90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
15. mar 2011

@suezana 🙂 to sú vahy čo?🙂 ale neboj aj my budeme také.... ja mam krízu idem sa napit🙂

suezana
15. mar 2011

@perla200 už som mohla byť 😠 keby som druhý mesiac nežrala ako za odmenu 😖

perla200
15. mar 2011

@suezana tak o tom mi niečo hovor......
ale kde sú ostatné....ingridka na nas kasle...

suezana
15. mar 2011

@perla200 áno, všimla som si, že veľa dievčat sem príde a viac sa neozvú a mňa by celkom zaujímalo, či to vzdali, alebo im to ide....

adamko05
15. mar 2011

@suezana ja ked vzdam, vždy sme napíšem 😀 .. parkrat sa už stalo 😝 , ale teraz chcem do vel. noci vydržať 😵

olianko
15. mar 2011

Ahojky tak uz som po veceri .Mnam som sa najedla.Zajtra ma caka moj naj den ....Uhlohydraty.Budu spagety a na veceru este neviem co si dam.Ci tie spagetky alebo zeby kolac?
Suezana prvy krat ked som drzala dietu tak som schudla 8kg ale je pravda , ze som ju ku koncu strasne flakala.
Tak teraz to hadam poctivo a na 100%dodrzim do konca
No a idem kuknut na tabulku a zapisat sa ... 😀

zuzana1710
15. mar 2011

@perla200 dakujem za povzbudenie 😉
@suezana urcite to chcem dokazat...ty mas moj obdiv 😉 dufam,ze sem nakuknes,ked skoncis dietovat,,kolko dni mas uz oddietovanych? 😉

adamko05
15. mar 2011

@olianko ahooooj.. "staráááá" znamaaaaa... s pred veeeľa rokov 😀

olianko
15. mar 2011

Ahojyk adamko.Ako sa mas? Na ktorom dni si teraz ?

adamko05
15. mar 2011

@olianko noo, presne neviem, začala som 28.02., takže len dva tyždne za mnou, ubytok cca 2 kg, nič moc 😒

olianko
15. mar 2011

no som zvedava ake to bude u mna.Prvy krat to islo super...

suezana
15. mar 2011

@zuzana1710 zuzi, obdiv? za to, že som beho diéty pribrala 2kg? 😅 😢 😢 😢 Deň neviem presne, som týždeň po 2.vodovom dni - ja to nerátam vôbec...jednoducho som sa s tým zžila 😉 😀 asi budem pokračovať aj po 90.dňoch, ak sa v mojom živote (pracovnom) nič nezmení - t.j. že budem aj naďalej sedieť doma na riti 🙄 aj ovocká plánujem dávať každé 4dni - ale vlastne všetko závisí do toho, či sa budem vedieť ovládať - jesť s rozumom 😒 chápeš? 😉 😀 😀 😀 takže budem aj tu 😉

perla200
15. mar 2011

@olianko
@adamko05 už ste spolu chudli?
@zuzana1710 neboj to sa dá dokopy.... a potom to bude frčať jedna radost

zuzana1710
15. mar 2011

@suezana co tam 2 kg hore dole..to sa da dolu..ale to neni bohvie co pokracovat v 90dnovke tuto verziu..mas aj 90dnovku II ?Skor by som to skusila...kamoska tiez drzala 90dnovu...schudla na nepoznanie,ale ona chodila rano o 07.00 makat cele 3 mesiace na zumbu...ked som ju videla,tak som nechapala..potom este 3 mesiace pila len vodu rano a ovocko,ale normalne jedla..ked toto skoncila,tak opat zacala 90dnovkou a vsetko od zaciatku..neviem ako pokracuje,lebo som s nou dleho nebola,ale mam dojem,ze ked ju stretnem,tak ju nespoznam...a to mozem povedat,ze bola dobra bacula.. 😉 😉 satnik nakomplet vymenila ...ja zdochinam z ludi co toto dokazu.. 😉 akoze zumba by ma uplne zabila...to nie je pre mna..ja som skusala pri prevej diete tae boo,ale to po 20 minutach som fucala jak kon a hrozne ma bolela hlava co som mala tlak v nej..ja som skor na kludnejsie cviky..bud joga,alebo kalanetika...len nemozem sa dokopat..zatial par brusakov cvicim,ale to je prd...no uvidimo co bude dalej.. 😅 😉

zuzana1710
15. mar 2011

@perla200 tiez si myslim 😉 😉 😉 😉

adamko05
15. mar 2011

@perla200 ano, chudli sme spolu pred koľko?? hm, cca 4 a rokmi...

