90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lenka0005
4. máj 2009

Ja som dnešok tiež bez prehrešku zvládla,za celý deň som zjedla 3 banány a celý varený karfiol 🙂 😉 🙂

tara2
4. máj 2009

leni karfiol ja moooooooozem, akurat som dnes jeden kupila v Lidli 🙂

lenka0005
5. máj 2009

Lúčim sa,o 2 týždne sa tu ukážem a dúfam,že aj pochválim s výsledkami 🙂 😉 🙂

tara2
5. máj 2009

Dobre ranko 🙂
tak dnes mam skroby, na obed bude zeleninove rizoto 🙂 . Leni maj sa pekne a potom porovname 😉 . Vela stastia 🙂

claudee
5. máj 2009

ahojte 🙂
ja mám dnes UHL, ale sa mi zdá, že som to prehnala 😅 Na večeru som si dala kakaové venčeky a čierny chlebík s maslom a lekvárom 😠 strašnééé chute boli 😠
zajtra to hádam napravím s ovocným dňom, jednoducho budem musieť !!! 😕

zajo79
5. máj 2009

ahojte,

ja mam dnes bielkoviny za sebou - moje oblubene. Bez tych prehreskov to nejde, i ked som si prve styri dni myslela ze ziadne prehresky nebudu. A zase - nepotrebujem schudnut 20kg, takze radsej nech to ide dole pomalsie aj s obcasnymi prehreskami ako rychlo dat dole 5kg a potom sa prezrat tak ze to clovek dozenie.
Na mna zmurka na stole moja oblubena kokosova fidorka - no ale odolaavam, schovam ju asi niekam daleko a vysoko.

Ja som si spravila dnes salat hlavkovy, s tuniakom,rajcinami - tatinko mi to okostoval,ze aj on chce take a ze preco take nerobim castejsie 😀

zuzanda
5. máj 2009

čaute, tak ja sa musím pochváliť, dnes boli vitamínky a konečne po dlhej dobe bez prehrešku 😉 ... ale už som prišla na to, ako sa to dá zvládnuť... hlavne nesedieť doma, lebo vtedy by som len jedla... dnes sme boli doobeda vonku, poobede u našich na grilovačke, otec mal narodeniny a ja som odolala všetkým nástrahám 🙂 🙂 som hrdá a pyšná 😀

zajtra ma čaká voda, no to si pochutnám ☹ ale budem sa tešiť na ďalší deň na bielkovinky, ten deň mám aj ja rada, tam je veľká variabilita, čo môžem jesť a všetko lúbim, mäsko, mliečko aj rybky 😀 😀

želám dobrú noc 🙂

tara2
6. máj 2009

Dobre ranko 🙂
zajo - moja rec...presne to iste som hovorila vcera kamoske 😀 a tuniaka ja milujem takze uz viem co bude na obed v piatok 😀

claudee - tak tie chute doverne poznam 😀

zuzanda - to si dobre ze si odolala, ja by som si asi nieco zobla ako sa poznam 😅

zuzanda
6. máj 2009

tara2... no včera som si síce nezobla, ale dnes zobem jedna radosť a to mám vodový deň ☹ ... ja to už asi nevydržíííím... dala som si na obed banán a dojedla po krpcovi kroasan 😅 , teraz pečiem tortu a je to veru riadne ťažké, našťastie pečiem zatiaľ len pláty a tam sa nedá moc mlsať, ale tie sladké vône mi robia chuť na sladké ☹ ☹ ... už aby bol večer, s tým tuniakom ste mi narobili chute, veru si ho aj ja zajtra dám 😀

inak tu teraz prší, tak sa ani nedá ísť nejak von a potom je to oveľa ťažšie vydržať, ked človek sedí doma

zuzanat
6. máj 2009

ahojte, ja som od pondelka tiez na tejto diete, ale budem ju drzat bez ovocneho dna, nemam si kde kupovat ovocie, ale vraj to ide dole aj bez toho, tak uvidime...
uz som ju kedysi drzala a celkom fajn sa mi podarilo schudnut, tak dufam, ze aj teraz to tak pojde, aj ked som hladna ako pes! 😝 😔

delta35
6. máj 2009

ahojte baby, tak po dlhom váhaní som sa rozhodla, že od zajtra aj ja nabieham na túto zázračnú diétu. pridá sa niektorá???

zajo79
6. máj 2009

ahoj delta,

ja som na zaciatku, takze to mam skoro ako kebyze len zacinam..hlavne po poslednych dvoch dnoch...vcera som mala ovocny den, dnes som mala par trojuholnickov pizzy - no nevadi, nebudem si z toho robit vycitky, ved jest sa musi a pomaly dalej zajdes. Kolko by si chcela zhodit?

tara2
7. máj 2009

caute 🙂
tak ja som tiez skoro na zaciatku dnes som 8 den...

