hore a voda by veru bodla 😀 ..ale pomali ďalej zájdeš... 😵 ...ja tento tyzden musím do prace tak asi vodu presuniem...a taká otázočka..aj ty si hovoríś od zajtra na 100%???? 😀 😀 😀

perla200
7. mar 2011

no uvažujem aj ja raz do týždna o vode....to sa môže?

suezana
7. mar 2011

@cumelila každý deň 🙄 😀 😀 😀 😀 😢 😢 😢 😢

adamko05
7. mar 2011

@perla200 nieee, raz do mesiaca!!!!!!!!

cumelila
7. mar 2011

@suezana ..noo to som rada,ze aj v tomto ideš so mnou 😉 ..idem ja dohajand ..zajtra kuknem 😉

suezana
7. mar 2011

@perla200 v žiadnom prípade 😠 čo sa chceš stratiť? 😀

zuzana1710
7. mar 2011

@cumelila uz je to ok v tabulke 😉

adamko05
7. mar 2011

@kubkovka čitam trocha dozadu??? čo sa stalo malemu?? prečo tam nie si s nim?? 😕

suezana
7. mar 2011

@adamko05 už je s malým - dnes ju prijali, doteraz nechceli, lebo aj ona bola chorá 😔

adamko05
7. mar 2011

@suezana fuha, tak to nezavidím, neviem, ako by som to preživala... bola som s malym v nemocke ked mal 4 tyždne (kolika) a boli tam dve detičky bez rodičov.... mne ich bolo tak luto 😔 😔 ... ale ja viem, že niekedy su okolnosti, ked to nejde...

papa ženy, snad vydržím čo najdlšie s dietou... keby sa par dní neozvem, tak iba nestiham , neskončila som (dúfam) 😀

mimi1111
7. mar 2011

@adamko05 dakujem od zajtra idem nato.schudla si ked si to dodrziavala??este raz dakujeem 😎

suezana
7. mar 2011

@mimi1111 každý schudne, keď to dodržiava 😉 niekto rýchlejšie, niekto pomalšie. Hlavne na začiatku to ide rýchlo - pozri tabuľku 😉 a držím palce

sedmolinka
8. mar 2011

Ahojte,
píšem vám po dlhšej dobe, ale chcem sa pochváliť, že za prvý mesiac úbytok -7kg, takže som veeeeľmi spokojná 😀
Stravovanie mi celkom vyhovuje, už po týždni som sa cítila lepšie a aj trochu ľahšie 😉 . Bývam aj menej unavená 🙂 Vodný deň som tiež prežila v pohode.
Tak teda pokračujem s touto dietou ďalej a už sa teším na ďalšie kilá dolu 😝
A ešte niečo, nahovorila som na to aj sestru a sesternicu a tie dali dolu po 6 kg, takže tiež sú spokojné 🙂
Všetkým Vám chudnúcim držím palce a prajem pevnú vôľu 😉

ozujskova
8. mar 2011

@sedmolinka super...dufam,ze aj mne sa tolko podari 😅

mimi1111
8. mar 2011

@suezana aku tabulku??asi sprosta otazka ale som tu nova a neviem o tabulke nic 🙂

ozujskova
8. mar 2011

no a zajtra mam skrobovy den ..ale mna nic nenapada...co varite vy?...

ozujskova
8. mar 2011

@mimi1111 no asi o stranu alebo dve hore je link s tabulkou...dopln svoje udaje

ozujskova
8. mar 2011

@mimi1111 presne na 802 strane a prvy prispevok...klikni na link