90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanaca
31. jan 2010

Od zajtra bez prehreškov 🙂

Každý bojuje za seba, no všetci spolu! 😉

Držte sa! 😉

ejbyk
1. feb 2010

Dobré ránko bojovníčky...
...moj vikend bol tiež hriesny. čo to som zobla pomimo dietku 😖 Ale zas som tento víkend skoro celý prešportovala, z čoho sa veeeeľmi teším, že som konečne začala niečo robiť. v sobotu bobovačka, nedeľa takmer celá na lyžiach a večer ešte plávanie...juchajdáááá!
Dnes ovocko, tak snád budem vytrvalá 🙂
Držím palce, hlavne žienkam na vode, urcite to zvládnete, a budete mat super pocit zo seba potom.
Pekný deň

lubikaf
1. feb 2010

inuska, morenka, drzim dneska palce!!

priatel vcera doniesol zakusky z roboty, tak som si hned dala 3 kusy, aj ma za to zvozil, ze na co drzim dietu ked sa napchavam sladkym...sa ho pytam na co ich teda doniesol... 😀 ale ma pravdu, musim sa ovladat.

ja mam dnes skroby a silne uvazujem nad tymi zemiakmi, co tu pisala lucijja, len musim pozret ci mame doma vsetky suroviny. boooze uz teraz som strasne hladna, no idem si dat nejakych ovocnickov na ranajky.

prajem pekny den.

lucijja
1. feb 2010

lubikaf: ja som si do tych sampionov okrem kukurice a hrasku dala aj kusok feferonky. 😉 Na spestrenie. 🙂

lemge
1. feb 2010

dobre ranko.dnes mame pekny den 🙂 a ja sa tesim ,ze uz je novy ....
pisem moje vysledky po prvom vodnom dni:

vaha: -6,5kg
op : -8cm
oh : -6cm
ob : -5cm
stehno: -2cm

celkom som spokojna 🙂 nato aky velky bol moj vcerajsi prehresok... 😀
do dalsej 29 je moj ciel MAGICKA 6tka 😀 😀

prajem pekny den bez prehreskov 😵

inuska79
1. feb 2010

DObre ranko!
Vypije sa mala nekofeinova kava bez vsetkeho, vodicka a ide sa na prechadzku s malou.Teda aj s mp3, nech co najdlhsie vydrzime von .....pekny den

martinex
1. feb 2010

ahojte...

tak vikend za nami, a bez prehreskov,co som rada,lebo je to kriticke ked je manzel doma a stale nieco hryzie 😀
inak po 12dnoch mam -4kg....tak sa tesim 😉

lemge super,pekne ti to ide 😉 len tak dalej

domyyy
1. feb 2010

ahojte kočky 🙂 🙂 🙂 taká som rada, že nie som jediná hriešnica 😀 nejako na nás zle vplývali posledné dni 😅 asi to bude tým mesiacom 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😝 ja mám "svoje dni" také som mala včera bolesti, že som si aj cez škrobový deň dala 4 kinder čokoládky 😔 a vlastne škroby som mala dva dni po sebe 🙄 v piatok som tiež zjedla celú čokoládu o !desiatej! z nervou 😒 no od teraz sa už snažím držať 🙂

držím Vám palce pri tej vode, nech sa Vám darí 😵 😵 😵

morenka
1. feb 2010

Ahojte dievcata....este ze som dnes tak skoro spala...🙂 takze zacina mi vodovy den ktory musim vydrzat bez prehreskou lebo je to moj ciel!!!! idem si po pohar, vodu a ideme na to..!!! a to aj za trest ze som bola taka hriesnica zato musim dnes vydrzat....to bude totalna ocista...uz sa tesim na zajtra🙂))))

inuska dufam ze ti to ide🙂

lucijja
1. feb 2010

lemge: kraaasa, tesim sa s tebou. 😵 😵

lemge
1. feb 2010

dakujem baby za pochvaly 🙂 bez vas by mi to tak sikovno ani neslo 😉 dobre sa chudne ,ked nas je tolko🙂

martinex,tiez uz si dala pekne dole,do vodoveho este nieco pojde prec 🙂

tesim sa na obed.mama mi navarila kuracie na sampinonoch,dam si fialovu kapustu k tomu, co som este vyhrabala z mrazaku.

