90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimi1111
2. apr 2011

@suezana snazim sa to dodrziavat no tazko ja som bola strasne dlho na pnke a konecne v praci lebo doma som len kysla a teraz sa snazim schudnut no neviem ako to dodrzim pokusim saa

perla200
2. apr 2011

čaute tak ja po sto rokoch som dnes normalne že vzorová🙂)))))))))))))) sa tesím ale mam UHT zajtra ovocko tak som zvedavá????

suezana
2. apr 2011

@zuzana1710 no s tou polievkou v pohode, len neviem, či je to aj s mäskom, lebo sme to tu riešili dávnejšie - že vývar z mäsa, aj keď si mäso nedáš, tak tam tie bielkoviny asi sú ... neviem fakt. Ani ja všetko nedodržujem do bodky...možno to nevadí.... škoda, že sa nevyjadrili viaceré..... som čakala 😎 vlastne som načala diskusiu a nič 😝 😀 😀 😀 😀

suezana
2. apr 2011

@mimi1111 veď možno pôjdu kilečká dole aj bez diéty, keď už robíš 😉
@perla200 gratulujem 🙂 aj ja dnes vzorová, ale tááááááááááááák by som si dačo dala sladké 😢 🙄

zuzana1710
2. apr 2011

@suezana no tiez som myslela,ze sa zapoji viac bab a nichts... 🙂

suezana
2. apr 2011

@zuzana1710 no a dali sme im priestor 😀 😀 😀
Inak ja aj osúchy, keď jem tak normál - mlieko a droždie - ale len raz som mala za diétu, alebo dva. Kašlem na to. Hlavne, že si to nedám s tatarkou a syrom 😒 No a dnes som zas čítala, že by sa nemali kombinovať rôzne druhy bielkovín - mäso, syr, vajcia spolu ☹ tak robím dosť vážne chyby 🤐

zuzana1710
2. apr 2011

@suezana ano o bielkovinach viem,ze sa nesmu kombinovat...

dajna11
3. apr 2011

@suezana no to by sa nemalo,to om čítala aj ja....ked sa v ten den rozhodneme jesť mäso,má to byť celý den mäso,ak mliečne tak mliečne...takže obed mäsko a večer nie jogurt..... ☹ škoda

suezana
3. apr 2011

@dajna11 no ja to už mám len za pár 😉 takže v pokračovaní to takto môžem. Skôr ma mrzí, že nemôžem naraz mäsko so syrom napr. alebo praženicu so syrom 😕 aj keď ja som to tak občas robila, lebo som na to prišla až teraz nakoniec diéty 😅

dajna11
3. apr 2011

@suezana ja som tohned na začiatku čítala že to nejde dokopy...ale tak dala som si 😉 ....dnes mám UHT,neviem čo urobím

mimi1111
3. apr 2011

@suezana pokracujem dalej v diete papam to aky mam den len casovo nejem tak pravidelne dnes mam skroby budu len zemiaciky uvidime ci kila pojdu dalej dole

perla200
3. apr 2011

akože normalne namiesto reznov tlačím hrozno.... fíha nejako to začínam brat moc vážne 😀

adamko05
3. apr 2011

ahojte
ja dnes UHL, dovaram rajčinovu polievku a asi si dam aj troška orechovych sližov...
snad prežijem dnes....
aj buchty som si na večeru upiekla

a že sa bielkoviny nemaju miešať viem aj ja, peto vždy som mala dilemu, ked na obed maso, že čo na večeru, bo mne maso bez pečiva nechutí... 😝

dajna11
3. apr 2011

uf...nažratá ako to prasátko 😉 a možeme hodiť nedelnu siestu...

dajna11
3. apr 2011

@adamko05 ani mne...i ked rezník do ruky možem 😉 a ja som manželovi upiekla rebierka a šup aj sebe na tanier iba tak s horčicou....

