90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
12. mar 2010

ahojte, ja sa hlasim po dvoch dnoch. lyzovacka bola super, ale radsej nejdem ani pisat, co som vsetko pojedla, ale predsa som musela mat energiu na svahu 😀
a vcera som tu este mala mamu, a ta tu vyvarala palacinky, tak aj z tych som si dala 😝 no ale dnes uz idem zase dietovat, na ranajky ma uz cakaju jablcka alebo banany, este neviem, na co budem mat chut 🙂 a na obed si idem spravit cestoviny so zeleninou, lebo jej mam kopec v chladnicke a neni ju s cim pojest, tak si ju dnes nakrajam. a vecer este neviem co si dam, rozmyslam, ze si dam z tych palaciniek, to by som mohla, nie?

jk77
12. mar 2010

Ahojte. Chcela by som Vas poprosit. Ako by som sa dostala k receptom na tu Vasu supeer dietu??? Aj u mna je uz nacase schudnut, kedze som prestala dojcit. Ak niektora budete mat cas, budem rada, ak mi ju napisete. Hoci aj do IP. dakujem Vam velmi pekne. Pekny den....

zuzanaca
12. mar 2010

lubikaf....daj si tie palacinky na večeru ....vieš, ako ti ich závidím? 😀 😀 😀

zuzanaca
12. mar 2010

jk77....napis mi do IP tvoju mailovu adresu a ja ti poslem knihu 😉

jk77
12. mar 2010

Ahoj zuzanaca. tak som Ti napisala. Dakujem Ti. Pekny den.

zuzanaca
12. mar 2010

jk77...máš to poslané 😉 Rýchlo preštuduj a pridaj sa! 😉 A prid sa pochvalit aj tu! 😉 😀

lubikaf
12. mar 2010

zuzi ved si urob aj ty 😉

zuzanaca
12. mar 2010

lubikaf...............jaaaaaaaaaaaa??? 😕 , veď ja mám dnes ovocie!! 😀

lubikaf
12. mar 2010

jaaaj tak sorry za provokaciu.... 😉 no ale ked budes mat uht tak mozes, nie?

jk77
12. mar 2010

zuzzanaca dakujem. od pondelka sa pridavam. cez vikend este mame rodinnu oslavu, tak si to v papkani este chcem uzit...som ale pripad, ze??? a prosim vas , to aky salat mozem jest bez obmedzenia?? ???

zuzanaca
12. mar 2010

lubi....a veru si ich v Uh deň urobim! 😉

jk77....odporucam sa cez vikend neprejedat 😉 😀 .....salatik z roznej zeleniny (pripadne s jablčkom,...), ktoru mas rada 🙂

janulabj
12. mar 2010

och baby mne dnes take jedla behaju po rozume 😀 😀 😀
joj a možem len to ovocie 🙄 🙄 🙄

zuzanaca
12. mar 2010

ja som si na obed kupila taku MIŠ MAŠ zmes.....nemala by som.....ale nemam sil nejest....dnes.... 😝 😅 😉

jaakajka
12. mar 2010

ahojte
ja som dnes tiež na ovocníčkoch a neviem ako to zvládnem lebo syn si rozkázal halušky 😀 😀 to bude dnes veľký boj 😀 😀 😀

zuzanaca
12. mar 2010

jaakajka....pošli syna na halusky ku jankabambulke 😀 , tá varila včera v noci halušky manželovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubikaf
12. mar 2010

ja prave obedujem cestoviny. baby a my bryndzove halusky asi nemozme, ze? dala by som si ich veru aj ja 😉

zuzanaca
12. mar 2010

halusky sú proti všetkým pravidlám 90dňovky 😀 😝 😔

lubikaf
12. mar 2010

to je ale velkaaa skoda ☹

ninny
12. mar 2010

ja som sa rozhodla vynechať tieto ovocné dni.. zda sa mi, že mi to nerobí dobré na mliečko, možno výhovorka, ale nerada by som prestala drobca kojiť, tak uvidím ako to pôjde z váhou ďalej...
tušim už tu také baby su čo nemavaju ocovne dni, že?

lubikaf
12. mar 2010

ninny ja tiez nemam ovocne dni, je nas tu takych viac. ja som ich prestala drzat preto, lebo som skoro vzdy jedla aj nieco ine ako iba ovocie a zeleninu. a takto mi to aj viac vyhovuje, nestresujem sa, ze zase musim jest iba ovocie.

zuzanaca
12. mar 2010

baby, vy nebojujete! 😠

adrina
12. mar 2010

ahoj..ja tiež ovocníčkov mám...ja ich kombinujem s orieškami..zatial sa mi darí v pohode...tak nebudem ich rušiť 😉 😉 😉 😉 😉

jaakajka
12. mar 2010

jóóóój ja by som celkovo už toho viac zjedla ako len halušky......a prečo by sa niekde nedali zaradiť?

janulabj
12. mar 2010

chapem to tak že cez ovocny den možem zeleninu? alebo nie?

zuzanaca
12. mar 2010

jaakajka.....halusky s bryndzou sa nedaju zaradit nikde, a s kapustou teoreticky v škrobový deň možno 😕

janulabj.....ovocie, zeleninu, pár orieškov mozes, je to dovolené 😉

jaakajka
12. mar 2010

píšu, že by sa nemalo ale tak nič sa tým nepokazí tak to tu žienky tak kombinujú

adrina
12. mar 2010

mne sa už tiež o všeličom snííva..ale neprepadám tomu...však sa nevzdám teraz....jooj...ale samé dobroty mi behajú po rozume 😀 😀 😀 😝 😝 😝

lubikaf
12. mar 2010

zuzanaca tazko sa bojuje ked je chladnicka plna dobrot. tak ale snazim sa zo vsetkych sil 😉

zuzanaca
12. mar 2010

ja hreším len vtedy, ked mam niečo poruke na jedenie....ak nemam, tak na jedlo nemyslim......iba moje oči by jedli 😀

zuzanaca
12. mar 2010

lubi....tak sa chudnut neda, treba to rýchlo pojest a potom pokracovat 😀