90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
10. jan 2013

@79zuzana
@fialocka84
@lucky14 dakujem krásne za podporu kočky 😵 dietu nedržím na 100% dnešné raňajky boli napriklad oplatky vianočné, cez deň hádžem do seba mussli, piškoty, čo mi príde pod ruku a už som aj mala na bielkoviny hlivový perkelt s knedlami a som tu 🙂 začnem písať čo papám celý deň, aspoň sa budem snažiť 😉 tak dnes to bolo:

raňajky:oplatky
obed:zemiaková kaša /podotýkam s mliekom a maslom/ s lečom
večera:polovica obeda 🙂

lucky14
10. jan 2013

@domyyy vidis. Mozno ja papam vela na veceru. Niekedy mozno viac ako polovicu. Asi si to zacnem sledovat. 😉

domyyy
10. jan 2013

@lucky14 musím dodať že večeriam o piatej, neskôr už nechcem 🙂 a niekedy mám na raňajky zeleninové šťavy

lucky14
10. jan 2013

@domyyy no vidis. Ja veceriam medzi 19-20hod. Chodievam spat okolo 23hod. Uvidim ako mi to pojde a potom urobim zmeny ak nebudem spokojna s vysledkom. 😉 Prosim Ta z akej vahy ides dolu?

jaja29
10. jan 2013

Takze dnesok opat zvladnuty n 100%, Tesim sa 🙂 zajtra bielkoviny dam nejake velke maso 😀 😕

dnika2
10. jan 2013

babaule no ako ste na tom ja mam zajtra 10den 😀

domyyy
10. jan 2013

joj kočky mám depku najradšej by som sa išla doslova prežrať tak si idem dať vodu s citronom 😖

dianka318
10. jan 2013

Baby chcem sa opýtať či sú iba tieto dni -Bielkovinovy, zeleninovy sacharidovy,ovocny a vodny...?Alebo sú aj iné?či sa opakujú len tie?

dianka318
10. jan 2013

@zuzu1104 Môžem ťa aj ja poprosiť o tú knihu s radami a receptami? Prosíím 😉 Môj e-mail je DIY-EN@azet.sk

lucky14
11. jan 2013

@zuzu1104 Ahoj Zuzi, prajem Ti dnes uzasnu pevnu volu .... ktoru Ty mas....a nech Ti dnesok rychlo ubehne. Tesim sa ked naposes zajtra vysledky. 🙂

cutty
11. jan 2013

Ahojte baby 😀 Tak po vcerajsom vodnom dni mam dole celkovo od zacatia diety 13 kg 😉 Som velmi stastna, nebyt Vianoc mohlo to byt aj viac ale na zaciatku ked som zacinala by som nepovedala ze sa mi podari takto schudnut. Takze nabita energiou a dobrym pocitom zo seba idem dalej 😀
zuzu1104 Zuzka tebe dnes drzim palce, ale viem ze ty to zvladnes na 1 !

jaja29
11. jan 2013

@cutty gratulujem super vysledok, velka motivacia 😉

miskakyska
11. jan 2013

Baby tie ktoré vynechávate ovocný deň,ide Vám váha dole v pohode? 🙂 Budem to musieť začať aj ja tak praktizovať,lebo v ovo deň jem všeeeeeeetko možné,len nie ovocie 😠 😠 .................................................................................................................................................kto má dneska bielkoviny?.......čo dobrého chystáte na obed? 😅 ..........................hodí mi tu niekto link na tú tabuľku? 😉 Dakujem,papa a nech sa Vám darí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu1104
11. jan 2013

