90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dicinka1
8. nov 2009

adamko..drzime palce..a 2,5 kila je teda dost 😉

pog
8. nov 2009

adamko... vydrz!!!!!
ja jsem to vcera vydrzela, ale dnes jsem pekne ujela, na obed jsem mela kure a zeleninu, na veceri jsem se nacpala jablecnym zavinem ☹ ☹

zuzkad
8. nov 2009

ahojte kocky, dostala som dobry tip na tuto dietu...som uuuplne nova v tomto 😖 😖 chcela by som vas pekne poprosit, keby ste mali nejaky postup zoznam ako a co jest budem vdacna 🙂 🙂

inak mam otazocku, ako to zvladate ? Ja som strasne na sladke a z toho mam najviac strach, ci to zvladnem nejest sladke vobec 😝 😝 je tam tusim den len na vode aaaaaaaaa to ako vydrzite ?? 🙂 🙂

dannynka
autor
8. nov 2009

jeeej zuzkad akurat pozeram ze ci si si nepomlila temu 😀 😀 😀 😀

no veru ako zkladatelka tejto temy ju mozem len a len odporucit,ja som nou dala dole 12,kg....a hned nato som ostala tehotna a teraz mam Dominika a aj kila ktore po novom roku pojdem znova zhadzoivat touto dietou 😉

krasulka
8. nov 2009

Ahoojte 😵

Diciiiiiiiiiiiii no ze sa aj ozves 😠 😠 😠 😠 ale som rada ze ta vidim a vitaj medzi namiii 😵 😵 😵

Adamko zajtra ti naaramne drzim palce a fandim ze to zmaknes, mna to caka o tyzden v pondelok, myslim na teba vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 🙂

Zuzka a mas uz dietku? Daj mail a my ti to preposleme, tammas recepty aj vsetko pisane o dietke 🙂

Ja dnes pohoda, na obed ryba, a vecer jogurt.

Markiza, ako vidis ja to mixujem, nie bilkoviny v jednom jedle zmixovane, ale vzdy na veceru uz si nedam ten obed,ale si dam jogurt, ja jogurty potrebujem a to je jedina moznost ako ich papat 🙂

Idem do hajan zabky drzte sa 🙂

antdem
9. nov 2009

čaute babenky, cez víkend som nestíhala pri tej svojej rodinke ani písať. Vyvárala som a pomixovala som všeličo ☹.Dnes sa už chcem držať.
Pog-gratulujem, supééér, si hviezda. To keby že ja toľko schudnem za mesiac...
Adamko-dnes držím palce, vydržíš to neboj.
A ja ani neviem, čo si naordinovať na tento deň-po tej víkendovej mixovačke-tiež by bodla iba voda.

adamko05
9. nov 2009

.... čaooooo ... dietovačky...
.... tak, čaj navarený, jeden 200 ml žihlavový už aj vypitý, práve som uvarila kávu, ubrala som množstvo mlieka, ale troška musí byt... ešteze mám doma aj bezkofeinovu kávu, to dnes bude tuším moja záchrana, ale hádam to prežijem, priebežne sa budem ozývat.... vonku je hnusne, nepôjdeme isto nikam doobeda... NEVARIM NIC, až zajtra....

ked pride manžel z práce, Adamko zo škôlky, tak budu skladat obyvku, sa teším, sme cez víkend kupili, taku mini, len tri skrinky.. ale hádam bude OK...

teraz perieme o dušu, celý víkend dáka návšteva u nás, my na návšteve.... tak dobieham... s jedlom som to "predbehla" 😠 ale s prácami som dáko zaostala...

zmyvat nemá zmysel, kedže sa bude prášit tým skladaním skriniek... tak mám aspon troška veget.... 😉

antdem.. no, som "rada", že nie som jediná víkendová hriešnica 😀 😀 😀

zuzkad
9. nov 2009

pekne ranko prajem 🙂 🙂

dannynka si ma tu takto nacapala 😀 😀 😀 som rada, ze o tejto diete pocujem same dobre veci...teda az na ten ovocny den 🙂 🙂 ale ja ovocie zboznujem tak dufam, ze to zvladnem. Ja mam strach z tej vody...ked budem cely den vodu pit, to je troska drsne 😝 😝

