90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
21. nov 2009

ze dve hodiny si spala?ako to dokazes pri dvoch detoch zosuladit?....a dakujem za palceky-budem potrebovat 😉
zeby som sa uz aj ja dala na kapustu?nasi tiez tlacia..a tlacia..

cukruska1920
21. nov 2009

baby ako sa vola original ta kniha o tej diete s tymi receptami? chcem si ju kupit

lucijja
21. nov 2009

cukruska: original sa vola 90 dnova rozlisovacia dieta. Myslim. Ale ak chces tak ti ju mozem poslat v elektronickej forme a mas usetrene korunky. 🙂

Baby tak ja mam za sebou prvy den. Este ma caka vecera ale to uz zvladnem. Akurat som smutna z toho ze pri telke som zvykla zobkat ovocie. Cerstve. Ale to uz asi nemozem teraz, co? Inak obed v pohode. Bola som prejedena a to som vynechala krajec chleba lebo to by som fakt nespratala. A zatial ma hlad nepokusa... 😵

adamko05
21. nov 2009

ivella.. to sa mi podarí raz za pol roka... takto spat... starší je u našich, preto sa mi zadarilo... doobeda malý spal viac jak hodinu, tak som makala... navarené bolo.. 🙂

krasulka
21. nov 2009

Babyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vcera som si za odmenu na konci vitaminoveho dna dala chicken wrap s hranolkami v maccaci 😀 😀 😀 😀 po mesiaci odriekania mnaaam bolo vyborne, ale neberem to ako prehresok,ale kao odmenu 😀 😀 😀

a dnes pohoda bielkoviny, mnam 🙂

drzte sa zajtra vas docitam, inak dnes sme boli na nakupoch a kupila som si dvoje rifle velkosti 36 juchuuuuuuu

ninimimi
21. nov 2009

tak ja mám za sebou druhý den 😀 i ked to nie je vela ale aj tak je super že ráno bolo o pol kila dolu 🤐

adamko05
21. nov 2009

ja dnes vitamíny OK.... na 100%... juchuchuuuuuu...
krasul, neprovokuj s tou 36tkou 😠 😠 😠 😀 😀

zajtra ideme našim na obed... ale šak mám bielkoviny, mama pečie kura, udusím si k tomu zas kapustu (môj manžel povedal, že sa jej isto "prežeriem"... ale zatiaľ pohoda).... a dám si.. aj vývar bude.... snád odolám koláčiku, ktorý isto bude ku kávičke... 😝

tak dobru nocku..... 😉

ninimimi... aj druhý den bez prehrešku je super.. ved dáko začať treba 😵

lucijja
22. nov 2009

ninimimi: pol kila za dva dni??? 😕 TAk to ti zaaavidim...som zvedava co to spravi so mnou...Ja mam dnes druhy den. Ides podla knihy ci si vymyslas recepty? 🙂

ninimimi
22. nov 2009

lucijja: idem podla knižky no občas som improvizovla.teda ja už som ju raz držala a za mesiac išlo dolu 10 kg potom som to nechala čo bola moja chyba no už som nemohla jest ráno ovocie 🙄.No teraz ráno aj cvičím na lačno takže zajtra to bude možno aj kilečko 🙂 čo je celkom fajn.No a zajtra bude ovocie tak dúfam že pežijem 😅

bea44
23. nov 2009

ahojte,
kukam, ze som dnes prva. 😉
ja sobota nedela asi na 95 %. / dala som si mimo planu kusok čokolady/ 😢 , ale nevadi , ako napisala Ivella ona v mojom pripade by si ju roztopila a tvarila sa že je to voda 😀 😀 😀 😀 😀
dnes cestoviny, / zas na slano ☹ / neviem kedy sa dokopen k sladkým 😖
lucija: super raketový nastup ja som odolavala rok. ale tiež som a nakoniec rozhodla zo dna na den, ked som uz nemohla zapnut ani jedne nohavky 😀 😀

zdenka112
23. nov 2009

ahojte tak ja mam dnes bielkoviny.kuriatko so salatikom.tesim sa..chcela som ist k sestre ale hnuuusne pocasie.prsi.tak budeme doma ☹

krasulka
23. nov 2009

Ahojte 🙂

Vitam nove spolubojovnicky 🙂

Ja dnes tiez cestoviny, sladke som mala minule, dnes so sampionmi, rajcinovou omackou a zeleninou, ja do tej omacky nasypem trocha mrazenej zeleniny ked sa to dusi a je to dobrota 🙂

Ja som teda povolila v 100 percentnosti, vcera som si dala ferrero roche 😀 Ale uz zas slapem naplno, lebo chcem dat dole aspon tie 4 kila este za mesiac 🙂

