90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
9. jan 2013

@mg25 ale chápem ťa, ja mám zas opak, keď mám stres, tak nejem skoro nič a sedím vkuse na záchode s hnačkou:(
Keď som mala štátnice, tak som za týždeň a pol schudla 8 kg, lebo som za deň zjedla len jeden rožok. Nemohla som vôbec jesť, strašné. Ale u každého je to iné.
Zajtra pekne papaj to, čo máš, ale napr. večer si pekne zacvič a bude to 🙂 Nerob si starosti, každý to občas trošku prestrelí. Vieš koľko krát sa to stalo mne a aj tak som pekne schudla.🙂

domyyy
9. jan 2013

ahojte kočky, dnes mám siedmy deň tak zajtra ráno sa postavím na váhu a napíšem výsledok 🙂 inak sa cítim fajn, nepoviem sem-tam zhreším, že si niečo hodím do ust 😀 😀 😀 ale myslím si, že to váhu až tak neovplyvní 😉 dni dodržujem len sem tam si dám napríklad piškotu do ust alebo čo mám pod rukou 😀 dnes som si urobila šalat s balkanským syrom no na večeru to nechcem tak si odšťavím cviklu s mrkvou, to si dávam aj namiesto raňajok niekedy ked nemám chuť na ovocie a som šťastná lebo sa mi neskutočne stiahol žaludok, jem len kvôli tomu, že musím a nie preto, že som hladná ak nerátam tie hluposti čo si sem tam dám do úst...ale nie je pravidlom, že to robím každý deň 😀

zuzu1104
9. jan 2013

čaute kočky, tak dnes to bolo na 100%, na raňajky som si dala pol banánika a mandarinku, na obed pol taniera domácich širokých rezancov s makom a lekvárom a na večeru smotanovú tortu, ale nie celý kúsok, čo som si pripravila, akosi mi dnes nešlo asi sa už pripravujem na vodný piatok :( a ešte jeden riadok horkej čokolády. No a vypila som 3 litre prevarenej vody, večer sa chystám ešte zacvičiť a budem so sebou veľmi spokojná. Zajtra ma teda čaká ovocie, a potom druhá vodaaaa. Už aby som to mala za sebou.

majkushka
9. jan 2013

@marianka0101 ahoj ja mam 4 den za sebou tiež sa kojime tak trošku viac som zvedava velmi ako to pojde 😉

zuzx
9. jan 2013

Ahojte, tak ja som dodrzala dnes tiez, na ranajky banan a pomaranac, na desiatu dzus, na obed pomaranc a dva banany, na olovrant pomaranc, na dalsi olovrant pomaranc a 5 susenych datli a este idem dat dzus a koniec, len caj 🙂
Nejak vela pomarancov zeriem, ale idem sa zabit za tymi lidlovymi, strasne su dobre.

zuzx
9. jan 2013

No a zajtra mam bielkoviny a planujem si spravit do krabicky obed.
Chcem si spravit omeletu na kvapke oleja z dvoch vajec. Na dalsej panvici chcem na cibulke a cesnaku oprazit cerstve sampinony a toto by som zabalila do tej omelety ako keby taka palacinka z toho ostane - teda omeleta plnena sampinonmi na cibulke. K tomu si spravim kapustovy salat a mam krasny obed 🙂 Uz teraz sa mi sliny zbiehaju. A mozno si urobim dve take, teda zo styroch vajec.

janet71
9. jan 2013

Ja som tiež na 90 dnovke dnes 8 deň zatial 3 kg dole nič moc , ale som šťastna...

cutty
9. jan 2013

Ahojte ja dnes vitaminy, troska som to pokaslala dnes - zjedla som troska cistych cestovin 😒 No ale neberiem to az tak tragicky.
@zuzu1104 Tak uz som sa rozhodla, voda bude zajtra 🙂

jaja29
9. jan 2013

@janet71 to mas podla mna dost dole za 8 dni a nie ze nic moc. Z akej vahy ides dolu ak teda chces povedat 😉

jaja29
9. jan 2013

@mg25 nic si z toho nerob zajtra pekne hod dnesny den za hlavu a drz sa!!! Musime to zvladnut ked sme sa na to dali, jeden den blbec to ne moze pokazit i ked ta uplne chapem 😒 hlavne je tomu nepodlahnut 😎

moncicip
9. jan 2013

Ahojte🙂
Dufam ze sa nenahnevate ak sa k vam pridam, dnes som sa do toho pustila spolu s kolegynou ktora sa koncom aprila vydava, tak som zvedava ako nam to pojde. A tie ktore ste v tomto uz zbehle tak od vas rada uvitam dobre rady a receptiky.

zuzu1104
9. jan 2013

@cutty no tak ti silno držím palce, zase sa o deň minieme🙂

zuzu1104
9. jan 2013

@moncicip ahoj vítam ťa medzi nami, pošli mi do pošty tvoj mail, pošlem ti link, kde si môžeš stiahnuť knihu, kde nájdeš mnoho užitočných rád a receptov. Ja osobne si varím podľa seba a nie podľa knihy.

moncicip
9. jan 2013

@zuzu1104 Dakujem za privitanie 🙂

zuzu1104
9. jan 2013

@moncicip poslané, za málo 🙂

mg25
9. jan 2013

@zuzu1104 ja som počas učenia sa na štátnice pribrala 12 kíl 🙄
@jaja29 vďaka kočky, len som zo seba znechutená, ako sa neviem ovládnuť.

