90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

santerra
9. jan 2013

@lucky14 hm...dala si mi fajny napad na večeru 😀 ja som mala na obed uvarenu korenovu zeleninu z polievky co som robila malemu...pekne som sa zasytila...tak tak sme super už len preto odhodlanie, vytrvalos a pevne nervy odolávať...neviem ako dsice dobojujem cez vykend kedze ideme po 2 rokoch ku svokrovcom do Bj (moc ich nemusim)...vymyslat nechcem ze ja toto nebudem a podobne 😠 a možno mi z toho tak stiahne zaludok že amen 😀

zuzx
9. jan 2013

Tak ja mam za sebou aj desiatu (jablkovy dzus) a akurat obed (pomaranc a dva banany). Este si dam dnes dve jedla - dva pomarance a vecer o siestej dzus a skoncila som 🙂

santerra
9. jan 2013

@kacenka1983007 oooooooojjjjj tak mat taku vahu skáčem od radosti 😀

santerra
9. jan 2013

@zuzu1104 ahoj kočka, no ako ti to ide? Maly už zdravučky?

79zuzana
9. jan 2013

@santerra s tym cvicenim som podobne. Chvilu mi trvalo kym som sa nastartovala. Skus cvicit radsej rano ak mas taku moznost. Rano mas viac energie na cvicenie ako vecer. Aspon u mna tonfunguje. Vecer som stastna, se sedim.

estachova
9. jan 2013

ahojte, tak ja sa opäť pridávam po mesačnej prestávke 😉 , konečne som sa naštartovala, ale som rada, že som aspoň cez sviatky nepribrala 🤐 . dúfam, že teraz dorazím do úspešného konca, lebo som schudla len 5kg po prvom mesiaci a potom nič, ale som nebola dôsledná, bola som pažravá 😒 🤐
pridali by ste tabulku?

79zuzana
9. jan 2013

@jaja29 super ti to ide...len tak dalej, uz za par dni uvidis a hlavne ucitis vysledky.
@kacenka1983007 ja som tu tiez po roku znovu, kvoli svojej nenazranosti. Ale verim, ze teraz uz vydrzim, schudnem 10 kil a uz nikdy nevyjdem nad 60.

kacenka1983007
9. jan 2013

@santerra joj moja ale ty si aspoň vysoká,čo ked ja mám iba 160cm ☹ 😢

sandrus2
9. jan 2013

Ahojte poradte co navarit na UH den? dakujem za radu , rozmyšlam na pizzou len neviem ci moze byt aj z kupenskeho cesta ?

kacenka1983007
9. jan 2013

@sandrus2 može byť aj kupované,dokonca niektoré baby ktoré až na 100% nepoužívaju pravidlá 90 dňovky si na pizzu dávaju aj salámu a syr,ako aj ja 🙂

kacenka1983007
9. jan 2013

tak dneska som mala taku rozcvičku 😎 😀 cvičila som 1 level + sme boli pre syna s malím do školy a som ich ťahala na saniach 😀 mám riadnu svalovku

sandrus2
9. jan 2013

No tak to je super pojdem si ho kupit a dam si tam asi daku zeleniku ta sa moze ze ? a mozno si kupim light mozzarelu nech nemam take vycitky 🙂 ďakujem a ty kolko drzis tuto dietu? ja iba 2 den takze vela nie preto zhanam info vsade kde sa da 🙂

kacenka1983007
9. jan 2013

@sandrus2 ja som tuto dietku držala pred rokom,vtedy som aj hrešila a potom ked som prestala tak nedržala som pokračovaciu a pre problémi v rodine som dosť začala doslovne žrať tak som pribrala z 58 kg na 66 ☹ no ale teraz som si dala predsavzatie a skusila som tyždeň či mi to pojde,a som šťastná lebo oficiálne držím dietku odvčera 😎 ak nerátam tie skúšobné 5 dní čo som držala len tak či mi to pojde 😀 😅

tun1ska
9. jan 2013

Baby, a prečo sa neodporúča vážiť, až po 1. vodovom dni? Ja som dnes nevydržala, odvážila som sa už po 2. dni- a mám mínus 2kg 😉 ...pekná motivácia na začiatok, tak prečo nie? ..hoc to je len voda 🙂 vraj

sandrus2
9. jan 2013

@kacenka1983007 tak super držím palce nech ti to ide pekne dole 🙂 no ja na moje zhrozenie vcera mam 69 tak mam co robit lebo to chcem dat aspon na 60 tak hadam vydrzim a pojde mi to dole ale moj prvy realny ciel je aspon 65 a potom si dam dalsi 🙂

spisiacka
9. jan 2013

ahojte tuto dietu som dzrala pred 3 rokmi a za asi 50 dni som schudla 10 kil... ale zacalo mi byt priserne potom. Tocenie hlavy som mala priam neustale. Musela som prestat. Pribrala som naspat asi 3 kila a bolo mi fajn. POtom som bola tehu a tak a som na tom tak ako pred dietou. Rozmyslam ze zacnem znova ale ci to ma zmysel ked viem ze ju nedokoncim. Myslim ze pri tak rychlom ubytku vahy mam problem s tlakom. Stalo sa to niekomu z vas?