V Irsku su dost zaplavy, 50 km od nas su evakuacie ludi atd..dufam ze to nepride az sem..uz mi z toho dazda hrabe..otras..nastastie teraz zatial neprsi, uz by to mohlo povolit, vsak chudaci ludia su zatial v skolach a kostoloch ☹ ☹ ☹ ☹

ivella
23. nov 2009

ahojte,no konece ma niekto rovaky den ako ja--zdenka,tusim aj to iste budeme jest,kuracinka so zeleninkou..stale som sa neprejedla 😉
bea,nonono 😀 no ja vcera vitaminy,ale jedine co sa podobalo ovociu,boli jahody v pudingu 😕
ale uz je tyzden,tak zase mozem naplno,dokonca az do soboty 😀 potom ideme dva dni po sebe na oslavu 60in,to bude brutaaal 😵

adamko05
23. nov 2009

ahojte...
ja dnes škroby... zemiaky už sa peču....

včera som šla na 90%, boli sme u našich na obed, pohoda, kuriatko.... ale potom za bráchom sme šli do penzionu (je tam kuchar) a veru, dal chutnať nové dezerty čo robili... tak som mala jeden kopček škoricovej zmrliny, a také "ohriate" slivky a štava a troška červeného vinka... to bol ten prehrešok 10%... ale inak pohoda....

dnes som odhodlaná, NEPORUSIT... aj ked večer mám piect závin, Adamko dnes "nakázal", či spolu upečieme po škôlke... tak snád vydržím nan do zajtra 😉

lucijja
23. nov 2009

ja si dnes idem piect pizzu, len taku s pretlakom, hribami, rajcinami a paprikou...Skoda, ze si tam nemozem prisypat kustek syra... 😀 Ale nejako to vydrzim. Baby, ked je pisana na veceru cokolada na varenie tak kolko? Hadam nie cela tabula? 😀

adamko05
23. nov 2009

lucijja... riadok čokolády... 😉

lucijja
23. nov 2009

no tak to znesiem... 😀 lebo tam mam napisane ze jedna tablicka cokolady, to by uz asi nebolo o diete... 🙂

bea44
23. nov 2009

lucijja:
ale je velká a mala čokolad na varenie 😀 ja kupujem samozrejme tu najvacsiuuu 😀 😀 😀

adamko05
23. nov 2009

bea 😀 😀 😝 ... ale dobrý nápad, takto ma nenapadlo uvažovať 😀

ja som dojedla práve... som mala aj pomocníka... malému chutí všetko, čo jem ja 😅 ....ale šak, zemiaky su OK aj pre neho.... a mala som ich veru dost... plnýýý tanier 😖 ... tak som rada, že troška odjedol...

na večeru asi tiež zemiaky, lebo tata už sa včera večer pýtal, že "čo môžeš večerat, dal by som si zemiaky".. tak dnes mu to splním 😉

maly pôjde spat, uvažujem, že aj ja... vysávat nemôžem, varila som doobeda... žehlenie nemám (teda, pár kuskov).. ale ešte mi schne, tak to zajtra....

kupelku by som mala "vyrajbovat"... ale možno, ked tata príde z práce, zabaví deti, sa mi to porarí 😉

lucijja
23. nov 2009

bea, tak to som sa pobavila aj ja...Ja som kupila taku "normalnu", lebo horku moc nemusim...ale zase mozem vecer zmrzlinku - a tiez rozmyslam kolko su tri kopceky z nanukovej torty... 😀 Ja mam zase teoriu ze zo zmrzliny sa nepribera, lebo sa ti ropusti uz v ustach a teda do zaludka nic nejde - takze logicky sa z nej nemoze pribrat... 😀 😀 😀

ninimimi
23. nov 2009

ahojte! tak ja mám prvé kilečko dolu keby to tak išlo stále 😉 des som ovocinárka a už myslím na zajtrajšie masko 🙂 horzné čo musím to vydržat 😀

ivella
23. nov 2009

bambulky,len tak dalej,,,aj ked ...keby sme sem popisali vsetky teorie,ktore si vymyslime,,asi by to tu museli premenovat
adamka,od teba niekedy vypytam dajake receptiky na pecenie-vsetko znie tak chutne 😅
ja som doobedu behala po obchodoch,na dusenie masa neostal cas,takze som kupila tvaroh a parky a samozrejme parky vyhrali(3ks)+celozrnny rozok,,no a som napraskana 😀 .este tri ostali,uz vidim ze drobec zje dva a na veceru si pekne mozem jeden spapkat.
ninimimi,drzkaj sa,prve kilecko,druhe kilecko,,ani nebudes vediet ako a zrazu 10 kileciek 😀 😀 😀

