90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dasa0402
12. jan 2013

@zuzu1104 ahoj gratulujem k takemu vysledku si sikula 😉

sandrus2
12. jan 2013

Tak 3 den Jilian odcvičený 🙂 sa teším že to už mám za sebou 🙂))) zajtra som si povedala že sa odvážim tak som zvedavá či aspoň gram pôjde dole 🙂)) držte sa 🙂))

zuzu1104
12. jan 2013

@dasa0402 ďakujem veľmi pekne a aj za podporu 🙂

dasa0402
12. jan 2013

ahojte dnes mam UH jedno jablko uz mam v sebe a akurat idem robit s dcerkou ceresnove pirohy 🙂 mnam uz sa tesim

fialocka84
12. jan 2013

ahojte vsetci, dnes UH.ranajky polka bananaa 1 jablcko.na obed budu palacinky.To sa moze papat?Pobede ieme nanavstevu tak dufam zesa tam udrzim a nebudem sa napchavat.Krasny den vam prajem. 🙂 🙂 🙂 🙂

lucky14
12. jan 2013

@zuzu1104 uzasny vysledok Zuzi. Velikanska gratulacia.!!! Si proste jednotka a sikula!!! Krasne vysledky!!! 😀

zuzu1104
12. jan 2013

@lucky14 ďakujem moja veľmi pekne a hlavne za tú super podporu z Tvojej strany 🙂

zuzu1104
12. jan 2013

čaute chuduľky, tak mám za sebou obed, mňaaaam konečne tuhá strava. 😀 Mala som praženičku z dvoch vajíčok na trošičke masielka a v tom som mala huby a trošičku nivy, ešte som si dala aj celozrný rožok, ktorý som si vlastnoručne upiekla a fakt už nikdy z obchodu nekúpim žiadne pečivo, aspoň viem, čo v tom mojom je a nejem len nejaké farbivá 🙂

lucky14
12. jan 2013

Ahojte. Tak ja mam za sebou dalsi uzasny obedik. Pizza bola fantasticka aj ked som do kvasku dala namiesto mlieka vodu. Na ranajky som mala dve madarinky a kavu ako vzdy s mliekom. Prajem krasny 100% den. Nech sa nam vsetkym dari odolavat vselijakym nastraham - dobrotkam. 😀

melj
12. jan 2013

Hmmmm,tak ja dnes mám síce len 7.deň a pôvodne som chcela vydržať s vážením,ale akosi som nevydržala a chcela som kuknúť či to moje premáhanie sa má aj nejaký zmysel,ale ostala som veeeeľmi sklamaná.Ešte k tomu aj Jillien cvičím 6.deň a váha ukázala len -0,5kg 😠 ...je pravda,že teraz mám aj "svoje dni" tak teraz počkám asi nejaké 2týždne a som zvedavá,lebo čo tu píšete aké máte baby úbytky na váhe-to je nádhera a tie cm--to je proste super....pevne verím,že aj mňa čaká taký slastný pocit ako @zuzu1104 --ináč,ozaj super krásny výsledok a to ešte nieje koniec 😉

jaja29
12. jan 2013

@zuzu1104 no cakala som na tvoj vysledok a akoze waaaaw klobuk dole!!!!! Tento typ stravovania ti asi perfetne ladi s tvojim telom, ked mas take ubytky 🙂 naozaj uzasne a samozrejme to tvoje makanie k tomu nesmiem opomenut 😉 boze to musel byt ten pocit na vahe co?! 😎 😀

sandrus2
12. jan 2013

@melj ahoj aj mne sa stávalo keď som cvičila že kg nešli tak rýchlo dole lebo svaly vážia viac ako tuk , skús sa pomerať a sledovať cm tie ti určite išli dole 🙂 ja sa idem zajtra vážiť tiež iba po 6 dňoch tak tiež neočakávam veľký úbytok ale verím že aspon cm išli dole tak sa držkaj

zuzu1104
12. jan 2013

@melj @jaja29 ďakujem kočky veľmi pekne za povzbudivé slová, veľmi si to vážim. Určite to pôjde aj Vám takto dobre. Pamätám si, že tiež keď som začínala, tak tu baby písali krásne úbytky a ja som si povedala, že keby sa to aj mne podarilo. Dnes si už môžem povedať, že sa mi to podarilo 🙂 A preto vydržte, lebo sa to podarí aj Vám 🙂

zuzx
12. jan 2013

@zuzu1104 krasny ubytok, gratulujem 🙂 Kolko si mala po prvej vode?

