90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
1. mar 2013

@zuzx stastnu cestu domov. Blahozelam k uzasnemu vysledku a k tomu ako super si to zvladala pocas celych 3 mesiacov. Hor sa do pokracovacky aj ked Ty uz z coho chudnut nemas. Tesim sa na konecne vysledky. 😀

cutty
1. mar 2013

Dobre ranko dievcata 🙂 Takze vsetci sme doma chori, noc bola hrozna, maly sa stale budil a plakal. Nemala som ani velmi casu sem prist v ostatne dni,ale dietu sa snazim dodrziavat 😉 Zatial som este neranajkovala, akosi nemam chut ale dam si aspon vytlacenu stavu z pomarancov 🙂 Dnes mam bielkoviny a urobim si asi rybu a kysne mi uz cesto na celozrnny chlebik so slnecnicovymi semienkami a uz sa na neho tesim. Tak pekny den vam zelam.

dzantica
1. mar 2013

@z.k ahoj..ja túto diétu držím už od 20.augusta, mne to išlo dole takto: prvý mesiac -7kg, druhý -4kg, tretí -3kg, štvrtý -3kg, piaty -2kg..to je dokopy -19kg, ale potom som 2 kg nabrala naspäť svojou vinou, lebo som začala nejak viac jesť..ale od pondelka som už opäť nabehla na 100% a dodržujem tak ako mám..a kilo mi už ubudlo,dnes som sa zo zvedavosti postavila na váhu..teraz mám momentálne 65 kg..ked som začínala, tak som mala 83kg..môj cieľ je 55kg..takže ešte 10 kg potrebujem dať dole..Tiež som od začiatku diéty úplne vynechala chleba,pečivo..ráno začínam s pol litra vlažnej vody zo šťavou z citróna a potom jeden kus ovocia..S tou váhou si nerob veľkú hlavu, možno si nebola vyprázdnená a predtým keď si sa vážila si bola..ja sa vážim každý pondelok ráno a plus este ked mám vodný deň, to sa aj pomeriam..Jedlo si nevážim vôbec..keď jem obed, tak zjem len toľko koľko mi chutí..keď už cítim,že mám dosť,tak to proste nedojem..neprepchávam sa zbytočne..a tú sladkosť by si predsalen mala, aj keby len trošku..telo potrebuje aj cukry..no a keď máš UH povinne vždy tú jednu tabličku čokolády..a ešte čo si kontrolujem je čas..vždy sa snažím jesť presne v tú hodinu akú mám určenú (raňajky: 9:00, obed: 13:00, večera: 18:00) ale keď mám vitamínový deň, to sa je päťkrát za deň a to jedávam: raňajky: 8:00, desiata: 10:00, obed:13:00, olovrant: 16:00, večera:18:00

dzantica
1. mar 2013

@lucky14 ja teraz keď začnem pocitovať hlad, alebo chuť na niečo iné umyjem si zuby..to vždy viem,že po zubnej paste by som do úst nič nedala,lebo neznášam tú chuť niečoho iného po paste 😀 a nájdem si potom nejakú robotu doma, alebo idem cvičiť a taaak..potom na to zabudnem...a ešte mi aj voda pomáha,keď sa napijem..ale v prvom rade musíš sama seba presvedčiť, že nechceš, nemôžeš 🙂

dzantica
1. mar 2013

@marakoli ahoj..ak chceš napíš mi do IP tvoj e-mail a ja ti tú diétu pošlem na mail,ako máš správne kombinovať jedla,odstupy medzi jedním a podobne..plus sú tam aj recepty, ale ja podľa nich nevarím..varím si podľa toho čo mi chutí a čo v ten deň môžem..Teraz som tu cez mobil, tak ti to nebudem môcť hneď poslať, ale dnes o nejakej 14tej by som ti to poslala..

klemberka
1. mar 2013

@lucky14 no ahoj, sme na tom podobne, tak sa musíme nejak držať, ja som včera mala strašnú, ale hroznú krízu, neviem, čo sa so mnou deje ☹ ale už nemienim do seba tak tlačiť, ako som tlačila všetko, čo mi prišlo pod ruku, teda, aj keď toho veľa nebolo, keď si to tak vezmem spätne, len to neboli povolené potraviny, takže tak... dneska som vstala s presvedčením, že som znova nakopnutá a rozhodnutá ísť ďalej, lebo som v polovici a nechcem to len tak zahodiť... musíš vydržať aj ty!!! skús si znova predstaviť, aké to bude super, keď už budeš v lete chodiť von, v krátkom oblečení a bude ti super, ja dúfam, že to tak bude, musím veriť, že sa nebudem musieť už za seba hanbiť 🙂 musíme sa držať a spolu nabereme znova pozitívnu energiu, uvidíš 😉 ani nevieš, ako veľmi ti pomôže podpora od druhých! 🙂 ja som sa dnes znova zaťala a idem naplno!!! 😉

