90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
21. nov 2012

@zuzu1104 Ahoj Zuzka, tak ja dnes tie UH a mala som rezance s makom, som mala na nich straaasnu chut 😀 A na veceru uz ani nechcem cestovinu takaaa som najedena, ale ani som nejak vela nezjedla pri tom. Asi uz je zaludok stiahnuty troska. Dam si len nejaku susienku na veceru a bude 🙂
Mna ovocie caka zajtra, tak som zvedava ako mi to pojde.

zuzu1104
21. nov 2012

@cutty ja som tiež premýšľala, že by som si urobila rezance s makom, ale mám chuť aj na cestoviny s hubami 🙂
Ja som tiež zjedla menej na obed, tiež sa mi už asi stiahol žalúdok🙂
Zajtra ti držím palce🙂 ja mám zajtra škroby a varím ryžu a mužovi robím thajskú kari omáčku, tak si ňou polejem ryžu, ale mäsko nechám pre muža 🙂 už sa strašne teším 🙂

cutty
21. nov 2012

@zuzu1104 Zuzi a ked si robis tie cestovky s hubami co tam este davas? Tiez mam rada huby a aj robim omacku na cestoviny hubovu ale ja tam davam aj smotanu a tym padom to teraz nemozem takto jest.

zuzu1104
21. nov 2012

@cutty Katka, ja tiež presne robím so smotanou, ale teraz som skúsila tak, že som si kúpila čerstvé šampiňóny, nakrájala. Na panvici som si rozpustila trochu masla dala do toho bazalku, vegetu a čierne korenie a dala do toho šampiňóny. Šamiňóny pustia po istom čase šťavičku, ale ja dolievam trošku vody, do toho dám uvarené špagety z tvrdej pšenice(lebo tie sa nerozvaria, ako tie klasické- kupujem ich v kauflande, taký zelený obal majú) a nechám to chvíľu osmažiť a je to strašne fajne, už teraz sa mi zbiehajú slinky 🙂

zuzu1104
21. nov 2012

4au kočky, tak mám za sebou prvý raz 2 level a musím povedať ufffffffff, som neprecvičila ani 1 desatinu z toho, čo tie kočky a som hotová, spotená a zadychčaná, uvidíme ako to pôjde zajtra, ale je to o 100% ťažšie ako jednotka 🙂

santerra
22. nov 2012

Baby tak ja som to včera zaklincovala jahodovou čokoladou a ani som preto nemohla zaspať 😒 No nevadi dnes nový deň-novy čistý štit. Inak robila som tú pizzu a nevedeli sme sa dojest super mnamka 🙂
@zuzu1104 zuzi este raz dakujem za recept cesticko fantazia ako z pizzerky 🙂 výborne sa s nim pracovalo a upečene jedna baseň 🙂 och no netešim sa veru ked vraviš že makačka, odpadnem po 5 minutach 😀
Ozaj stopli mi foto asi som škareda no nič 😀 Dnes ovocko baby ako to robite tie opečene banany? len tak osmažit na masle? Pekný deň sa praje.

cutty
22. nov 2012

Caute babule 🙂 Tak ja dnes ovocieeee 😒 Azda to vydrzim. Zachvilu si dam ranajky, zacvicim si a musim upratovat. Tak sa mi nechceeee, ale musim.

cutty
22. nov 2012

@zuzu1104 Ja zacnem druhy level od pondelka. Dam si ten prvy troska dlhsie ako 10 dni. Uz som si ho ale pozerala a vyzera zaujimavo 🙂

zuzu1104
22. nov 2012

@santerra čavelko, joooj tak to sa fakt teším , aj u nás doma ide na dračku, oco mi furt hovorí, že otvoríme pizzerku :D
Ja som banániky robila tak, že som si ich prekrojila, rozpustila som masielko a orestovala do zlatista, hneď na začiatku som k nim pridala vlašské oriešky, na vedľajšej pavnici som si skramelizovala trošička medu a dala som to na ten med, chvíľočku som ešte nechala v tom, aby prešli chute a odstavila, bolo to veeeeľmi chutné a keďže med sa považuje za jediné zdravé sladidlo, tak som to ani nepovažovala za prehrešok 🙂