tinkaaa
1. feb 2010

ahojte tak ako čítam niesom sama na prehreškoch ... včera som neodolala a dala som si za pohár vareného vínka.-ovocie v tekutom stave 😖
sobota bola kritická zjedla som za hrsť chipsov katastrofaaaa so mnou a potom večer také výčitky
dnes zatiaľ poctivo bude pizza už sa teším aj cvičím poctivo kilečká sú nejaké dole zatiaľ 18deň a dole 5,5ale niekedy to je len rovných 5 no ale som spokojná i ked mám pocit ako by sa to zastavilo 😕
a kde máme nášho chlapa 🙂 nech sa pochváli
lemge krásny úbytok gratulujem aj martinex ste super
jaj nech už je obed som hladnáááááááá 😲 😲 😲

emimka
1. feb 2010

ďakujem baby tiež za povzbudenie, ja totiž ani necvičím možno by to popritom išlo rýchlejšie, len čo s deťmi idem na sankovačku, ale aj to je nejaký pohyb. 😎 Závidím tým čo cvičia a sa im chce, lebo ja ani nemám kedy a keď už tak by som si zabehala ale v takej zime? To nie, radšej toho menej zjem, len nech som v teplučku po sankovačke. 🙂
martinex a lemge to vam ide super, keby som mala toľko kíil dole čo vy za tie pár dni tak už asi nechudnem, ale dobre tak lebo by som tu nebola... 😝 a čo je s bystričankou? vzdala to? lebo ona začínala so mnou.
morenka a inuska vydrž tu vodu, hovorím pre mňa to bolo drastické, tak aspoň džus som si uliala. 😝

olianko
1. feb 2010

ahojky 🙂
lemge gratulujeme k uspechu 🙂
ja mam dnes bielkoviny, uz som bola cvicit a teraz som zjedla jogurt-mnam 🙂 Po vcerajsku sa musim poriadne krotit ...a inak ja sa odmeriam az buduci tyzden a sama som zvedava navysledok 🙂

zuzanaca
1. feb 2010

Ahojte,

blahoželám k úbytku na váhe - lemge, tinkaaa 🙂 . No a držím palce dnešným žabkám - vodovým 😀 !!!

Ja dnes škroby, som hladná ako vlk - no tak mi treba 😝 ! Som v práci od desiatej do druhej a zobrala som si zo sebou len 2 jablká 😠 - zato sa nalievam: káva, čaj voda - žeby predčasný vodový deň??? 😕 😀 😝

Pekný deň 🙂

zuzanaca
1. feb 2010

Keď prídem domov, tak sa ...................................................... budem kontrolovať v jedení 😀 😀 😀

ciarka
1. feb 2010

Ahojky babule, mozno si ma nepamatate, ale uz som tu bola.

Lucijja- prosim ta mohla by si mi poslat obidve casti tejto dietky???Uz mi raz niekto posielal ale nemozem to najst. Napisem ti mail IPckom.

Ja potrebujem dat dole 5 kg, ale nechce to ist. Chodim na aerobik 2-3krat do tyzdna, pomimo sa snazim cvicit brusaky.

