90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
27. nov 2012

Dobre ranko 🙂 Tak ja dnes ovocny den, o chvilku idem ranajkovat, potom si zacvicim 🙂 Vcerajsi den na 100%, dufam, ze aj ten dnesny takto zvladnem. A vy ako ?

zuzu1104
27. nov 2012

@cutty dobré ránko, tak ja som to včera riadne pototo,nedokázala som sa ovládať, ale tak čo, nemôžem byť každý deň 100%, myslím, že jeden deň ma nezabije, ale dnes už pokračujem ďalej, v pondelok mám už prvú vodu, takže uvidíme výsledok, myslím, že bude pekný aj napriek môjmu včerajšiemu žraniu 😀
Ty si pekne dôsledná, si skvelá 🙂 Držím dnes palce, ja mám dnes UH a už sa celkom teším, lebo si robím rezanky s makom a na večeru štrudľu 🙂

sonca13
27. nov 2012

ahojte kočky, takže, ja mám dnes ovocný deň... zatiaľ sa celkom držím si myslím, aj keď občas zhreším... ☹ potom si to vyčítam, ale tak pevne verím, že to zvládnem a vydržím.... na zajtra mám mať grécky šalát, už sa na neho teším... 🙂 kilečká idú pomaly dolu, kombinujem dietu s cvičením a už vidieť prvé výsledky...

cutty
27. nov 2012

@zuzu1104 Som si povedala ze do Vianoc sa budem snazit co najviac ist na 100%. Dnes som uz aj cvicila a citim sa dobre zatial. Mna caka prva voda uz vo stvrtok ale merala som sa uz vcera 😀 Pojdem sa potom k sestre povazit, ale najdôlezitejsie je podla mna ze ubudaju tie centimetre.

zuzu1104
27. nov 2012

@cutty presne tak moja, centimetre sú dôležité a ja to vidím na sebe, že už mám o jednu konfekčnú veľkosť menej a to je super🙂 kilá každého strašia, ale nie sú až také podstatné 🙂
v piatok potom napíš, ako dopadlo váženie, ale meranie ti dopadlo fantasticky 🙂
Ja sa potom ozvem v utorok, že ako som dopadla po tej vode, už teraz mám strach, ako ten deň prežijem, asi si pripravím program niekde vonku so synom, aby som nemyslela na jedlo🙂

santerra
27. nov 2012

Ahojte babule, včera večer som zacvičila ten level 2. dneska svalovka a nič sa mi nechce 😒 ale celkom sa mi pačil, jasne že som nevladala a nestihala uvidime ako mi to pojde dalej. Dneska masko, kuracie stehna s paradajkovym pyre. Pekny den baby

zuzx
27. nov 2012

Ahojte, druhy den uspesne za mnou 🙂 Na obed zemiaky so zeleninou a na veceru varene zemiaky bez zeleniny 🙂

zuzu1104
27. nov 2012

@zuzx šikulka, len tak ďalej🙂

helenka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cutty
27. nov 2012

No tak dnesny ovocny den - teda u mna dnes skor zeleninovy som uspesne zvladla 🙂 A uz sa tesim na zajtrajsi, bude mäsko. Tak dobru noc Vam zelam 🙂

zuzx
28. nov 2012

Tak mam dnes treti den, mam za sebou dva pomarance a popijam kavu a pojdem pracovat, dnes mam fyzicky narocnejsi den.
Zatial bez prehreskov, som namotivovana ako nikdy. Rano som neodolala a odvazila sa, som bola prekvapena, ale zliezli mi 3 kg, aj ked si uvedomujem ze to je nic, som rada, nakoplo ma to. Mne to aj prvy raz islo takto rychlo, tak snad sa podari.

santerra
28. nov 2012

Dobre ranko baby, či už den? 😀 Cvičko č.2 dopadlo omnoho lepšie, vladala som viac i svalovka je fuč a ten pocit stoji za to 🙂 Dnes varim ryžu, paradajkovu omačku a k tomu sojove platky. 😎 pekny den kočice!

cutty
28. nov 2012

Ahojte 🙂 tak ako? Ja uz mam odcvicene, osprchovana a zachvilu obed - uz sa tesim 😀 Zajtra prva voda. Ubehlo to celkom rychlo ten prvy mesiac. Uvidime ako to pojde dalej.

slabachvila
28. nov 2012

baby kam patrí mak?????

zuzu1104
28. nov 2012

čaute kočky, ako vidím, všetky máte už docvičené, len ja zaostávam :(, mám kopec povinností do školy a vôbec nestíham cvičiť :(
ale stravovanie ide fajne, dnes mám ovocie a priznám sa, že by som najradšej mala dnes vodu, lebo vôbec nemám chuť jesť, ale musím sa držať harmonogramu. Ale tak na obed som mala fajnotku. Banániky som si pokvapkala citrónovou šťavou a obalila v sezamových semienkach a upražila na troške masielka, bolo to naozaj veľmi chutné, ale zjedla som ledva jeden, lebo mi to akosi nejde do žalúdka.
@cutty zajtra ti budem silno držať palce, aby si to zvládla 🙂
pekný deň žienky

mysiatko
28. nov 2012

ahojte dievcata tak ja som sa k vam pridala dnes mam treti den tak uvidime ako to pôjde, nahovorila som aj manzelika tak sa budeme vzajomne podporovat 🙂 mam v tom ale trocha chaos kam patri napriklad kukurica, zeleny hrasok, sampiony, paradajkova omacka a podobne...potrebujem zhodit 8 kil ktore som nabrala kojenim, este sice kojim ale toto stravovanie mi pride najmenej drasticke, tak dufam ze to dam dole...akurat som ale pozerala ze mi prva voda vyjde na stedry den 🙂 he tak to asi nedam a posuniem

zuzx
28. nov 2012

@mysiatko tak to je super, zacali sme rovnako, tiez mam za sebou treti den 🙂
Cestou z roboty som sa zastavila v cukrarni na veternik a uz len kava a vela caju a tym som na dnes skoncila 🙂 Mo a na obed som mala spagety s kecupom a so zeleninou. Nic moc kombinacia, ale tak nenavyberam si v zavodnej jedalni.
S tym stedrym dnom veru neviem ako to poriesime, asi budem cely den na vode a dam si potom veceru, no fakt neviem. Alebo este rozmyslam, ze spravit vodny den pred stedrym dnom a na stedry den...no veru neviem, lebo tam su aj oplatky, aj polievka, aj ryba, aj zemiaky....

