90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
24. jan 2014

😉 😉 😉 😉 čaute cicuše 😉 😉 ♥♥♥
..dneska som sa sama seba od_rbkala...som si rezance z makom urobila na obed...sliny mi tiekli jak bernardínoviy,kym som spravila a prd z nich...mala som mak dlhšie pomletý a bol horký ako fras 😠 😠 😠
ma gágor štípal po dvoch vidličkách 😖
@lydka84 lydka ja som tiež syrovo - sladkáá...skrz mňa je skoro celá rodina vegetarianska 😀 mäso nemusím tiež

@ketrinn sa s Tebou nekamarátim už 😀 ty mäskováá tss 😝 čo zajtra plánuješ papať?

@andrea1516 Adi a ty ako?....nestíham Vás čítať...píšete jak spisovatelky 😉 🙂
♥♥♥♥

ketrinn
24. jan 2014

@miskakyska joj ako by nam bolo dobre ja by som jedla meso z taniera a ty ostatok xixixi to by som brala len teraz sa musim ovladat ja ked som na ranajky nemala meso tak som doobeda snorila stale po chladničke ,ale teraz ovocie poctivo to ranajky som este neporušila ako držim,u mna rekord 😎 zajtra sa tešim na ovocie cely den budem papat a hlavne pit lebo som lietala 2 dni po vyšetreniach a zanedbala som čo sa dalo 😔 hlavne pitie.zajtar musim dohnat,,,spisovatelky hlavne ja že?xiiiixmne papula musi mliet stale už ma palce bolia🙂

lydka84
24. jan 2014

@2momo2 ta zas ja take ze nezjem su huby a cibula takze ziadne jedla kde idu tieto dve veci nemusim ... co je tiez tazke pre mna.... ale skusala som cersve sampiony na pizzu a toto mi nevadilo takze ak zapeciem cerstvy sampion to zjem, tak aspon nieco z hub po 30 rokoch 🙂
ja som si zistila tu na mandle sama testy mi nevychadzali na nic.. len ta potravinova intolerancia mi vysla skoro na vsetko .... co uz to sa otukavam ze z coho ma nafukuje

2momo2
24. jan 2014

@ketrinn sranda, aj ja beriem nalcron. potravinové potraviny mám celkom dobre podchytené, ale tiež niektoré veci, ktoré mi nespôsobujú vyslovené problémy, tak tie jem. Ale napr. lieskovce, alebo vlašské orechy, to fakt nemôžem.Mám aj ekzém, takže aj na ten majú vplyv potraviny, ktoré jem. Ale čo sa týka intolerancie, tak to mám pocit iba z múky,

andrea1516
24. jan 2014

@miskakyska ahojky ja pohodicke dneska 3l boli zajtra zvisim na 3,5l som zedava ak pojdem o da tyzdne do toho strediska ake budem mat vysledkyeste to pravidelne jedenie my chyba ,,,,zajtra vitaminy na tie sa tesim zatial iba tie my idu na jednotku...ale od pondelka som nestala na pase co ie je dobre ale bolo vela prace...ja lubim sladke ale kolace veternik a tak ale aj to opcas ale placinky vobec ai buchyt a ked si mam vybrat medzi tvarohovimy cestovinamy a makovimy tak tvaroch zvitazil 🙂))))

lydka84
24. jan 2014

@andrea1516 ja mama rada kuracie stehna , pris avobec alebo potom vhvadziu nozinu ... inem maso staci raz do roka

2momo2
24. jan 2014

@lydka84 varenú cibulu nemám rada ani ja. ale čerstvú tú môžem 😀

lydka84
24. jan 2014

@2momo2 ziadnu cibulu , ako mala som bola chora anapchavali ma 2 tyzdne s cibulou s cukroma od vtedy mam voci nej averziu

andrea1516
24. jan 2014

@lydka84ani ja nejem ie maso bravcove nemozem hovadzie elubim ale me kuracie a morcacie uplne staci 🙂

lydka84
24. jan 2014

@miskakyska ako ja si dam ale asi 50% mojho jedalnicka je zelenina a potom postupne ovocie a a rovankym dielom maso zemiaky ryza chlieb a minimum cestovn.... dam si z casu an cas ale nenayti am to nadlho a ani extra mi nechutia....

matamisi
24. jan 2014

@lydka84 celozrnne cestoviny s pestom som mala a na veceru udeneho pstruha so salatom...

lydka84
24. jan 2014

@andrea1516 no tvarohove cestoviny su senzacne ale tie nemozeme 😒 takze nic ine neostava len papat makoveeeee

lydka84
24. jan 2014

@andrea1516 no kazdy mame to svoje u mna naj je losos alebo hovadzia nozina, popropade kuracie stehna.... a potom syryyyyy v kombinacii so zeleninou

lydka84
24. jan 2014

@matamisi davas si na UH vecere maso???