zuzanda - ale nic si z toho nerob, tak vela si toho zase nezjedla 😉

zuzanat, delta - super, ze sa pridavate aspon nam tu bude veselsie 😵

...ja som mala vcera UH a vecer som zjedla 2 keksy a sezamovu tycinku 😝 😝 😝

delta35
7. máj 2009

zajo79 - super, aspoň nejaká morálna podpora. tak dufam, že dám dole aspoň 6 kíl, to je môj prírastok po Vianociach. oh, veru neviem, snáď sa to podarí! ty už cítiš nejaké zmeny?

tara2 - no? snáď vydržím aspoň pár týždňov!!!

delta35
7. máj 2009

zuzanat - píšeš, že sa Ti podarilo schudnúť...potom sa Ti kilečká vrátili alebo je to naozaj viacmenej trvalé? a koľko si schudla? potrebujem motiváciu 😉

zuzanda
7. máj 2009

ahojte, babule 😉 tak môj včerajší vodový deň, totálne fiasko 😠, večer som sa nadlávila sušienkami, čo som na sobotu piekla, som naštvaná, aj som s tým chcela praštiť, lebo za posledné 2 týždne mi nezišlo ani kilo, som sa teraz vážila a merala a za mesiac to vychádza nejaké 4 kg dole a možno 3-4 cm z obvodu 😒 , nič moc, mohlo to byť aj viac, ale zasa lepšie ako nič, nie? 😉... kočky, pri diéte aj cvičíte? ja chodím nepravidelne na aerobik, ale to podľa toho ako príde muž z práce, takže často nestíham, lebo nemá kto byť pri deťoch 😒

delta, zuzanat, vitajte 🙂

detla, ja som diétu už dávnejšie tiež držala, odišlo za 70 dní 13 kg a potom ešte dačo cvičením, a vrátili sa mi 4 do vianoc, a to som teda jedla všetko a hlavne sladké 😅, teraz tie 4 mám za mesiac dole a ešte chcem dačo ďalej zhodiť, ale teraz to už musím vydržať celých 90 dní, ale asi aj dlhšie, lebo to ide pomalšie dole ☹

delta35
7. máj 2009

zuzanda - 13 kíl!!! 😲 oh, tak to ma podrž! to už je niečo!!! idem každopádne nato!!! aj keď ma asi zabije moja závislosť na sladkom...

zuzanat
7. máj 2009

ahojte, ja som ju drzala asi pred 2rokmi,za 90dni som schudla 90kg a obcas som robila aj brusaky, teraz vobec necvicim a vynecham aj ovocny den, tak snad to pojde. Neviem presne, ale tusim som naspat pridbrala len kilo, takze v pohode.

tara2
7. máj 2009

zuzanda - podla mna su 4 kg za mesiac dost 😕 keby sa to mne tak podarilo tak by som bola spokojna 😅 a ja zatial moc necvicim ale zacnem, uz mi prisla knizka s cvikmi na brucho 🙂 . A predtym si teda dobre schudla 😕 to si ju drzala cely cas poctivo?

zuzanat - 90 kg? 😕 😕 😕

zuzanda
7. máj 2009

tara2... no úplne poctivo nie, možno prvé 2 týždne to bolo na 100% a potom tak na tých 85-90%, čiže som vedela kde tam niečo zobnúť, a aj tak to išlo pekne dole... ale bolo z čoho uberať, moja bežná váha pred deťmi bola tých 68-70 kg a po 2 deťoch som mala 90!!! 😠 tak ani nebola iná možnosť

delta35... aj ja som závislá na sladkom, teda, ked zrovna nedržím nejakú diétu, ale pri tejto diéte to išlo akosi ľahšie, po tých 2 týždňoch si človek úplne zvykne na to stravovanie, a nejak ani sladkosti nevyhľadávam, a dám si niečo sladké cez UH a zatiaľ to stačí 😝 ... tak držím palce 🙂

adamko05
7. máj 2009

ahojte.... voľakedy som sem prispievala... pred dvoma rokmi som uspešne zhodila touto dietou 7 kg... 😵 (z 65 na 58)...

teraz po druhom pôrode mi zostalo 10 (mám 71,5, teda v pond. som mala) , tak som sa od pondelka na to vrhla... síce som neni teraz stotožnená, tým že som doma, s vit. dnom, ale dnes som ho držala... práve si varím jablká a dám si do toho kokos.... mnáááám 😝 .. tak snád to dnes zvládnem... ostatné dni by nemali byť problém, aj ked hned v pondelok som pocítila nedostatok príjmu sacharidov 😀 😀 😀

inak, zuzanat... je susedka a asi teda myslale 9 kg .... to len pre upresnenie... začali sme v pondelok spolu... 😉

tak zatiaľ do písania..