Inak sa ospravedlnujem...som sem vtrhla do vasej temy akoby nic 🙂 🙂 tak len pre info...mam na sebe po porode 14kg na viac, ktore chcem dat prec, ja len dufam, ze touto dietou sa mi bude dat aspon nieco zhodit 😅 😅 Vam kockam, co tu dietujete uz dlhsie drzim paste moooc 😉 😉

Uz som si na nete nasla nejake info o tejto diete, len este nemam jasno v par veciach...napr. pocas ovocne dna sa moze aj kompot ? Pocas prveho dna - bielkovinoveho som nasla nejake recepty na masko ale aj na brokolicu atd 😕 😕 to sa v ten den moze tiez ?? uuuuf no mam asi co robit 😖 😖 😖 aby som sa naucila postup 😅 😅
Dnes som zacala a rano som zistila, ze v kosicku mam len jedno jablcko, cize som blbo zacala len s jednym jablckom ☹ ☹

Inak sa smejem, ze idem dietovat ale kedze pri mojom malom nejak nestiham jest...pri tejto diete budem normalne jest az vela 😀 😀

Mozem sa opytat kto kolko schudol uz a za aku dobu, nech sa viac nabudim na to 😉 😉

nikanika28
9. nov 2009

Cafte, tak Zuzi, si to zobrala zhurta 😀 😀. Drzim ti palceky...
Danny, to je vymak, co? 😀 😀 😀

bea44
9. nov 2009

ahojte, hlásim príchod 🙂 nie ste same ktoré počas volna zhrešili, pokorne priznávam: sobota ok . mala som na obed cestoviny s paradajkami/ pizza sa nekonala/ 😢 . ale večer sme boli na nakup v tesku a tak tam rozvoniavali trdelníky, že som neodolala 😲 a jedne som skoro cely zjedla./ ale stala to za to 😀 /. a v nedelu: ovocny den a ja po obede na navšteve : kolačiky a vínko /chcela som mat vyčitky, ale ked tu čitam ze mam nasledovníčky v porušovaní, ani mi to tak nepride/ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
dnes : mozzarela paradajky, šalat, a na večeru syr a zelenina 😎 .

vidim že sa klub rozrasta 😀 zuzka , dici prajem prijemné chudnutie.
zuzka: ja som zacala s vahou 76 kg a po 33 dnoch - 4 kg , pri vyske 158 cm.
ale ja sem ta prehrešok. ak by som to dordžiavala na 100% určite by islo viac. ☹
nevadi. ja som spokojna aj tak 😅

ak možem poradit: ja to robim tak, že mam doma stale nakupene do zasoby: ovocie a zeleninu a syry . potom nemusim rozmyšlat co si dam zajtra. / beriem čo chladnička dá/ 😀 😀
tak, nakukla som a idem pracovat

krasulka
9. nov 2009

Dobre raanko zelam,

tak co vodickarka, ako sa drzis? dufam ze doobre, toto iste sa ta opytam vecer 😀 😀 😀

BAby vy ze normlane stale mate nejake prehresky, kua kua, to co ma byt!! 😠 😠 😠 😠 Ja som sa dnes odvazila, mam 21 den a - 4 kilaaaaaa 😵 😵 😵 😵 juchuchuuuu, tak akrasna 60 tka svieti na vahe ze som ani nedychala, to som nemala uz peekne dlho 😵 😵 😵 😵

Potom napisem viacej, mam teraz robotu, Zuzi poslem ti to na mail a studuj. 🙂 Ozaj a dajte typ na dnes, mam skroby, ale nemam doma zemiaky, takze ryza to isti, ale este neviem s cim a ako 😒

zuzkad
9. nov 2009

Nika tak uz aj ty si ma tu nacapala 😀 😀 😀 noo majovky neschovam sa 😀 😀 😀 Inak ani som to nezobrala moc zhurta, ked ja sa odhodlavam na dietu uz dlhsie...praveze uz som sa koonecne rozhodla a idem na to, len som zvedava ako dlho mi vydrzi toto odhodlanie 😀 😀 😀