kvietok75
3. apr 2011

ahojte chudnúce spolubojovníčky 🙂 zase som sa konečne dostala na toto fóro aby som dostala nové sily v boji. Snažím sa, tak ako aj vy píšete, no nie do bodky občas aj ja skombinujem čo nemám no snáď to až tak nevadí. Zvykla som si aj na rána s ovocím a džúsmi ale sa mi pritrafil taký malý problém. Keďže som začala aj ja chudnúť cca 2 kg za 1. mesiac a to tak, že som sa s prepáčením pravidelne doobeda vyprázdňovala (čo mi nie je v práci práve najpohodlnejšie ale obetujem to kvôli zdraviu a postave) začala som mať problémy so zlatou žilou. Tak som si dnes dala ráno aj malý chlebík , aby sa mi trošku črevá zaplnili. Neviem či sa vám to niekomu stalo??? Uvidím čo prinesú najbližšie dni ja keď mám ovocný deň jem aj zeleninu ako mi poradila kamarátka (ona vie ktorá 🙂 )napr lečo ale bez vajíčka alebo mrazenú podusenú zeleninu. A ešte si kupujem v Lidli taký mix orechov a hrozienok a tie mi pomáhajú prekonať hlad a hlavne keď naozaj nemám čas jesť. Majte saaaa 😀

kubkovka
3. apr 2011

ahojte dievcata, tak ako vam to ide? ja blbo, zas mam 84, ale nevadi, idem uz zas na to, uz sme zdravi.....tuk tuk, tak to snad pojde

dajna11
3. apr 2011

@kubkovka nič si z toho nerob,ja stále stojím na váhe....až ma to štve lebo som vynechala tolko toho čo mám rada a načo?váha neklesá!!!

kubkovka
3. apr 2011

@dajna11 a ako dlho dietujes? a vaha uplne stoji?

dajna11
3. apr 2011

@kubkovka no už mesiac...zajtra.....a dolu su iba necelé 4kg. ☹ ☹

kubkovka
3. apr 2011

@dajna11 no ale aspon nieco slo.......a zaciatocna vaha vysoka alebo ani nie? ked je nizka, tak to nejde tak lahko, lebo vsak telo nema vela tukov.........

suezana
3. apr 2011

@kvietok75 ahoj kamoška moja, no konečne si sa ozvala 😉 a to takéto problémy ☹ no nezávidím 🤐 aj ja som nebola už tri dni 😠 napriek tomu 10.kilo dole 😵 My pijeme tieto fit line drink - majú to v lekárni aj dm drogérie - mne to celkom pomáha, len neviem, čo momentálne... 🙄 nefunguje... http://www.mojalekaren.sk/fit-line-drink-aloe-v...
tento aloe je najlepší 😉 tak skús.... Hlavne to nepreháňaj, zdravie je prednejšie ako malinké brucho - najmä, keď vyzeráš super 😉

dajna11
3. apr 2011

@kubkovka ale kdeže.....mala som 83kg.

kubkovka
3. apr 2011

@dajna11 tak potom neviem v com to tkvie, ale tak mozno sa to rozbehne......

dajna11
3. apr 2011

@kubkovka ale neviem,.pochybujem ale tak stále sa držím diety....ked si však spomeniem ako mi chýba čerstvé pečivko s maslom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kubkovka
3. apr 2011

@dajna11 to ti verim, je to skuska, ked to nejde, ale tak musi sa to rozbehnut, aj ja som mala taky mesiac a rozbehlo sa to

kubkovka
3. apr 2011

dobrú noc dievcata

dajna11
3. apr 2011

@kubkovka hej?tebe to šlo tiež pomaly?ach jaj dúfam že aspon ešte niečo dolu pojde.

suezana
3. apr 2011

@dajna11 ak ti veľmi chýba - tak si to daj namiesto zákusku na UHT - ja som si dala vianočku s maslom a lekvárom - lepšie ako torta 😉

suezana
3. apr 2011

Dnes mi sestra, ktorá ma nevidela vyše mesiaca povedala, že som veľmi schudnutá odkedy ma videla naposledy 😵 hlavne v ramenách - že som útla, v tvári - vyfúkli mi líca, až mi koža padá 😅 ..... a teraz čo? plastika?