Ja mam dnes UH, na obed som mala pizzu so sampinonmi, cesnakom, cibulou a brokolicou, perfektna bola. Len maly prehresok - cesto robila mamina na slany kolac a dala tam trosku majonezy, cize vo vnutri bolo kusok vajicka, ale tak co uz 🙂

zuzu1104
12. jan 2013

@zuzx Ahojky, ďakujem 🙂 mala som -7,5, čiže teraz zišli dole 3 kg, teda 4 lebo jedno som cez Vianoce pribrala naspäť

kattulienka
12. jan 2013

@zuzu1104 krasny vysledok.toto ked sa mne podari tak budem najstastnejsia a nadmieru spokojna.len tak dalej

jaja29
12. jan 2013

Baby dnes som mala akysi den blbec ☹ uplne som uz myslela ze porusim ale udrzala som sa aspon nieco.... Zajtra si chcem dat na obed pizzu ale neviem kolko akoze takej pizze mozem zjest, hm???

cutty
12. jan 2013

@zuzu1104 Zuzka gratulujem ! Si uzasna, a ozaj ten ubytok na lytkach ti v dobrom zaaavidim 😀 Mne zislo len 2cm na obvode lytok ☹
@lucky14 Moja dakujem za pochvalu, neboj aj tebe to urcite pojde skvelo !

zuzu1104
13. jan 2013

@cutty Katuška ďakujem veľmi pekne🙂 Katka a ty aj cvičíš? Neboj sa aj tebe zíde viac, len to chce asi ešte trošku času.🙂
Katka Tvoja podpora mi veľmi pomohla a ďakujem Ti za ňu 🙂

sandrus2
13. jan 2013

Ahojte dievcatá tak hlasim po 6 dnoch -1kg som štastná ako blcha 🙂 k prvému cieľu takému reálnemu my chýba ešte 3 kg 🙂

domyyy
13. jan 2013

@sandrus2 nedržím na 100% aj porušujem, ale nevadí čo už so mnou 🙂 a cvičiť necvičím absolutne nič...možno začnem časom, uvidím 🙂

zuzu1104
13. jan 2013

@sandrus2 super, blahoželám k úbytku, určite to pôjde postupne dole🙂

xaga
13. jan 2013

Ahojte ,zacina niekto aj teraz? Chcela by som od zajtra nabehnut na 90 dnovu dietu,no myslim ze vzdy sa zijde psychicka podpora 😝

domyyy
13. jan 2013

ahojte kočky, odmlčala som sa na pár dní.... tieto dva dni sa priznám, že som moc nedodržiavala, bola som predavať tam sa nedá moc s jedlom vymyšlať a jedno s druhým, ale nevadí dnes pokračujem predvčerom som mala polku pomela, bryndzové halušky/viem že sa to nemôže, ale mala som chuť/ na večeru trošku čokolády a včera som mala mať bielkoviny ale nemala som lebo som nič nemala doma také a prišla som až o pol tretej domov tak som si zas dala halušky, ale kapustové no nevečerala som....dnes si dám škroby 🙂

@zuzu1104 krááásny výsledok!!!! gratulujem, si šikulka 😵

zuzu1104
13. jan 2013

@domyyy ďakujem moja🙂

dasa0402
13. jan 2013

ahojte kocky dnes mam ovocie uz mam pripraveny zapeceny baklazan s paradajkou mnam pekny den vam prajem a hlavne pevne volu 🙂

domyyy
13. jan 2013

@dasa0402 mňam to musí byť skvelé jedlo 😵 niekedy skúsim 😉

kočky hlásim, že raňajky boli jablový džús, spravila som si doma v smoothie makeri, pomixovala jablčka, pridala vodu, ale bez cukru som to urobila a bolo to skvelé 😉

79zuzana
13. jan 2013

Ahojte dievcata. Nestihla som pisat, ale citam vas pravidelne. Ja mam dnes vitaminovy den. Zatial to prisne dodrzujem. Dnes mam 12-ty. Den. Zajtra sa vazim.
Prajem vam krasnu nedelu.

tun1ska
13. jan 2013

Ja ssom dnes šiesty deň, dodržujem...a už 2 dni priberám- spolu 0,5 kg späť....pôvodne to bolo -2,5 kg...asi preto práve sa neodporúča každý deň vážiť 😒 čo jedávate na večeru, ked máte škroby? fakt tortu a čokoládu? 😲

79zuzana
13. jan 2013

@tun1ska na skroby sa je vecer to iste ako na obed. Nasa uhlohydraty je ma jest torta a cokolada. Ja si davam nejaky keksik napr. Milu a pasik horkej cokolady.