90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katren
3. jan 2013

kocky, mohli by ste mi napisat, kam sa radi kus-kus???? dakujem velmi pekne
chcela by som zacat od februara, tak si robim jedalnicek a oboznamujem sa a nejako neviem toto kam zaradit...

lucky14
3. jan 2013

@kacenka1983007 ja som cvicila minuly rok od septembra do konca novembra viac menej pravidelne niekedy 5x za tyzden niekedy menej ale vzdy aspon 3x. cvicila som 30 Day Shred od Jillian Michaels a je to len 25minut a spotena som ako kon. Doslovne. Uzasne cvicenie a vrelo odporucam. Ma to 3 leveli kazdy sa cvici 10dni a su rozne intenzity cvicenia podla kondicie. Pustam si to na you tube. To chcem zacat znovu od pondelku ale hlavne kvoli kondicii a spevneniu svalov. Ja ked nezmenim stravu tak zial mozem cvicit kolko chcem neschudnem. Skus pozriet. Da sa to stihnut ked maly spinka cez obed. 🙂

lucky14
3. jan 2013

@zuzu1104 ach jaj moja to mi je luto. Dufam ze bude Samko coskoro zdravucky. Hlavne je ze ste boli u Dr. oni uz vedia co robia. Moja si nasa velikanska inspiracia v dietovani takze sme v som znovu spolu. 😀 A viem ze vodu zvladnes. 😀

zuzu1104
3. jan 2013

@kacenka1983007 noo aj my sme tak začali, že odrazu zimnica a potom vysoké teploty, ani zábaly a ani lieky na teplotu nezaberali a potom vyvracal ešte aj čaj a mal po telíčku také malé vyrážtičky, tak už som bola celá prestrašena a jednoducho som sa obliekla a utekala na pohotovosť, lebo to nikam neviedlo, doktorka povedala, že je to šarlach a hneď nám nasadila antibiotiká, ale je to hrozné, lebo to proste z hodiny na hodinu to začalo.
Aj ja Tvojmu malému prajem skoré uzdravenie a ďakujem za prianie, si milá 🙂
Takže ty už druhý raz držíš túto diétu? Ja som strašne šťastná, že som s tým začala, veľmi mi to pomohlo a keď ešte zhodím budem vyzerať ako pred tým 🙂 a potom môžem opäť otehotnieť 😀
Aké máš staré deti?

zuzu1104
3. jan 2013

@lucky14 Tánička ďakujem 🙂dúfam, že nám to čoskoro prejde, som si tým istá, lebo Samko je silný chlapček 🙂
Som fakt rada, že som pre vás inšpiráciou, teším sa tomu. Mohla by som to však všetko zvládať aj lepšie, keby som nebola cez sviatky taký slaboch už som mohla mať oveľa väčší úbytok.

lucky14
3. jan 2013

@zuzu1104 ale cosi. Ide Ti to krasne. Ved sviatky su len raz v roku. 🙂

kacenka1983007
3. jan 2013

@lucky14 aha kukala som to je super skusím to,dakujem za tip 🙂 si zlata 😉 no škoda že ten moj špunt poobede nespí ☹ on má tolko energii v sebe že ked mi zaspí na obed alebo poobede tak mi nespí v noci ale čo už neak to hádam zvladnem,ja tiež som neschudla s cvičením a s touto dietkou som nemala žaludočné problémi tak aj preto chcem začať znova 😉

zuzu1104
3. jan 2013

@lucky14 Tánička, ďakujem 🙂 Vrátila si sa aj ku cvičeniu? JA by som dnes chcela začať opäť s prvým levelom, aby to šlo opäť pekne dole a aby som zhodila ešte aspoň 7 kíl do konca diéty.
Nevieš náhodou kde zohnam pokračovaciu?
@kacenka1983007 Alebo ty Katka, nevieš kde sa dá zohnať kniha pokračovacej? Nie je niekde na nete?