@79zuzana ďakujem, si veľmi milá 🙂 snáď to dnes zvládnem🙂

slabachvila
11. jan 2013

BABY!! kam s vločkami?? do UH alebo vitamíny?? dík 😉

zuzu1104
11. jan 2013

@dianka318 http://ulozto.sk/xCVHiEa/90-dnova-dieta-zip
ahojky, tu je link, kde si to môžeš stiahnuť, sorry včera som bola v hroznom stave, tak som nebola na počítači

zuzu1104
11. jan 2013

@lucky14 ďakujem moja za podporu🙂

zuzu1104
11. jan 2013

@cutty si proste herečka, no čo dodať, fantázia. Veeeľka gratulácia za superový výsledok a ďakujem veľmi pekne za podporu 🙂

cutty
11. jan 2013

@zuzu1104 Zuzi som taka stastnaaaaa 😀 Pred chvilou som si vyskusala suknu a sako , ktore som nemala na sebe 5rokov a haaaadaj - su mi dobreeeeeee 😀 Dnes je super den ! 🙂

zuzu1104
11. jan 2013

No čaute kočky, tak čera som mola neskutočne zlý deň, som mala ovocie skončil vo mne jeden riadok milky, ale to ma až tak netrápi. Večer som dostala takú migrénu, že som nevládala ani vstať. O ôsmej som zaľahla a vstala som ráno o siedmej. Ani pri synovi som nespala, spal pri ňom manžel, lebo ja som bola úplne hotová.
No dnes mi je už dobre, na raňajky som si dala vodu a na obed si asi tiež dám vodu a na večeru, uuu to je ťažké, asi zas voda 😀

zuzu1104
11. jan 2013

@cutty ježiiin moja tak to je supre, tešíms a s tebou, a aká sranda, ja som tiež skúšala kostým dnes ráno a aj kabát, ktorý som nosila pred tehu a tiež hááádaj, suuu mi dobré, takže už viem, čo beriem na štátne skúšky koncom januára 😀

cutty
11. jan 2013

@zuzu1104 Sme proste skvele 😀

zuzu1104
11. jan 2013

@cutty to teda áno, len sa obávam, že ja nebudem mať po druhom vodnom dni taký úbytok, aký by som chcela. Teraz sa mi to akosi zastavilo, asi sa to neskôr zas rozbehne a hlavne mám dostať menzes, tak to som nafúknutá ako balón.
Moja, keď ja dnes, deň pred menzesom, zvládnem ten vodný deň, tak to bude asi fakt úspech.

dasa0402
11. jan 2013

@cutty dratulujem k takemu krasnemu ubytku 🙂

dasa0402
11. jan 2013

@lucky14 dakujem za podporu po mojom vcerajsom zlihani dnes pokracujem musim to dokazat 🙂

dianka318
11. jan 2013

@zuzu1104 Ďakujem krásne 🙂

kacenka1983007
11. jan 2013

ahojte chudulky 🙂 ja mám dnes ovocíčko doteraz som spapala 3 mandarinky jaj som zvedava.... 19 ého ideme na ples musím zhudnuť aspoň čosi do šiat lebo ich mam plno a hanba nehanba som si musela požičať na silvestra lebo som vo všetkych vyzerala otrasne,nemáte neaké dobre cviky zamerané na brucho,stehná a zadok aby do tyždňa boli aspoň čosi krajšie ☹ 😖 😢

miskakyska
11. jan 2013

@slabachvila sme priesvitné...sa nič nedozvieš teraz 😀 😉 majú hodenú debatu,,sa tu môžeme aj poskladať,odpoved nedostaneme 😎 😉

alias313
11. jan 2013

Ahojte kocky 🙂 vcera som ovocny den a bola to totalna katastrofa...vecer ked som prisla z roboty som to uz nezvladla a napchala som sa jednym rozkom ☹ som este len na zaciatku a nedokazala som odolat. to uz neviem co bude neskor.asi ma porazi...

sandrus2
11. jan 2013

Ahojte kedy ste sa prvý krát odvážili ? a koľko ste mali dole? ďakujem 🙂 inak dnes vitamínový deň ale namiesto ovocia na obed som mala kapustovú polievočku a uvidím čo do večera ešte pojem ale hádam iba to čo môžem 🙂 držte sa