90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zarinka9
27. jan 2013

ja viem, že sa to dá, ale tak keď som tam nemala po ruke žiadne ovocie??? no nič to,chyba moja, ideme ďalej 🙂

zuzx
28. jan 2013

@dianka1210 gratulujem k super ubytku a ani nevies ako si mi teraz pomohla 🙂
Prvy mesiac mi zislo 9 kg dole a to som mala vodovy den o jeden cyklus skor, lebo mi vychadzal presne na stedry den, tak som si to posunula. Uplne super. Cez vianoce som sa snazila, ale teda bolo par poruseni a 2.januara som znova nabehla naplno. V stredu mam druhy vodovy den a ja sa obavam, ze na vahe nebude ani o kilo menej ako bolo po prvom mesiace a bola som z toho dost nestastna, kedze fakt sa snazim, dodrziavam, par drobnych prehreskov bolo, ale vacsinou aspon v ramci skupin, vela pijem a tak a na vahe nevidim ziadnu zmenu....tak dufam ze po druhom vodnom dni sa to zasa konecne rozbehne.

prinzesz
28. jan 2013

ahojte kocky, mam otazku, ked je bielkovinovy den mozem si dat rano kavu? aj po ostatne dni? teda nie kavu pijem to caro tak som chcela vediet ci mozem.. s mliekom.. moc dik za odpoved!

zuzu1104
28. jan 2013

dobré ránko dievčence, tak ja som zas pochorela a zas nič z toho cvičenia. Posledné dva týždne som dosť porušovala, tak som sa rozhodla, že si vodu o dva týždne posuniem a odo dnes sa musím poriadne držať a zas mať pevnú vôľu ako na začiatku. Musím to dokázať.
@dianka1210 si nás všetky neskutočne motivovala, ja som presne takto potrebovala nakopnúť, aby som ten 3 mesiac už nejako dokopala. Si skvela, že sa ti takto perfektne podarilo schudnúť 🙂

7emma7
28. jan 2013

Dobré ránko prajem,

vidím, že sa tu mnohým z Vás krásne darí schudnúť, tak prosím poraďte aj mne :( ako začať a ako vydržať 🙂 mám 170cm a 80kg - môj zatiaľ "reálny" vytúžený cieľ je -10kg
keď som si čítala o 90dňovej diéte, vyzerá že naozaj zaberá.
ak Vás môžem poprosiť pošlite mi nejaké recepty, ktoré Vám chutia a dá sa na nich vydržať celý deň 🙂
viem, že raňajkovať by sa malo vždy ovocie (jeden druh) a striedajú sa dni - bielkoviny, sacharidy, uhľohydráty, vitamíny a jeden vodový deň
prosím Vás babenky napíšte mi aspoň taký základ na tieto štyri dni ako kedy čo jedávate - prípadne čas jedenia 🙂 neviem, či sa musí dodržiavať nejaký odstup medzi jedlami a pod...

Ďakujem krásne a držím palce všetkým 🙂

cutty
28. jan 2013

@zuzu1104 Ahoj moja sme na tom podobne, tiez potrebujem znova nakopnut ako na zaciatku. Od vcera som si povedala ze idem zase tak ako na zaciatku - co na obed to aj na veceru, ziadne kombinacie hoci aj z povolenych potravin, ziadna tycinka sem tam, nic ! !! A zacat konecne opät kazdy den s cvicenim 😠

cutty
28. jan 2013

Tak ahojte dievcence, ranajky uz mam za sebou - banan a dnes mam UH a budem si robit cestoviny s omackou z cerstvych paradajok, troska cesnaku, sampinony, cibulka, korenie ...uz sa tesim 😉

zuzu1104
28. jan 2013

@cutty super Katka, budeme sa navzájom povzbudovať 🙂 Aj ja mám dnes UH🙂, už mám zamiesené na pizzu. Začínaš od dnes cvičiť? Ja asi až kaď trošičku vyzdraviem, lebo ani dýchať poriadne nemôžem a bolí ma celé telo.Dúfam, že do troch dní budem fit, aby som sa mohla do toho poriadne oprieť🙂 Určite to bude fajn, som si isté, že to zvládneme.
Potom ideš na pokračovačku?

cutty
28. jan 2013

@zuzu1104 Ja si asi tu 90 dnovku predlzim 🙂 A ano uz chcem dnes cvicit ,tak dufam ze sa mi to aj podari splnit . Musime to dat Zuzi.

zuzu1104
28. jan 2013

@cutty no aj ja som rozmýšľala, že si potom dám ešte 29 dní a až potom pôjdem na pokračovaciu 🙂 Tak dáme spolu ešte ďalších 90 dní, kedy máš vodu?

amikka
28. jan 2013

Ahojte , čítam Vás tu tak sporadicky. Ja už som raz chudla s 90 dňovou, výsledok - 18 kg. Takže určite to funguje! Teraz som už 2,5 roky po nej, stále sa udržujem, aj keď teraz som pribrala, lebo som začala pracovať a nemám skoro žiaden pohyb. Takže som sa do toho dala na novo. Tak sa držkajte kočky, držím všetkým palce v chudnutí!