Na zajtra mam uz nakupene v aute ovocie a aj ananasovy 100% dzus, tak snad to ustojime 🙂

mysiatko
28. nov 2012

@zuzx tak to je super aspon sa mozme spolocne povzbudzovat 🙂 🙂 🙂 ja som rozmyslala ze budem na stedry dne na vode do vecere, potom sa asi najem a na dalsi den opat na vode ale cely den...este uvidim, ja som mala na veceru kolacik este z vikendu robila som nieco na sposob tiramisu..mnam...zajtra som tiez zvedava ako ustojim to ovocie ale odhodlanie a pevna vola je tak snad...drzim prsty na zajtrajsok 😀

cutty
29. nov 2012

Dobre ranko 🙂 No tak dnes prvy vodny den. Dufam,ze to ustojim. Asi nebudem cvicit dnes, aby som mala dost energie, kedze dnes sa nenajem 😒 Tak mi drzte palce

cutty
29. nov 2012

@slabachvila Tak to presne neviem ale ja si ho davam na rezance, ked si robim s makom na uhlohydratovy den 🙂

slabachvila
29. nov 2012

@cutty no presne to som chcela, či môžem dať na cestoviny 😀

cutty
29. nov 2012

Jaaaaaj hladna som straaaasne ☹ Citim sa unavena, malatna, ale musim to nejako vydrzat .

zuzx
29. nov 2012

@mysiatko ako si na tom? Ja som dnes mala rano dva banany, potom pol litre 100% ananasovej stavy, na obed som si rozkrajala dve kiwi, dve male hrusky a dva banany. A nalievam sa vodou a kavou. Vecer chcem dopit zvysok toho dzusu ananasoveho a medzitym este nieco, asi banan, lebo budem pendlovat.

@cutty drz sa 🙂

cutty
29. nov 2012

@zuzx S tymi bananmi by som ti poradila narabat trocha opatrnejsie, a aj so stavami. Mas aj knihu 90 dnova dieta ? 200 ml ovocnej stavy sa rata ako jedna porcia jedla. Ak jes banan na ranajky tak len jeden a uz nic k tomu.Banany su dost kaloricke. Na jednu porciu jedla v ovocny den su väcsinou dva kusy ovocia alebo len jeden.
Mozes kludne aj zeleninu jest nie len ovocie tento den. Tak sa drz.

mysiatko
29. nov 2012

@zuzx dnes je to celkom v pohode na moje prekvapenie ani nejak necitim hlad...rano pol manga a banan...na obed banan posypany mandlami a pokvapkany medom...a pila som caj a vodu..s tou vodou ale zapasim nejako do mna nejde v tomto zimnom obdobi...musim sa nutit

sonca13
29. nov 2012

ako žienky ja som dnes na obed mala že zemiaky so šošovicou, mrkvou a paradajkami, zapečené v rúre... ako strašne zlé to bolo.. som to do seba napchala na silu a teraz večer znova... ešte že len polovičnú porciu... 😀 na zajtra mám nejakú kmínovú placku a na večeru koláčik...mňááám... na tieto večere sa najviac teším... 😀 za posledné dva dni som aj zhrešila, nevedela som odolať... včera som robila zemiakové pagáče a marhuľový koláč mojim dvom hladošom a akosik mi dva pagáče a jeden kúsok koláča skončili v brušku 😅 tak ale cvičila som jak ďábel včera 😀 tak snáď to na mne nezanechá nijaké následky 😀 ešte som sa nevážila a ani nemerala, prvý vodný deň mi vychádza tuším na 14.12.tak by som rada vydržala a nechám sa prekvapiť... 🙂

zuzx
29. nov 2012

@cutty knihu nemam, ale v elektronickej forme ju mam prestudovanu x-krat. Ja som tuto dietu drzala 5 rokov dozadu, takze teoreticky som odbornik 🙂 Ano, to viem, ze stava sa rata za porciu jedla, ved som si to aj dala namiesto jedla, jednu rano a druhu teraz vecer 🙂 Takisto viem, ze banany su najhorsie ovocie, ale zas ked nehresim, tak nemyslim si ze banany su az take zle 🙂

Inak pred chvilou som si dala tu stavu na veceru a som normalne plna z toho. A tusim citim trosku rozdiel uz na rifliach, ale zas mozno si to len nahovaram 😀

zuzx
29. nov 2012

@sonca13 a citis na sebe nejake ubytky? Myslim na obleceni.

zuzu1104
29. nov 2012

čaute kočky, tak včerajšie ovocie som zvládla super, dnes bielko tak isto, moje telo je už tak nastavené, že nemusí už nič viac jesť, nemám problémy už ani s ovládaním a o tri dni ma čaká prvá voda, tak držte palce🙂

cutty
29. nov 2012

@zuzu1104 Tak to je super 🙂 Ja mam dnes prvu vodu skoro za sebou, bolo to narocnejsie ako som myslela ale uz sa tesim na zajtra 🙂