zuzu1104
22. nov 2012

@cutty Katuš, držím palce dnes 🙂 určite to super zvládneš
no ten level je fakt zaujímavý, ja som vôbec nestíhala, ale strašne ma to unavilo, hádam to do tých 10 dní už budem vedieť cvičiť 😀, lebo fakt makačkaaa, bola som viac spotená ako pri jednotke, jednotka bola ešte fakt príjemná, teraz už ide o naše tuky :D

vejvass
22. nov 2012

@aduss ahojani ja som tu dlhsie nebola ale dietku drzim podctivo dnes mam maskotak uz vyvaram svieckovu 😝 Dnes som myslim ze 7 alebo 8 den po prvom vodnom a vaha rano mi ukazala presne 80,0kg takze 8,2kg dole pomalicky sa blizim konecne na tu prvu 7 😀 😀 😀 😀 😀
Dievcata ako sa drzite nestiham vas citat tak sa pochvalte kolko kg ste uz stratili?Drzkajte sa a bojujte dalej stoji to zato urcite a ty aduss konecne sa nastartuj a sup do chudnutia drzim palce 😉 🙂

janituska
22. nov 2012

@zuzu1104 ahoj prosim ta co davas do tych rezancou z makom? ja mam dnes zeleninove rizoto mnam. A ozaj kedy budu vydiet prve vysledky?

zuzu1104
22. nov 2012

@janituska ahoj, ešte som rezance s makom nerobila, ale tak predpokladám, že rezance, mak maslo a ja by som dala trochu cukru.
Je to individuálne, hlavne sa neváž každé 4 dni, ja som sa odvážila po ôsmich dňoch, ale už sa vážiť nechcem, až po prvom vodnom dni

janituska
22. nov 2012

@zuzu1104 Dakujem 🙂

santerra
22. nov 2012

@zuzu1104 Určite k tebe pridem rada na pizzu ked v tom budeš podnikať 😀 No prave som dojedla tie banany a poviem vam tak to je dobrota...spravila som si dva ale nevladala som dojesť uffff...este že som zavičila predtym lebo teraz by som no neviem neviem či zvladla. Baby to je vobec dieta ked take fajnoty papame? 😀
@janituska ja davam rezance mak maslo (spražene) a kus cukru ale možno aj med by nebolo zle 🙂
a presne ako pise @zuzu1104 nevaž sa zakaždym....ja som sa tak odvažila a nič len som depku mala 🙄
Inak baby robila som poriadok v skrini a poviem vam vleziem pekne do rifli a nohavic čo som nosila este na skole...čiže aj ked vaha bosorka štrajkuje....predsa sa len zmenšujem 😀

cutty
22. nov 2012

Idem si aj ja spravit tie banany 😀 Uz sa tesim.
@janituska normalne pomlety mak, roztopene maslo a trocha praskoveho cukru na tie rezance alebo hocijake ine cestoviny

@zuzu1104 Zuzi to cesto na pizzu si robila to co si sem davala recept ze tam ide aj trocha mlieka? Musim vyskusat ked je take dobre. A davas do okruhlej kolacovej formy?

sonca13
22. nov 2012

@santerra ďakujem :DD už sa stalo... ale krásne vám to tam ide dolu, dúfam, že aj ja sa tak na konci budem radovať zo svojej vytúženej váhy, teda verím, že ju dosiahnem 😀

zuzu1104
22. nov 2012

@cutty čavelko Katka, áno to je recept na pizzu a dávam to na normálny plech len si to proste vytvarujem do kruhu, ale keď máš kruhový pekáč, tak ešte lepšie🙂
Dobrú chuť k banánikom prajem 🙂

zuzu1104
22. nov 2012

@santerra dobre, beriem Ťa za slovo alebo si otvorím závodnú jedáleň na varenie jedál 90 dňovej diéty hahaha :D

santerra
22. nov 2012

@zuzu1104 super napad taku v PP nemame 🙂 ale to by som už doma vobec nevarila 😀

zuzu1104
22. nov 2012

@santerra Ty si priamo z PP?