lenka1408
24. jan 2014

Ahojte baby,
no tak ja nemám alergiu na žiadnu potravinu. Teraz neviem, či mám povedať chvalabohu (že možem papať všetko) alebo škoda (že možno preto vyzerám tak ako vyzerám, teda musím chudnúť). Inak ja ľúbim mäsko aj kuracie (prsia moc nemusím, sú pre mňa také suché, skôr stehná), aj morčacie, aj hovädzie, mám rada aj ryby, aj syry, no a sladké to ja tiež môžem. Ale radšej dám prednosť čokoláde a tatrankám ako zákuskom. A inak cibuľu milujem, aj surovú, aj dusenú. Ja ju dávam skoro do každého jedla a čo je mňamka, to je opražená cibulka na čerstvom chlebíku a posolené. 😝 . Lidka si teraz povie, že fúúúúúúj, to musí byť humus 🙂 . No ja sa zase na zajtra neteším, ale v nedeľu by som si chcela spraviť pečienku, schvalujete mi to?

lydka84
24. jan 2014

@lenka1408 az na tu cibulu sme na tom rovnako 😉
co sa tyka kuracich stehien potesim ta ze na chudnutie su ovela lepsie ako prsia kedze obsahuju prirodny L-carnitin...... a to iste co sa tyka prs tvrdim aj ja, pride mi to suche..... aj ked zas do pacu na salat su skvele prave prsia.... a ano cokolada je mnam ja sice mam rada aj kolace ale nie plnkove a uz vobec nie slahackove.... slahacku vobec nemusim takze ziadne veterniky nehrozia...naj je piskota na tom ovocie a zaliate zelatinou alebo puncovy .... mala som obdobie ze som cibulu ani pod maso nedavala, len do rybacej natierky ale uz aj pod masko davam......ale vyberam potom von ked sa da..... pecienka samozrejme moze byt inak super napad kecup a chlebik k tomuuu 😝 😝 😝 😝

matamisi
24. jan 2014

@lydka84 normalne nie,ale dnes mm chytil dvoch pstruhov a hned ich aj udil....no a nedaj si... 😝 😕

lydka84
24. jan 2014

@matamisi chapem ani ja by som asi neodolala
pytam sa len preto ze su baby co na UH veceru si davaju ze vsetko co sa ine dni nemoze dokopy, ňchlieb so salamou alebo pizzu so syrom, ryzu + maso.... tak som chcel vediet ci to tiez tak robis.....

lenka1408
24. jan 2014

@lydka84
Ja tiež koláče môžem, ale zákusky, kde sú maslové plnky to nie. Mňa z toho až striasa. Hlavne také z obchodu a cukrárne, tie sú otrasné. A veterníky fúúúúúúj. Zjem akurát tie malinké z lidla, aj to keď sú také studené. šlahačku tiež nemusím, akurát niekedy do kávy si ju dám. A v nedelu to pečienka istí, ale bez chleba, ja som pečivo úplne vylúčila.

misena741
24. jan 2014

Caute ja dnes ovocny den 1 pomaranc,1 banan ,1 kaki , par susenych jabk,bananov a par mandli.zajtr sa tesim na masko.mnam mnam.kilecka idu pomaly dolu, ktory den sa vazime?Nechce sa mi to hladat. 🙂

lenka1408
24. jan 2014

@misena741
Po 29 dni, po vodnom. Ale ja by som to nevydržala dovtedy

lydka84
24. jan 2014

@lenka1408 no tie veternicky z lidla mam v mrazaku do zasoby 🙂 a ja pecivo sem tam davam 😉

lydka84
24. jan 2014

@misena741 no nam co sme zacali 2.1. vychadza voda na 30.1 takze 31.1. - piatok by sme sa mali vazit

lenka1408
24. jan 2014

@lydka84
Ja som si ich teraz chcela tiež kúpiť do zásoby, ale tu u nás ich vždy nemajú, takže musím to niekedy vymáknuť. Asi len ked su v akcii.

lydka84
24. jan 2014

@lenka1408 to iste u nas su len vtedy ked su v letaku ...inak nie je sanca zohnat ale vraj to maju aj v kauflande bezne..ale nemala som neviem ci je to to isteeee

zuzka2010
24. jan 2014

@lydka84 vo stvrtok

lydka84
24. jan 2014

@zuzka2010
??? co vo stvrtok???
som stratila nit 😀 😀

zuzka2010
24. jan 2014

@lydka84 vodny den bude🙂

lydka84
24. jan 2014

@zuzka2010 a vazenie v piatok sak dobre som napisala ci nie?

zuzka2010
24. jan 2014

@lydka84 jaj ja som zle pochopila, myslela som, ze sa pytas, ze kedy bude, tak sorry🙂