zuzanat
1. mar 2013

ahojte @lucky14 ja som na tom presne ako ty! Tie moje predsavzatie klesa s pribudajucimi hodinami, napr. vcera cely den uplne v pohode, az vecer ked som muzovi chystala francuzske zemiaky do misky do prace, tak som zhltla tri lyzice, ale to zase ja nepovazujem za velke prehresky, lebo inak vsetko na 100%, ale tak ani to by nemuselo byt 😖 Dnes mam skroby, tak si dam tie pecene zemiaky so salatom a kecupom, v nedelu mam ovocie, to bude fuska a potom v pondelok voda 😅
@adamko05 to vies, vahu mam v satniku, tak ma to kazde rano laka 😀 ty si super nastartovana, s cvicenim aj jedenim, zavidim tu pevnu volu 😉

lucky14
1. mar 2013

@dzantica dakujem za tip so zubnou pastou. No presne je to o tom ze musim byt presvedcena ze to zvladnem a porusit nechcem. Ked to je teraz akoby tazsie si povedat..... vies ze nechcem porusit....mne to niekedy je absolutne jedno a kaslem na to ze porusim aj ked viem ze takto neschudnem ako chcem. Proste mi to musi v hlave znovu dojst. Neviem ci ten pocit poznas ale ked clovek porusuje stale tak si zacinma mysliet ci to ma zmysel. 😒

lucky14
1. mar 2013

@zuzanat najhorsie na tom je ze tiez si poviem ze trosku nevadi ale ja mam asi take telo ze ked nie som uplne disciplinovana tak vaha neklesa. Musim si dostat znovu do hlavy ze aj kusok vadi....ale ako??? 😒

lucky14
1. mar 2013

@klemberka snazim sa v mojej hlave spatne usporiadat myslienky a kedy nastal zlom ze som si zacala hovorit ze kusocek toho nevadi a kusocek tamtoho nevadi. Ja som asi typ cloveka co musi dodrziavat na 100% bez preslapov lebo potom to je cele zle. A najhorsie ze uz ani vycitky nemam ked porusim ..... ale viem ze takto sa v lete znovu budem hanbit za to ako vyzeram ked pojdem vonku. Takze skusim od dnes na 100%. ....aj ked sa priznam ze vnutorne sama tomu neverim. Som hrozna ja viem. Hovori sa komu nie je rady tomu nie je pomoci .... ☹ . Ale toto forum a podpora mi dodavaju silu kazdy den znovu zacat a pokracovat dalej. Inak by som to uz davno zabalila a skusala jednu dietu za druhou...striedala hladovanie s prejedanim. To je asi problem vela tlstych ludi. Ta sebakontrola pokrivkava. 😒

dzantica
1. mar 2013

@lucky14 jasné, že to poznám..Vždy som si varila na každý deň to, čo som v daný deň mala mať, ale keď som mala takéto krízové obdobie, tak som jedla to čo som mala, ale este aj pomimo toho som jedla iné..samozrejme to čo nebolo v ten deň povolené a čoraz častejšie..ale aj tak som s tým neskončila..cvičila som vždy, aj keď som diétu porušovala..je pravda, že ja som si už hovorila,že šak čo sa budem ešte obmedzovať, veď už mám dávno po troch mesiacoch diéty, že začnem už aj tak pridávať pomaly iné jedla a zvykať si zase na normálnu stravu..bola som o tom presvedčená že už kašlem na to..ale potom som si povedala, že nie..veď ešte potrebujem tých 10 kg zhodiť, musím pokračovať, leto sa blíži, musím ísť do toho opäť na plno a vtedy sa mi to akokeby v hlave tak preplo a dodržujem tak ako mám, cvičím, snažím sa robiť pre to všetko aby tie kilá išli ešte dole..a budem to držať, pokiaľ neuvidím na váhe 55 kg..musíš si to aj ty nejak vsugerovať do hlavy a ísť za za svojím cieľom..

dnika2
1. mar 2013

Hlasim po 2Vodnom dni ubytok 1kg čo už telo si zvyklo nevadi 3mesiac pojde viac...no a cm po 2vode pas-3 ,prisia-3,5, pas-2 ,boky-1 stehno-2 ,lytka-0,5cm, brucho-2cm 😀 a ruky -2,5

nikolka2
1. mar 2013

@dnika2 Super super 😉 ja nemam vahu taze pohodka ...odvazim sa na konci 😎

dnika2
1. mar 2013

@nikolka2 to mas super ja mam dokonca dve 😀

nikolka2
1. mar 2013

@dnika2 😀 ja nemam nechala som ju vo svojom byte a ten prenajímam ,,bolo by dost hlupe keby som tam teraz dosla , ze som si prisla pre vahu 😀 😀 ..ale viem , ze mam cca kolo 66 , 67 dufam , ze viac nie 😅 ...júúj parada tesim sa s tebou si cielavedomá ,,,berem si priklad z teba 😉