marianka0101
9. jan 2013

Ahojte, tak ja sa do toho od dnes pustam. Dufam ze zvladnem tych 90dni. Zacina so mnou aj manzel, ale on 16teho nastupuje do prace, tak podla mna vydrzi iba do vtedy. Zavodnej kuchyni je tazke odolat, musite uznat 🙂 no uvidime ako to zvladneme. Ja idem popri kojeni, takze budu vacsie porcie. Dnes grecky salatik, chebik a vyvar. Rano boli 4 susene fugy 🙂

jaja29
9. jan 2013

@79zuzana dakujem 🙂 musim vydrzat, teda vsetci musime ochvilu budeme zhadzovat Bundy a chceme byt kocky no nie 😉 uplne som dnes pri obede citila, ze sa mi stiahol zaludok tak sa vytesujem, ze som nezjedla vsetko Co som mala nalozene 🙂 som rada ze sme tu taka skupina podporovaciek ;)))

marianka0101
9. jan 2013

@tun1ska ta vaha ti bude kolisat, dnes mas o 2menej, zajtra sa mozno odvazis a budu spat. To by bolo potom demotivujuce, kedze dnes nic neporusis. Aj preto je tam ovocny den a po nom vodny, znovu je to aj o motivacii. Si zober, cely den papas iba vitaminy a dalsi den iba voda. Creva pekne prazdne a ked sa postavis potom na vahu mas o 1kg urcite menej ako je real a to ta este viac inspiruje. Drzala som tuto dietu asi pred 5rokmi a schudla asi 18kg, tak to mam overene🙂 a velka motivacia je, ked mas teraz napr. 75kg mesiac sa nevazis a potom ides na vahu a hups... 68kg, taky skok robi vela na psychiku, vtedy vidis iba kila, nie to co si preto musela obetovat za ten mesiac a hned pomyslis, dalsi mesiac predomnou, moze byt dole znovu tolko.... 🙂 najlepsie dat vahu susede, aby ta to nelakalo

kacenka1983007
9. jan 2013

@sandrus2 nebojsa sme šikulky a dáme to dole 😉 raz dva 😎 aj ja ti držím palce ved sme tu jedna pre druhu aby sme si povzbudzovali,poradili.... 😀 😵

marianka0101
9. jan 2013

@spisiacka kamaratka ju dost zle zvladala, ona mala nejakych 52kg a frajer stale ze je tucna, velky zadok a tak, chcela nejakych 48kg a na vodny den hned rano doma odpadla. Ak ti je na odpadnutie, treba zvacsit porcie a potom ked tak postupne znizovat, aby sa telo stihalo prisposobit

kacenka1983007
9. jan 2013

@spisiacka ahojkaj,ja tiež mávam nízky tlak a hlava sa mi točila len vtedy ak som nemala dosť tekutiny,raz som aj dokonca odpadla ☹ ale potom som si napravila pitny režim a prešlo to.a cvičila si aj pri diete lebo som čítala e cvičenie zvišuje krvny tlak.

kacenka1983007
9. jan 2013

@spisiacka alebo ak nezvladaš vodu,že ti je zle tak si daj v klude ovocie alebo zeleninku,nič sa nestane.

spisiacka
9. jan 2013

@marianka0101 nemala som problem ze hladna len po dani dole tych 10 kil mi zacalo byt stale zle. Pila som dost neviem cim to bolo. No uvidim ci dam toto ci nieco ine. INak ja mam z coho chudnut mam 92 kil...

zuzu1104
9. jan 2013

@santerra čau moja, dnes som akurát na teba myslela. No mne to ide fajne, dodoržiavam na 100%, mala som síce minulú nedeľu skrat v podobe trošky chipsov, ale na to sa už zabudlo 😀. Na dnes som si pripravovala domáce rezance, ktoré som včera do desiatej poctivo ručne robila, s lekvárom a makom. Tak som sa na to tešila už od včera a , ledva som zjedla biednu porciu, lebo mám strašnú migrény, som myslela naobed, keď malý zaspal, že sa z toho normálne dog....cam, hrozné. Už dlho mi takto nebolo. A malý je už ok, už robí samé šalenosti 🙂, som taká rada, že už je zdravý.
A ty sa máš ako? Ako diétka?

mg25
9. jan 2013

Tak baby a dnes som zlyhala na celej čiare 😢 8.deň a vôbec nie kvôli hladu, ale kvôli stresu. Malý mi celý deň vreští, nechce spať, zamáka nám podkrovný byt, zlostí ma svokra...nejak sa to na mňa zosypalo :( a zožrala som 3 mily keksyna posedenie....a teraz mi je ešte horšie 😠 ☹ 😢 😢 😢

zuzu1104
9. jan 2013

@mg25 ale to nevadí, veď to sa stáva, zajtra to určite napravíš🙂

mg25
9. jan 2013

@zuzu1104 len mi jena figu zo seba, že stres riešim keksami 😢 keby to bol aspoň hlad. Zajtra nejem pre istotu nič,nech to napravím 🙂 len žartujem...dnes mám deň blbec po všetkých stránkach.

dasa0402
9. jan 2013

ahojte baby dnes som mala ovocie no za cely den co zjedla len dusenu mrkvu z brokolicou vobec nie som hladna to je to normalne 😒