katulka74
3. jan 2013

Ahojte chcela by som schudnut ,aky je rozdiel medzi dukanovou a 90 dnovou dietou?neviem sa z toho vysomarit ja som drzala pred 15 rokmi delenu stravu,schudla som za 3 mes 27 kg a teraz po porode som zas ako gula,neviem najst ziadnu tabulku ako kombinovat jedla,proste neviem ako zacat 🙂

kacenka1983007
3. jan 2013

@zuzu1104 ja mam 2 synov starší Sebastian ma 7 a mladší Peter ma 2 a pol 🙂 starší je z prvého vzťahu a moj terajší partner za chvilu manžel 🙂 😉 tiež ma jedného syna z prvého vzťahu on s nami nežije ale je dosť často u nas 🙂 Sebastian nemá vyražky a nič ho nebolí,ale keby mal znova teplotu tak s ním tiež pojdem na pohotovosť,minule mi doktorka hovorila že ak by mal teplotu a ho to prejde tak s nim nemám brať ku doktorke že to bude len neaky bacil a že proste jeho imunita je sylná a stačia aj ovocie a čajíky,tak uvidím čo bude.neverím antibiotikám,ak nemusím tak im nedávam 😠 ☹
ked som držala tuto dietu žial som musela prestať ale viacmanej som sa toho stravovania držala kym neprišla zima ☹ a začala som sa prežierať ☹ 😠

kacenka1983007
3. jan 2013

@zuzu1104 mam niekde tu pokračovaciu,pokukam a pošlem ti,pošli mi potom adresu 🙂na e-mail

zuzu1104
3. jan 2013

@kacenka1983007 no tak držím palce, aby Sebastiánovi nič nebolo a ja som tiež proti antibiotikám, prvý raz sme brali antibiotiká minulý mesiac a oslabili mu asi imunitu :(
A vopred ďakujem za pokračovačku 🙂

zuzx
3. jan 2013

Ja som sa konecne dostala o tretej k obedu, urobila som si strasne dobre pecene zemiaky s vela, vela cibulou a cesnakom, posypane korenim a k tomu som si dala kyslu kapustu. Neskutocna dobrota. Uz mam odlozene aj na veceru 🙂 Skroby su moj najoblubenejsi den 🙂

fialocka84
3. jan 2013

@zuzx no anija velmi polievky nemusim aj j a radsej cajik a to zelený.uz mam v sebe asi 2 litre no do vecera este potiahne.pozerala somi cviky no brutal.musim sinajstnieco epsie a lahsie.

fialocka84
3. jan 2013

takže obedik za sebou - paprikove zemiaky a calamada.mnaka.ale kedy a co bude na veceru?co si myslite na UHT si mozem dat dajaku zl.pizzu z pizzerky? Celý den bdem v robote a tam si nevem co dat.

zuzx
3. jan 2013

Na veceru si daj to iste ak mas moznost 🙂 Podla mna mozes pizzu aj z pizzerie, len by to malo byt bez sunky, vajicka, syra, kuracieho masa. Ja som si minule doma spravila len s kecupom, cibulou a brokolicou a bolo to strasne dobre. Alebo mozno este by si mala dobre aj pizza stangle s kecupom, tam neporusis urcite nic 🙂
Pripadne si dnes uvar nejake cestoviny a zober so sebou. Mne chutia hlavne na sladko - s lekvarom, orechami 🙂

zuzu1104
3. jan 2013

@fialocka84 ahojky, vyskúšaj toto, je to super a je to podľa mňa veľmi zábavné, veľa z nás práve toto cvičí. Na začiatok skús menej, ale aj keď budeš mať svalovku,t ak sa premôž a na druhý deň cvič znova, po troch dňoch už nebudeš vedieť, čo je svalovka. Cvičia sa 3 levely a každý z nich sa cvičí 10 dní

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8
fialocka84
3. jan 2013

@zuzx aj ja mam rada cestoviny s lekvarom a to sa da v mikrovlnke zohrievat? len sa pýam lebo rezance nezvyknem ohrievat.a ked sa smiem spýtat tak aj cvičis?ja este nie lebo djako somsa este neodhodlala na to.

fialocka84
3. jan 2013

@zuzu1104 dakujemnakrat toto som pozerala aj ja.nevyzera to byt take tazke. a pomaha to?ake mate skusenosti?

