90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanaca
5. mar 2010

adrina....moja Natalka sa narodila deň pred tvojím Damiańkom 🙂, RP poberám od 12/2008, idem stále podľa starého zákona a robím a aj poberám RP - cca 165 eur. Tebe sa to tak nedá???? 😕
Trecho mimo témy 😅

adamko05
5. mar 2010

adrina... jasné, s tym platením to poznám 😔
díky za rady....

misinn
5. mar 2010

adrina jasne juchuuu uz aby to bolo... 😀 😀

adamko05
5. mar 2010

moja kamoška robí (si dala upravit zmluvu len na konkrétne dni v mesiaci) a poberá RP 256, ten zvyšeny...

adamko05
5. mar 2010

pôjdem asi s krpcom von, ked dospí, nech sa vyvetrám a potom "hupnem" na ten karfiol....

tak zatím pá, ozvem sa snád, ked bude spat poobede, ale to mám v pláne vyumyvat kupelku... no uvidíme 😅

mima
5. mar 2010

adamko, synator je Alex 😉

adrina
5. mar 2010

zuzana...ja som netušila ,že nastúpim do práce tak skoro,okolnosti ma donútili 😝 😝 😝 😝 ..a ja som poberala ten vyšší rodičák..tak preto sa to už nedá 😝 😝 😝 😝
missin 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ejbyk
5. mar 2010

...nebola ina moznost...musim si dat dnes ryzu i ked som mala mat bielkoviny a zajtra teda dam bielkovinovy. mam tu bojove podmienky a to je to jedine co je k zjedeniu. a zajtra si spravim slpeaciu a popapam masko so zeleninkou a vývar juuuj to ja mozem...

zuzanaca
5. mar 2010

Dobrú chuť k obedu 🙂

adrina
5. mar 2010

ja už som, si zamlsala na mäsku kuracom a šalatiku 😉 😉 😉 😉

misinn
5. mar 2010

jaj taku chut mam aj ja na kuracie masko...ale zajtra mam bielkoviny juchuu

jankabambulka
5. mar 2010

ahojte
chcem vás poprosiť o radu. som nová a neskúsená.
včera som začala túto dietu. dnes mám druhý deň čiže zeleninovy-strukovinovy a čo je tá fazuľa v konzerve s rajčinovom pretlaku s chlebom môžem dnes??? nikde som to na nete nenašla. jedna kočka mi poradila že kečup môžem stále ale neviem keˇdje to v tomto spojení.
a ešte sa chcem spýtať či je nutné jesť večer to čo bolo na obed? napr. teraz som mala ryžu s brokolicou 🙂 ale mám chuť na tú fazuľku.
inak mám ešte dva problémy, že keď kŕmim deti tak mi občas ubehne 😠 😀 alebo olizujem spodok lyžičky... a po narodení svišťov ako som nenávidela sladké tak teraz čím viac tým lepšie a nemám pevnú vôľu vydržať....

no ale ak dám dole tých prekliatých 15kg , tak budem najšťastnejší človek asi na tejto planéte. (totiž ja mám teraz momentoš -pôrodnú váhu s dvojčatkámi akurát sa mi to akosi popresúvalo a neoblečiem ani tehu rifle cez boky 😠 😖 😢 )

zuzanaca
5. mar 2010

jankabambulka............ty potrebuješ veeelmi vela energie pri tých tvojich dvoch malých detičkách 😉 .....takže, keď ti niečo ubehne 😀 , tak sa hlavne nestresuj a časom sa ti podarí aj TO vyhodiť z jedálnička 😉 😀
najlepšie je, keď si dáš na večeru to, čo na obed, ale nie je to nutné 😉
neboj.....dáš dole tých pár kíl 🙂 ani nebueš vedieť ako................ 🙂

zuzanaca
5. mar 2010

a tá fazulka moze byt, mňam 🙂

ešte som neobedovala, až o pol tretej ☹

misinn
5. mar 2010

hladna som ☹

adrina
5. mar 2010

missin..veľa pi..ja som včera mala ovocný,tak na večeru som si dala sušené ovocie s orieškami...a hneď mi bolo lepšie..a doma napečené šišky..jooj..ale som mala sebazaprenie 😉 😉 😉

misinn
5. mar 2010

adrina, musim vydrzat lebo mi uz beha po rozume vselico ine len ovocie nie 😖

adrina
5. mar 2010

misinn..ale v lete budeme za kočky..ja sa na to teším...hehehhe....idem s chalanmi niekam na dovču..bud fajn..a ja už nebudem mať také komplexy 😵 😵 😵 😵

misinn
5. mar 2010

ale ano mas pravdu...aj ja chcem ist niekam s muzom, a chcem dobre vyzerat,, 🙂 🙂

adrina
5. mar 2010

bóóóže..už sa mi nechce sedieť v robote....ešte do 15tej 😒 😒 😒 😒

adamko05
5. mar 2010

aj ja som hladná... ale vydržím, pôjdem si tu kapustu urobit, karfiolu bolo žalostne malo 😒

misinn... vydrrrrž... pi čaj, vodu.... ja mám už 3 liter čaju, ak nie 4, už ani nevie 😀 .... kup si do práce do zásoby oriešky, sušené slivky, či banány, ak máš rada, ale zmesy kde je aj ovocie aj oriešky.... to mne vždy vo vit. den pomáha.... teraz s malym chrumkáme sušené slivky, ale ja som mala jednu a on už asi 6 😀 .... ja si šetrím svoju dávku na horšie časy 😀

my na dovolenku nikam ☹ , asi na chalupu k TO, ale aj tak chcem vyzerat lepšie 😉

misinn
5. mar 2010

adrina ja do stvrtej ☹

misinn
5. mar 2010

adamko, pijem caj kupila som si ten co spaluje tuky...od vcera ho mam...stale mi skrka v bruchu ale uz nemam chut papat

adamko05
5. mar 2010

jankabambulka.... tak ta vítame medzi nami... 🙂... nech si rychle v ciely a máš vysnivanu vahu 🙂

ja si myslím, že vyslovne je zakázané kombinovat iba v bielkovinovy den... ostatné dni ja kombinujem, teda v škroby skoro vždy, málokedy mám to isté na večeru čo na obed... a kečup, či pretlak môžeš tri dni, iba vo vit. den asi eee.... ale isto by to zas nebola pohroma,keby si si dala 😉

zuzanaca
5. mar 2010

Ahojte baby, idem domov, pekný víkend vám prajem! 🙂

adamko05
5. mar 2010

misinn... ja som si taky, na spalovanie tukov kupila dnes 😉 , som zvedavá, či dačo spáli alebo ma to iba napáli 😀

zuzanaca - pekny víkend aj tebe

ja idem vyglančit kupelku, krpec je ticho, asi zabuval

misinn
5. mar 2010

baby si ho chvalili, hadam je dobry ten caj..aj ked chut onicom ale da sa

jaakajka
5. mar 2010

zdravím dievčatá....tak ja mám dnes prvý deň tejto diétky 🙂

ráno som mala 2 jablká a kávu (som myslela, že bez mlieka a cukru ju ani nevypijem ale teraz už mám druhú 😉 )
obed varené kuracie stehno a zeleninový šalát + vývar
večera to isté ale menej

začala som dobre????

misinn
5. mar 2010

jakajka, zacala si ukazkovo 😀

jaakajka
5. mar 2010

no a to som dnes synovi robila špenátové lazagne 😀