zuzanat
23. nov 2009

ahojte, ja mam dnes zemiaky, prave sa pecu s cibulou, rajcinou, kapiou a kukuricou, tak uvidim ci to bude jedle 😀 Vcera som isla tak na 99,9% a oddnes som si slubila, ze zacnem robit brusaky, tak uvidim, ale nebolo by zle. V sobotu som ani zdaleka nemala vitaminovy den, ale tak po dvoch rokoch som vypadla medzi ludi, a ja proste pizzu milujem,ale mala som aspon ovocny napoj-volal sa Opereny had 😀

krasulka
23. nov 2009

Cafte zeny len sa pekne drzte, ja som rpave zjedla veceru 2 jablkove kolaciky, dnes som si dala akosi skorej dufam ze vydrzim do ranajsieho ovocia, a baby mam problem a neviem ci nesuvisi s dietou.

Uz druhy tyzdne krvacam mimo cyklu..a to uzivam HAk takze doteraz som problemy nemala, myslite ze to moze mat nejaku suvislost?

ivella
23. nov 2009

joooj,krasulka,netusiiim---no popri mojich dietach(a to ich praktizujem uz peknych par rokov,som mala skor opacny problem,,ked rychlo schudnem,zvycnu meskat..no nemyslim si ze tato dieta to sposobila,nie je to nic drasticke,skor jem viac nez pri ostatnych..HA som nikdy nebrala.

lucijja
24. nov 2009

tak ja mam dnes prvy vitaminovy den. Mam za sebou dve kiwi a 150 brusakov. 🙂

zdenka112
24. nov 2009

ahojte ja som tiez po ranajkach dve jablcka a uz aj kava bola.dnes bude sosovicova polievka tak sa tesim.vcera navecer sme bastili s malu lentilky 😀

bea44
24. nov 2009

noooo lucijja ta tvoja teoria o zmrzline sa mi pozdava 😀 😀 😀 . ja som ju, odkedy drzim dietu nemala ☹ .
ale teraz , ked si to tak pekne zdovodnila ...... 😎 😵

ja dnes tiez vitaminy, klasika: ranajky a obed ovocie a večer to uz nezvladam , tak zelenina 😔.
uz mam kupenu cuketku / taku mladu/ robim si ju len tak s bilinkami na troske oleja. mnam uz sa tesim ako sa napraskam.
Ivella: ja podobne, drzim diety snad uz 20 rokov s prestavkami. ale tak, ako pri tejto som sa este neprepchavala.
to ani nie je dieta, nebyt tej vody 😀 😀 😀 😀
Krasul: myslim ze to dieta nesposobila, ta ma prave opacny učinok, ako pisala ivella.

adamko05
24. nov 2009

ahojte...

ja mám dnes uhlohydráty... dám si rajčinový "guláš" s kolienkami (maso eeee)... sa teším, to mám rada, taku "polievočku" a na večeru mám orechový aj čokoládový závin, čo som včera robila.. (v maku boli mušky 😠 😠)... inak, už ste robili kysnutý koláč bez kvasníc 😀 😀 😀.... som ich zabudla dať do pekárničky... a po 45 min. furt pozerám, čo to cesto nekysne.. 😀 😀 a potom mi došlo, že ked som to chystala, malý sa pokadil a nedala som to tam... tak som šupla sušené, hodila premiesiť a je OK... "vdaka bohu za pekárničku" 🙂... ručne by som to musela vyhodit... toto sa mi ešte nestalo, že by som zabudla dať ZAKLADNU surovinu 😀 😀 (demencia)

malý spí.. som ani nečakala, že doobeda zaspí... vstával o 7.45, ale tak je fakt, že viac jak hodinu sa ráno od 5tej prehadzoval... tak to asi potreboval dospat... len neviem kedy pôjde chrnet druhýkrát... asi pôjdeme von okolo 14te a hádam zaspí.. len fuuuukáááá tu... a cestou sa stavíme pre škôlkara....

včera som šla na 110%... vôbec nic, snád aj dnes tak a dufam, že cez víkend, až sa odvážim, aj dáky ubytok bude... bo stále to je tých 63,5... už by som brala vidieť 62ku 🙂

adamko05
24. nov 2009

krasul.. a ešte som chcela... podľa mna to nebude dietou... ale nemáš nový HAK... alebo nemáš ju iba napr. prvý, druhý mesiac... po prvom pôrode mi toto robili 3 druhy HAK, že som mala menzes hocikedy... 😒