Bea, Krasulka....normalne klobuk dole, krasne stre schudli 😉 😉 😉 to je uuuplne super, no dufam, ze aj mne to tak pojde 🙂 🙂 🙂 a aj to vidite na sebe ??

krasulka dakujem ...budem poctivo studovat slubujem 😉 😉 😉

Mozem sa opytat nieco ?? ...dnes mam ten prvy den ..bielkovinovy a na obed si dam pecene masko a tmavy chlieb...ten vyvar staci z bujonu ?? a salat moze akykolvek..teda aj uhorkovy, paradajkovy,,,, ?? Alebo je mysleny priamo hlavkovy salat ??

adamko05
9. nov 2009

... vodička.... voda.. zatiaľ OK, resp. čajíček, čaj, čajo, čajko... voda ešte nebola.. ale dám si s citronovou štavou... som ráno zabudla... zhon sme mali, neskoro sme vstali, o 7.30 a do škôlky, na poštu som chcela (jak na potvoru do 9.30 bola zavretá, inak ma nas.ali 😠 😠 )... tak som na citr. štavu zabudla...

malý zaspal.. to bol dnes rev, bože, každým dnom je to zaspávanie hororovejšie ☹ ☹ ... a to som sa nazdávala, že sa to bude lepšiť (som to brala, ako pri prvom synovi... , ale tento je fakt inýýý... ale neva, šak je náš 😀 )

medzitým som vyvesila prádlo, zbalila dáke veci, čo sa mi podarilo predať... 😵 😵 😵 (zarábame na MD 😀 😀 😀 ), odpratala riady a teraz že, pozriem vás....

zuzkad... to jablko jedno je OK, ja veľakrát ráno nemám NIC, len kávu.. alebo ani tu nie, iba čaj, vodu... niekedy ráno nemám vôbec chut na ovocie... tak si nedám nič... ja skôr jablkové pyré s kokosom, ako jablko iba, to mi príde, že mi ešte viac vytrávi...

a čo to za recept s brokolicou si našla.. brokolica sa može každý den, aj karfiol (jestli se nemílim 😀 ), je to zelenina a tu môžeš každý den ako prílohu... ak si našla brokolicu v bielkovinový den, tak bud zapečenu so syrom, alebo s vajčíkom... ja si robím karfiol s vajčíkom, také placky a opečiem... je to mnáááám 😝 , nechutí mi každý 4. den maso...

kludne sa pýtaj, hod mail a ja ti pošlem iba taký "vycuc" z diety, to mám na chladničke, aby som náhodou "nepochybila", ale ja to už za tie roky poznám...

a aj rodine varím tak, aby som aj ja mohla.. maso so šťavou a chlebom, na druhý den ryžu, prípadne zemiaky so štavaou z toho masa... a tak dokola.... 🙂

adamko05
9. nov 2009

krasul... si SUPER... to tvoje 100%tné dodržiavanie sa oplatilo... od dnes aj ja tak idem, do Vianoc chcem byt herečka 😀 😀 😀

adamko05
9. nov 2009

zuzka... šalát hoci aký a v akomkoľvek množstve... vývar môžeš s kocky, ale to som si NIKDY nedávala... ked neni vývar, nedám si... niekedy si zamrazím z nedele a potom vyberám cez týžden... ale často na vývar zabudam... ked som chodila do práce, som si zalievala sáčkovu polievočku hovadziu a bez cestoviny vypila... to mi príde lepšie, ako bujon... šak skus, uvidíš.... 😉

zuzkad .. a písala si, že máš rada sladké.... no to mi niečo hovor, mojich najviac prehreškov je v tom, že "dobnem" do čokolády.... 😒 ☹ ☹ .. ale dá sa to vydržať... ked je veľký absták, tak v bielkovinový den na večeru čokoládový jogurt a hned mi je lepšie 😀 😀

si tu vypisujem, ako by som nemala čo robit, ale šak ani dnes nemám, vykuklo slniečko, hádam skočíme aj von, až malý dospí..., len kde budem vonku cikááááát... už som bola od rána asi 50krát 😒 😠

