90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jaja29
7. feb 2013

Caute kocky tak dnes mam UH hruska a kiwi zjedena, teraz ma caka kavicka 😉 na obed dam cestovinky s paradajkami a bazalkou mnam vecer nieco male dobre 😀 hlavne musim vydrzat som sa postavila na vahu a skoro som odpadla 🙄 takze ideme na 100% ako inac!!!!!! 😉 😉 😉

jaja29
7. feb 2013

@lucky14 drzim palce nech si rychlo zdrava viem si predstavit to fungovanie... A tiez sa uz nemozem dockat jari lebo sa mi zda ze tie tuky sa ma stale drzia aby ma ochranili pred zimou 😀 😀 😀

zuzu1104
7. feb 2013

@lucky14 ahoj moja, ani som Ti na správu neodpísala, taká som bola večer unavená, nemala som už na nič silu. To mi je ľúto, že si taká chorá, skoro sa uzdrav. Tá epidémia je strašná aj ja už mám hlavu v smútku, lebo Samko mal dnes ráno teplotu 38, takže už to chytilo aj nás

lucky14
7. feb 2013

@zuzu1104 ach to ma mrzi so Samkom. Najhorsie je ked clovek vidi ako trpi dietatko. Ja vydrzim vsetko ale ked vidim jeho ako mu nie je dobre srdcemi to trha. Tak skore uzdravenie prajem vsetkym co sme chori. 🙂

lucky14
7. feb 2013

@jaja29 presne tak. Dufam ze len februar vydrzat a mame tu jar. Ze sa zima dlhsie nezdrzi. 😉 Z vahy si nerob starosti. Pojdes par dni na 100% a zacne znovu klesat. 😀

zuzanat
7. feb 2013

ahojte, ja mam dnes ovocie, snad to prezijem v zdravi. Ja som z tejto diety a nejedenia akasi unavena stale, len by som spala 😝
Vcera som nevladala ani cvicit, mam stale svalovicu na bruchu 😀
moja sestra schudla za 4 dni 4kila! rychlo jej to ide, ale ona ma trochu viac kil...
ja pijem kazdy den 2 kavy s cukrom aj s mliekom, proste toto si odopriet neviem 😔

lucky14
7. feb 2013

@prinzesz ahoj. Ak chces poslem Ti knihu len mi napis mailovu adresu. 🙂

sisab
7. feb 2013

@lucky14 no len mna to drzi uz 2tyzdne,najprv sa mi cvicit nechcelo, teraz zase nemozem. ale v principe stravovanie dodziavam, skor porusim tak ze pohar vinka, ako ze by som zhtla cokoladu, alebo nejake fajnove jedlo. pred ms som mala +0,6kg, teraz este ms mat nemam, tak dufam, ze sa to pohne, kurna, aspon po tej vode...

zoginka
7. feb 2013

Tak baby, po 8 dnoch som vstala na vahu - 3 kg . Sa tesiiim 🙂 dnes bielkoviny ..masko kuracie , dzusik vypity.... Drzte sa , pekny dnik 🙂

stanuska71
7. feb 2013

Dobre ranko žienky 🙂 🙂 dnes mam ovocníkov 😅 ..prave pojedam jablcka dufam,ze to vydrzim bez komplikacii 😀 😀 drzte sa aj vy 😉

adamko05
7. feb 2013

@zuzanat máme rovnaké dni, len zajtra to "pokazím" 😝
a že 4 za 4 ... to by som za 8 dní aj skončila 😀
práve chrumem oriešky, zjedla som iba banán... aj to ťažko... príšerne ma bolí hlava dnes... otras...

stanuska71
7. feb 2013

ešte otázka babule 🙂 cvičite? doma,alebo v posilke,alebo vobec? 😀 ako dlho?

zuzanat
7. feb 2013

@adamko05 len tebe tieto ovocne dni nerobia taky problem ako mne, ale snad prezijem. som si dala na ranajky hrozno, kiwi a oriesky a dufam, ze do 12h vydrzim 😝
s hlavou nic moc teda, ja sa citim dost unavena pocas dietovania, asi preto, ze myslim stale na to, ze som hladna 😀 sa len vodou nalievam, aj ked na ten prazdny zaludok nic moc 😖
No veru takym tempom ako ma segra by som aj ja rychlo skoncila, len ci by som to rychlo aj nenabrala 😀

