90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzkakach
10. mar 2011

poradte recept na UHL nieco s baklazanom. dik

nata_
10. mar 2011

@suezana vcera si mala vodu? ja som na vode vecer uz bola taka slaba, motalo ma, asi mi klesol tlak fajne dole, musela som ist skor spat, aby som nieco vecer nezjedla 😖
kto mal este vodu prveho marca? dalsia vychadza teda teraz na 30teho marca ci?....dnes som kukla do kalendara som som z hrozou zistila, ze este budem dietovat aj pocas velkej noci, co som si myslela, ze 90 dni uz budem mat za sebou 😠 ...zle som to vyratala...neviem, ci odolam zemiakovemu salatu a vyprazanemu reznu u mami 😉

zuzkakach
10. mar 2011

sorry ved dnes mam skroby tak ak mate nieco s baklazanom tak sem s nim

zuzana1710
10. mar 2011

Ahojte..
@kubkovka chvala bohu,ze ste uz doma...malinkemu cmuk posielame 😨

@suezana ja som si tak fotila torty zakusky a kolace... 😉 😉

dnes vitaminy..normalne som sa na ne tesila po vcerajsich cestovinach s grcom 😖 😖

mimika4408
10. mar 2011

@zuzana1710 ja som to neriskla...maly sa narodil tu na Slovensku v Ba, predsa uz som mala aj dost rokov a doma je doma 😉

mimika4408
10. mar 2011

@ingridka22 veru , veru hotova modeeeelka 😵 ...aj ked on vzdy jojka, ze nebude mat za co chytit 😉 ....

mimika4408
10. mar 2011

@perla200 veru tu aj bol hnus a bolo toho 2dcl ked som to dala vsetko dokopy 😖 ...vypila som na jeden dusok a zatial teda iba raz som bola na wc....ale ked si spomeniem ako som to pila teda baby hnuuuuuuuuuus 😖 😖 😖 rano som sa dnes zobudila cervena jak rak a mam 37,5 teplotu ☹ , len hlava ma hrozne boli a stale som cervena v tvari tak neviem co to je. maly ma tu drezuruje a mam dost....asi neskor zavolam mamke nech si ho pride aspon na pol dna zobrat 😒

suezana
10. mar 2011

@mimika4408 jój načo to piješ ☹ ešte si aj chorá 😒 najlepšie by bolo deň prespať a zabiješ dve muchy jednou ranou...

ingridka22
10. mar 2011

@mimika4408, len ty pekne odovzdaj malého mamine a zaľahni do postele, nech si rýchlo fit, choré baby tu nepotrebujeme 😀 😉 som zvedavá na ďalšie účinky toho zázračného rici-nápoja 😖 drž sa 🙂 @ivella, ty máš tiež vodu, že? tak ju zvládni v pohode a zajtra sa pochváľ číslami 😉 ja som si dala predčasný obed, na 12-tu letím do kancla a domov prídem až okolo štvrtej... tak som sa pre istotu najedla skôr 😉 idem oešte dniesť malú babke, večer vás prídem skontrolovať 🙂 pekný deň prajem - mimochodom, u nás sneží ako sprosté 😠 a ja už chcem jar ....

mimika4408
10. mar 2011

dievcata ja sa cistim 😀 , da sa to vydrzat 😀 , brucho neboli ale ako dam tekutinu do ust tak ju vyplavi cez.... 😅 budem lahuckaaa. teplota ustupila, takze maly mi tu po hlave skace dalej 😒 . este sa mi aj monitor na pc vypalil 😠 . vytiahla som notebook ale ten ma zas nieco z displejom tak jednou r 😠 ukou displej pr 😠 idrzam nech neskace obraz a druhou vam tu pisem 😉 . poslala som brata nejaky kabel kupit a napoji mi notebook aspon na telku docasne 😒

ivella
10. mar 2011

@ingridka22 hej mam vodu,rovno pred sebou v pohari 😀 a no problem,mne je horsie vydrzat uh den,ked narobim moc cestovin,,alebo ked zjem jeden kolacik ci keksik,potom neviem prestat 😒
tak neviem ci o vode to plati tiez,,ze vypijem jeden pohar a neviem prestat 😀 ale skor ze vsetko je doma poschovavane,tak ked jazyk neokostuje,tak nechyba 😀 😀
ty kokos,ja by som to nepilaaaaaaaaaa 🤐 staci si spomenut na cukrovu vodu pri diatestoch a je mi zle 😝
nestacila by vam aj sena?ja som dala vecer a chodim na zachod cely den 😀

mimika4408
10. mar 2011

@ivella ktovie...ale asi nemam velmi co cistit , ved vcera vitaminy a po ine dni sa tu clovek tiez nepreziera piate cez deviate 😉 . akurat, ze ja by som mala pit teplu vodu aby sa to tam vnutri lepsie s tym olejom riedilo 😀 a to ja nemozem....tak dnes moj vodovy je cajovy 😖 ale ziadna tuha strava 😉