chamuda
9. nov 2009

Nazdarok,
3 dni som tu nebola (o pol kg lahsia zas), nemala som pristup k netu a nestiham citat kolko ste uz popisali 🙂
Zajtra pridam prispevok. Dnes mam bielkovinovy den a som sa rozhodla,ze neveceriam, zda sa mi ze som mala velku davku na obed...pekny den Vam.
P.S. ahoj bea- no ano ja som tu na dovolenke-neprecujem len si uzivam.. 😵

zuzkad
9. nov 2009

adamko 🙂 🙂 🙂 pekny monolog ...ale je to zlate, ja si tiez rada takto vykecavam s pismenkami 😀 😀 😀 😀

dakujem kraasne za rady, naozaj mam v tom este dost hokej...lebo citala som ten zakladny popis a tam je napisany bielkovinovy den len maso, alebo syr...a salat samozrejme...no a ja som netusila, ze mozem aj brokolku so syrom zapecenu...to ja milujeeeem a jedla by som to dost casto 😉 😉 inak ten recept je toto : http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=35 neviem ci vam to ide otvorit...treba sa tam prihlasit ale nasla som tam kooopec receptov a tu je ta brokolka :

* Ohlásiť tento príspevok
* Odpoveď s citáciou

Brokolica so syrom

Poslaťod Wampirella v 03 Feb 2008, 19:09
Potrebujeme:
1 stredne veľkú brokolicu - môže byť aj mrazená
10 plátkov syra
olej, trošku soli

Postup:
Brokolicu poriadne umyjeme a uvaríme v slanej vode. Varíme dovtedy kým nezmäkne.
Medzitým si mierne zohrejeme olej a uvarenú brokolicu jemne osmažíme na oleji. Nakoniec pridáme navrch plátky syra. Množstvo syra závisí od každého z nás. Podávame s
neutrálnym ľubovoľným zeleninkovým šalátikom.

no je je tam aj cuketa atd....tak som netusila, ze aj take sa moze pocas bielkovinoveho dna...noo mam sa aj co ucit este 😅 😅 😅 😅

adamko05
9. nov 2009

zuzka.... šak zelenina sa môže.... syr tiež... ja si robievam aj špenát s vajíčkom iba a v škroby špenát so zemiakmi 😉

no čo, pokecám si aj sama... ale ja som kecala s tebou, teda som ti "vysvetlovala" 😀 😀

adamko05
9. nov 2009

zuzi... napísala som Ti monolog aj do mailu 😀 😀 😀 😀

zuzkad
9. nov 2009

No super...cize dnes si urobim mnaaam salat..cibulka, paradajka, paprika a uhorka....a k tomu pecene kura s tmavym chlebom....a na vecer to iste ale menej...teda polovicku z toho.....hmmmm

zajtra ma caka strukovinovy den....to by som si mohla dat aj luskovu omacku asi ?? hmmm to mam rada ..alebo nieco popozeram co jest 🙂 🙂

syr sa ale tusim nemoze ked je den sacharidovy ...a to je skodaaa, lebo ja cestoviny len a len so syrom jedavam ...musim sa naucit aj na nieco ine...ten den je asi najtahsi pre mna...teda bude 😝 😝 a este vodovy uuuuf mam co robit 🙂

adamko05
9. nov 2009

zuzi... v škroby OMACKU NIE, polievku hej, ALE v škroby SMOTANA, MLIEKO, nieeeeee!!

a cestoviny ja papám (nemám veľmi rada kečup) s orechami, makom, sem-tam grankom, kapustné fliačky, kyslá kapusta, hlávková, baby tu robili placky z vody plnené zeleninou...