Drzte sa!!!

rinuska
1. feb 2010

Ahoj ahoj ,
po pár dníkoch prehreškov som začala nanovo , akože - dnes som mala mať ovocný , ale mám bielkovinový - ved začiatok 😀 . Ráno som zapla nohavice , ktoré som si kúpila ako väčšinu vecí , malé , že ved schudnem.....
no aspoň to ... a už snád začnem aj cvičiť , ale som taá vynervačená z tých mojich detvákov , že večer už len tupo čumím doblba a užívam, si ticho 😒 😵
tento mesiac sa mi možno podarí aj vodový , aj ked pochybujem
mja okolo desiatej začnem byť taká hladná , že mi je na odpadnutie a ked si predstavím, že aj tak nič nemôžem , tak upadám do kómy
už po tom mesiaci by snád mohol ten prganizmus pochopiť , že ráno aj tai jesť nedostane , tak nech ani nepýta , ale nejako sa s tým nechce zmieriť

bea44
1. feb 2010

ahojte vetkym
vodnici - nie že sa utopite 😀 😀

ked tu čítam tie vaše ubytky, tak len ticho závidim 😖 , ja zatial stojim na vahe ako som skončila prvu 90 tku 😔 .
asi si telo už zvyklo ☹ . budem musiet znižit davky alebo začat cvicit 😖 , alebo nežrat ☹

rinuška... tato dieta je aj o nalade a psyho, čim viac na to mysliš , tym horšie to ide. 😉 skus to brat športovejšie a menej sa kontrolovať. ved svet nespadne ked to kilo dole pojde o tyzden neskor ako by si chcela.
akurat netreba prestavat . ja pokračujem normalne dalej aj po prehreškoch. 😒 kašlem na to.. ako by ani neboli.
ved nie sme stroje 😉

morenka
1. feb 2010

No ja zatial v pohode voda....ale uz ma chyta troska hlad ale v ramci normy...este som toho vela nepila lebo som bola u sesterky pri dvojcatkach a tak som sa snimi hrala ze som nemyslela na nic....takze asi pol litra mam za sebou...teraz pol litrovy cajik navareny...dufam ze troska zahreje moje prazdne brusko....ale ked vydrzim, tak to mi dava sancu ze vydrzim dalsi mesiac a dalsi mesiac...tak inuska! sme silne zeny! zvladneme to!!! ako sa ti dary?

domyyy
1. feb 2010

emimka....bystričanka ešte drží diétu 🙂 🙂

domyyy
1. feb 2010

ozaj kočky mám chuť na krupicovú kašu.... myslíte, že dnes by som ju mohla? na večeru mám mať sladké 😕

domyyy
1. feb 2010

morenka.... 😵 šikulka 🙂 pekne sa držíš 😵 držím ti palce nech to zvládneš do rána 🙂

lucijja
1. feb 2010

domyyy: myslim ze mozes. Ja mam dnes tvaroh s vajickom a medom miesto kolaca... 😉

domyyy
1. feb 2010

lucija...ďakujem 😵 si poklad 🙂 inak ešte som neskúšala jesť tvaroh s vajíčkom a medom 😕 😅 dobré to je? 🙂

lenca13
1. feb 2010

Ahojte tak som doma,tiez som mala same prehresky ako ked sa oslavuje 😠 ale zajtra pokracujem snad sa polepsim 😉

lucijja
1. feb 2010

domyyy: dobre to bolo, ale nezvladla som ani polku tvarohu... 🙂

morenka
1. feb 2010

Ahojte dievcata....tak ja sa zatial uspesne topim..nepijem vela len ked mam hlad...asi 2litre mam za sebou...okolo tretej som mala krizu ale potom presla..citim sa troska slabsie ale dopohody...v pohode..som zvedava na zajtrajsok🙂

lemge
1. feb 2010

jaj morenka obdivujem ta,aj vsetkych co vodu zvladli... 🙂

lucijja,ze sa tak blbo spytam:to vajicko bolo surove? 😕 lebo ine si s tvarohom a medom neviem predstavit 😀 zaujimave...napis ako si to robila 🙂 ja mam strasne rada sladkeeee...

lucijja
1. feb 2010

morenka: aj ja som zvedavaaaaa. 😀

lemge: ano, dala som si tam len zltok. Polovicu tvarohu som si zmiesala so zltkom a lyzickou medu. Takou poctivou lyzickou. 😉 Myslim, ze to nahradilo dokonale zakusok... 🙂