90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
12. jan 2014

@boldy hrach je UH ? no podla mna hrach je strukovina cize je to skrob tak isto ako sosovica alebo fazula .....a co sa tyka mojej pizze mala som chut dala som si .....kazdy musi uznat za vhodne co si da a co nie, co ma rad a co nie a musi sa poznat ........ja viem ze keby som si si urobila len s paradajkami tak by som si na to potom dala obed co jedli ostatny doma lebo mi mi to nestacilo chutovo ..... je to na zvazeni kazdej jednej osobitne ...... a kedze to neberiem ako dietu ale zmenu stravovania dam si 😝

boldy
12. jan 2014

ty hovoris o hrasku ja o susenom lupanom hrachu

lydka84
12. jan 2014

@boldy
hovorime o tom istom ,.,,, podla mna je to skrob kedze je to strukovina (tak isto ako vysusena fazula, sosovicam cicer, ... ) .... na zaklade coho je to podla teba UH ??? mozno zmenim nazor 😉

moje2deti
12. jan 2014

babule, nejaký receptík z vlastnej skúsenosti na tuniaka z plechovky nemáte? ďakujem

ráno som sa zo zvedavosti vážila, začala som 2.1. a mala som -4kg 😉 ale úbytok cm žiadny - nesťažujem si, len referujem 😉 keďže na váženie a meranie ešte nie je ten správny čas 😀

boldy
12. jan 2014

sorry som si pomylila uz som nasla tu foto,.som to tam opacne len napisala opravujem

andrea1516
12. jan 2014

@walen aj ja som robila tak ze polku me polu im lenze som spravila ako si pisala s jednej davky a na plech vysli my na jede velky a dva male a priatel ze im to je malo tak som este jednu davku robila takze dve talcy prlej pizze a mne slinky behaju a este ked som im syr riesila a suku mnamky ale odolala som....ale iba caje pijem lebo som sa velmi najedla uz my dneska oci jedli a nie hlad tak zajtra sa tesim ze vitaminy budu,,,recept si otpisujem do zožita myslim ze ho budem casto vyuzivat....dakujem super receptyk

magica78
12. jan 2014

@boldy str8 90 dnova rozlisovacia dieta skrobovy den
OBED : mozete jest fazulu,hrach,soju,sosovicu,cicer,ryzu alebo zemiaky a vsetky obilniny

andrea1516
12. jan 2014

@moje2deti krasne skoro raz tolko ako som ja schudla pekne ty to ide

lydka84
12. jan 2014

@boldy
skvelaa foto, pomohla si nam v jednej veci a to v tom co ja tvrdim ze zeleny cerstvy hrasok je aj zelenina a moze sa papat kazdy den 😉
super, mas viac takychto zaujimavych obrazkov??? podla mna tento je supeeeeeer takto to vidiet

magica78
12. jan 2014
magica78
12. jan 2014

@lydka84 zle si to precitala tam je napisane na ktory den je to vhodne , nie ze je to B 🙂

lydka84
12. jan 2014

@andrea1516
ja som robila tak ako ty na dve plechy jednu seba a druhu nasim doma so sunkou a syrom .....samozrejme moja sa piekla prva najedla som sa kym sa dopiekla ta ich aby som sa nezlakala na tu so sunkou a syrom 🙂

lydka84
12. jan 2014

@magica7hej viem uz som opravila cely koment.....

boldy
12. jan 2014

ak ste na fb dojdite do temy 90 dnova dieta, tam baby davaju take super obrazkz, pomocky, aj recepty

lydka84
12. jan 2014

@boldy
ja s fcb moc kamoska nie som a som tam asi tak 3,5 minuty denne...ale mozno niekedy nakuknem ....dakujem za typ

andrea1516
12. jan 2014

@lydka84 ja som robila na 4male a dve velke 🙂na zelanie priatela mala teraz jedla duplu a poslala som aj svokromcom a este stale maju vela a ja sa vyhibam kuchine🙂aj ked dlho to ani vidiet nechcem lebo som prezrata myslim ze som zjedla viac ako moj zaludok zvladol🙂

andrea1516
12. jan 2014

@boldy ja som aj tu aj tam viac napadou premna lepsie 🙂

magica78
12. jan 2014

@lydka84 vsimla som si ze si koment upravila 🙂

petra53
12. jan 2014

Ahojte, kocky prosim vas, do akej kategorie patria ryzove rezance? Myslim tie tenucke cinske. Dakujem za rady 🙂

zazulkaa
12. jan 2014

@lydka84 Chcela som sa spýtať, robila si si ryžu na sladko. Použila si to ryžové mlieko, bohužiaľ ho doma nemám a neviem či ho zoženiem do zajtra, myslíš že sójové sa tam použiť nemôže?

lydka84
12. jan 2014

@andrea1516 ja som najedena dost ale ma od rana strasne boli hlava uz aj tabletku som vzala a nepomohlo, ale je pravda ze vobec nepijem..... mam s tym cez vikendy problemy, v praci pijem na litre a doma ledva liter.....

lydka84
12. jan 2014

@zazulkaa
podla mna mozes, kedze sa v knihe pise ze ak pijes kavu s mliekom tak nemas pit s normalnym ale sojovym napojom ( kazdy den) tak podla mna ked si raz das nic sa nestane....ja by som si dala 😉

zazulkaa
12. jan 2014

@lydka84 Ďakujem za rýchlu odpoveď, ktorá samozrejme potešila 🙂

lydka84
12. jan 2014

@zazulkaa
je to nazor kazdej ... ci to chces drzat tak ze vsetko take vylucis alebo tak ze sem tam v niecom ustupis a vydrzis dlhsie...pre mna je schodna ta druha cesta ...a ja pijem kazdy den kavu so sojovym napojom a za tyzden som mala dole 3,5 kg...takze v pohode, nijaku paseku to nerobi .....je nahoda ze som ja mala doma ryzove mlieko ....len preto som ho pouzila....

lydka84
12. jan 2014

@petra53
ake maju zlozenie? je v nich aj muka ci len ryza ???

zuzka2010
12. jan 2014

baby je velky prehresok dat si vecer za hrst burskych orieskov nesolenych?

lydka84
12. jan 2014

@zuzka2010
nie je ....najdem v knihe ale pri ranajkach aj pri vitaminovom dni su oriesky nesolene dovolene... takze urcite lepsie ako sladkost 😉

ketrinn
12. jan 2014

@lydka84 v tej kukurici maš pravdu ja ju radim podla toho aka je napr,
mrazenu,čerstvu,-ako zeleninu
usušenu ako napr kukurična muka,kukurične lipienky,chrumky,vločky -ako uhlohydrat
kukuričny škrob ---škroby🙂

ketrinn
12. jan 2014

@petra53 myslim že skroby🙂kedže su z ryže🙂

ketrinn
12. jan 2014

@zazulkaa určite sojove ano pridam receptik ja som ho robila včera pre deturence