90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
10. nov 2012

@katarina789 dobre držím ťa za slovo, že od pondelka ideš 🙂 Ja tak isto, ja by som vtedy žrala všetko, čo je okolo mňa 😀
Zajtra mám UH, akurát som si dopiekla na zajtra veterníky 🙂 už sa teším a spravím si cestoviny s hubami, lebo mám na to veľkú chuť 🙂

cutty
11. nov 2012

Prijemny nedelny den vam zelam 🙂 Tak ako? Ja dnes skroby a dam si pecene zamiaky v rure s nejakym zeleninovym salatom. Ale na zajtra sa uz velmi tesim na sladke. Idem upiect nejaky kolacik. A ak uz budem mat velku chut na sladkosti tak som si dnes kupila susene slivky a marhule. Tak si dam zo dve a snad ma to uspokoji 😀

zuzu1104
11. nov 2012

čaute kočky, dnes je výborný deň, hneď ráno mi manžel povedal, že na mne pekne vidno, že som schudla, takže krása. A ešte aj UH, to je môj obľúbený deň, na obed som mala cestovinky a na večeru som si vlastnoručne upiekla senzačný veterník a už teraz mi na neho slinky tečú.

@cutty Katka ja mám tiež v zásobe sušené ovocie ak by ma náhodou prepadla chuť na sladké a myslím, že ťa to uspokojí 🙂

katarina789
11. nov 2012

@zuzu1104 tak to musi byt super,neskusala si sa uz vazit? s Tanickou od PO sa vraciame s 5;)

zuzu1104
11. nov 2012

@katarina789 nie ešte nie až po ovocnom dni sa odvážim, dúfam, že to išlo aspoň trošku dole.
No tak to je super fakt sa tomu teším, lebo ste mi tu chýbali 🙂 Dúfam, že vám to opäť pôjde super 🙂

zujka2
11. nov 2012

dievčatá mne sa to už kráti . ešte týždeň a potom tretí vodný deň. uff, mám pocit, že tento posledný mesiac som neschudla ani killooo 😒

zuzu1104
11. nov 2012

@zujka2 si skvelá, že si to tak dlho vydržala, fandím ti 🙂

katarina789
11. nov 2012

@zuzu1104 Tak ak manzel si vsimol zmenu ... tak urcite nejake to kilecko zislo🙂 ako si zvladla dnesny den ?

zuzu1104
11. nov 2012

@katarina789 Ahoj Katka, tak to áno, keď si muž všimne, tak to isto muselo ísť niečo dole.
Dnešný deň bol super, 100% dodržiavanie a večer som mala veterník, no musím sa sama pochváliť, že ani v obchode som lepší nejedla, bol fantastický a veľmi som si pochutila.
Zajtra mám ovocie, vôbec sa na ten deň neteším, lebo som v ten deň vždy hladná, tak nech už je zajtra večer.
A ty ako Kati? Zajtra idete aj s Táničkou opäť však?
Počuj už si cvičila s Jillian?

katarina789
11. nov 2012

🙂 cvicila,ale mokra ako myska som bola...;)))) no kazdym dnom lepsie ani svalovku uz nemam ako prve dni...ano ,zajtra zaciname naplno bez prehreskov aspon dufam teda ;) neviem sa dockat kedy sa odvazis;)zajtra krasny den a drz nam prsty teda...

zuzu1104
12. nov 2012

@katarina789 no veď to je také super, keď cvičiš a si mokrá ako myš, vtedy vieš, že niečo spaľuješ. A je super, že je to už bez svalovky 🙂
Dnes je ten deň, konečne ste v tom opäť so mnou 🙂
No ani ja sa už neviem dočkať, aj keď sa toho strašne bojím, dúfam, že aj nejaké to kilečko zišlo dole🙂

vejvass
12. nov 2012

@aduss ahoj no ja zatial sa drzim dnes mam vodny den ale bude to tazke lebo mam nocnu a to sa budem musiet premahat nie len teraz cez den ale este aj cez noc ☹ No ale aj ja som akurat porusila ale iba jeden den dala som si Pizzu 😝 odvazim sa az zajtra tak uvidim ale myslim ze to ostane iba na tych 6kg uz asi sa mi nepodarilo viacej dat dole ale tak aj to je nieco ako nic no uvidim zajtra.Tak ty sa drz a drzim palce aby si sa uz nakopla a vydrzala to 😉

aduss
12. nov 2012

@vejvass super, tak drzim palceky, to uz vydrzis, ked si tak dlho vydrzala 🙂 a ved aj 6 kil je riadny uspech, uvidis zajtra rano, ci pojde este nieco dolu..ja sa zatial nemozem nakopnut, zlyhavam uplne..:(

zuzu1104
12. nov 2012

Ahojte spolutrpiteľky 🙂 Aký máte zatiaľ deň a čo budete variť? Ja mám ovocný, ktorý naozaj nemám rada, lebo som stále hladná. Ráno som si dala mandarinku a pár bobuliek hrozna, teraz pijem šťavu z grepu a na obed si dám zeleninkovú polievočku, a potom asi nejaké sušené ovocie a na večeru banán s orieškami. Naozaj už chcem, aby bolo zajtra, že si dám niečo normálne 🙂
A hlavne, že sa ráno odvážim

cutty
12. nov 2012

Ahojte, tak ja dnes UH 😀 Sa vytesujem. Pre dnesok uz mam aj odcvicene. Na obed budu nejake cestoviny, len este neviem ake.