zuzu1104
28. jan 2013

@zuzu1104 chcela som napísať, že dáme spolu ešte po 90 dňovke 29 dní a až potom pokračovačka

cutty
28. jan 2013

@zuzu1104 Pochopila som 😀 Ja by som mala mat vodu 8.2. 2013 ale este uvidim ci ju neposuniem na neskôr.

zuzu1104
28. jan 2013

@cutty super 🙂 ja by som mala mať vodu 9.2 a posunula som si ju na 20.2

cutty
28. jan 2013

@zuzu1104 Tak si ju dam s tebou toho 20teho 😉

adamko05
28. jan 2013

ahojte...
som smutná, smutná... po týždni dolu ani gram... stále stojím na 66 😠 ... a to žiadne prehrešky ani... nechápem.. ale je fakt, že nejak som celý vikend nebola na veľkej... čomu nerozumiem, pri tej spotrebe zeleniny a ovoacia, čo mám...

ale ešte vydržím, hádam sa to pohne, zmenšim troška porcie.. ale hladovať nemienim 😝

čo robím zle...???

pijem ako dúha 😀

zuzu1104
28. jan 2013

@cutty dobre super moja, a potom môžme teda ešte pokračovať jeden mesiac 🙂 verím, že to dokážeme, som si istá🙂

zuzu1104
28. jan 2013

@adamko05 neboj ono sa to rozbehne, ideš z nižšej váhy a to ide oveľa pomalšie, vydrž.🙂

cutty
28. jan 2013

@adamko05 Ja ti tu vahu zaaaavidim 😀 Mat taku ako ty som spokojna 🙂 Ale neboj tak ako hovorila Zuzka ides z nizsej vahy a to moze trvat troska dlhsie kym sa to raozbehne 😉 Neboj pojde to, uvidis

mariana242
28. jan 2013

ahojte no ja mam dnes cetoviny v sobotu som to trosku prepiskla sme oslavovali 😖 ale uz som spat a pokracujem akoby sa nic nestalo 🙂 a este aj vaha sa mi pokazila tak neviem ci chudnem alebo co aj ked mozno je to dobre aspon nebudem saskovat ze stojim na vahe 😀

adamko05
28. jan 2013

@cutty no, snád som sa nakopla, zblajla som jeden malý zákusok od kolegyne, dnes má narodky... šak čo, ked už, tak už 😠
ale na obed mám ryžu so zeleninou a teda, nooo, idem dalej, 6 kg dolu by bolo super, ale aj 3-4 budú lepšie, ako nič 😉
dnes vytiahnem asi aj rotanu a steper 😝

amikka
28. jan 2013

@adamko05 Niekedy záleží aj v akej fáze svojho cyklu si, ženy napr. počas ovu alebo MS zadržiavajú vodu. Určite počkaj ešte, nezúfaj, pohne sa. Všetko je v hlave 😉

zuzka3
28. jan 2013

Ja mam dnes vitaminy, zajtra sa odvazim. Povedala by som, ze citim na obleceni, ze som kusok mensia, ale neviem, ci to nie je len moje zbozne zelanie 😀 ale o chvilu uz snad bude pozitivna faza mesiaca a budeme vsetky chudnut ako o preteky 😉 😉 😉

adamko05
28. jan 2013

@amikka opasok som včera posunula o jednu dierky, takže troška ubytok je... len tá váha týždeň ani ťuk 😒 , ale zdolám ju.... 😀

amikka
28. jan 2013

@adamko05 Tak predsa. No, niekedy môžeme chudnúť, aj keď váha nič neukazuje. Preto je lepšie merať sa.... 🙂

zarinka9
28. jan 2013

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, po druhom ,,ovocnom" dni, ktorý ani nebol 🙂 moja váha ukazuje -3,8kg.... spokojnosť nadovšetko 😀 ideme ďalej 🙂 90-ke ZDAR!!!!!

zuzu1104
28. jan 2013

@amikka úplne súhlasím, cm sú najdôležitejšie 🙂

angelika23
28. jan 2013

ahojte , tak 2 týždne aj dva dni za mnou a 6 kg dole, super som uplne šťastná 😀

adamko05
28. jan 2013

@amikka neviem sa merať 😝 ... ja som voľakedy, ked som schudla 5 kg namerala na obvode pása,č i bokov viac.. a pritom gate som pretiahla bez rozomnutia, čo pred tým som ich ani nezapala 😀
nevadí, idem dalej
pijem vodu práve 😀 ... dobrotáááá

kacenka1983007
28. jan 2013

ahojte baby tak dnes som si dala za sobotnajší prehrešok vodičku vodu 🙂 ale dobre mi to ide zatial 😎 vážiť sa nebudem lebo čakám krámi a to budem mať isto viac kíl ako inokedy takže až potom.
😀