tara2
8. máj 2009

ahojte vcera som mala vitaminy a vecer som si dala suchar 😠 , ale co nikto nie je dokonaly 😀 😀 😀

adamko - ja viem ze sa zuzanat pomylila 😉 a vitaj medzi nami juchuuuuuuuuu ale nas pribuda 😵 😵 😵

adamko05
8. máj 2009

ahojte....

dáko tu ale viazne pokec 😖

ja mám dnes bielkoviny, vidím to na jogurty, môôôôžem, že??

práve sa idem "krmiť" kávou 😀 😝

zajo79
8. máj 2009

ahojte.

tak ja vcera som sa drzala cely den, mala som skrobovy den - vecer svokra priniesla moje oblubene milovane orechove rozteky. 😅 ...zacnem ju podozrievat ze skusa moju pevnu volu.

A mala som ich aj dnes na ranajky - len tri kusky, a to mal byt vitaminovy den 😅 noco, hanbim sa, dnes zhresim tiez, idem bratovi, ma sa grilovat, zajtra nieje na obzore ziadny prehresok, az v nedelu - ideme na prijimanie,maju posedenie niekde v restike v nitre 😀 takze ja tento vikend same prehresky, vaha bude stat, co aj stoji posledny tt, od pondelku idem do toho zase naplno, posledny tt som to flakala - lebo sa vzdal aj tatinko, takze nemam doma chudnut s kym 😠

adamko, ten jogurt by som si dala namiesto vecere

zajo79
8. máj 2009

ja som schudla zatial dve kila, co bolo len za prvy tt, tento tt mi vaha stala 😠 tak mi treba, mala som byt doslednejsia, ale kazdy den bolo nieco. Ale ked vidim ako mam volnejsie rifle, tak sa tomu aj tak tesim. Este tak 4kg ked dam dole, tak budem spokojnaaa.

tak som teraz nazhavena, od pondelka uz FAKT MUSIM VYDRZAT.

Este ze ste tu kocky, aspon nemam pocit,ze sa sama nato...ked to tatinko nevydrzal - padavka

😀

adamko05
8. máj 2009

ja si sam veeeeľký jogurt a malý jogurt. nápoj na obed a na večeru malý normálny jogurt..... 😝 😝 ... lebo to nechcem kombinovať, že na obed mäso napr. a večer jogurt... tak by sa to ani nemalo... aj ked som to tak sem-tam robila...

ako so m to držala prvýkrát neuveriteľne mi jogurty chýbali.... dáko mi bolo divné dať na obed jogurt...ale teraz som povedala, že budem striedať... ja nemusím sále maso... ja mám rada aj syry... mliečko 😉

inak, už dva dni som ako tak cvičila... 😀 😀 ... žiadna sláva, ale brucho ma z brušákov bolí riadne... šak rok mi iba ráááááááááááááástloooooo 😠 😀

adamko05
8. máj 2009

oj, idem dačo robiť.... ale nechce sa míííí.... všetci sme doma.... vonku krásne... že by sme šli von a kašlali na dáke to upratovanie...???:... šak tu nemáme na.r.neee 😀

majte sa... dietovačky... idem hodiť ešte banán do bruška 😉

zajo79
8. máj 2009

uz mam vahu ako pred otehotnenim - uz len dam dole, to co som pribrala par mesiacov, ako som zostala tehotna, dufam ze to pojde. Ak nie,tak sa vesat nebudem, na mna by stacilo cvicit a neveceravat. Preto to neberiem ako tragediu ked to nepojde. tie tri-styri kila potrebujem dat dole, preto,lebo mam plnu skrinu handier,ktore by som natiahla na seba a nebola v nich ako hurka 😀 najhorsie co sa moze stat -kupim novy satnik 😀

zuzanat
8. máj 2009

ahojte, ja som dnes mala na ranajky len kavu, akosi som zabudla na ovocie 😅 Dnes mam skroby, ale pobede tu je grilovacka v dedine, tak budem mat co robit, aby som odolala, ale zatial to ide v pohode.
zajo ty si schudla za tyzden 2kg? to by som sa tiez potesila, ale to asi nehrozi. Ja nemam stale predporodnu vahu, nie ze by som bola nejake siroka, ale v pase mam vsetko napratane 😔

zajo79
8. máj 2009

s pasom som zmierena - mam dve moznosti ak by som sa chcela priblizit povodnemu stavu, si to odfiknut z nozikom alebo kazdy den cvicit brusaky o dusu - co sa mi teda nechce.

ale ak zhodim, nebude to take zle..ostatne sa hadam spravi casom. a ak nie...ved nemam 15 rokov, aby chodili len opatky,rifle a opasok, na jesen mam tridsiatku na krku, tak nech je so mna zenska

😀 😀 😀