dnika2
1. mar 2013

@nikolka2 dakujem 😀

lucky14
1. mar 2013

@dnika2 super skoncila si zatazkavajuci mesiac a hor sa do tretieho....tam Ti kila isto pojdu dolu jedna radost. 😀 Este raz blahozelam k vysledkom! 😀

lucky14
1. mar 2013

@dzantica presne presne .... vsugerovat si do hlavy!!!! 😀

nikolka2
1. mar 2013

@dzantica Dakujem uz mi prisiel mail ...uz poctivo citam 😀

bahnova
1. mar 2013

ahojte chem sa spytat kolko po porode ste zacali s touto dietou ked mne to ak dieta nepride pred otehotnenim som ju dodrziavala schudla som 15kg za dva mesiace a potom som zistila ze som tehotna tak som skoncila kila su uz samozrejme spat😀 ale tesim sa ked to dam znova dole poradte kedy ste zacali...dakujem

dzantica
1. mar 2013

@nikolka2 🙂 nemáš za čo.. len si pozorne prečítaj prvé strany.. všetko po tie recepty je dôležité...potom sú tam už čisto len recepty na každý deň, ale to si môžeš aj podľa seba variť.. ja tiež podľa toho nevarím... ale keby máš nejaké otázky, kľudne sa opýtaj, ak by si tam niečomu nerozumela... rada ti poradím..

nikolka2
1. mar 2013

@bahnova ja 3 roky ...teraz som zacala ...po 1 dcere som nemusela ..isla som dole s vahou hned dokonca som mala menej ..nez pred otehotnením ...teraz som syna kojila 18 mesiacov a pribrala som 11 kil ...proste musim ich dat dole ,,,pre svoj dobry pocit a hlavne sa naucit spravne stravovat 😉

nikolka2
1. mar 2013

@dzantica Och dakujem krasne si zlata ...inac tam som sa docitala , ze obed si mozem dopriat v pohode aj vacsiu davku ..len na tu veceru si mam dat pozor ,,cim menej vecere a ranajok tym lepsie ...juj super ...vecer si to docitam cele 🙂 Bola tu u mna teraz kamoska a sa smiala , ze preco mam vsade napis Nežrať 😀

dzantica
1. mar 2013

@nikolka2 :D no vidíš to, tak obed si môžeš dať väčšiu porciu.. ja idem akurát cvičiť.. dnes mám v pláne 90 minút na stroji, tak idem na to.. tak ti prajem veľa úspechov a nech tie kilečká idú rýchlo dole.. 🙂

z.k
1. mar 2013

@dzantica ďakujem skúsim aj ja dávať pozor na čas ten som až tak presne nedodržiavala ,ale jedla som naposledy o piatej 🙂 neviem či je to iba môj pocit,ale niekedy by som ani tú večeru nepotrebovala že som ešte zasýtená z obeda a to si nedávam veľké porcie.Vždy keď som držala diétu tak sa nejedlo skoro vôbec.A tu aj zjem niečo a ešte aj schudnem.Niekedy ma až hegne či to dobre robím mám to tak asi zafixované že keď diéta tak aj vlčí hlad a teda aspoň ja hladná nie som teda bola som prvé tri dni netvrdím že mi sem tam myšlienka nezablúdi na niečo zakázané,ale zatiaľ som neporušila možno aj kríza príde. 🙂

nikolka2
1. mar 2013

@dzantica príjemne cvicenie prajem a Dakujem 🙂

dzantica
1. mar 2013

ahojte babeny.. 🙂 som u otcovej sestry, akúrat sa chystám cvičiť, tak že sa pred tým len tak zo zvedavosti odvážim na jej váhe koľko mi ukáže a tu mám 62,7 kg a dnes ráno doma 65 kg.. pekný rozdiel... tak teraz ktorá klame??? budem si nahovárať že tá moja doma :D :D :D
inak dnešné ovocie zvládam zatiaľ super bez prehreškov..

dzantica
1. mar 2013

@z.k tebe som náhodou ešte tú diétu neposielala??? ak chceš napíš mi do IP tvoj mail a pošlem ti to.. nič za to nedáš, keď si to len prečítaš.. aspoň sa utvrdíš v tom či to dodržiavaš dobre alebo nie...
ja som od diéty tiež najskôr čakala niečo strašné, hlad a podobne.. ale vlastne keď som si to o tom doma tak všetko čítala, tak som zistila, že by sa to aj celkom mohlo dať.. v podstate môžem pri tejto diéte skoro všetko, len to musí byť správne nakombinované a podelené, takže super... preto som sa aj na to dala...toto je moja prvá diéta v živote 🙂 a hlavne že funguje 😀

z.k
1. mar 2013

@dzantica nie neposielala to by bolo super poslala som IP ďakujem 🙂

dzantica
1. mar 2013

@z.k ešte zatiaľ nemám žiadnu IP od teba ☹