zuzx
3. jan 2013

@fialocka84 da sa to ohriat aj v mikrovlnke, ale mne to celkom chuti aj studene, je to na tebe. Pre mna to je dobrota a je to rychlo hotove, takze ked na obede v praci nic nevyberiem, tak si nosievam taketo. Ja cvicim ten bodyrock, cvicila som uz vcera, svalovica zacina, ale idem aj dnes. Ja som na cviceni bola zavisla, to len posledneho pol roka som sa takto zopsula, takze snad sa zase rychlo do toho dostanem 🙂 Milujem svalovicu 😀 😀

fialocka84
3. jan 2013

dakujem za rady.a es jedna otazocka? kolko mas kil a kolko by si chcela schudnut?dufam ze neotravujem s mojimi otazkami. 😝 😝

fialocka84
3. jan 2013

@zuzx dakujem za rady.a es jedna otazocka? kolko mas kil a kolko by si chcela schudnut?dufam ze neotravujem s mojimi otazkami.

zuzu1104
3. jan 2013

@fialocka84 ja si myslím, že Jillian je úplne úžasná a podľa nej sa mi super cvičí a hlavne ma to baví. Aj diéta, ale aj cvičenie mi pomohli zhodiť dve konfekčné veľkosti a hádam to pôjde ešte viac dole. Ja sa aj dnes chystám cvičiť a už sa na to veeeľmi teším

zuzx
3. jan 2013

@fialocka84 ked som zacinala koncom novembra, tak som mala sialenych 72 kg pri vyske 175 cm. Na taku vahu som sa dopracovala behom polroka :( Po prvom vodnom dni, ktory som mala vo stvrtok pred vianocami som mala na vahe 63 kg, co je moja normalna vaha, pri ktorej vyzeram ako clovek 😀 Takze pokracujem dalej, chcela by som sa dostat pod 60, ale neviem, lebo som dost vysoka a moje telo sa brani vahe nizsej ako 60 kg. Chcem sa o to aspon pokusit.
Teraz cez vianoce to bolo horsie, takze isto nemam tych 63, ale bojim sa skocit na vahu 😀 Odvazim sa najskor v pondelok, aj to si este rozmyslim 😀

Mam vyhodu, lebo som vysoka a aj tych 72 kg nevyzeralo na mne tak strasne, nosila som stale to iste oblecenie, len mi bolo tesnejsie a necitila som sa uz dobre, tak preto som sa na to dala.

fialocka84
3. jan 2013

@zuzu1104 no asi pojdem aj ja tosku zacvicit, ale velmi sa mi nechce lebo strasne ma boli hrdlo a leze namna nieco.a ked sa mozem spýtat z akej vahy si schudla a kolko cm mas?

fialocka84
3. jan 2013

@zuzx ak to je super ze za skoro mesiac tolko si dala dole.no ja som elmi zvedava.a ked poberde mas chut na nieco? napr.sladke tak ako to riesis?

zuzu1104
3. jan 2013

@fialocka84 doteraz som dala 9 kg dole, ale po sviatkoch len 8 kg, začala som chudnúť z váhy 95,5 kg a mam výšku 180

zuzx
3. jan 2013

@fialocka84 sama som bola prekvapena ze to tak dobre islo, lebo vacsinou sa lahsie chudne z vyssej vahy...Ale hovorim, to bolo po vodnom dni, takze to beriem s rezervou. Uvidim co bude po druhom vodnom dni. Sladke predsa mavam na UH den, to je kvoli tomu aby telo dostalo aj to a aby si nemala chute. Ja to riesim ale jednoducho - zasadne nenakupujem sladkosti, do roboty si ich tiez nenosim, takze jednoducho nemam sladke poruke a tak ziadne nemozem jest 😀 Ale vacsinou je clovek motivovany zhodenymi kilami a rozmysli si ci bude porusovat a ci mu to za to stoji.
Inak ja som aj dost porusovala v decembri, lebo sak mikulas, vianocne vecierky a furt nieco. Blbe obdobie na zaciatok diety. Ale vysledok aj tak bol dost dobry. A mimochodom, ani raz som vtedy necvicila...

zuzx
3. jan 2013

A dam vam sen nieco na motivaciu - takto som vyzerala pred rokom, ked som pravidelne cvicila ten bodyrock.
Preto sa aj tak na neho opat vrham, je to drsne, ale fakt to ma ucinok. Teraz nevyzeram az o tolko horsie, ale mojim cielom mat znova takuto postavu.

fialocka84
3. jan 2013

@zuzx no super.doma ani ja nemam chut na sladkosti ale v robote by som zozrala vseko.to je najvatsi problem ze robim v obchode mdzi jedlom.no ale ed chcem schudnut musim zato bojovat.uz si varim rezance na zajtra.a budu s lekvarom 😀 😀 😀