ingridka22
15. mar 2011

ahojte 🙂 som tu 4 dni nebola, nedalo sa 😖 ale chýbali ste mi 😎 @perla200, nekašlem na vás, to by som si nedovolila 😉 😀 čítam, že si na nejakom brutál detoxe, moje nervy, si odvážna 😵 nech sa ti podarí vydržať to, ja by som to nezvládla 😢 mne sa darí striedavo-oblačno, raz áno, potom nie, proste hrúúúuza 😠 konečne som si kúpila ten vlákninový nápoj, mali ho v dm-drog, mám z každej príchute jedno balenie, ale ešte som ho neochutnala 😨 sa bojím, či je to pitné 🤐 @kubkovka, detičkám prajem skoré uzdravenie 😵 @mimika4408, a ty sa ako máš? dolaďuješ formu do príchodu tvojho drahého? 😉 @suezana, nenahováraj kubkovku na zmenu dní, veď podľa koho ja potom pôjdem? budem sa mýliť 😲 😀 😎 @kubkovka, zajtra máme UH 😀 😀 😀 😉 a samozrejme držím palce všetkým novým dievčatám 😵

perla200
15. mar 2011

@ingridka22 no vidís....som ta spomínala a ty zrazu ty....mala som spomínat milion eur🙂))
no ako prvý den mam za sebou este tri dni🙂))) zatial ma humor neopusta ale ktovie čo bude zajtra???

ingridka22
15. mar 2011

@perla200, ja si neviem predstaviť 4 dni nejesť, mne stačí jeden vodový a aj to je katastrofa 😕 aj tak si dobrá, že si sa na to dala, ja by som o tom ani len neuvažovala 😢 s mojou ne-pevnou vôľou som stratená 😨

kubkovka
15. mar 2011

tak, prave som bola za malou, zas vracala, lebo teplota cez 39 a kasel.......tak som jej urobila zabal.......dala cipok ci ako sa to pise a som na skok tu.......

ingridka22
15. mar 2011

@kubkovka, fú, máš to perné 😢 držím palec, nech to zvládneš ty aj deti 😎

kubkovka
15. mar 2011

@ingridka22 vdaka

suezana
15. mar 2011

@kubkovka ach, chudiatko 😔 to mi je ľúto... držte sa...
@zuzana1710 no to pokračovanie je o tom, že aj tak doobeda len ovocie a delíš tak ako doteraz, len už nemusíš to, čo na obed - tak to aj na večeru .... a priznám sa, že to nerobím ani teraz veľakrát 🤐 takže budem tam, kde aj teraz....len síce zmena bude v tom, že napr. obed môže byť bielkovina a večera škroby.... takže tak 😉

perla200
16. mar 2011

ahojte dobré ránko....tak za včerajší den 1,5kg dole...zatím váha 63,9kg ráno....
@kubkovka drž sa, neboj teraz si to detičky odskáču a potom bude nadlho dobre hádam....

mimika4408
16. mar 2011

@ingridka22 ahooooj , aj ja som na tom tak striedavo zamracene a potom slnecno 😒 , uz robim coraz viac prehreskov a ta vaha ani o gram dole ☹ . drahemu by som bola dobra aj v povodnom zneni 😀 😀 😀 😀 . teraz aspon to pocasie nam praje, ked vypadnem s malym poobede von tak aspon na jedlo nemyslim 😉

mimika4408
16. mar 2011

@perla200 dobre ranko, gratulujeeeeeem 😉 , si ozaj sikovna!!!

virgin15
16. mar 2011

...tak vcera prvy den som vydrzala...uvidim co bude dalej!Tesim sa z toho a som zvedava na prve vazenie 😝

zuzkakach
16. mar 2011

@kubkovka ach moja tak to s detickami mi je velmi luto a ja tu stresujem lebo maly trosku soplikuje a zle sa mu dycha! ale inak sme bez teploty a ani nekasle. Drzim palce nech to rychlo prejde a netrap sa prosim ta dietou potrebujes teraz vela sil....

virgin15
16. mar 2011

@mimika4408 dakujeme za podporu 😉

virgin15
16. mar 2011

@tinkaa23 ahoj som rada ze si tu 😉