santerra
23. nov 2012

@zuzu1104 anoooo, už skoro 3 roky 🙂

cutty
23. nov 2012

Ahojte, tak ovocny den uspesne za mnou a dnes mäsko 🙂 Takze dnes hlad nehrozi 😀 Dolieha na mna asi kriza alebo co, lebo mam pocit, ze nejako zo mna neubuda. Aj ked na obleceni trosku citit a aj manzel vravel ze vidno ale mne sa to nejako nezda. Myslela som, ze mi to pojde lespsie ☹ Nevzdavam sa, to nie pokracujem dalej v dietke len som troska sklamana. Asi mam dnes blby den

zuzu1104
24. nov 2012

čaute kočky,
nejako sme tu prestali prispievať, čo sa deje? 🙂
Ja mám dnes ovocie a dnes mi to ide na podiv fakt dobre 🙂 Dnes idem ku kamoške pozrieť novorodeniatko 🙂, takže návšteva :( a zase samé dobroty na stole a ja mám ovocie, hrôza a des, ale ja to dám bez prehrešku, verím si 🙂

vejvass
24. nov 2012

@zuzu1104 ahoj ja mam dnes pizzu ale som to porusila teda vcera som to porusila ale takpokracujem dalej uz mi tam mohla svietit prva 7 a ja stale som na tej 8 pribrala som 200g 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu1104
24. nov 2012

@vejvass fajny obedík 🙂 ale to nevadí, že si porušila, hlavne, že pokračuješ 🙂
Joooj tak to si teda riadne pribrala 😀 😀 😀 😀

jakani
25. nov 2012

ahojte, tak sa k vam pridavam aj ja 😉 sice dietu drzim iba odvcera, ale som pevne rozhodnuta vydrzat, musim dat dole 10 kg, co mi pribudli nejake tesne pred otehotnenim, a to gro v tehu....s hrozou som zistila, ze mam viac kg ako po porode, tak uz MUSIM so sebou nieco robit....pozeram, ze tu mate vyborne typy a receptiky, budem sa inspirovat 😵 dnes hlasim skrobovy den, uz mi tu vyvana plny hrniec ryze na cibulke a kari, co zostane, dam zamrazit do zasoby 🙂
a este potrebujem poradit - kam sa radi sterilizovana kukurica? medzi zeleninu, cize sa moze jest hocikedy ako priloha, alebo do skroboveho dna(ako napr. hrach, sosovica...) diky 😉 a prajem krasnu nedelu, bez pocitu hladuuu!! 😀 😀

zuzu1104
25. nov 2012

čaute kočky, dnes som sa postavila na váhu, proste som nevydržala. Za 20 dní 6,5 kg, som šťatnaaaa 🙂

zujka2
25. nov 2012

@zuzu1104 krásny výsledok. ja som dnes začala pokračovanie. to sa strieda bielkovina, škrob, škrob, bielkovina, uhľohydrát a vitamíny. a aj počas dňa môžeš na obed bielkovina a na večeru škroby. zvláštne 😀

santerra
25. nov 2012

ahojte kočice, tak ja dneska docvičila prvy level 🙂 zajtra idem dalej na 2 som velmi zvedava už som si ho stiahla 😎 Dietku dodržujem tak na 90 % dajak sa nemožem naštartovať...skusime to zajtra hadam vydržim 😝
@zuzu1104 ahoj eeeejjjjjj parada super kilečka idu papaaaa 😀 šikovnica len tak dalej 🙂
@jakani ahoj vitaj medzi nami a vela trpezlivosti a vytrvalosti prajem 😀 s tou kukuricou to neviem ani ja....ja si ju davam aj k ryži a ked som robila pizzu tak aj tam som ju šupla....hm možno baby budu vedieť 🙂
@zujka2 zaujimava kombinacia dni 🙂 a ako ti to ide pocituješ hlad? porcie su rovnake ?