jaja29
9. jan 2013

@mg25 neboj sa to poznam. Min.rok som vydrzala len 3 tyzdne lebo som sa uz citila ok herecka a potom som sa cez leto naozaj ze vyzrala a tieto sviatky som to dorazila az su mi male veci 😠 tak dufam ze to tento krat dokazem. Asi by som si mala dat do kuchyne svoju aktualnu nahu fotku, dokonaly motivacny prostriedok 😀 😎

mg25
9. jan 2013

@jaja29 a pre navstevy dokonaly zazitok 😀

zuzu1104
9. jan 2013

ahojte chuduľky, tak ja mám dnes úspešný 100% dník a som so sebou veeeľmi spokojná, dnes som dokonca precvičila Jillien nie ako začiatočník, ale ako pokročilý a som mokrá ako myš, idem si dať sprchu, a potom budem zaslúžene oddychovať. Som sa rozhodla, že vo vodný deň nebudem cvičiť, takže ešte mi ostávajú 4 dni na prvý level, a potom idem na dvojku. Verím, že keď sa po vodnom dni postavím opäť na váhu, tak mi zažiaria očká 🙂

santerra
9. jan 2013

@79zuzana ahoj no musim sa už konečne nakopnuť aj to chudnutie predsa pojde rychlejšie...skusim cez obed ked maly zaspi 🙂
@estachova vitaj späť 😉 určite dobojujeme do konca a hlavne úspešného 😎
@kacenka1983007 ale aj tak pekna vaha 🙂 naposledy som mala tolko tušim na strednej 😀
@zuzu1104 migreny no to poznam som to mavala na skole velmi neprijemne...napchavala som sa tabletkami a nič nepomahalo 😒 ty jaka šikovnica že domace rezance, to kedy stihaš pri malemu? 🙂 Ja inak celkom dobre až na to že malemu idu stoličky tak je nervny a mrzuty, vyžaduje si 100% pozornosť a božechran ked sa mu kus nevenujem spusti rodeo 😀 Dietka ide dobre som na seba pyšna v tomto...na večeru som sa inšpirovala @lucky14 a jablčka su už spapane 😅 už len vodou sa nalievam a čakam dnes mi ide romantika v telke Osobny stražca 😉
@mg25 ahoj ja som na tom rovnako...tiež prasknute nervy zvyknem riešiť že zožerem všetko čo je po ruke a hlavne sladke vtedy musi byť 😒 Neboj zajtra bude lepši den a daš to na 100%. PS: svokru nerieš 😀

zuzu1104
9. jan 2013

@santerra no migrény som nemávala, ale odkedy mám nedostatok spánku a veľa námahy, tak prišli. No ja pri malom veľa postíham, on je už dosť samostatný a don sa dokáže aj hodinu a pol pohrať sám a večer toho stihnem, lebo príde manžel domov, moji rodičia bývajú cez chodbu, takže mám postarané o bavenie 🙂 Ja veeeľmi rada varím a aj pečiem.

fialocka84
9. jan 2013

tak ahojte kočky. teraz som docvicila Jilien a somtiez mokra ako mys.dnes mi to islo uz lepsie.le tie kila ma dajako hnevaju.postavila som sa aj ja dnes na vahu a nic.kilo dole a odvtedy nic.preco? mam 166cm a 68 kg.je to vela?alebo kto viac vazí tak tomu sa lahsie chudne? no dnes somnedodrzala na 100% vtaminový den.nedalo sa leb som celý den bola v nemocnici.na zajtra uz mam upecenu hlivu s 2 vajickami ako prazenicku.to mozem???? a ku tomu cerstvz salatik zo chery paradajok , uhorky a ladoveho salatu.no mnamka.pekný vecer Vám prajem a krasne sny 🙂 ☹ ☹

kacenka1983007
9. jan 2013

@spisiacka a ku doktorke si s tým nebola?najprv by si sa mala asi poradiť s neakou lekárkou.ktovie z čoho si to mala ☹

janet71
9. jan 2013

@jaja29 nooo 103 kg nááá dosť nie je sa čím chváliť

spisiacka
9. jan 2013

@kacenka1983007 nie nebola som nejako som to neriesila a ak nahle som naspat pribrala tie 3 kila tak to samo preslo a bolo vsetko ok. Tak mozno skusim sa dosta aspon na tu hranicu kym to este pojde

kacenka1983007
9. jan 2013

ahojte,ja som mala dnes škroby,nevedela som čo papať,na raňajky som mala mrkvu 🙂 na obed som si spravila zeleninové rizoto a aj na večeru to isté s kyslou uhorkou 🙂 no zajtra uh už by som si dala niečo sladké ale neviem čo?. 😒

kacenka1983007
9. jan 2013

@spisiacka možno aj to že tvoj organizmus dostal šok z tej diety ktovei,dávaj si na seba pozor hlavné je aby si bola zdravá a aby si sa cítila dobre vo svojej koži,držím ti palce aj ked budeš dietovať s nami či bez nas 😉 😎

zuzu1104
9. jan 2013

@kacenka1983007 čau Katuš, ja som si dnes spravila široké rezance s makom a lekvárom a bolo to fajne, skús 🙂

jaja29
9. jan 2013

@janet71 ber to z tej lepsej stranky budes mat na zaciatku rychlejsie (vacsie) ubytky 😀 no nic sa neda robit musime makat 😉 len keby mal kto za mna cvicit 😕

kacenka1983007
9. jan 2013

@zuzu1104 ja som myslela na pirohy ale neviem,ešte uvidím,a na večer neaky koláčik 😒