@stanuska71 ja som zacala cvicit doma v septembri podla Jillian, potom som mala dlhsiu pauzu, teraz cvicim doma, tak dva krat do tyzdna. v pondelok som bola prvy krat vo fitku, tak dufam ,ze tam budem chodit aspon 2-3x tyzdenne. teraz pojdem az v sobotu, lebo kamoska nemoze a kym to tam moc dobre nepoznam, tak nechcem chodit sama. tak dufam ,ze popri diete ( teda dufam ze budem mat dostatok pevnej vole ☹ ) mi tie kila pojdu lepsie dole. Aj ked mne vaha velmi stala na jesen, to som cvicila kazdy den, snazila sa jest zdravo a 5x denne mensie porcie, ale vaha sa mesiac nepohla, co bolo dost demotivujuce ☹

zuzu1104
7. feb 2013

@lucky14 ďakujeme moja 🙂aj my Vám prajem, aby ste sa skoro uzdravili

zuzu1104
7. feb 2013

čaute kočky, pre islustráciu ako to u nás na dvore práve vyzerá prikladám fotečku 🙂

domyyy
7. feb 2013

Kocky pozrite mojj album 🙂)

cutty
7. feb 2013

Ahojte kocky tak vcerajsie vitaminy na 100%, tak som vytesena, dnes bielkoviny 😀 Uz sa tesim na obed, som hladnaaaaaaaaa ale vydrzim 😉
@zuzu1104 Ale vam napadalo toho snehu , u nas ani zrnko len prsiiiiiiiii 😠

zuzu1104
7. feb 2013

@cutty čau Katka, tak to áno, riadne veľa. Ja sa tiež už veľmi teším na obed, bude praženica, lebo na mäso nemám vôbec chuť

cutty
7. feb 2013

@zuzu1104 Ja budem mat tiez prazenicku 😀 U nas sa momentalne rozsnezilo, este pred chvilkou prsalo a uz sneziii 🙂

kozorozec27
7. feb 2013

Baby, ako casto byva ten vodny den???? raz do tyzdna???
Dnes som bola vybrakovat u nas zeleninu v obchode a jedine co som dostala, bolo 5 mrkiev a jedna kapusta... 😀
A kocky, naahodou nejake receptiky nemate?? 🙂

stanuska71
7. feb 2013

baby ked je ovocny den mozem dusenu zeleninu?namiesto ovocia

zuzu1104
7. feb 2013

@kozorozec27 každý 29 deň je voda

zuzu1104
7. feb 2013

@kozorozec27 aký máš dnes deň? Bielkoviny?
Ak áno tak si urob nejaké mäsko alebo syr a k tomu si urob mrkvovo kapustový šalát s kyslo-sladkou zálievkou a peprom. Podľa mňa by to mohlo byť fajne

lucky14
7. feb 2013

@zuzu1104 Zuzi u vas je to ako v rozpravke. Krasa sa takto an to pozerat z teplucka domova. U nas snezi ale len taky drobny snezik takze isto to nebude tu take krasne. Jakubka som prave dala spinakt a ja si varim obedik. Tesim sa ako male dieta. 🙂

lucula73
7. feb 2013

ahojte kočky
@domyyy pozrela som album,nech sa ti darí aj naďalej.........
Ja som dnes 18.deň,ráno som sa odvážila odvážiť a že -5,3kg 🙂 🙂,baby,taká radosť,že od radosti som si dala na raňajky celozrnný rožok..... 🙂
Tiež som zrušila ovocný deň,po 12 dňoch som mala úplne dosť,aj tak som ho vždy porušila,tak točím len tie tri a funguje to aj tak 🙂

tak sa tu všetky držte,nech sme do leta všetky s našimi vysnívanými postavami 😉

zuzu1104
7. feb 2013

@lucky14 Áno moja, fakt je to ako v rozprávke, škoda, že takto nebolo cez vianočné sviatky :(
Prajem Ti dobrú chuť k zemiačikom a rajčinovej omáčke🙂 Ja už som po obede, mala som praženicu, k tomu čerstvé uhorky a celozrnú žemličku a asi deci vývaru, viac som nezvládla.

nienna
7. feb 2013

@kozorozec27 ahoj toto je dobrá stránka s receptami na 90 dňovku, ja sa tam inšpirujem chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

nienna
7. feb 2013

tak ja dnes začínam, najviac sa obávam tých bielkovinových dní, niesom veľmi mäsová ani zeleninová, čiže asi budem žiť na praženici....a nakúpila som 5kg banánov, myslíte že počas ovocného dňa a na raňajky môžem jesť len banány?? keď sú také kalorické hmmm

lucky14
7. feb 2013

@zuzu1104 moja zmenila som obedik. 😀 Prisla mi velikanska chut na ryzu tak som si urobila rizotko take morke na taliansky sposob so zelenym hraskom. No uzasne som si pochutila. 😀 Aj Ty si mala fajn obedik. 🙂

lucky14
7. feb 2013

@nienna ahoj. Ani ja nemam rada bielkovinove dni lebo nejem maso ani ryby. Ale mozes si davat aj mliecne vyrobky. 😀 Prajem vela pevnej vole. 😀