cutty
12. nov 2012

@zuzu1104 Zuzi ani ja nemam rada ten den ☹ Tiez byvam hladna a je naozaj tazke odolat a zvlast ked v chladnicke su same dobroty 😅 Som uz zvedava ked sa povazis kolko ti ubudlo kileciek.

lucky14
12. nov 2012

@vejvass ahoj. tak ja dnes mam novy zaciatok...dufam ze to aspon do Vianoc vydrzim bez prehresku...teda velkeho 😉 ..prajem vela pevnej vole dnes nech to zvladnes.....a ked Ti uz ozaj bude tazko vydrzat urob si horucu vodu s citronom a medom....to ma precistujuce ucinky a isto Ti to nazenie hlad na dlhsie ako cista voda... a skus si pocas dna pospat ak sa Ti bude dat tak ...uricte sa Ti podari vydrzat!!! mam za sebou skvele vysledky...ja by som 6kg brala za jeden mesiac 🙂

cutty
12. nov 2012

@katarina789 Tak super ze sa vraciate a bude nas viac 🙂 Ta Jillian sa veru nezda ale aj sa spotim a mokra som az za usami 😀

lucky14
12. nov 2012

@aduss ahoj. ja a aj @katarina789 dnes zacina odznovu....mame bielkoviny tak sa do toho pusti s nami a snaha je aspon do Vianoc vydrzat bez velkych prehreskov 😉 ...je to 6tyzdnov tak dufam ze to dame! 😀 😀 😀

lucky14
12. nov 2012

@zuzu1104 ahoj....Zuzka mozes papat kazde 2hodinky ked su vitaminky tak nemusis byt hladna...a tiez sa tesim ako Ti to krasne ide a uz aby si nam nahlasila vysledky kolko Ti zislo dolu.....urcite budes spokojna 😀 😀 😀

lucky14
12. nov 2012

@zujka2 ahoj....tak uz si skoro na kocnci 90dni....normalne si pamatam ked si zacinala a ako si pisala ze Ta muzicek podporuje...je to skvele!!! a tiez mas fantasticke vysledky.... 😀 😀 😀 si proste dobraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! 😀 😀 😀

sisanka
12. nov 2012

ahojte kocky tak idem od dnes s vami kedze sa snazim chudnut uz od neviem kedy a nejako mi to nejde 😀 tak som tu @lucky14 😉

lucky14
12. nov 2012

@sisanka jej...tesim sa....partacka od Jillian Michaels kocky...takze dnes uz 3 co zaciname a mozno aj @aduss sa k nam prida....ale nam tu bude veselo!!! 😀

sisanka
12. nov 2012

@lucky14 to tu teda bude veselo 😀 😀 😀 vidis musim si ist zacvicit kym maly spi 😉 a co mas dnes na obed?ja rozmyslam ze si asi rybu opeciem kedze zo vcera mame gulas a som ho mukou zahustila tak to dnes nemozem...

lucky14
12. nov 2012

@sisanka no ja sa tiez chystam zacvicit ked bude malinky spinkat ale Jakubko dnes pojde az okolo 12tej....na obed este neviem....ale asi vegetarianske kuracie kusky opecene na cibulke a rajcinky k tomu...a samozrejme vyvar...ten ja milujem. 😀 idem sa snazit bez chleba lebo vraj sa tak lepsie chudne ked sa chlebik nepapa.....uvidim. 😀

sisanka
12. nov 2012

@lucky14 to su ake ze vegetarianske kusky? 😕

lucky14
12. nov 2012

@sisanka no to je akoze kura ale je to nie z masa 😀 😀 😀 ...ved vies ze ja nejem maso ....tak mi to znami priniesli z UK kde som to jedavala ked som tam zila...tak mam trosku zasoby. 😉

zuzu1104
12. nov 2012

@cutty takže máš ten istý pocit, ale tak zatiaľ to ide celkom, o chvíľu si dám polievku a bude to lepšie, ten UH deň ti závidím, ten je podľa mňa najlepší 🙂
Sama som zvedavá či niečo zišlo dole, už len jeden deň a odvážim sa, a potom Vám dám vedieť a aj sa zmeriam(obvody)

zuzu1104
12. nov 2012

@lucky14 Ahoj Tánička, no vítam Ťa, konečne si opäť tu 🙂 Prajem Ti, aby dnešný deň bol super, a aby si ho zvládla na jednotku 🙂
Zajtra potom napíšem, keď sa odvážim .)

sisanka
12. nov 2012

@lucky14 ved to ze viem ze nejes maso tak som sa pytala co ake su to vegetarianske kusky 😉