adamko05
9. nov 2009

no, malý sa zobudil, dnes si pospal... normálne skoro hodinu a pol.... to nezvykne... tak ideme von, poobed miesto o 13.30 to vidím na spánok až tak o 14.30...
zatím pá

zuzkad
9. nov 2009

hmmm tak musim pospekulovat co zajtra urobim, ale nasla som nejaky recept

Fazulove struky na cibulke

fazulove struky
cibula
sol
cierne korenie
sladka paprika

cibulu nakrajame nadrobno ,a oprazime do zlatista na troske oleja.pridame fazulove struky,posolime ,pridame korenie a poprasime sladkou paprikou.vsetko spolu dusime az do zmeknutia ,obcas podlievame vodou.
ako priloha su vhodne varene zemiaky a je to mnamko.

hmmm to by som si aj dala hned 😉 😉

dakujem inak za mail, uz mi prisiel 😉 😉 recepty mi este krasulka neposlala, ale nevadi zatial mam troska inspiraciu z netu a uvidim ako dalej a co varit 🙂 🙂
Inak cestoviny ja moc nemusim, cize to bude trpitelsky den ☹ ☹ popozeram este co vsetko sa da v ten den jest...a hladat inu cestu ako prezit v ten den 😀 😀

krasulka
9. nov 2009

Ahojte,

Zuzka uz som ti to poslala. Inak pecene kura neviem co je ta spravna volba, maloby sa len varene,alebo dusene 😅

Ja si dnes spravim zeleninovu polievku s ryzou, a to mozem dat a malej a sme vybavene 🙂

Mne vyvar z kocky tiez samotny nechuti. A Zuzka, v Uh den mozes napriklad aj kapustove halusky, tip od Adamka 😵

Ja dnes budem asi cely den upratovat lebo tu leje tak pocitam ze sa nedostaneme vobe cnikam, to je zivot toto 😠 Inak mala mala tiez dnes tazke zaspavanie, ale konecne spi. No a v noci bola tiez stale hore, takze ziadna slava 😒

adamko05
9. nov 2009

... sme doma s prechádzky... nepocikala som sa, to je pozitivum dna 😀 😀 .... mám uvarenu druhu kávu.. zatiaľ žijem...

krasul... ty počuj, ty si fakt prisna na sebe, ale aj na NAAS 😀 😀 😀 .... ja si dávam pečené kurča, aj som si dávala... a nevidím v tom problém... teraz sice idu kila pomalšie, ako pred pár rokmi, ale vyhováram sa, že to je vekom, nie stravovaním 😀 😀 😀

idem dat krpatému papat, má vyvar s cestovinkou a v tom kuracie masko... 😝 ... ešteže som si od svokry vzala včera iba pre neho, ked sme tam boli na obed.... 😉

adamko05
9. nov 2009

ja sa na zajtra chystám upiect kurča... na spodok pekáča dám kyslu sudovu kapustu, na to rozporcované kurča, osolené, okorenené... na to kusky masla a veru, ináá papina.. k tomu ryžu, budu mat všetci... ja zajtra kurča kapusta, potom ryža kapusta... no dobre som to vymyslela... 😀
len nech už je zajtra a takýto "medzičas"

ivella.. kde siiiiiii!!

zuzkad
9. nov 2009

no uz som tu, maly sa mi zobudil, tak som sa postarala o drobca....ja som citala, ze aj pecene kura sa moze, dokonca aj recept som si nasla....peciem ho na masle a k tomu si dam cierne pecivo, to dufam mozem 😅 😅 a urobila som si dobryyy salat....mnaaaam 🙂 🙂 🙂

baklazan zapekany s ciernym pecivom by som asi tiez mohla...ale netusim kedy 😖 😖 ja mam v tom riadny zmatok...ale uz mam knizku..s receptami, tak idem citat a studovat 🙂 🙂 dakujem krasulka 😉 😉 😉

markiza
9. nov 2009

ahojte, ak zamenite maslo za olivovy olej bude to rovnako chutne, ale o kustik zdravsie. skuste. 😵

adamko05
9. nov 2009

markiza... hej, akurát, že to manželovi tak chutí... tak raz za čas ked dám dačo na masle... ako to kurča... dá sa to prežiť... teda to je môj názor.. ja to zas neberiem tak strikne.... 😉

adamko05
9. nov 2009

inak, zistujem, že vám tu tuším kazím morálku ☹ 😒 😠 😅