mimika4408
10. mar 2011

@kubkovka jeeej teraz citam dozadu, ze ste uz domaaaa 😉 , super tesim sa!!!! tak aj t 😉 y sa teraz cistis 😉 .....dufam, ze budes co najskor v poriadku a nechyti to aj mala na striedacku ☹

juli71
10. mar 2011

zdravim dievcata tak ako sa vam dari , dlho som tu nebola bojujete? 🙂

cumelila
10. mar 2011

@suezana ...ahoojky..tak ako si zvládla vodu?a koľko Ti išla dolu váha?...ja mam teraz také rozhádzané dni lebo ma drapla chrípka a tak zobnem čo mám po ruke 🙂

mimika4408
10. mar 2011

Dievcata kde ste vsetky? vonku zima, prsi ☹ a vas nikde....

ozujskova
10. mar 2011

ja si davam cestoviny..namiesto torty ,lebo na tu vobec nejde chut..a cokolada prichystana 😀 ...pijete aj senu?...pomaha to?

mart.s.
10. mar 2011

Ahoj holky, vy mě neznáte, ale mám vám vyřídit hodně pozdravů od Monkuly. Byla zablokovaná admini a vzkazuje vám , že má vitamíny 😀 a na sto percent. A že jí budou chybět vaše povzbuzující příspěvky 😒

suezana
10. mar 2011

@mart.s. ďakujeme a pozdrav ju. a čo sa stalo? to sem viac nepríde? 😕

suezana
10. mar 2011

@ozujskova pozor na sennu - ak večer vypiješ - dostaneš niečo podobné ako kontrakcie a ráno máš o zábavu postarané 🤐 😀 😀 😀 a keď na teba zázračne účinkuje fitdrink - čo na mňa absolútne nezaberá, tak ty to ani neskúšaj 😉

suezana
10. mar 2011

@cumelila voda okrem kávy na 100%, ale dnes doobeda som bola ako mechop praštená, bolelo ma celé vnútro a poobede, keď som začala jesť, tak som nevedela, kedy dosť 🙄 presne ako minulý mesiac 😝 takže ty si na tom asi lepšie 😒 váha 66, idem dať do tabuľky - nič moc, už som mala aj 65 😲

suezana
10. mar 2011
jajka82
10. mar 2011

@ozujskova tak nech sa ti darí takto dalej, čo sa o mne nedá povadať, dnes sme boli v Nitre na výstave nábytku a zhon, včera som mala bielkoviny a dnes zase mäso s bielou žemlou, zajtra si dám asi uhlohy. nakolko som dnes nemala škroby.

cumelila
10. mar 2011

@suezana ...ja tiez nič moc...sa mi to zda malo za 2 mesiace ale tak ked vyzdraviem tak budem na seba tvrda tak ako prvý mesiac 🙂 ..tabulka dopísaná 🙂

ivella
10. mar 2011

ako?ja voda 100%,vobec nikde hlad.. 😀
neviem ci stihnem rano na pc,cestujeme,ale vahu dodam ked tak aj po vikende...to budem mat minimalne o dve kilka navyse 😒 ideme na oslavu 60in..cely vikend bude o zradle 😉 🤐
aaale tak budem sa snazit noo 😉

kubkovka
10. mar 2011

dobry vecer dievcata, tak ako vam to ide? ja tento tyzden nic moc, od nedele niekolko dni len na rozkoch aj to tak jeden dva za den, a aj to ma prehanalo, teraz som normalne jedla, a v sobotu ideme na oslavu, takze tak, ale budem sa snazit........vy sa pochvalte, som tu len na skok, mam plno vybavovaciek.......taka som rada, ze vas zas vidim, aj ked na chvilku

ingridka22
10. mar 2011

@kubkovka, ja stále tempo slimáka... a možno aj pomalšie 😖 chváliť sa nemám čím 😒 večer som si bola zacvičiť, aspoň nejaké plus 😉 a tento týždeň si ospravedlnená, takže buď v pohode 😵 len nech ste zdraví 😵 @mimika4408, očista sa vydarila? vymastené črievka sú prázdne? 😀 😀 😀

kubkovka
10. mar 2011

@ingridka22 no ved jasne, zdravie je dolezitejsie ako mozno kilo dole.........hlavne, ze som nepribrala, tak drzim nam palce a vdaka

perla200
10. mar 2011

ahojte....ja dnes bielkoviny - tak rezne so šalatom....ale kedže MM mal meniny tak mala oslava takže kúsok pizzy a pár chipsov islo dole krkom ....fu dnes som zhresila....asi pôjdem na spoved🙂))) ale bol to naročný den priznavam

adamko05
10. mar 2011

caute
drzim sa.. obed slovenska ryža večer koktail iba v reštike, ine som nestihla... snad zajtra ovocko prežijem na navšteve....
držte sa, ozvem sa cez víkend... v pond. sa odvažim, som zvedava 😉